Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 7x OG Kush, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Obecné 7x OG Kush, 400W Příspěvek č. 1




Zdravím všechny growery!

Rozhodl jsem se představit vám můj první indoor a doufám, že se vám bude líbit. Budu se snažit odpovídat na vaše dotazy a samozřejmě budu rád za jakékoliv rady a připomínky. A teď už k výbavičce.

Box: Zhotoven ze staré skříně. (v:105, š:115, h:60)
Světlo růst: 250W MH výbojka.
Světlo květ: 400W Superplant super red.
Předřadník: Lumatek 400W s regulací (250W, 250SL, 400W, 400SL)
[SL= superlumen]
Odtah: TT125 (plánuji dokoupit regulátor otáček)
Přítah: Pasivní ve spodku skříně.
Uvnitř boxu je zvlhčovačka, cirkulační ventilátor, čidlo teploty a vlhkoměr.
Substrát: Plagron Growmix.
Genetika: OG Kush feminizované od Royal Queen Seeds.
Teplota den: 24-28°C
Teplota noc: 21-22°C
Vlhkost: 70-80%

Klíčení probíhalo celkem hladce. Z osmi semínek jich sedm vyklíčilo. První problém ale nastal po vsazení do půdy a následném vyrašení semínka nad povrch. Pinzetou jsem musel téměř ze všech opatrně sundavat obal semenáčku ale obešlo se to bez poškození.
Ohledně substrátu jsem se dočetl, že je dost silně nahnojený a proto jsem první dny bedlivě pozoroval, jak kytky rostou a zda jim nežloutnou listy. Naštěstí vše bylo v naprostém pořádku.

A nakonec přikládám pár fotek ze startu.
1. box
2. 14den 18/6
3. 17den 18/6

Naposledy upravil Hrdic 14-10-2016 v 12:18 PM

Old Post 14-10-2016 v 04:24 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 2


Dnešní foto z 19. dne růstu. Prvních 12 dní to lezlo docela pomalu ale jakmile vyrašilo pár lístků, celkem se ten růst rozjel. Má drahá polovička je tím růstem vždy, když se na ně jednou za 2 dny podívá fascinována. Ale mě, jak se na to chodím dívat každou hodinu to zase tolik nepřijde.

Old Post 14-10-2016 v 12:17 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 3

Čau lidi. Našel jsem v kompu pár fotek z mého prvního experimentálního pěstu. Byla to Blueberry a Mazar od DP v takovém rádoby boxu pod 250W. V tu dobu jsem věděl prd ale výsledek nebyl úplně špatný. Z 2 kytek bylo okolo 100g. Odnesl jsem si z toho spousty zkušeností.

Old Post 15-10-2016 v 21:35 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 4




Nešlo mi to vložit, až teď.

Naposledy upravil Hrdic 15-10-2016 v 22:01 PM

Old Post 15-10-2016 v 21:39 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 5


Foto z 22. dne růstu. Holkám jsem musel ubrat vlhkost z 80% na 40%, protože nechtěly pít kořenama a nechci ryskovat zahnívání. Půda vůbec neprosychala, teď už je to lepší.

Old Post 17-10-2016 v 09:14 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 6


Dnes proběhlo přesazení. Kořeny vypadají dobře, zatím jsem ničím nehnojil.

Old Post 20-10-2016 v 13:40 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 7

Nazdar. Mal by si ich nechať vcelku dosť narásť, aby si to tam vyplnil. Nemusí to byť plne nutne už v raste, ale po prvom nákvete, nech je to také fajnové.... Dva týždne ešte určite. Dá sa prepínať zo semena aj po mesiaci, ale tym ich máš zatial pomenšie. Kľudne 6 týžd. rast, medzitým aspon jeden zástrih, ak nie dva. Uvidíš.....
Ako tak pozerám na tu tvoju prvu fotku, tak na čo su tam tie dve potrubia? a blízko tak výbojky? Zo začiatku si mohol kludne dať svetlo vyššie. Nech maju priestor a pohodu. 250W je tiež sila. Aj preto rastu pomalšie. A neskor znížiš...podla potreby. To tienidlo je lepšie otočit o 90stupnov. Napr. peticou k zadnej stene. Pokial viem ten osvit ide hlavne po stranách výbojky. A tiež za peticou je slušne svetlo. Celkovo máš ale dlhu jednu stranu. Aj pri štyristovke tam po stranách nebude tak intenzívne svetlo. Hobby tienidlo robí aktívne tých 80x80cm. Tak ja len tak no....Nech to ide a tie výpestky sú pekné....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 20-10-2016 v 17:28 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 8

....chcem ešte povedať, že proste využi ten priestor boxu naplno. To znamená, že tam patrí aj priestor pre samotný cirkulujúci vzduch. Proste urob večšie vzdialenosti medzi všetkými tými aparátmi čo máš v boxe. Samotný odťah kludne hore pri strope. Stačí jeden, na čo dva. Takto sa tam ten vzduch nevie uplne rozhodnut kade mám isť...či nalavo alebo napravo....hm..... Ofuk je tiež doležitý, ale nemusí byt nutne narvaný na rastlinách. Skor urobit napr. taký prúd ponad nich. Ak trebárs nie je cielený napr. na spodky rastlín pri bujnejších porastoch. Neskor si tam viem predstavit keď už, tak napr. 2x150W, alebo aj tých 2x250W. To už by si im dobre zakúril.....

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 20-10-2016 v 17:39 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 9

Čau šéfe, díky za připomínky. Co se týče těch trubek, tak jedna (levá) je přívod vzduchu a druhá je odtah. Udělal jsem to tak kvůli tomu, že v té době jsem měl slabý odtah a měl jsem strach, že v boxu bude moc velké horko, takže jsem chtěl odtah horkého vzduchu od výbojky co nejvíce zefektivnit. Teď už to mám trochu jinak. Odtahová trubka je až u stropu boxu a tu jednu jsem vyndal a díru zaslepil. Přítah je pasivně ve spodku boxu. Co se toho stínidla týče, tak to máš pravdu, to mě vůbec nenapadlo! Díky za tip, v nejbližší době to předělám. Se zástřihem počítám ale zatím se na něj nechystám vzhledem k velikosti kytek. Chtěl bych využít co nejvíce prostoru bez ohledu na to, jak dlouho budou muset být kytky na růstové fázy ale zároveň bych chtěl přepnout co možná nejdříve to půjde. Ten ofuk dole je tam hlavně kvůli tomu, aby odváděl horko zespod stínidla, zároveň ale fouká trochu na kytky. Ten růst je trochu pomalejší, než bych očekával ale s tím nic nenadělám. Dnes jsem ještě upravoval PH, protože bylo moc vysoké. Tak snad už to teď půjde jen rychleji.

Old Post 20-10-2016 v 18:00 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 10


Tohle je aktuální fotka boxu. To stínidlo jsem zkusil přetočit o 90° a to rozprostření světla je opravdu daleko lepší, takže to doufám zítra přerobím.

Old Post 20-10-2016 v 18:06 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 11

Zdar. No, vyzerá to už lepšie.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 20-10-2016 v 18:16 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 12

Dám sem fotky za týden před záštipem. Na FIM se necítím, takže zaštípnu klasicky.

Old Post 20-10-2016 v 18:27 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 13



Jak jsem slíbil, aktualizuji. Dnes se holky nacházejí v 32. dni růstu.

Jelikož růst byl pomalý, rozhodl jsem se, že zkusím CO2 a očividně to pomohlo. Růst je teď řekl bych daleko rychlejší. CO2 vytváří kvasnice s vodou a cukrem v kýblu. Cirkulační ventilátor se spíná v 15cti minutových cyklech, aby se veškeré CO hned nerozptýlilo pryč. Hadičkou je CO2 vedeno do ústí zvlhčovačky a jelikož se CO2 drží u země, udělal jsem jakousi ohrádku aby se co nejvíce drželo tam, kde má. Mám doma sice bombu ale když jsem viděl výsledky s kýblem, řekl jsem si, že to stačí. Na noc přísun CO2 zastavím a cirkulační ventilátor jede non-stop.

3 kytky jsou po záštipu a to ty, které byly největší. Ty nejmenší zatím nechávám, protože bych chtěl docílit stejné výšky všech kytek. Zatím jsem je nehnojil a myslím si, že zatím ani není třeba. Před zálivkou nechám půdu vždy řádně proschnout.

Old Post 27-10-2016 v 16:27 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 14

Ahoj. Kytky ti jedou pěkně, Hlavně neudělej tak jako já u prvního IN chybu v brzkém přepnutí a výnos tě potěší
Budu sledovat

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-10-2016 v 12:59 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 15

No, to je to, co teď řeším, jelikož 14.11 jdu do nemocnice na operační zákrok a nevím, jak dlouho si mě tam nechají. Do té doby svěřuji mé dívenky do rukou mé přítelkyně. Už dostává instrukce. Zřejmě ale budu přepínat hned po příjezdu z nemocnice ale až po tom, co je trochu naohýbám. Díky, jsem rád za každého sledujícího, motivuje mě to.

Old Post 28-10-2016 v 14:53 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 16

Já jsem v prvním kole přepínal tuším ve 33. dni a bylo to dost málo. Vzhledem k tomu že to je spíše indika se to skoro vůbec nevytáhlo tak jsem za to sklidil lehkou kritiku a poučil se. Každopádně musíš se podřídit prostoru a nepřepínej až je úplně zaplněný nechej si rezervu na ohýbání V květu je to největší zábava. Třeba teď aktuálně mám na 7 kytkách okolo 60 kolínek. Já osobně se k OG ještě vrátím a nechám je na max výšce cca 60 cm a vše roztahat do prostoru. A ještě moc je nehnoj nejsou zas až tak žravé ja by se mohlo zdát. Tehdy jsem celé kolo odjel na poloviční dávce hnojení a kytky byly pěkný a ke konci jsem je stejně přehnojil jen když jsem na radu místního člena přidal 10% hnojek navíc. Doufám, že předvedeš lepší výkon jak já kdysi

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-10-2016 v 15:35 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indoor OG Kush 400w - 192 odpovědí
03-08-2015 - 1 pokus o hydro 400W - 4 odpovědí
15-06-2013 - O.G. Kush 400/600w - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0603620 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív