Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » FingehoodŮv 1st Indoor 400w @ 1x1x2 Auto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 17

Genetika je svině :-D....

Nějak mi začla chrastit výbojka, co to znamená ? :-D

Old Post 13-10-2016 v 00:05 AM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 18

Že ju más hodit do koše ale studenou

Old Post 13-10-2016 v 08:41 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 19

Velice výstižné

Old Post 13-10-2016 v 14:41 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 20

A mám koupit tuhle
https://www.growgarden.cz/kvetova-v...utput-kvet.html

nebo tuhle

https://www.growgarden.cz/vybojky-s...v-4y-super.html

:-D vzhledem k ceně bych šel do osramky

Old Post 14-10-2016 v 08:54 AM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 21


Rosteme jak o život :-)

Old Post 15-10-2016 v 06:46 AM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guevaar
Nový Člen

Karma uživatele Guevaar - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od bcbud23
Automaty pod lampu nejsou dobrou volbou odzkoušeno a stojí to za hovno nevyplatí se ti to nemám čas vypisovat proč ale nemůžeš ovládat květ vzrůst. A hlavně bys měl svítit 18/6 do konce a to může trvat i tři měsíce podle genů. Nej volba řízky od převzetí do sklizně 65dní podle genu jestli ti jde o rychlost automaty ti v tom až tak nepomůžou venku ano pod lampou ne.
Teď jsem dojel automaty pod 600w a nemůžu si stěžovat. Sklizeno cca 480g (ještě schne). Svíceno celou dobu 18/6. Zvolil jsem automaty především proto, že jsem si myslel, že porostou rychleji a ono tomu tak je a není :-).Rostou rychleji, ale ne tak, jak jsem čekal. Ale nelituju. Všichni říkají, že automaty se neštípou...blbost. Normalně jsem, teda jenom jednou, ale zaštípnul. Kytky byly krásně větvené s min čtyřma vrškama. A třeba pro úplné začátečníky to je super volba. Nemusí si trápit hlavu kdy přepnout :-). Automaty doporučuji

Old Post 15-10-2016 v 08:40 AM
Guevaar je offline   Profil uživatele Guevaar   Find more posts by Guevaar   Foto galerie člena Guevaar   Click here to Send Guevaar a Private Message   Add Guevaar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 23




Rád slyšim pozitivní hodnocení ohledně automatů :-)

Nicméně my stále pokračujem, snažíme se snižovat vlkost, ale zatím je to stále kolem 70%, tím pádem boxík budeme přesouvat ze sklepa někam kde bude víc sucho :-)

Ohledně květin, všechny zatím jedou krásně..Semínka od paradise seeds už jsou většinou v květu rozjetý, spíše menšího vzrůstu, ale kvetou pěkně :-) Oproti tomu květiny od dutch passion se stále rozvětvují a už teď je vidět, že budou dvakrát výnosnější nežli konkurenti :-) (Mimochodem dva outsideři od sweet seeds jsou na tom taky skvěle )

začínám hnojit zálivkou s plagron terra bloom, za týden či dva přidám ještě Pkáčko ...

Mimochodem jsem si zkusil objednat led panely, který plánuju příští round vyzkoušet :-) tak uvidíme..

Jo a vyměnil jsem PLANTASTAR za OSRAM VIALOX NAV-T SUPER 4Y 400W

Naposledy upravil fingerhood94 26-10-2016 v 21:24 PM

Old Post 26-10-2016 v 21:13 PM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6057020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív