Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » vysoké Ec kytky umiraji
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
antoans1
Nový Člen

Karma uživatele antoans1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 8  

Upozornění vysoké Ec kytky umiraji Příspěvek č. 1

Zdravím přátelé,mám už asi měsíc přetrvávající problém s kterým už si nevím rady.Řezy jsou staré cca 40dnu.a problém nastal hned po přesazení do velkých kvetniku



Listy žloutnou a usychají vypadá to na přehnojení ,ale problém je v tom, že jsem nehnojil.
3 týdny leju jen vodu ,že se vzpamatuji a nic.
Problém je v tom, že voda která vytéká má hodnotu pH 5,8 a Ec 3,8!!!!!!!!!!!.
Před týdnem jsem kompletně vyměnil substrát za nepředhnojeny ,protože jsem se domníval že substrát (zahradnický),byl asi hodně nahnojenej.
I z nového substrátu teď vytéká po prolití voda z vysokými hodnotami.
Už si vážně nevím rady!!!!Může mi někdo poradit co je špatně...díky moc.

Old Post 23-10-2016 v 19:14 PM
antoans1 je offline   Profil uživatele antoans1   Find more posts by antoans1   Foto galerie člena antoans1   Click here to Send antoans1 a Private Message   Add antoans1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 2

kedy si naposledy kalibroval ph a ec metr?

Old Post 23-10-2016 v 19:52 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoans1
Nový Člen

Karma uživatele antoans1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

Oboje jsou nové nekalibrované.

Old Post 23-10-2016 v 20:03 PM
antoans1 je offline   Profil uživatele antoans1   Find more posts by antoans1   Foto galerie člena antoans1   Click here to Send antoans1 a Private Message   Add antoans1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoans1
Nový Člen

Karma uživatele antoans1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Nakalibrované sorry;-)

Old Post 23-10-2016 v 20:04 PM
antoans1 je offline   Profil uživatele antoans1   Find more posts by antoans1   Foto galerie člena antoans1   Click here to Send antoans1 a Private Message   Add antoans1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoans1
Nový Člen

Karma uživatele antoans1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

Foto

Old Post 23-10-2016 v 20:33 PM
antoans1 je offline   Profil uživatele antoans1   Find more posts by antoans1   Foto galerie člena antoans1   Click here to Send antoans1 a Private Message   Add antoans1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

Tak kolik máš tedy EC?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 23-10-2016 v 21:16 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoans1
Nový Člen

Karma uživatele antoans1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 7

Měřil jsem 4 kytky a pohybuje se to od 3,5 do 4!!

Old Post 24-10-2016 v 12:21 PM
antoans1 je offline   Profil uživatele antoans1   Find more posts by antoans1   Foto galerie člena antoans1   Click here to Send antoans1 a Private Message   Add antoans1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 8

3.5-4? to tam leješ čisté hnojivo? -_-

nie vážne, kolko má voda s ktorou to meriaš na vstupe?

Old Post 25-10-2016 v 07:19 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoans1
Nový Člen

Karma uživatele antoans1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

voda má 0'7 ec ,pH 5,8.
Když jsem promichal čistou vodu z novým substrátem ec bylo 0,9.pak jsem kytky presadil .za dva dny prolil a vytekly tyhle hodnoty.uz jsem z toho blázen vůbec tomu nerozumím:-(:-(.podotýkám že jsem ty řezy vůbec nehnojil protože ty listy začali usychat po týdnu ve velkým květináči (navíc substrát byl predhnojeny) proto nebylo na místě hnojit. Cca prvních 14 dnů.

Old Post 25-10-2016 v 09:24 AM
antoans1 je offline   Profil uživatele antoans1   Find more posts by antoans1   Foto galerie člena antoans1   Click here to Send antoans1 a Private Message   Add antoans1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 10

No, napada me jen problem se substratem .. Mel jsem neco podobneho, kdyz jsem se snazil namichat mix hliny s kokosem, ten kokos byla lisovana kostka a byl zasoleny tak, ze po namoceni testovaci kostky jsem se po jednom dni dostal na hodnoty EC +9.9 (merak uz vice zmerit neumel ;] ..).

Logicky, pokud je merak dobre zkalibrovany a ze substratu vyteka i bez hnojeni vysoke EC, je jedine reseni tento substrat nepouzivat, protoze je silne bud zasoleny, nebo proste prehnojeny.

Vymenit za neco overeneho, idealne nejaky light-mix a dohnojit si podle potreby sam.
Mimochodem, pokud ma voda EC 0.7, neni to zrovna malo, zauvazoval bych o nejake 'osmoze', neni az tak draha.

Old Post 25-10-2016 v 10:03 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 11

Povedal by som že si to prelial zo štartu, hodne častá chyba u začiatočníkov. Mladé rezy určite neprelievame do výtoku, sadil si do velkých kochlov, to stačí zalievať co 7-10 dní !


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 25-10-2016 v 10:42 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antoans1
Nový Člen

Karma uživatele antoans1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 12

No substrát jsem měnil použil jsem místo zahradnického výsev....napadlo mě ještě jestli voda kterou zalevam( ze studny) nemůže být nějak nacucla hnojkama z pole...borci tím moc nešetří, ale nikdy předtím jsem tenhle problem neměl a to jedu pořád stejně.no dnes jsem byl na kouknout a vypadají lépe,tak snad jim ta rekonvalescence po přesazení jen déle trvá.necham jim čas a uvidím.kazdopadne dík za postřehy.

Old Post 25-10-2016 v 21:42 PM
antoans1 je offline   Profil uživatele antoans1   Find more posts by antoans1   Foto galerie člena antoans1   Click here to Send antoans1 a Private Message   Add antoans1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 13

Kámo já nechci nic říkat ale pokud máš PH 5.8 v substrátu tak máš PH dost nizko ne?? EC:3.3 mě udělal ALLmix od Biobizzu když sem lil jen vodu s PH minus a stejně si řezy čvachtali dál.. Máš moc nízké PH! Na substrát měj PH aspoň 6,3-6,5 . PH 5.8 je tak na kokos....

Zkus to prolejt čistou odstátou vodou z kohoutku s vyšším PH

Old Post 25-11-2016 v 11:16 AM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 14

Ted minuly tyden jsem prave resil skoro stejny problem.
Zeptam se te na jednu vec.

Hnojis chemii nebo oraganikou?
Jesli organikou tak jsem mel stejny problem.
Vetsina organickych hnojiv ma spatnou vodivost takze EC hodnoty jsou nesmyslne a nepravdive.

U me byl problem v tom ze jsem pouzival ke snizeni PH zalivky uz od miminka Kys.dusicnou v rustu a to byla prave ta fatalni chyba.
Po pouziti kyseliny citronove ke snizeni PH problemy jako mavnutim proutku zmizely.

Kys.dusicna je vhodna na snizovani PH pouze u chemickych hnojiv s Oranikou se to silene tluce. Doufam ze mas stejnou situaci a ze te to pomuze.

Old Post 25-11-2016 v 11:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frak
Stálý Člen

Karma uživatele frak - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 15

Ta kyselina dus. dela problemy i bez orga. hnojiv jen v substratu.. Lil sem ji matkam do Allmixu a kytky zloutly po mesici a neco.. Lil sem jen voduu a ph minus.

Co ten Ph minus od Jungle in da box? Je to lepsi?

Kyselina citronava jako v prasku bo citronka?


Jinak o tom pisou tady: http://www.growweedeasy.com/adjust-ph-organic-marijuana

opravdu do organiky nepatří dusicna ani fosforecna kyselina.. Ale spis kyselina citronová..

Naposledy upravil frak 25-11-2016 v 22:47 PM

Old Post 25-11-2016 v 20:37 PM
frak je offline   Profil uživatele frak   Find more posts by frak   Foto galerie člena frak   Click here to Send frak a Private Message   Add frak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 16

Jo tam ale pisou o "super pude" To je novinka , je to slozity namichat Jedna se o tak namichany substrat ,je toho tam fakt moc tech komponentu ,je to prace a da to zabrat ale pak uz jen od zacatku dokonce jen zalevas a nemusis hnojit ani hlidat PH ani EC.
A je to ciste a prave BIO pestovani.

Ne takove bio jako jedu ted ja s biobizzem. (ale furt lepsi nez chemie!!)

Tady je o tom vic,zrovna se o to zacinam zajimat.

http://www.rollitup.org/t/recycled-...-thread.636057/


Kyselina citronova v prasku ale neni to ciste bio ,pry je to vyrobeo castecne chemicky tak uvazuji primo o bio snizovani PH Limetkou, je silnejsi nez citron.

Old Post 25-11-2016 v 23:10 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8520200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív