Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » /roda 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

/roda 2016 Příspěvek č. 1

Pochlubte se úrodou 2016

Old Post 23-10-2016 v 12:41 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 2

Tak na to, že jsem úplný začátečník ( letos poprvé jsem zasadil ) tak s 5 kytek mám zatím očistěných 3kg šišek. A to mám jestě na půdě. Počítám že to 1,5kg ještě očistím. Sám su překvapený jak to zarodilo.

Old Post 23-10-2016 v 12:43 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 3

Ahoj.Můžeš se rozepsat o těch kytkách, podmínkách, atd. Popř. hodit nějaké fotky? Docela bych rád viděl těch 5 skoro kg kytek. Mě se tomu nechce věřit, když jsem se zatim sotva přiblížil k půl kg a myslím, že mluvím i za většinu zde na groweru. Jinak tento rok jsem spokojen :-) Jsem zvědavý na Jamaican Dream (Eva seeds) ..sice neměl tak krátkou dobu květu jak píše seed banka, ale palice vypadají velice slušně. Sice ne tak veliké, ale hutné a voňavé. Pak mám ještě mnoho phenotypů Cream Mandarine FAST (Sweet Seeds). Několik z nich opravdu stojí za to. A do třetice co bych chtěl ještě vyzdvihnout je jediná samice ze 4 regulovaných semen křížence Blueberry X Automazar od zdejšího člena (tímto mu děkuji, těším se na to co zbylo). Sklizeň byla první týden v září. Nikdy jsem takto brzo nesklízel fotoperiodu. Je to samozřejmě díky AF genům automazara, ale i tak je to slušný. Účinky ale zdědila po Blueberry. Indica jako vínko. Když si dáte dopoledne jointa, tak můžete zbytek dne proležet u televize. Toť vše. Ahoj
PS: Fanek107 - neber to ve zlém, ale opravdu pro mě těžko uvěřitelné. pokud tedy kytky neměly přes 3 metry..proto se rozepiš ;-)

Thomas V.

Old Post 23-10-2016 v 15:00 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4

Ahoj. Tak jsem to měl u zídky a ta má 2,20m. Měl jsem obavy aby to sousedi nezaregistrovali protože mě kytky trčelo víc jak půl metra nad zítkou. Na šířku taky něco přes 2m. Hnojil sem 2x jeden týden skvašenýma kobilincama od koní a další týden taky 2x skvašenýma kuřincama. Kytky Green Poisin. Ven jsem je dával zhruba 30cm s květináče 9.dubna letos. Sklízel před 14 dny. Dole 10cm nad zemí měl stonek 9cm. Sám jsem se divil,že to tak roste. Místo bylo dřív jako výběh pro slépky, které sem loni zrušil. Takže 20 let tam nic nerostlo, jen tam sraly slepice.Soused naproti se taky divil a kroutil hlavou, jak je to možné, že je mám tak velké. Má ty samé kytky a o dobrý metr je měl nižší, ikdyž taky košaté. Během růstu jsem 2x zaštipoval. Prostě jsem tady studoval co kdo jak dělá a přizpůsobil to mojim podmínkám. Pohledám fotky a když tak dodám. Na to že je to pro mě premiéra, tak jsem fakt spokojený. Nehledal jsem v tom nic složitého. Jednou sem jednu kytku postříkal proti mšicím, jinak po zdravotní stránce sem neměl žádný problém. Neberu to ve zlém a taky nevím proč bych si měl vymýšlet. Víš jak se to říká .. čím blbější sedlák, tím větší brambory :-) asi tak. Jo a abych nezapoměl, měl jsem ve třech 30litrových květináčích automaty, ale s toho bylo hodně málo. Jestli půl kila tak to bylo moc. Sklidil sem je koncem srpna, protože ty deště před tím, mě je poškodili a chytly plíseň. Aby s toho aspoň něco bylo, tak jsem je zrušil. Nebyly ani metr vysoké. Automat už brát nebudu. Uvažuju ještě že bych zkusil Critical+ Soused měl 5 těch Green Posion a tři Critical+ , které mu zarodily taky dobře. Hlídal jsem si vlhkost půdy, aby to nebylo přemočené ale taky aby to nestrádalo. Ty dva dny to bylo akorát. Jamu kde jsem vysadil kytky, jsem vysypal rašelinou promíchanou s NPK. Takže když sem zaléval, voda se hned vpila do rašeliny. Hlínu sem tak nedáva, jen nahoru tak 5-6cm Jen sem promíchal rašelinu s perlitem.

Naposledy upravil Fanek107 24-10-2016 v 08:39 AM

Old Post 24-10-2016 v 08:28 AM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 5

Dnes jsem zkusil z 0,5kg šišek udělat FS a podařilo se. Protože jsem marně pídil po lékařském benzinu a neúspěšně, výsledek s tech.benzinem je stejný. Udělal jsem 3,5 stříkaček obsahem 10mll a od zítra se léčím:-) Seru na nějaké chemické sračkyz lékárny.

Old Post 25-10-2016 v 20:57 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

Ty voe si děláš prdel používat technický benzín na FS? A co tohle třeba > http://www.verkon.cz/laboratorni-ch...zin-lekarsky-rn
5l za 370Kč

V tech. můžou být zbytky kdo ví čeho. Nemusí to dělat nikde v čistém prostředí. Prostě jsou tam pevné částice které nevypaří a jestli to budeš konzumovat (myslím že tam může být až 1% něčeho). Budeš do sebe dávat kdo ví co z toho benzínu. Neriskoval bych to být tebou. A koupil na příště lékařský který se bezezbytku vypaří.

A nějak nepobírám jak můžeš udělat z 0,5g šišky skoro 30ml FS??

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 26-10-2016 v 17:17 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Ty voe si děláš prdel používat technický benzín na FS? A co tohle třeba > http://www.verkon.cz/laboratorni-ch...zin-lekarsky-rn
5l za 370Kč

V tech. můžou být zbytky kdo ví čeho. Nemusí to dělat nikde v čistém prostředí. Prostě jsou tam pevné částice které nevypaří a jestli to budeš konzumovat (myslím že tam může být až 1% něčeho). Budeš do sebe dávat kdo ví co z toho benzínu. Neriskoval bych to být tebou. A koupil na příště lékařský který se bezezbytku vypaří.

A nějak nepobírám jak můžeš udělat z 0,5g šišky skoro 30ml FS??


Psal pul kila, ne pul gramu :-)

Old Post 27-10-2016 v 11:27 AM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 8

Když napíšu 0,5kg tak je to půl kila woe. Nauč se číst. Nenapsal jsem 0,5g. A z půl kila to vychází na 30-40mml výtažku. Vidím co jsem udělal. Lékařský benzin nikdo nechtěl prodat, jen na žv.list, který nemám. No a co že s tech. benzinu je 1% nějaké sračky? S tím si tělo poradí......

Pošleš odkaz a nepřečteš si podmínky. Nejsem podnikatel takže mi to nikdo neprodá.
Odběratelem:

a) podnikající fyzickou nebo právnickou osobou nebo
b) spotřebitelem dle §419 občanském zákoníku 89/2012 Sb.
(dále jen odběratel)


na straně druhé

2. Objednávka
Předmětem prodeje je zboží z katalogu laboratorního vybavení a chemikálií společnosti VERKON s.r.o., který je umístěn na internetových stránkách www.verkon.cz nebo jiné zboží specifikované písemnou dohodou mezi dodavatelem a odběratelem.

2.1 Omezení objednávat chemické látky a přípravky
Odběratel, který není podnikající právnickou nebo fyzickou osobou (spotřebitel), nemůže u dodavatele objednávat chemické látky a přípravky, které jsou klasifikovány jako nebezbečné. Pokud spotřebitel přesto objedná tyto chemické látky nebo přípravky prostřednictvím internetového obchodu nebo jinou formou, nebude na tyto položky brán zřetel a realizace objednávky bude nadále probíhat bez těchto položek.


Old Post 27-10-2016 v 15:59 PM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 9

Lékařský benzin koupíš i v lékárně,na objednávku jsem ho měl do druhého dne.Pravda,za větší peníz než v tomto obchodě.Technický benzin je opravdu nevhodný,na konopný výtažek.Navíc z 0.5kg bys měl mít více než 30-40ml výtažku.Já měl 65ml.

Old Post 28-10-2016 v 07:54 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 10


citace:
Původní příspěvek od Fanek107
Dnes jsem zkusil z 0,5kg šišek udělat FS a podařilo se. Protože jsem marně pídil po lékařském benzinu a neúspěšně, výsledek s tech.benzinem je stejný. Udělal jsem 3,5 stříkaček obsahem 10mll a od zítra se léčím:-) Seru na nějaké chemické sračkyz lékárny.


zdarec,

nezabudaj,ze FS nie su vseliek,tak opatrne...

pry ze " Seru na nějaké chemické sračkyz lékárny" a urobis si FS z technickeho benzinu,co tak sa poohlednut trebars po necem takemto https://www.zbozi.cz/hledani/?q=10l%20bio%20lih

trebars ja robim FS s tehoto: vid foto

Old Post 28-10-2016 v 09:39 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 11

Omlouvám se, přehlídl jsem to tak ne 0,5g ale 0,5Kg. Také jsem to zmínil jen v jedné větě.

Ale to na tom nic nemění že v technickém benzínu jsou docela slušný sračky.

No já podnikám tak mi to už někdy přijde normální. Tak promiň. Ale jak píše vv2 dá se sehnat i v lékárně. I kdyby nebyl, možná by stejnou práci udělal i lékařský líh nebo 99,9% izopropylalkohol > https://www.srovnanicen.cz/q/Isopropylalkohol%2099,9/. Stačí opravdu jen zapátrat. Alkohol bere jen víc chlorofylu než benzín tak že výtažek bude tmavší.

Tý jo to už rovnou můžeš kytky hnojit nějakým kristalonem na květ. Či nějakýma chemkama po kterých to nabude do extremních velikostí. S tím si tělo přeci poradí a tvoje plíce kdyby si to náhodou kouřil. Sry ale na tenhle blábol jsem alergický. Že si s tím tělo poradí.
ANO samozřejmě že potom nechcípneš v křečích. Ale ani ti to nic nedá spíš naopak. A nevidím ani sebemenší důvod to dělat. Si představ že v těch cca 40ml máš 0,4g něčeho co se zdravím či léčením nemá nic společného.

Sry ale popravdě větší kokotinu jsem tu ještě neviděl fenixové slzy z technického benzínů. Teď by mě zajímalo jestli to náhodou tvému tělu víc neškodí než pomáhá.

Kdo ví co by ti na tohle řekl Rick Simpson nebo Jindřich Bayer.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 29-10-2016 v 13:35 PM

Old Post 29-10-2016 v 00:02 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 12

Když jsem se tady ptal, nikdo poradit nedokázal, nebo dělal takové ty chytré řeči, jako ty teď. Tak běžte do zadele. Po bitvě všichni generálové. Někde mě odpovídal, že tech. benzin použit můžu..v nouzi. Tak sem nesehnal jiný. Se mám odstřelit nebo co. Bude mě 63 roků a nejsem takový hekr jak ty. Co s tím dělat, neporadí nikdo, ale keců máte všichni.

Old Post 31-10-2016 v 07:59 AM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 13


Tak jsem to našel..před sklizní

Old Post 31-10-2016 v 08:42 AM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 14

Jestli si zde zakládal nějaké vlákno a někdo ti tam poradil že to můžeš udělat i z tech benzínu (v nouzi maximálně na opuštěném ostrově). Tak to byl asi padlá na hlavu. A dal bych mu urychleně K-.
A samozřejmě bych poradil, ale na tvoje předchozí vlákno mě minulo.

Heleď spoj se s panem Jindřichem Bayerem je na FB. Ten ti o tom poví mnohem a mnohem víc. > https://www.facebook.com/jindrich.bayer Má dokonce i ke stažení příručku která je myslím i zadarmo. Stačí se opravdu porozhlédnout a hledat pověřené osoby. A řekl bych že ti poradí i kde vše sehnat.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 31-10-2016 v 18:06 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 15

[účet odstraněn]

Naposledy upravil Roiwer 31-10-2016 v 19:09 PM

Old Post 31-10-2016 v 18:17 PM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanek107
Stálý Člen

Karma uživatele Fanek107 - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 16

A otom to je. Protože řidiči PPL pošty DHL nemají zkoušky ADR. Tak mě to nikdo nechce poslat.

Old Post 01-11-2016 v 03:58 AM
Fanek107 je offline   Profil uživatele Fanek107   Find more posts by Fanek107   Foto galerie člena Fanek107   Click here to Send Fanek107 a Private Message   Add Fanek107 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-06-2006 - Rodina '06 - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4734400 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív