Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 7x OG Kush, 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 65

Zdar, hezky ti to kvete, prepinali sme stejne ,ale vzhledove jsem tak o tyden pozadu. Snad se nam to podari dotahnout do konce bez nejakych problemu.

Old Post 12-12-2016 v 06:18 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 66

Zeptam se rostou jeste do vysky v tyhle fázi? Ja sem ted na 11dnu kvetu a už mi dachazi misto jak se holky tahnou

____________________________________________________________________________

Old Post 15-12-2016 v 14:15 PM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 67

Jabko, jedu s.a.d . Cista indika ,prepnuto kdyz mely 3 tydny a 17cm. 4 tyden v kvetu mela nejvetsi prez 70cm a vytaha jak chobotnica. Po zastrihu to roste jak sativa. A rosli cca do toho ctvrtyho tydne, ale nejvetsi peklo byly ty tri tydny. Radost se na to divat.

Old Post 15-12-2016 v 15:17 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 68

Je fakt, že jsem absolutně nečekal, že se po přepnutí takhle vytáhnou. Tuším, že vyrostly ještě o 45cm a to začly nakvétat poměrně krátce po přepnutí. Čekej, že ten růst by se mohl definitivně zastavit okolo 25dne květu. Musím říct, že jsem to s výškou vychytal jen tak tak. Být ještě o 10cm větší, mám problém. No každopádně pro mě je to ponaučení pro příště. Ono když se člověk totiž podívá na kytky před přepnutím, tak si říká, jak na těch špejlích může být nějaký dobrý výnos ale podle mě teprve po přepnutí vše začíná. Stonky bytelní, listy mohutní v podstatě vše se začne odehrávat právě až po přepnutí a je třeba s tím počítat. Problém je, že každá kytka je jiná a tak nejlepší by bylo seznámit se s pár odrudami a ty jet na jistotu a spolu s tím jet 3 kytky jiného modelu a sledovat, jak se chová a vést si zápisky. Já mám třeba kompletní údaje o OG. Jak dlouho tvalo, než jsem přepl, jakou měli výšku, než jsem přepl atd atd.... Od toho se pro příště mohu odpíchnout.

Old Post 15-12-2016 v 17:48 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 69






Zdravím všechny zahrádkáře. Přináším fotky z 37.dne květu. Holky začly malinko žloutnout, což je nejspíše způsobeno nedostatečným hnojením, takže jsem jim dnes dal větší dávku a zítra pro jistotu změřím PH půdy. Některé pestíky už hnědnou. V boxu držím teplotu na 22°C, vlhkost radši neměřím spoléhám se na kvalitní ofuk. Jelikož seed banka s dobou květu není moc konkrétní (7-9 týdnů) na jaký den to vidíte s vysazením hnojiv? Můj odhad, kdy naposledy hnojit je 45.den, vzhledem k tomu, že předpokládám kosu 8. týden, nebo máte jiný názor? Budu moc rád, když o tom tady prohodíme pár řádků.
Jinak co se šišek týče, tak ty jsou opravdu dost pocukrované. Každý den nad nimi slintám a doufám, že se ještě nafouknou.

Old Post 20-12-2016 v 02:46 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 70

Zdar, no parada, jak se tak divam,tak jsem aspon o tyden pozadu . Taky jsem 37 den tusim,ale takovej nakvet se u me nekona. Uz ted vidim ze mi to pokvete aspon 10 tydnu. Mas to super ,tak se snad ni nepokazi.

Old Post 20-12-2016 v 07:07 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 71

Nesmí. Jinak dnes už tak žluté nejsou. Včera jsem jim dal 4,5ml/1,5l Bio Bloom. Používám také podle uvážení Green Sensation 1ml/l a Enzymy od AH, také 1ml/l. Koukal jsem i na zahraniční growy a OGka někdo sklízí i 55den, což je za rohem. Začnu už pomalinku sledovat trichomy a s hnojením už jen velmi opatrně. Doufám, že se tu rozepíše vícero lidí. A neboj Bitire, ještě se ti to určitě nafoukne.

Old Post 20-12-2016 v 09:44 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 72






Zdravím lidičky. Dnes byl "príma" den. Je to 46. den květu a já musel mé holky co možná nejrychleji přemístit pryč z bytu. Čirou náhodou jsem se po 3 dnech vrátil do bytu a na chodbě se bavilo asi 5 lidí o tom, že to v baráku smrdí. Normálně jsem ztuhnul a popadla mě panika, protože se tam vyhrožovalo i policií. Jedna sousedka tam totiž obviňovala druhou, že v bytě hulí a krz ventilaci se jí to dostává do bytu.. Věděl jsem, že prostě musím zbalit kytky. Vzal jsem největší krabici, co jsem doma měl a do ní nastříhal holky. Tu jsem pak převezl autem, 20km městem. No řeknu vám, že tohle nikdo nechce zažít. Takže, kytka se suší, sklidilo se 46. den květu. Pruplach trval pouze týden ale hnojil jsem slabě a listy už sami začínali žloutnout. FS jsem použil pouze jednou.
No a nějaké fotky... máte štěstí, že jsem se v tom fofru ještě odhodlával fotit.

Old Post 28-12-2016 v 23:56 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 73

Jak to mohlo v baráku smrdět ? To nemáš pacháč s ufem ve stanu nebo co? Docela slušná story na nervy ty vole A jestli mi napíšeš,že nemáš pacháč , tak si jelito a můžeš být rád že ty "pindy" nikam nevolali.Ale jinak smekám )

Old Post 29-12-2016 v 00:08 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 74

Pacháč tam byl, jenže než jsem odjížděl z bytu pryč, upravoval jsem ještě ventilátor a nějaké další věci a zapomněl jsem ho tam nasadit. No co si budem povídat, měl jsem z prdele kliku.

Old Post 29-12-2016 v 01:03 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 75

jééj tak to je škoda že to nebude uplně hotový .. tak to máš celkem štěstí

Old Post 29-12-2016 v 12:08 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indoor OG Kush 400w - 192 odpovědí
03-08-2015 - 1 pokus o hydro 400W - 4 odpovědí
15-06-2013 - O.G. Kush 400/600w - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8638830 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív