Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » FingehoodŮv 1st Indoor 400w @ 1x1x2 Auto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Hlína FingehoodŮv 1st Indoor 400w @ 1x1x2 Auto Příspěvek č. 1

Nazdáááár
pěstu zdar :-)



omlouvám se za chyby a překlepy, dělal jsem to dost narychlo, takže jich je tam docela dost :-D, snažím se postupně opravovat

Díky za pochopení...

Naposledy upravil fingerhood94 10-10-2016 v 21:48 PM

Old Post 08-10-2016 v 20:26 PM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2


VÝBAVA ( zatím napíšu jen stručně, myslím že to bude zatím stačit, vše krom waveflektoru jsem koupil už ojeté, totíž mě zatím nezajímá značka, dokavaď to šlape)

předřadník - magnetický, 400W ( myslím že je to jeden z těch nejzákladnějších a nejlacenějších shitů
osvětlení - hobby stínidlo, 400 W plantastar po prvních 20 dnech jsem vyměnil za waveflektorXL, který je prý na tyto prostory ideální
homebox - 100x100x200 (značku kdyžtak zjistím mam to trochu na salámu no...)
ventilace - pachový filtr, odtah myslím 330 m3/hod ( značku opět nevím, ale typický turbínový tvar) , klipsový větráček 15 W , az povyrostou , tak tam nahulíme normální na stojaku)
meřící technika - mám jen digitální teploměr/ vlhkoměr s IN / OUT čidlem
spínač - klasický mechanický s těma malinkejma cvakátkama

Growbox je umístěn ve sklepě, vlkost je fajn do začátku , jen se tam moc netočí vzduch, samozdřejmě větráme ale až bude zima tak úpřímně netuším jak to vyladit... možná přestěhovat do jiné místnosti...


Hlína !
tak, trochu jsem si to zkomplikoval...Květiny V 10L a keramice mají all mix od bio bizzu, na který mam samozdřejmě základní hnojivo od BB..

V menších 6 L květináčích mam zase ALL mix od plagronu, na tne mam hnojiv habaděj, ale plánuju to zalejvat terra grow a PK 13- 14 , co si o tom myslíte ? Jestsli máte lepší variantu, už mi to pište!

Naposledy upravil fingerhood94 11-10-2016 v 13:54 PM

Old Post 08-10-2016 v 21:24 PM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 3


obrázek nahoře - omlouvám se za ten kmit , příště to zkusim vzít přes sluneční brýle...
jinak tohle je focené tak 2 týdny od zasazení, čekal jsem na květináče pro zbytek,vyšlo to tak akorát, ty od DP a SS jsem přesadil do 10L krom jedný květiny a ta je v tý keramice objem nevím ale podle mě tak 7,5 ? netušim....Takže u těch vim, co jsou zač...Ale u zbytku co uvidíte v tomhle příspěvku mam guláš, ale alespon že vím že je to něco od PS ...Nějak to dopadne :-)

Koupil jsem si balení kokosovej jiffů od ugra (24 ks) který je pro mě pohodlný, nicméně příště plánuju rovnou do květináče.

SEZNAM ODRŮD:
tak, tohle jste tu možná ještě neviděli, asi budete mít dost smíšený pocity a reakce ale rozhodl jsem se pro celej box automatů, od značek dutch passion a paradise seeds, navíc jsem dostal 2 sample seedy tuším že od sweet seeds.

1.Auto Wappa ( paradise seeds ) 3 ks

2.Auto Jack ( paradise seeds ) 3 ks

3.Auto Acid ( paradise seeds ) 3 ks

4.Auto Think Big ( dutch passion ) 3 ks

5.Auto Big Devil XL ( sweet seeds ) 1 ks sample seed

6.Auto Dark Devil ( sweet seeds ) 1 ks sample seed
-------------------------------------------------------------------------------------
Tak, semínka jsem zasadil všechny do jiffů, a ty vyklíčili a vylezli v rozmezí 4 dny až 10 dnů cca.
nejdřív jsem je nechal normálně za oknem, po těch 10 dnech jsem je dal už pod čtyřkilo plantastar, kde byla průměrná teplota kolem 25 stupňů a vlkost kolem 70 %.a cyklus jsem dal radši na něcelých 18 hodin světla, plánuju to přepnout na dvacet...

Dokonce jsem četl, že profíci jedou think big non stop, jen opozornujou na nějaký deficity magensia a na měnší odolnosti rostliny

Mimichodem, think big, jedna z nejnovějších AF odrůd na DP dost dobře hodnocená, má o pár týdnu delší dobu květu, je to až 14 týdnů, za tu dobu by měly mít výnos větší než klasiky na 10-12, dost mě to zajímá, tak uvidíme jestli si to dutch pasioňáci trošku nevymejšlej...

Ohledně paradise seeds modelů , tuším že auto jack je kříženec WW a JH a ostatní upřímně nevim, vzhledem k tomu že jedno semínko od PS nevyklíčilo a jedno je totální mutant s třema děložníma lístkama a šílenejma listama skrocenejma uplně nepřirozeně, nic takovýho sem ještě neviděl poto vyfotim...

Docela mě zklamaly semínka od paradise seeds, který už po porovnaní oproti dutch passion a sweet seeds byla dost drobounká, a taky se s tím klíčenim sraly nejdýl a to jsem nedával vůbec hluboko, dvoum sem potom musel trochu pomoct, měli divnou žlotou barvu, zaseklou...takže to ohledně paradise seeds.

Ohledně sample seedů od sweet seeds naprostá spokojenost, vystřelili trochu pomaleji než TB, ale za to stabilní květiny, ani ne moc vytáhlý, ani né zaprdlý...Příště plánuji jít do sweet seeds místo paradise seeds, nevím ale mam takovej názor, že na to že paradise seeds je nemá nejlevnější, tak docela shit..Ale může to bejt prostě náhoda...

Naopak opět musím pochválit DP, a think big, který vylítli jak gagarin, bohužel intenzivita a zápřáh sodíkovky jim dal zabrat, vytáhly se a nějaký si ustlali na hlíně, a listy vypadali dost vysíleně a vyschle, takže jsem dal světlo tak 80 číslel minimálně nad ně, místo 60, to byl moc malej odstup, na ten rozjezd podle mě...ALe nevím, říkam, je to pro mě absolutní premiera s indoorem, chtěl jsem zkusit něco netradičního a automaty se mi zatim jen pozitivně osvedčili u outdooru, takže indoor musí bejt snad taky pohodka ...Uvidíme, drte palce :-)

Závěr - ze 14 semínek, vyklíčilo 13, zdržovali to PS u kterejch jedno snad uhnilo nebo co, a z jednoho se stal totální vykroucenec, zralej na pořádnej detox :-D fandim Think Big, fanděte taky !:-)

(btw , zalejvám odstatou vodou z kohoutku, ph jsem měřil opravdu jen obrazně papírkama z lékárny, ale přijde mi spíš zásaditější než kyselejší, sice je tam velkej rozptyl ale přišlo mi to podle toho odstínu s porovnánim se vzorníkem spíš 7 nebo nad, ale pod podle mě ne....Takže budu rád zak každej tip jak tohle nejlepe a rozumně finančcě korigovat..Ph metr kupovat nebudu, ty za litr jsou podle mě na pár použití, nevěřim těm roztokům atd,lepší nějaký jednorázovky jestli mi můžete doporučit a nějaký ty stabilizátory...budu moc rád za jakoukoliv reakci...)

Naposledy upravil fingerhood94 09-10-2016 v 22:22 PM

Old Post 08-10-2016 v 22:01 PM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4


Tak přidávam další fotografii, která je focená 3.10. , teď už je to zase jiný a hlavně to posraný hobby stínidlo pro děti k slabikáři, je konečně pryč takže to požádně prosítí waveflectorXL, a dopřeje květinkám trochu více spravedlnosti :-) Další fotku budu uploadovat zítra.

Podmínky v boxu se troch změnili, ochlazení počasí zapříčinil pokles teploty na cca 21 stupnů, tak nevím jestli už to není zbytečně málo., nevím jak to ovlivnilo to jiný stínidlo, ale chtělo by to víc..vlhkost stále kolem 70 %..

Občas ze začátku, když mi pár kytek lehlo na hlínu, tak jsem vzal vlastně vyfuk odtahu a nacpal ho a namářil na ty kytičky aby to s nima trochu rajdovalo a zesílily, stejně je ten pacháč zatim napíču...Přitom jsem zjistil, že teplota samozdřejmě vzroste díky zacyklení vzduchu a vlhkost klesá az pod 50% nevím k čemu mi to ted je , ale na ty stonky to rozhodně pomohlo, ten malinkej klipsňákm je jak když funí muj pes..chce to více...

Navíc pomalu budem muset snižovat vlkost pokud se nepletu ?
to abych koupil odvlhčovačku...Budu rád, pokud mi doporučíte něco rozumnýho :-)

Díky, zatím growerum zdar a užívejte víkend..

Old Post 08-10-2016 v 22:21 PM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 5

No pokud se nepletu ono není uplně nejlepší ten ofuk narvat plnou palbou přímo na kytky ( koukni do mýho tématu 9x bubbler NYCD ), jde tam krásně vidět, jak kytka na kterou šel přímo ofuk jak je slabší a není vitalní. Jde o to tam udělat pohyb vzduchu ( lehký jako vítr ) a stonky zesílí. Na odvlhčovačku se vykašli, základ je správně odvádět vzduch z pěstírny a nejlépe i z místnosti ven. Měl jsem i zvlhčovačku i klimatizaci ale pokud máš zaplej odtah non stop tak jsou ti obě věci k ničemu protože to hned stejně všechno vylítne z boxu. Navíc odvlhčovačka stojí pres 10 000 a žere nehorázně elektřinu. Ono svítit na to hned MH výbojkou není moc super ale když nemáš jinou možnost ( ani snížit wattáž předřadníkem ) tak se nedá nic dělat, super jsou svítidla se zářivkama na takovýto předpěstování ( https://www.growgarden.cz/zarivky-l...x55w-9000k.html ), ono se to pod nima ze začátku krásně větví a dělají patra každý 1,5 cm a to je pak jízda. Co se týče měřáků teploty tak nemám pozitivní zkušenost s těma digitálníma, daleko lehčí a spolehlivější jsou analogový. Jinak sem zvědav jak pořešíš teplotu v boxu přes noc kdy ve sklepě bude asi chladno, navíc v zimě. Ale uvidíme jak se s tím popasuješ

Old Post 09-10-2016 v 06:28 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 6

Zdar,

kámo dopřej jim vlhkost místo průvanu.Ofuk na nejnižší stupeň proti stěně jen na míchání vzduchu.Vlhkost kolem 70 je OK (ovšem jen na chvíli-do budoucna musí dolu).
Teplota 21 přes den?V noci je kolik? 24 je ideální.

Silné stonky nezajistíš ofukem - to je mýtus.

Jsem zvědav na ty automaty.

Ať se daří!

Old Post 09-10-2016 v 07:10 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 7

Taky budu sledovat jak se bude dařit automatem držím palce ať se dari

Old Post 09-10-2016 v 09:26 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Ono svítit na to hned MH výbojkou není moc super ale když nemáš jinou možnost ( ani snížit wattáž předřadníkem ) tak se nedá nic dělat, super jsou svítidla se zářivkama na takovýto předpěstování ( https://www.growgarden.cz/zarivky-l...x55w-9000k.html ), ono se to pod nima ze začátku krásně větví a dělají patra každý 1,5 cm a to je pak jízda.


Nesouhlasim... když svítim pořádně už na prcky (samo že lampa je vejš a postupně snižuju) tak se rozjedou rychleji a nemusim se bát světelnýho šoku, jako když dám z pod zářivky pod 400w... tam mě holky pozlobyly i s lampou metr vysoko.

imho 9000K uz je spis na klony... kdyz uz 6500K na predpest bude vhodnejsich.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-10-2016 v 09:54 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 9

Tak , určitě při rozjíždění NE auto odrůd bych použíl spektrum nad 6000 K, jenže u těch automatik jsem si nebyl tak uplně jistý zda neni lepší jet odzačátku jedno světlo, navíc ta dual spektrální výbojka mi přišla jako ideální kompromis...

Každopádně tak za měsíc plánuju rozjet pregrow room, a rozjet normály, aby mi to tak nějak navázalo tak akorát, až budou automaty hotový.

Přemýšlel jsem že bych koupil sodík jen s červeným spektrem a vyměnil to, co myslíte ?

A taky mě dost láká 120W led svítidlo...mám kámoše v Itálii, kterýmu to jede úplně hrozivě a každý 2 měsíce sklízi (jede jen AF), ale to bych už tuplem musel koupit nějaký topný těleso...

No jdu to sčíhnout a nafotit, zachvíli to uploadnu :-)

Užijtě zbytek neděle

Přeje Fingerhood

Old Post 09-10-2016 v 11:05 AM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 10




Tak, vše očíhnuto :-)

Waveflector a snížení výšky svítidla vytáhlo teplotu tak akorát podle mě, takže pohodička...

Ale ta vlhkost :-D všechno bylo prolité, takže mi teploměr naměřil 95% :-D ale myslím, že je to skreslené kvůli tomu že jsem ten teploměr nechal na zemi, kde se srážela voda...Takže jsem ho dal výš a počkáme co to ukáže :-D

Zasílám foto progresu, docela skok :-) navíc přihazuju přehled odrůd a foto toho mutanta, kterýho pak zlikviduju, protože z toho fakt nic nebude ...

Paradise seeds ještě jednou paleec dolu sorry for that...

Zapomněl jsem otočit fotografie =/ Ale vzhledem k rychlosti mého uploadu to nahrávat znovu nebudu sry

Naposledy upravil fingerhood94 09-10-2016 v 12:01 PM

Old Post 09-10-2016 v 11:41 AM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11


tady máte alespon tu hlavní otočenou :-)

Old Post 09-10-2016 v 17:24 PM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

Automaty pod lampu nejsou dobrou volbou odzkoušeno a stojí to za hovno nevyplatí se ti to nemám čas vypisovat proč ale nemůžeš ovládat květ vzrůst. A hlavně bys měl svítit 18/6 do konce a to může trvat i tři měsíce podle genů. Nej volba řízky od převzetí do sklizně 65dní podle genu jestli ti jde o rychlost automaty ti v tom až tak nepomůžou venku ano pod lampou ne.

Old Post 09-10-2016 v 18:26 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 13

Pokud ti to vyhovuje proč ne je to tvoje věc .At se daří.

Old Post 09-10-2016 v 18:28 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Je to fakt první zkouška, plánuju příště zkusit manuály :-) , chápu kam tím směřuješ, ale přesto jsou i indoor pěstitelé, kteří tohle jedou a pískaj si...

Já ani nevím u koho bych sehnal pořádný řízky...Samozřejmě mít tu možnost, tak při dalším kole využiju...

díky :-) tobě taky

Naposledy upravil fingerhood94 10-10-2016 v 13:32 PM

Old Post 09-10-2016 v 20:49 PM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fingerhood94
Nový Člen

Karma uživatele fingerhood94 - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15



Kde soudruzi v paradise seeds udělali chybu ...

Old Post 09-10-2016 v 21:04 PM
fingerhood94 je offline   Profil uživatele fingerhood94   Find more posts by fingerhood94   Foto galerie člena fingerhood94   Click here to Send fingerhood94 a Private Message   Add fingerhood94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 16

Já měl minule od Serious seeds chronica regulary a místo klasickýho stonku sem to měl roztrojený Občas se ta genetika posere no

Old Post 09-10-2016 v 21:46 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1811090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív