Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 7x OG Kush, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 33

Myslím že kdyby to bylo živinami tak žloutnou ... ale toto vypadá jakoby vadli z nedostatku vody nebo aspoň mě to tak přijde

Old Post 19-11-2016 v 14:54 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 34

Nedostatkem vody to právě že není. :/ suchý je tak první 1cm půdy ale jak strčím prst hlouběji, je ta půda řekl bych dost mokrá. Když rostly, nechal jsem půdu dostatečně proschnout, než jsem udělal další zálivku. Listy jen nepatrně žloutnou ale týká se to jen spodních listů.

Old Post 19-11-2016 v 15:08 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 35

Ahoj a nejsou tak spise prelite???Zkus potezkat kvetnik,jestli je lehky neni voda,jesi tezky prelite,koreny potrebuji taky vzduch a jinak to zloutnuti ,o neco vyse jsem ti psal,ze k hnojivu BB bloom je treba po celou fazi hnojeni lit i BB grow,podivej se na tabulku hnojeni,pri prepnuti na kvet rostlina prvni 2-3 tydny porad roste do vysky a formuje koreny,k tomu rustu a tvorbe novych listu potrebuje DUSIK,ktery je v BB bloom jen malinke mnozstvi.....asi po trech tydnech od prepnuti se rostlina zcela soustredi jen na tvorbu kvetu(palic) a rust je definitivne ukoncen......
Kytky mas dost velke na to,aby jsi je zahnojil normalne,nelij jim jen boostery,pk-cka atd......
Tak at ti to roste a zelena se

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 19-11-2016 v 16:28 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 36

SPODNÍ LISTY ŽLOUTNOU PŘIROZENĚ ...
KYTKA JE PAK ODHODÍ

Old Post 19-11-2016 v 22:49 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 37

Čekal bych to ale spíše v pozdější fázy květu a ne těsně po přepnutí. Nicméně jsem dnes všechny prolil vodou, tak uvidím zítra a následující dny, co se bude dít.

Old Post 20-11-2016 v 00:43 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 38

S tim prolejváním bacha - jak píše Anarchom. Vypadá to přelitě. A že ti žloutnou listy hned po přepnutí, tomu bych se moc nedivil.. psal jsi přece, že je moc nehnojíš. Nech je vyschnout a pak jim dopřej plnou dávku hnojiv včetně složky na růst. Good luck!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-11-2016 v 09:34 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 39


Dobře, udělám co píšete. Sice to přelitě vypadá, ale přelité to podle mě není. Jakmile je totiž zaleju, tak se vzchopí a fungují normálně. Od včera, co jsem je prolil vypadají zatím úplně v pořádku takže si myslím, že to možná bylo málo prolité ale to mi hlava nebere, když jsem strčil prst do substrátu, byl těsně pod povrchem dost mokrý. Nechám to teď schnout co nejdéle to půjde a pak jim dám růstové i květové hnojivo. Děkuji za veškeré rady. Docela stress, když se člověk kouká na uvadající kytky a neví, co s tím.

Ze všech 7mi kytek jsou samice, takže Queen seeds nezklamaly a po 8mi dnech na květu už začínají všechny hezky nakvétat. Napsal bych, o kolik se po přepnutí vytáhly ale nechci to psát, dokud ten růst nezastaví definitivně.
Vkládám ještě fotku jednoho z vrcholů v 8mém dni květu.

Old Post 20-11-2016 v 11:40 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 40

Rozhodne jim nelej green, ta kytka ho nepotrebuje a jelikoz davka podle tabulky ti dava ec 0.9 tusim. Tak je osidis o zakladni hnojky co ted potrebuji. Ja jsem na kvetu 7 dni a zalivam jen vodou. Zmer si vytok a podle toho uvidis co chteji. Jen poradim ze si nechas rust velky kytky v malym kvetinaci. Malo vzduchu, malo zivin, malo korenu a vic starosti :-D . zkus zalevat castej v mensich davkach a obcas prolej jen vodou s upravenym ph. Jinak green lej az tam budou kvety ,ale fakt bacha na to ec . docela to umi zarazit kvet.

Old Post 20-11-2016 v 23:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 41





Čau Bitire.
Dobře, green začnu přidávat až v pozdější fázy květu. Já teď řešil problém s uvadáním a nakonec to vypadá, že ten květináč byl málo prolitý, i když na první pohled se zdálo, že je zalitý dost. EC neměřím, nemám měřák. První 3 týdny jsem je vůbec nehnojil, protože mám substrát growmix a ten je předhnojený. Růst probíhal celkem v klidu. Měřím jen PH zálivky a PH výtoku. Nepřipadá mi, že by ten květináč byl na vzrůst těch kytek až zas tak malý, nemají ani 50cm. Já moc nehnojím, takže vysokého EC se nebojím a když už hnojím, tak podle tabulek. Teď, až trochu proschne hlína mám v plánu dát jim růstové i květové hnojivo, jak mi zde radili zkušení groweři.
Jinak asi to znáš... s tím green sensationem jsem tak trochu doufal v zázrak, že až druhý den otevřu skříň budou tam už hotové kytky.

Jinak pro všechny, kdo mé příspěvky sledují: Trochu jsem poslední dny na internetu hledal informace ohledně tvrdé vody. Nevím proč ale většina lidí si zřejmě myslí, že tvrdost vody udává PH. Když jsem nedavno dělal průplach, kompletně jsem musel umýt i podtácky, protože v nich byl "kámen". Našel jsem si tedy na netu stránku, kde prodávají filtry, které změkčují vodu a našel jsem jeden slušný za dobrou cenu. Dobré je, že se dají řadit pohodlně za sebe a těch filtrů je více, například pro zachycení mechanických částic ve vodě (to by se mohlo hodit při zalévání dešťovkou, nebo vodou ze studny)
Nicméně nikde jsem nenašel přímou odpověď na to, zda tvrdá voda způsobuje nějaké potíže kořenovému systému. Kdyby někdo něco věděl, sem s tím.

No a asi poslední věc je ta, že jsem byl nucený trochu potunit box. Jelikož ta 400w oproti 250W topí značně více, bylo v boxu občas i 30°C. Vyřešil jsem to cestou nejmenšího odporu. Natáhl jsem trubku od okna dospod boxu. Nyní jsou teploty daleko příznivější. Když je okno na ventilačku, teplota je 25°C, když je okno otevřené, teplota jde i na 22°C. Pro to jsem se rozhodl, že pojedu jen v chladných měsících, protože v létě bych to zřejmě neuchladil.

No a na závěr pár fotek....
1. Aktuální foto boxu (je tam dost světla ale nastavil jsem foťák, aby to nebylo přesvícené)
2. přítah
3. -//-
4. fotka filtru na změkčení vody

Naposledy upravil Hrdic 21-11-2016 v 11:26 AM

Old Post 21-11-2016 v 11:11 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 42

Green a vselijaky boostery se davaj az tam ten kvet je. Mozna je nejakej aktivator ,ale to je asi zbytecny. Tak fotky klamou, myslel sem ze je mas vetsi , ale az budes na kvetu, tak nepodcenuj zalivani, ten kvetinacek vyschne ani nevis jak , pokud budes mit pauzu mezi zalivanim, tak to snad nejde ani prelit. J mam substrat za 130kc 50 litru a prosycha to na muj vkus az moc. Kvetnik 6 litru . Jinak muzu doporucit stinitko vinga s tom stitkem, zkousel sem to dat roztahly 30 cm nad vrchy a max je tam 27 stupnu. Hps 600. Ale pravda ze na to mam pustenej 40 cm ofuk a prez hybojku mi to funi teplo k ledkam. Zaklad je poradnej ofuk a odtah, uchladit to jde :-) .

Old Post 21-11-2016 v 11:35 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 43

Jo, na nějaká stínidla jsem už koukal, protože to, co tam mám teď je jen nějaké "startpack" Vzhledem k tomu, že mám velký box, šupnul jsem tam normálně kancelářský ventilátor. Takže ofuk je dostatečný a myslím si, že plísně se nemusím obávat. Uchladit to jde, to máš pravdu ale problém je v tom, že já pouštěl odtah do místnosti, ve které bylo 25°C a přítah byl poddimenzovaný. Zvětšil jsem přítah, dal jsem ho k oknu a je klid. Kdybych chtěl, mám v boxu se 400W i 20°C ale to už je na můj vkus málo.

Old Post 21-11-2016 v 11:52 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 44

20 je malo no. Kazdopadne to budu sledovat , sme na tom casove stejne , jedu pul stanu sog a druhou pulku scrog . Duvod je rozdilny stari rostlin. Pod sogem a ledkama to vypada paradne a scrog neni uplne zaplnenej ,ale sem zvedavej na ty ledky , jinak mam avenger a wing a odrazi to jak blazen, i ten défemder nebude spatnej . Kazdopadne si myslim ze cim slabsi svetlo ,tom lepsi by lemo byt stinidlo. Snad ti to vsechno poroste jak ma , drzim palce .

Old Post 21-11-2016 v 12:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 45

Jo idealni teplota pri svetle je mezi 25-28stuupni. Btw jak mas ten pritah, tak v zimte takhle budes mit problem a budes ochlazovat kytky. K tomu oknu bych dal vyfuk a nasaval z jine mistnosti. On se stejne vzduch porad micha jako voda ze stavou.

Kvalita predevsim!

Old Post 21-11-2016 v 12:26 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 46

Díky, že budeš sledovat Bitire. Kdyžtak mi do zprávy nebo sem hoď odkaz na svůj grow, pokud ho zde máš. No opačně jsem nad tím okurku už taky uvažoval ale vzhledem k tomu, jak je řešený odtah by to bylo dost složité řešení. Až bude zima, tak si myslím, že bude stačit ta trubka jak to mám teď a okno buď nechat zavřené a nebo ho dát na mikroventilaci. U toho okna je dost chladno i když je zavřené. Pokud v zimě bude nějaký problém s teplotou uvnitř boxu, tak bych nejspíše vyrobil regulační klapku, která by ten přívod chladného vzduchu regulovala v závislosti na teplotě vzduchu uvnitř boxu. Já jsem takové hovádko přes mechaniku a elektrotechniku. Takže by to pro mě nebyl zas takový problém ale zatím nemá cenu to řešit. S tím mícháním to myslíš uvnitř boxu? Nebo v místosti? Protože co já vím, tak chladný vzduch se drží u země a teplý stoupá vzhůru.

Old Post 21-11-2016 v 12:36 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 47

Nemam to tady , mozna to sem pak hodim jako fotodokument. On myslel michani vzduchu jako ze pribedes vzduch do cimry a pak do stanu , ne naprimo ten chladnej. Cerstvej vzduch si cestu najde.

Old Post 21-11-2016 v 12:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 48

To by nebyl problém, pokud bych box neměl v ložnici. Takhle mám zatažené závěsy a ten chladný vzduch se drží jen u okna. Ve zbytku místnosti je teplota akorát a nechtěl bych tam mít třeba 19°C. Uvidíme, až bude kosa, jak to bude fungovat ale prozatím to takhle funguje bezvadně a mě a snad i kytkám to vyhovuje.

Old Post 21-11-2016 v 12:57 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indoor OG Kush 400w - 192 odpovědí
03-08-2015 - 1 pokus o hydro 400W - 4 odpovědí
15-06-2013 - O.G. Kush 400/600w - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3780090 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív