Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 54 55 56 57 58 »
Autor
Téma 
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 881


Custe, vera po jednom kole takto vyzeraju na najnizsiu voltaz je to ok? Ak jedno pustim na 5 wattov tak svietia vestky ledky rovnako. Len ma to zarazilo nesli viac jak na 55W na kus a uz vyzeraju takto.

Old Post 29-11-2017 v 13:10 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 882

Cau growers, potreboval bych poradit jakej nejvhodnejsi zdroj pro 10 cipu cree 3W
https://www.aliexpress.com/item/3W-...mStoreLevelAB=0

Old Post 08-12-2017 v 09:18 AM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 883

A jeste bych potreboval takovej nebo podobnej potenciometr. Nevi nekdo kde se da sehnat? https://www.rapidled.com/cased-potentiometer-with-knob/

Old Post 08-12-2017 v 14:35 PM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 884

>Hemp-raider: to muze, ale take nemusi byt normalni. Osobne bych to vyfotil radeji pri plnem proudu, s co mozna nejvyssi clonou, nejkratsim casem a nejnizsi ISO, pripadne s pridavnym ND filtrem, pokud je na fotaku k dispozici. Pak bys mel videt, zda nektere diody v COB sviti mene nebo vice v realu.


>Gargamel0: Obavam se, ze Cree to neni, asi vzali nejaky star s predtistenym textem, take slusne prasarna .. ale nevadi, cena nizka, proc to nezkusit .. Takze pokud diody zapojis seriove, budes potrebovat zdroj 24V@1A (pokud s nimi chces svitit 'naplno'), pripadne to omezovat pulzne nebo proudove, asi pres nejaky step-down obvod (radeji regulovat proudove, nez napetove).

Zdroj podle financnich moznosti, provedeni, kryti a duvery v 'cinskou kvalitu', pro priklad:
https://www.aliexpress.com/item/-/32801024220.html
https://www.aliexpress.com/item/-/32826212377.html
https://www.aliexpress.com/item/-/32823159180.html

Jinak samozrejme nejaky drazsi MeanWell nebo podobne znacky, pokud je prioritou kvalita, ucinnost a spolehlivost.

Priklad PWM regulace, ktera by na tohle mohla byt pouzitelna: https://www.aliexpress.com/item/-/32299587644.html
Anebo pripadne neco robustnejsiho, s velkou rezervou: https://www.aliexpress.com/item/-/32663846910.html

A co se tyce potenciometru, bude zalezet v jakem ma byt rozsahu. Treba na Conradu si najisto vyberes: https://www.conrad.cz/vyhledavani?text=potenciometr , levnejsi to ale najisto bude v nejakem mistnim kramku s elektrotechnikou :]

Old Post 08-12-2017 v 23:33 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 885

Dik Spachal stavim svetlo ktery jsem chtel o neco doplnit.No prasarna to nejspis bude ale za ty penize fakt nevivim koupil jsem 4 vera C 3000 a chtel necim doplnit jinak to bude muj prvni pest doma

Old Post 09-12-2017 v 19:31 PM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mensap
Nový Člen

Karma uživatele mensap - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 886

Zdar,
také si dovolí vložit přispěvek.
Na první tři tydny mám toto 2x ve 30W.

https://www.ebay.com/itm/3-6-10-12-...353.m1438.l2649

Dál mám nachystaný 4x50W royal blue na růst:
https://www.aliexpress.com/item/Hig...2311.0.0.ay2B6n

A na květ 4x50W deep red.

Kdyby se nedařilo tak 4x full spectrum od toho samého prodejce.

A kdyby se vůbec nedařilo tak 4x cold a 4x warm:
https://www.aliexpress.com/item/Gre...2311.0.0.ci59Ug

Hnojivo JIDB. Semínka no name, ale vyzkoušená toto léto na outdoor.

Je to moje první kolo, tak uvidíme. Předem děkuji za rady.

Old Post 10-12-2017 v 20:39 PM
mensap je offline   Profil uživatele mensap   Find more posts by mensap   Foto galerie člena mensap   Click here to Send mensap a Private Message   Add mensap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 887


Čau, dá se připojit tento potenciometr k HLG-320H-C1050B? Pokud ano tak kam plus a minus

Old Post 16-12-2017 v 11:55 AM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 888

ma moc nizkou hodnotu... potrebujes 100k pokud možno linearni tzn oznaceni N...
plus a minus je jedno...

Old Post 16-12-2017 v 12:17 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 889

Tak to je špatný, protože do vánoc mi jinej nepřijde.. Hold to budu muset nejspíš nechat pusteny na plno. Dík Frynk

Old Post 16-12-2017 v 14:41 PM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 890

citace:
Původní příspěvek od Gargamel0
Tak to je špatný, protože do vánoc mi jinej nepřijde.. Hold to budu muset nejspíš nechat pusteny na plno. Dík Frynk


místo potíku můžeš použít odpory, pokud máš nouzy, tak by ti to mohlo pomoct.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 16-12-2017 v 21:19 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 891

Fruddy nouze docela je mám pod tím kyti od semínka který byly pod propagatorem 3x24w a nemám ještě odtah takže to docela topí vůbec nemám ponětí jak to myslíš já a elektrika nejde dohromady

Old Post 17-12-2017 v 11:50 AM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 892

To vobec hladaj grow cob..skus OPTIC 1

Old Post 17-12-2017 v 13:28 PM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 893

citace:
Původní příspěvek od Gargamel0
Fruddy nouze docela je mám pod tím kyti od semínka který byly pod propagatorem 3x24w a nemám ještě odtah takže to docela topí vůbec nemám ponětí jak to myslíš já a elektrika nejde dohromady


No divej, potenciometr slouží k lineární regulaci odporu, to znamená že tím jak točíš kolečkem se mění odpor od 0 do 100kOhm (pro verzi 100k) kdyby jsi na ty dva dráty co ti trčí z trafa zkusil dát odpor o hodnotě např 50kOhm tak světlo bude svítit méně, nejsem si teď jistý jestli o polovinu, nezkoušel jsem to takhle měřit ale pokud máš nouzy a po ruce nějáký starý spotřebič tak bys to mohl vyzkoušet, každopádně pokud je skutečnost taková jaká říkáš že nemáš elementární znalost elekroniky tak si počkej až ti to příjde, ale nevím od kud jsi ale téměř v každém městě je nějákej krámek kde potíky mají.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 17-12-2017 v 16:49 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel0
Stálý Člen

Karma uživatele Gargamel0 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 894

Objednal jsem z conradu https://www.conrad.cz/cermetovy-pot...00-k-20.k452811 bojuju s teplotou a ze smutnicema jinak dik Fruddy

Old Post 18-12-2017 v 11:45 AM
Gargamel0 je offline   Profil uživatele Gargamel0   Find more posts by Gargamel0   Foto galerie člena Gargamel0   Click here to Send Gargamel0 a Private Message   Add Gargamel0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 895

Tak a môžeme sa tešiť na nové čipy od CREE s označením CMA3090 - max výkon 174W
Inak dostalo sa mi pod ruku svetlo s čipov SAMSUNG LM561 S6 síce len jeden panel ale musím povedať že šľape a poriadne 😁

Old Post 20-12-2017 v 10:14 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 896


Zdar lidi,todle světlo se mi doma povaluje,tak než ho vyzkouším,tak mě zajíma váš názor..Vim,že to neni moc supr zaležitost,ale na růst mam buď cfl 125 nebo sodu 150w..Takže než začnu kvést,byla by to možná alternativa za tydle dvě světla..?

Old Post 23-12-2017 v 07:58 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 54 55 56 57 58 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7430650 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív