Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » CBD 19 a rakovina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Snakei
Nový Člen

Karma uživatele Snakei - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 17 

Zdraví CBD 19 a rakovina Příspěvek č. 1

Ahoj, ve škole sme se dozvěděli, že rakovina vzniká tím, že určitá část mozku (zapoměl sem) začne produkovat enzym, který dává buňkám příkaz k rychlému množení - nádor. Přítomnost CBD 19 v těle tuto funkci blokuje, tudíž se buď zastaví růst, nebo se rakovina u lidí kouřících neobjeví. Už sem si prošel chemoterapií, úspěšně, ale mám obavy z návratu, proto sem se vrátil ke ganje. A teď k dotazu, která kytka má nejvíce CBD 19, dá se někde najít, nebo se obsah jednotlivých CBD až tak moc neřeší?

Ganja je lék!

Old Post 07-10-2016 v 07:50 AM
Snakei je offline   Profil uživatele Snakei   Find more posts by Snakei   Foto galerie člena Snakei   Click here to Send Snakei a Private Message   Add Snakei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

Ahoj,
mohl by si prosím postnout nějaké odkazy na studie/články na ten CBD 19? Ať jsem hledal jak mohl, nic jsem o tomto CBD nic nenašel.
Tak či onak když zadáš do googlu CBD strain, tak ti vyleze plno odkazů na odrůdy, které jsou bohaté na CBD. Jinak pokud nevadí THC tak bych doporučil strainy bohaté jak na CBD tak i na THC. Oba kanabinoidy společně působí synergicky (mnohem větší léčivý účinek).
Nicméně na Leafly (https://www.leafly.com/news/strains...re-high-in-cbd/) je nějaký obecný rozhled ohledně CBD a strainů. Jsou i seedbanky, které se specializují na CBD odrůdy, třeba CBD crew (cbdcrew.org).

Old Post 07-10-2016 v 10:26 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 3

To s tím CBD by mne také zajímalo.

Old Post 07-10-2016 v 12:51 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
segina
Nový Člen

Karma uživatele segina - 40% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 08-10-2016 v 07:29 AM
segina je offline   Profil uživatele segina   Find more posts by segina   Foto galerie člena segina   Click here to Send segina a Private Message   Add segina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Pixxel
Jinak pokud nevadí THC tak bych doporučil strainy bohaté jak na CBD tak i na THC. Oba kanabinoidy společně působí synergicky (mnohem větší léčivý účinek)..


aha, jsem doted myslel, ze CBD blokuje THC. Jsem vubec netusil, ze pusobi synergicky..

minulej rok jsem pestoval na spani tohle:
https://www.royalqueenseeds.cz/leka...oyal-medic.html
a za me spokojenost - znamej, kterymu jsem to dal omylem, me to vratil se slovy, co to je za seno - coz asi tak ma u CBD byt, nezhulit se a byt schopnej fungovat - i kdyz na me to pusobi dost uzemnujicne.

Old Post 08-10-2016 v 09:16 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 6

Jiz dlouhou dobu me zajima CBD a prakticky kazdy den hledam nove a nove informace psanych v anglictine na madical strankach a take hledam ruzne vyzkumy, ale na CBD-19 jsem doposud nenarazil.
Podle me jsi se mohl zmylit v souvislosti napriklad s 19% CBD.
Myslim si ze google by to nasel okamzite.

CBD 19 je nazev francouzkeho sportovniho clubu :-)

http://www.cbd19.fr/articles/cbd19

Old Post 08-10-2016 v 09:41 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 7


Před pár léty jsem pěstil " CBD Skunk Haze " která má neuvěřitelných 11% CBD a 12% THC což je absolutně optimální vyvážený poměr
přál bych vám poznat co to dělalo po aplikaci...máte pocit jako když vám v těle plují miliardy zdravotních-nano-CBD-částic a opravují vše špatné na co v těle narazí..v mém 50let starém opotřebovaném těle už je toho na opravu opravdu dost..a nejenom to, stav není vůbec tzv. zhulující, ale cerebrální v mozkové části takže máte pocit Vesmírné blaženosti a intelektu super počítače
trocha tohoto CBD zázraku je milionkrát lepší a prospěšnější než než milion zbytečných doktorů
dělal jsem z toho i tinkturu i olej s úžasným účinkem
zde info o CBD Skunk Haze od CBD Crew - http://cbdcrew.org/varieties/cbd-skunk-haze/
na obrázku je ta chytrá a léčivá CBD krasavice

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 08-10-2016 v 11:35 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Snakei
Nový Člen

Karma uživatele Snakei - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 8

Určitě jsem se zmýlit moh, ale v hlavě mi pořád zní Kanabidiol 19. Zkusím zjistit info od kámoše, studovali sme stejnej obor a víc se v tom vrtá. Jinak info na netu nic moc, pokud clovek nehledá ten francouzkej klub. :-D Díky za info, jdu číst. ;-)

Ganja je lék!

Old Post 08-10-2016 v 11:40 AM
Snakei je offline   Profil uživatele Snakei   Find more posts by Snakei   Foto galerie člena Snakei   Click here to Send Snakei a Private Message   Add Snakei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Martin666
..máte pocit jako když vám v těle plují miliardy zdravotních-nano-CBD-částic a opravují vše špatné na co v těle narazí..
trocha tohoto CBD zázraku je milionkrát lepší a prospěšnější než než milion zbytečných doktorů


To co tu tenhle clovek Martin666 pise za nesmysly zavani stejnym pruserem jako tyhle rodice co byli chytrejsi nez doktori: https://www.novinky.cz/krimi/419473...ud-osm-let.html

To ze tu v jinych vlaknech pestuje stovky gramu pod 11wattovymi led je taky vesmirnej zazrak...

Doporucuju prispevky Martin666 ignorovat, jsou to bludy.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-11-2016 v 23:18 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 10

AC/DC Strain Is High In Cannabidiol (CBD) https://www.medicaljane.com/review/...annabidiol-cbd/ Zajimave cteni,ale kde to sehnat ty kytky.Pokud uz to zde nekde je,tak to smazte.

alpine

Old Post 04-11-2016 v 00:31 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

AC/DC Strain je skvela odruda , nasel jsem na netu jen jedno jedine misto kde ji nabizeji (Canada) .
Vubec nekomunikuji a neodpovidaji na emaily tak pochybuji ze poslou semena do Evropy. Nekde jsem to tu uz psal.

Old Post 04-11-2016 v 09:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2371500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív