Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Schválení 600W kompletu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Schválení 600W kompletu Příspěvek č. 1

Zdravím všechny aktivní uživatele groweru. Vynořil jsem se po x letech od posledního indooru s tím, že to znovu zkusím. Mezitím jsem měl jen každý rok 2-3 kytičky venku pro potěchu oka. A teď k věci. Říkal jsem si, že na nějaké stavění vlastní skříně už nemám chuť ani čas. Čili koupím hotový komplet. Ale ani s jedním kompletem co měl tento growshop, z něhož budu pravděpodobně objednávat e-grow.cz (případné recenzi growshopu se také bránit nebudu) jsem nebyl spokojen a tak jsem pomaličku skládal všechny součástky k sobě tak, aby se hodili právě mě. Grow box bude stát v komoře a jsem limitován 100x100 cm, ale zato ventilace i přívod vzduchu přímo z venku. A teď k součástkám
1x Homebox Ambient Q100 - 5499,- odkaz
1x Grow předřadník ELT Arce 600W - 1890,- odkaz bude nahrazen elektronickým předřadníkem
1x výbojka Sun master Dual spektrum - 990,- odkaz
1x klipsnový cirkulační ventilátor průměr 18cm - 350,- odkaz - bude nahrazeno, ještě nevím čím
1x waveflector xl - 990,- odkaz
1x odtahový ventilátor TT 150 - 1980,- odkaz
1x Jungle in da box sada 3x250 ml. - 359,- odkaz - určitě se koupí více hnojiv.
1x Pachový filtr Can-Lite 600 m3/h industry! - 1990,- odkaz
9x TEKU čtyřhranný květináč 11L - 396,- odkaz
9x podtácek 11l - 180,- odkaz
1x teploměr/vlhkoměr - 300,- odkaz
3x Aluflex 160mm - 165,- odkaz
1x kapesní mikroskop s osvětlením - 299,- odkaz
2x Easy roller - nebo jiné zařízení na posuv lampy.


sečteno podtrženo mi to vychází na +-15000,- Prosím rady, připomínky popřípadě i jiný growshop kde by se dalo nakoupit stejné, nebo podobné zboží za nižší cenu. Ale určitě jen z jednoho obchodu popřípadě max ze dvou. Nechci objednavat z 20 growshopů, 20 věcí jestli mi rozumíte. Případně i šance pro nějakého zdejšího majitele co by mi třeba chtěl udělat cenu Díky snad jsem na nic důležitého v mém setu nezapoměl a mohl by mi v tomhle setupu fungovat. Díky Za reakce!!


A tady jsou fotky zmiňované komory, samozřejmě všechno co je uvnitř jde pryč :-)

http://www.imgup.cz/images/2016/10/24/20161024_224809.jpg http://www.imgup.cz/images/2016/10/24/20161024_224818.jpg http://www.imgup.cz/images/2016/10/24/20161024_224826.jpg

Naposledy upravil canabis.for.men 24-10-2016 v 22:28 PM

Old Post 24-10-2016 v 12:35 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2

čau, popřemýšlel bych nad jiným předřadníkem a taky stínidlem
a místo easyrolerů bych vzal Hortiline
ty hnojky ti moc dlouho nevydrží přidej si a kup větší balení

jinak když tam zavoláš že chceš kopit kompletní set ( dle tvého výběru) tak věřím že min. 10% ti sundá každý shop

přívod vzduchu přímo z venku už jsem taky řešil a bylo docela těžky to utopit ale nevím jak to máš ty pořešený

Old Post 24-10-2016 v 13:26 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sisilota
Nový Člen

Karma uživatele Sisilota - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 3

Blbě jsme si přečetl, že je limitován prostorem, ale místo Q100 Ambient bych zvolil o 500kč levnější Q100 Evolution a stínidlo bych vybral Waveflector XXL, protože to hobby je znouzecnost.

Naposledy upravil Sisilota 24-10-2016 v 13:44 PM

Old Post 24-10-2016 v 13:32 PM
Sisilota je offline   Profil uživatele Sisilota   Find more posts by Sisilota   Foto galerie člena Sisilota   Click here to Send Sisilota a Private Message   Add Sisilota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4

píše že je limitován 100x100 cm sis to nečet ?

Old Post 24-10-2016 v 13:37 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sisilota
Nový Člen

Karma uživatele Sisilota - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

A ještě jsem zapomněl, že bych asi se poptal na bazaru, jestli někdo neprodává elektronický předřadník, protože elektromagnetický je už přežitek.

Old Post 24-10-2016 v 13:47 PM
Sisilota je offline   Profil uživatele Sisilota   Find more posts by Sisilota   Foto galerie člena Sisilota   Click here to Send Sisilota a Private Message   Add Sisilota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Chikoo
čau, popřemýšlel bych nad jiným předřadníkem a taky stínidlem
a místo easyrolerů bych vzal Hortiline
ty hnojky ti moc dlouho nevydrží přidej si a kup větší balení

jinak když tam zavoláš že chceš kopit kompletní set ( dle tvého výběru) tak věřím že min. 10% ti sundá každý shop

přívod vzduchu přímo z venku už jsem taky řešil a bylo docela těžky to utopit ale nevím jak to máš ty pořešený

Díky za první reakci, proč myslíš, že je zvolený předřadník špatný a jaký pozitivní vliv může mít pořízení dražšího? Stínidlo jsem tam nejlevnější dal záměrně. Před x lety jsem si taky pořídil po 2-3 kolech na tom základním s očekáváním lepšího výsledku nějaké dražší a nevypozoroval jsem žádný rozdíl Píšou, že odráživost je 90% a pokud to nezrezne po roce, tak myslím, že plně dostačuje. Je to komora, která má dva větrací otvory, tak na jeden bych prostě natáhnul odtah a šlo by to rovnou ven snad to nebude nic nereálného. dodatek: googloval jsem ty "Hortiline" jelikož mi to nic neříká a vylezli mi jen přímo celé stany švýcarského výrobce, nehodil by jsi mi nějakej odkaz co jsi tím myslel? díky

Naposledy upravil canabis.for.men 24-10-2016 v 14:33 PM

Old Post 24-10-2016 v 14:01 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Sisilota
Blbě jsme si přečetl, že je limitován prostorem, ale místo Q100 Ambient bych zvolil o 500kč levnější Q100 Evolution a stínidlo bych vybral Waveflector XXL, protože to hobby je znouzecnost.
U toho ambienta se mi líbílo, že má jakési okénka na nakukování bez nutnosti otevírat box, tím pádem minimalizace zbytečného otevíraní---------- méně zápachu po domě. Pachový filtr si se skříní bez problému poradí, ale v momentě otevření je tam k ničemu, aspon takhle si to pomatuju mám doma malé dítko a tak chci minimalizovat zápach. Komora má vlastní dveře. Čili plánuji vždy otevřít okno v místnosti před komorou. Pak zasebou zavřít a poté teprve zalévat a manipulovat s rostlinami. Ale znáte to, prostě občas se chcete jen podívat a tohle mi přislo ideální.

Old Post 24-10-2016 v 14:08 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

digitální předřadník je prostě lepší ve všem šetrí vybojku,nižší spotřeba, nebliká jako magnet ( okem nevidíš) , můžeš regulovat , netopí jako mag. , menší riziko přetížení atd. jo toho hodně.

ja teda rozdíl ve stínidlech našel ...

stou teplotou jsem bojoval právě že když byla noc tahalo si to studený vzduch z venku a když je venku mínus tak v boxu sem měl 10C a když zase vypneš odtah aby si to ten studený vzduch netahalo bude vysoká vlhkost , nebylo to jednoduchý s optimalizovat , vyřešil jsme pak jinak.

Old Post 24-10-2016 v 14:51 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 9

http://www.originalgrowshop.cz/shop...id_product=1691

Old Post 24-10-2016 v 14:56 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 10

Hoj já bych se vysral na ty klipsnáky průměr 18 cm jsou to jebky a drahý budeš potřebovat vítr koupil bych normálně z elektra za 400 sencor nebo je to fukjakou značku ale krásně ti to tam bude kolovat . Mě klipsnáky vždy zdechli po dvou měsících navíc to je jak když si prdneš měl jsem už 3 mám ty sencory a šlapou vždy jen očistím a možná bych zvolil jen 6L květináče líp prosichají a uděláš v nich stejně jak v 11 litrovích a ušetříš substrát.
No a Jungle in da box sada 3x250 ml to ti asi stačit nebude no a pojedeš KOKOS nebo hlínu určitě doporučuji kokos + PHmetr ec nepotřebuješ protože JIDB to co píšou v tabulkách tak sedí max pro měření výtoku .
Jinak kup i pro sichr žluté lepové desky poslední dobou mám vždy v substrátu mušky a když už se kosí od mala žije se lépe . A určitě jestli budeš tahat vzduch z venku ted to nehrozí ale z jara zase budou lítat mršky tak at ti tam něco nezakempí jinak budeš bojovat .
Jo a taky to hoby stínidlo na to se vyser a rovnou investuj do něčeho řádného ale do 100x100 boxu určitě nééé WAWE XXL!!!! jE TO FAKT MONSTRUM MÁM HO VE 120X120 a určitě bys to tam měl tip top ale zase ti to řádně osvětlí . No a taky popřemýšlej nad tím až bude venku mínus a ty tam budeš rvát venkovní vzduch tak ti nevím to asi nebude moc dobré tak at se daří .

Old Post 24-10-2016 v 15:28 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sisilota
Nový Člen

Karma uživatele Sisilota - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 11

S tím Waveflector XXL do Q100 jsem si to já blbec vůbec neuvědomil. Nejlepší by bylo koupit a-wing medium, to je nejlepší stínidlo, ale ještě jsem si vzpomněl. že kamarád jel na ten tvůj prostor Waveflector XL s 600W a maximální spokojenost. Ještě bych pořešil na regulaci otáček ventilátoru v závislotsti na teplotě, protože jesti budeš ti pojede odtah na max. tak v růstu bude v prdeli vlhkost a když budeš nasávat vzduch maximálním odtahem, tak věř mně, že teploty budou ve stanu pod 20 stupnů a to se ještě nebavím o velkých mrazech. Mluvím z vlatní zkoušenosti:-) Pro mě nepostradatejná vecička je od GSE regulátor otáček ventilátoru a vlhkosti.

Old Post 24-10-2016 v 16:19 PM
Sisilota je offline   Profil uživatele Sisilota   Find more posts by Sisilota   Foto galerie člena Sisilota   Click here to Send Sisilota a Private Message   Add Sisilota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 12

Dopredu se omlouvam za diaktriku pisu ted z mobilu. Budu brat v potaz to co pisete vvsichn :-D cili menim stinidlo na waveflector avsak kvuli prostoru ve verzi XL. Mazu klipsnak, ktery poridim nekde v beznem elektru, nebo v nejake akci. Myslim ze jeste nejaky doma mam z dob minulych jen se musim podivat. I nejakou sadu hnojiv jen nevim jestli to jde jeste pouzit po 5 letech. Asi snad radsi ne. Jako medium pouziju poprve urcite hlinu
Mam tu dva nerozbalene pytle royalte mix. Po pm mi jesen zdejsi clen nabidnul pouziti ten elektronicky predradnik tak pokud se domluvime koupim ho od nej a z g shopu uz jen novou vybojku. I driv jsem je menil kazde 2 kola. Ted k problemu chlazeni. Vubec me nenapadlo ze v zime zpusobi studeny vzduch pohromu. Cili do skrine nasavat vzduch z komory a pouze odtah napojit na venkovni mrizku. Takhle uz by to realne slo? Samozrejme se to uvidi potom. Ale je dobre si to dopredu rozmyslet. Vecer vam sem zkusim hodit fotku komory aby jste pochopili ten "ztisneny prostor" dodatek: moc dekuji za vase namety a rady. Doma upravim aktualni zmeny do prvniho prispevku, aby bylo zrejme jak se aktualne upravila sestava dle vasich rad :-)

Naposledy upravil canabis.for.men 24-10-2016 v 17:16 PM

Old Post 24-10-2016 v 17:04 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 13

tos chtěl tahat vzduch jako přímo zvenku do boxu tak to je extrem, já měl namysli už to že budeš tahat do komory přímo zvenku bude problém v noci udržet 20 bude oříšek při zaplé ventilaci. vyřešil jsem to že vzduch tahal z místnosti vedle kde se topí

ja teda klipsaky jedu, mě ty velký překážej

měnit žárovky po dvou kolech je zbytečný - 5 kol a měním (5 kolo g/w takže tak )
bude to asi další výhoda digi předřadníku

něž kupovat předraženou regulaci od GSE tak se ti vyplatí už regulovaná např. primaklima a to nemluvím o výdrži proti TT ten ti roky nevydrží
já jsem sehnal na bazaru za 1500 a jede do dnes.

Old Post 24-10-2016 v 20:00 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sisilota
Nový Člen

Karma uživatele Sisilota - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 14

GSE a Vents VK 150 jedou bez problému 4 roky, prima se mně vysrala během jednoho roku. Já jsem mluvil o regulaci http://www.growshop.cz/katalog/deta...oru-a-hystereze

Old Post 24-10-2016 v 20:05 PM
Sisilota je offline   Profil uživatele Sisilota   Find more posts by Sisilota   Foto galerie člena Sisilota   Click here to Send Sisilota a Private Message   Add Sisilota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 15

já vím o čem mluvíš
vk je ok protože jde o radiální ventilátor narozdíl od TT který sem zmiňoval.
PrimKLIMA že se ti vysrala a co přesně ? a co záruka ?
já mám primaklimu 160 s regulací už pár let a to byla ještě bazarová o už taky něco zažila a jede pořád .
GSE máš za 2600,- + ventilátor VK 150 2500,-. Proč si nekoupil rovnou regulovanej VK150 za 3200,- ?

Old Post 24-10-2016 v 20:28 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sisilota
Nový Člen

Karma uživatele Sisilota - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 16

Ono už je to nějakých 5let, tak co si matně vzpomínám, tak jsem dostal peníze zpět a pořídíl si VK a gse regulaci. Asi jsem měl špatný kus, to se stává:-) No a proč jsem si pak pořídil něco jíného? Na to je jednoduchá odpověď a to taková, že ventilátor jsem zaizoloval do bedny a šup s ním na půdu. Takže ventilátor si jen ševelil na půdě v izolavaný krabici a já jsem si to šéfoval regulátorem v místnosti:-) Chtěl jsem regulátor, co umí řešit jak vlhkost, tak teplotu. Já jsem ale opravdu moc náročnej, takže když někdo není takový magor jako já, tak prima klima s regulací je fajn řešení!!

Old Post 24-10-2016 v 21:47 PM
Sisilota je offline   Profil uživatele Sisilota   Find more posts by Sisilota   Foto galerie člena Sisilota   Click here to Send Sisilota a Private Message   Add Sisilota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-12-2016 - Schválení boxu - 12 odpovědí
26-12-2006 - ultralevny 600w komplet? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1662330 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív