Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Schválení 600W kompletu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 17

Někde sem to tu nedávno psal, jako ofukovej ventilátor určitě http://www.e-grow.cz/products/hurricane-box-fan-30cm/

může se to zdát hodně peněz za ofuk, ale za dobu cca jednoho roku co ho mam sem nakoupil tak 6-8 klasickejch klipsňáků který se vysrali, takže se dlouhodobě určitě vyplatí

Old Post 25-10-2016 v 00:54 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 18

Lumii magnetický předřadník 600W, pro HPS i MH + kabeláž
Lumii SunBlaster 600w Super Red HPS, Lum./W :155,teplota Chromatičnosti(Barevné Spektrum):2000°K + kabeláž
Homebox Evolution 100x100x200cm
Stínidlo Waveflector xl + kabeláž
Ventilátor Vents TT 125mm 280m3/h + kabeláž
Uhlíkový filtr GREEN
Zavěšení lamp Easy Rolls
Potrubí 1m + odizolovaní potrubí 1m
Ventilátor Hurricane DAVO s klipsnou
Teku květináče 15x15x20cm 3,5L+podtácky - 25ks
spínací hodiny cornwall
Digitální Thermo - Hygro metr MEDIUM se sondou
sušící síť 8 pater
2x testy na Ph
kyselinu na úpravu Ph
konvice na 10l
Jeté pouze jedno kolo,stačí pouze složit a zasadit
osobní odběr

cena 7000,-


Co myslíte, mám do toho jít?

Old Post 25-10-2016 v 06:38 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 19

MYslim že 600W je moc na 1x1 stačí 400W v zimě to bude akorát kuli teplotě ale zbytek roku to bude přetopený.. Vyřešil by to regulovatelný elktronický předředník a nákup 400W lampy výde to líp i finančně než když bys měl kupovat dva předřadníky pro 400W a 600W.. ale jako když posílíš ventilaci tak možná uchladíš i těch 600W ale počítej s tim že TTčko 125mm je poměrně slabé používá se to na odtach do záchodů (do WC sem jich namontoval mnoho sem elektrikář) vzhledem k prostoru si myslim že spíš než posilovat ventilaci by byla lepší slabší lampa ale jako skus to a uvidíš něco změnit mužeš kdykoli.

věc dva měření: kup si elektronický PH a EC metr neřikám že to nejde bez toho ale s tím je to naprostá pohoda máš perfektní přehled o tom co tam liješ a spíš než PH metr je duležitější to měření Ecečka kytky bez problemu zvládnou rozsah PH 5.5-7 takže to není zase tak potřeba ale výkyvy v EC snášejí daleko obtížněji. když pohrabeš myslim že seženeš ty měřáčky hodně levně v řádu stokorun.

Pak taky myslíím že není tak uplně nutné se striktně držet nákopu v jednom E shopu a dokonce si myslím že není na škodu navštívit pár kamenných a věci si trochu okouknout ..mrknout co je hrachovina hračka z pouti a co ne. Taky není nutné věci nakupovat v Grow shopu kde bývají dost napáleneé skus i velkosklady elektronikou (Elkov.. MaD) nebo vzduchotechnikou (Multivac) ceny tě jistě velmi překvapí (někdy i negativně )

věc tři: ještě si do seznamu přidej kvalitní lepící pásku na vzduchotechniku a stahovací elektrikářské pásky větší rozměrů na připevnění vzduchotechniky na jednotlivá hrdla. Lepící pásku prodávají i stříbrnou která odráží světlo takže s ní polepíš i občasné defekty stanu.

věc čtyři: taky bych trochu popřemýšlel nad tím jestli je nutné kupovat stan pokud máš prostor tak akorát na něj příde mi to zbytečné trocha mylaru (nic lepšího na odraz světla není) stojí pár stokorun a zbydou ti peníze na kvalitnější ventilaci nebo předřadník .. navíc do stěn komory lze přivrtávat hmoždinky a jiné upevňováky výsledek je mnohem praktičtější o stěnu se mužeš opřít při manipulaci..stan považuji za dobrou volbu ve chvíli kdy mužeš kolem něj chodit oddělat si jednu ze stěn a pracoava s rostlinami zezadu a podobně (panelák, pokoj). V tomhle případě ti bude spíš překážet a mezi stěnami bude líheň plísně a much.

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 26-10-2016 v 10:10 AM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Vofce
MYslim že 600W je moc na 1x1 stačí 400W v zimě to bude akorát kuli teplotě ale zbytek roku to bude přetopený.. Vyřešil by to regulovatelný elktronický předředník a nákup 400W lampy výde to líp i finančně než když bys měl kupovat dva předřadníky pro 400W a 600W.. ale jako když posílíš ventilaci tak možná uchladíš i těch 600W ale počítej s tim že TTčko 125mm je poměrně slabé používá se to na odtach do záchodů (do WC sem jich namontoval mnoho sem elektrikář) vzhledem k prostoru si myslim že spíš než posilovat ventilaci by byla lepší slabší lampa ale jako skus to a uvidíš něco změnit mužeš kdykoli.

věc dva měření: kup si elektronický PH a EC metr neřikám že to nejde bez toho ale s tím je to naprostá pohoda máš perfektní přehled o tom co tam liješ a spíš než PH metr je duležitější to měření Ecečka kytky bez problemu zvládnou rozsah PH 5.5-7 takže to není zase tak potřeba ale výkyvy v EC snášejí daleko obtížněji. když pohrabeš myslim že seženeš ty měřáčky hodně levně v řádu stokorun.

Pak taky myslíím že není tak uplně nutné se striktně držet nákopu v jednom E shopu a dokonce si myslím že není na škodu navštívit pár kamenných a věci si trochu okouknout ..mrknout co je hrachovina hračka z pouti a co ne. Taky není nutné věci nakupovat v Grow shopu kde bývají dost napáleneé skus i velkosklady elektronikou (Elkov.. MaD) nebo vzduchotechnikou (Multivac) ceny tě jistě velmi překvapí (někdy i negativně )

věc tři: ještě si do seznamu přidej kvalitní lepící pásku na vzduchotechniku a stahovací elektrikářské pásky větší rozměrů na připevnění vzduchotechniky na jednotlivá hrdla. Lepící pásku prodávají i stříbrnou která odráží světlo takže s ní polepíš i občasné defekty stanu.

věc čtyři: taky bych trochu popřemýšlel nad tím jestli je nutné kupovat stan pokud máš prostor tak akorát na něj příde mi to zbytečné trocha mylaru (nic lepšího na odraz světla není) stojí pár stokorun a zbydou ti peníze na kvalitnější ventilaci nebo předřadník .. navíc do stěn komory lze přivrtávat hmoždinky a jiné upevňováky výsledek je mnohem praktičtější o stěnu se mužeš opřít při manipulaci..stan považuji za dobrou volbu ve chvíli kdy mužeš kolem něj chodit oddělat si jednu ze stěn a pracoava s rostlinami zezadu a podobně (panelák, pokoj). V tomhle případě ti bude spíš překážet a mezi stěnami bude líheň plísně a much.
Díky za reakci, taky jsem elektrikář, pracuji sice v laboratoři, ale nějakou dobu jsem se taky živil čistě elektrikařinou. Pásky mám doma víc než dost to mi věř . Viděl jsem spoustu theardu kde jedou v 100x100 šestikilo, někteří to dokonce označují společně se 120x120 jako ideální prostor pro 600w. To je použitý set ten který jsem hodil nahoře, našel jsem takovýhle inzerát. Koupím to za těch 7000 a budu mít téměr polovinu prostředků na vylepšení. Měl jsem takovej svůj strop 15 000,-. Takhle můžu vylepšit bez problému ventilaci, dokoupit elektronickej předřadník atd.

Old Post 26-10-2016 v 10:59 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

foto Příspěvek č. 21


Dotáhnul jsem to do konce a už všechno sviští. Koupil jsem již zmiňovaný použitý komplet. Borec mi toho dal vážně hodně. Ne jen to co bylo zmíněno u inzerátu. Dovezl jsem si domů i konev na zalévání Jedu jeho konfiguraci, tj 600W TT125 pachac 100x100x200 home box. Když svítím otevírám v komůrce okénko a teplota se nedostane přes 28 stupnu. Pak ho zavřu a je tam kolem 20 i když dětátka spí. Na další jarní/letní kola budu pořizovat výkonější ventilaci s lepším pachovým filtrem. Hnojiva jsem nakoupil od firmy plagron kompletní sadu. Ventilátor jsem zasadil do sonoflexu(toho vnějšího) čili jsem uříznul kousek te vnitřní trubky dal ventilátor a na ten přímo pachový filtr a ven sonoflexem skrz mřížku. Další zlepšení bych viděl na další kola zvlhčovačku. Mám vlhkost kolem 60% ale kytičky vypadjí zdravě. Nějaký kompletní seriál o mém pěstu dělat nechci, jsem na to línej ale rád zodpovím jakékoliv dotazy po PM. ps: ke kompletu bylo 16x 6l? květináč mám to tušení. Ja zvolil raději 9x 11L

Old Post 02-12-2016 v 16:50 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 22


Doba pokročila. Snažil jsem se to držet stejně vysoko, v době růstu jsem ohýbal a lámal ale nakonec po přepnutí stejně vylétly jak se jim zlíbilo ale max rozdíl ve výšce hlavních větvích 15 cm. Nejvyšší má 80cm. Po přečtení hromady příspěvků jsem měl strach co mi to udělá po přepnutí a myslím, že jsem přepnul brzy, že by ještě týden zvládli. Příště se na to musím zeptat přímo matkáře. Vyrostli mi tak o 1/3. Uvidíme, doufám, že napoprvé udělám aspoň těch 300g.

Old Post 18-01-2017 v 06:42 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wakak
Nový Člen

Karma uživatele Wakak - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 23

Pěkný,jaký to je model? A v kolika cm jsi přepínal na květ?
Nepřemýšlel si udělat laboratoř z celý místnosti bez boxu? Teď když už ho máš,tak to je asi fuk

Old Post 27-01-2017 v 16:43 PM
Wakak je offline   Profil uživatele Wakak   Find more posts by Wakak   Foto galerie člena Wakak   Click here to Send Wakak a Private Message   Add Wakak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 24

Ahoj, abych se přiznal ani nevím jaký je to model. Matkář měl přebytek prcků které si si někdo neodebral a všech 9 mi nechal za 500kč. Měl jsem radost, tak jsem se zapoměl zeptat je to testovací kolo. Chci hlavně nabrat zkušenosti. Čoveče jsem rád, že to mám takhle. Pokud stan neotevirám nejde nic cítit. Myslím, že pokud bych měl jako zábranu pouze dveře asi by se šířil smrádek. Teď už v té 2/3 květu jsou holky opravdu hodně cítit když to rozepnu a taky nevím kam bych schoval elektroniku, takhle ji mam před stanem.

Old Post 03-02-2017 v 12:14 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uzivatel92
Nový Člen

Karma uživatele Uzivatel92 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 25

Ahoj,
jsem tu nový a také bych se rád připojil s mým set-upem.
Čekám kritiku, co je dobré a co je třeba vyměnit.
Předem děkuji.

Takže složení boudy:
Probox 120*120/200
Osvětlení elektronický předřadník Elektrox s regulací (250,400,600 a super lumen 660)
Waveflector XXL, 400GIB MH + 600GIB HPS
Filtr CAN-Lite 425m3/h 125mm + ventilátor Prima Klima 400m3/h s regulací + termostatem
Milwaukee EC 60 Martini + Milwaukee PH 55 Martini
Rozhoduju se mezi 5,7l *25ks nebo 16-20*6,5l květníkama-tady by mě zajímalo, jak jsou kytky schopný vyjet v 5,7. Zatím jsem viděl nejmenší 6,5l, když nepočítám mikro pěsty apod.

Dále pak tu jsou kraviny jako síť, kolínka, light hanger, Plagron ph - a Plagron pure enzym
- z toho plyne, že hnojky chci jet Plagron, ale záleží na substrátu, který bych chtěl doporučit - Plagron kokos mix + Pl. coco A+B a nebo PL. lightmix s perlitem a sada Terra top grow box
-s tím bych chtěl poradit: co je jednodušší, + a -

Jsem naprostej začátečník a nechci nic zmrvit, proto čekám opravdu kritiku,rady, nápady.

Díky.

Old Post 09-02-2017 v 12:23 PM
Uzivatel92 je offline   Profil uživatele Uzivatel92   Find more posts by Uzivatel92   Foto galerie člena Uzivatel92   Click here to Send Uzivatel92 a Private Message   Add Uzivatel92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uzivatel92
Nový Člen

Karma uživatele Uzivatel92 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 26

prosím o rady

Old Post 09-02-2017 v 18:35 PM
Uzivatel92 je offline   Profil uživatele Uzivatel92   Find more posts by Uzivatel92   Foto galerie člena Uzivatel92   Click here to Send Uzivatel92 a Private Message   Add Uzivatel92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2016 - Schválení boxu - 12 odpovědí
26-12-2006 - ultralevny 600w komplet? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9705190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív