Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 7x OG Kush, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 17


Na to tak trošku spoléhám, že se moc nevytáhne. Rezervu si nějakou určitě nechám. Díky za tipy.
Jinak, dnes jsem zkoumal kytky a odhalil jsem, že na hlavním stonku lezou pestíky. Je to normální, když ještě není přepnuto na květ? Je to na těch větších kytkách.

Old Post 30-10-2016 v 20:57 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 18

jj je to normální, jsou to tzv perflowers. Akorát kytka ukazuje že už je dospělá (proto na těch větších kusech)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-10-2016 v 06:40 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 19

Předpokládám ale, že když ukázala pestíky, že z ní samec už nebude, pokud tedy během růstu nezhermí, což by neměla, pokud ji nebudu nějak zvlášť stresovat ne?

Dnes jsem se vrhnul na ohýbání a dospěl jsem k názoru, že si budu muset pořídit halfmoony, protože ohýbat a naměřovat ten drátek je nepraktické ale na druhou stranu, když není nic jiného po ruce... Kytkám se daří dobře, rozjely růst a hezky se větví, což mi dělá radost akorát jsem na vážkách, kdy přepnout. 14.11. se neúprosně blíží...

Old Post 31-10-2016 v 13:13 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 20

Máš to pekné. Koľko litrové máš tie kvetináče?

Old Post 31-10-2016 v 16:46 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 21

Čau Odo. Květináče mají 4 litry.

Old Post 01-11-2016 v 09:14 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 22



Zdravím.
Tak jsem začal pomalinku ohýbat a vyplňovat prostor. Jelikož jsem nechtěl z growšopu objednávat halfmoony na ohýbání, řekl jsem si, že si je pojedu koupit k jednomu týpkovi tu u nás a když jsem tam přijel, tak jsem od nějakého pána dověděl, že ho zavřeli, takže smůla. Jel jsem tedy do Horbachu a koupil tenký vázací drát, kterým teď ohýbám. Do budoucna ale určitě ty halfmoony chtít budu, protože tohle řešení je dost nepraktické.
Jelikož ohýbám poprvé a nemám s tím zatím žádné zkušenosti, za případné rady a připomínky budu rád.

Zatím se vše vyvíjí bez větších problémů, listy jsou zdravé a na holkách není vidět, že by něco potřebovaly. Zatím jsem ničím nehnojil, jen při jedné zálivce jsem dal enzymy 1ml/L, enzymy mám od AH.

Teplota do 28°C a vlhkost se nachází zhruba na 60%.

Old Post 02-11-2016 v 10:45 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 23

U toho ohybani se tezko radi, to je treba vzdy vyzkouset. Navic me osobne ne vzdy vyjde zamer. Ale to uz asi k tomu patri. Jinak pulmesice mohu doporucit, dokonce mivaj i ruzny prumery oblouku takze jsou i na mensi kytky a pak i na poradny klacky

Kvalita predevsim!

Old Post 02-11-2016 v 11:44 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 24

Můžeš hodit nějaký odkaz, odkud je sháníš? Já, když jsem na ně někde narazil, tak nabízeli pouze stejný rozměr. Jinak ty stonky jsou už na ten vzrůst pořádný klacky. Bude to určitě tím ventilátorem, co na ně odmala funí.

Old Post 02-11-2016 v 12:11 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 25

http://www.kleckashop.cz/hledani/1?...ntence=halfmoon tady maj obe velikosti. Mozna najdes jeste nejakou. Ale tyhle dve staci. Ty bily sou na mensi prcky a ty pruhledny uz pak na tlustejsi vrsky.

Kvalita predevsim!

Old Post 02-11-2016 v 12:46 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 26

Super, díky moc!

Old Post 02-11-2016 v 13:23 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 27



Čau všichni. Přináším další aktualizaci. Dnes jsem strategicky zamíchal kytkama v boxu. Ty menšího vzrůstu jsem umístil přímo pod výbojku tak, abych postupně zaplňoval střed. Ty větší jsou na krajích. Dávají mi pěkně zabrat ale určitě se ta má snaha vyplatí. Tak trochu spoléhám na to, že se po přepnutí moc nevytáhnou a mám tedy dost času na vyplňování prostoru. Přidávám jednu fotku stonku, jsou to celkem stehna.

Old Post 03-11-2016 v 12:59 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 28




Zdravím všechny!

Dnes přináším apdejt ze 47. dne růstu. Od vás zkušenějších bych potřeboval poradit, kdy to mám přepnout? Situace se má tak, že 14.11. jdu do nemocnice a nevím, jak dlouho si mě tam nechají. TAKŽE.... Přepnout ještě před nástupem? A nebo se toho nebát, počkat cca 6dní a přepnout? Přiložený obrázek snad pomůže.
Co se kytek týče, některé jsou bez záštipu a některé mají pouze 1 záštip, jinak je jen ohýbám a tvaruji. Včera jsem měřil PH výtoku a naměřil jsem 6,7PH. Mám to stáhnout k 6ti? Zalévám odstátou vodou s upraveným PH na 6-6,5.... jak se to povede. Kytky vypadají zdravě.

Myslím si, že už pomalu začnu přimíchávat do zálivky hnojivo. Při přesazování jsem dal do substrátu Guano od Plagronu a na hnojení v květu použiji BioBizz Bio Bloom v poměru 2ml/L.

Old Post 11-11-2016 v 08:29 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 29

Jelikož nikdo neodpověděl, tak jsem si dovolil přepnout. Takže dnes první den na květu.

Old Post 12-11-2016 v 12:19 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 30

Ahoj,ja pouzivam taky biobizz tedka a i v kvetu se ma pridavat do zalivky rustove hnojivo od BB biogrow(1litr cca 200-250kc) a to ve vetsich davkach nez BB biobloom a pak jeste davam kvetovej stimulator Topmax,ale to uz neni asi uplne nutne........jinak nez pojedes do nemocnice,tak to prolij,zahnoj rano jak budes odjizdet a 6 dni to pritelkyne uhlida,jen ji rekni jak upravit vodu a jak zalit,jak se vratis,opet zahnojis......ja behem 6 dni zalivam zhruba 3x a to co dva dny po litru vody,mam 11l kvetniky a nechavam to proschnout vice,lepsi nez je utapet ve vode a zatim pohoda,mas to pekny,tak se neboj,prvne zdravi,potom kytky,GL a v nemocnici se drz,at ti vse dobre dopadne....

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 12-11-2016 v 17:49 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 31



Zdravím.
Tak jsem tu s aktualizací. Operace se odkládá na dobu neurčitou kvůli špatnému krevnímu obrazu. Nic hrozného to naštěstí není.
Při přepnutí jsem zjistil, že jsem někde, zřejmě při stěhování zašantročil výbojku, takže od začátku přepnutí je tam pouze 250W. Objednal jsem tedy 400W a zítra by už měla žhnout v boxu. Při té příležitosti jsem do košíku přihodil Final Solution od AH a Plagron Green Sensation. Doufám, že to dámy pěkně nakopne. Dalším, celkem pro mě zarážejícím zjištěním je, že kytky mají rády spíše vlhkou, na můj vkus docela mokrou hlínu. Jakmile proschnou první 3cm půdy shora, kytka hodně povadne (Vypadá to fakt strašidelně) a já v panice beru upravenou vodu s PH cca 6 a trochu je zaliji. Po hodině - dvou je kytka na pohled úplně v cajku. Zkoušel jsem je i mírně hnojit ale žádnou změnu neregistruji.

Uštípal jsem dnes také spodní nažloutlé listy. Posílám sem fotku, a doufám, že k tomu někdo napíše názor. Dle mého je to tím, že světlo na tyto spodní listy nesvítí a kytka se jich zbavuje. Všechny ostatní listy jsou v pohodě.

Máte někdo zkušenost s Green sensationem? Jak ho používáte?
Kdy začínáte s průchlachem pomocí FS? A jakým způsobem?

Momentálně jsou holky v druhém dni květu.

Old Post 16-11-2016 v 00:39 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 32




Zdravím! Mám celkem trable a už nevím, jak to řešit, protože to, co se děje je pro mě nevysvětlitelné. Věc se má tak, že kytky zkrátka vadnou. Listy jsou ok. Teplota v boxu je 25°C, světelný stres to určitě není, protože se to týká všech kytek i těch, na které tolik světla nesvítí. PH zálivky držím na 6, hnojím jen občas a málo. 1-2x týdně 1ml/L biobizz květ a 1ml/L green sensation od Plagronu. Ten green jsem dal jen jednou ale dělo se to už před aplikováním. Jediná věc, která mě napadá je málo živin a nebo tvrdá voda, protože na podtáccích se drží bílý povlak. Když kytky proleju vodou, tak se vzchopí ale to trvá den, maximálně 2 a vše se zase opakuje i když půda je dostatečně vlhká. Jsem tedy v dost kritické situaci, protože buď holky zvadnou a nebo odejdou kvůli přelévání. Tak co teď s tím?

Přikládám pár fotek pro objasnění situace. Listy se nekroutí, pouze povadnou a povadají i celé stonky. Celá kytka jkoby zkřehne. Díky za jakoukoli pomoc!

Old Post 19-11-2016 v 14:43 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indoor OG Kush 400w - 192 odpovědí
03-08-2015 - 1 pokus o hydro 400W - 4 odpovědí
15-06-2013 - O.G. Kush 400/600w - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7675190 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív