Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 49 50 51 52 53 »
Autor
Téma 
CigBig
Stálý Člen

Karma uživatele CigBig - 88% PěstitelskáKarma uživatele CigBig - 88% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 801

Co je na tom sloziteho? Kabel na ovladani vykonu pripajis na potenciometr ma jeden krajni a prostredni vyvod...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77954

Old Post 27-08-2017 v 15:31 PM
CigBig je offline   Profil uživatele CigBig   Find more posts by CigBig   Foto galerie člena CigBig   Click here to Send CigBig a Private Message   Add CigBig to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Browser
Stálý Člen

Karma uživatele Browser - 44% PěstitelskáKarma uživatele Browser - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 802

[účet odstraněn]

Old Post 29-08-2017 v 12:44 PM
Browser je offline   Profil uživatele Browser   Find more posts by Browser   Foto galerie člena Browser   Click here to Send Browser a Private Message   Add Browser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 803

citace:
Původní příspěvek od Browser
Zdravim co poviete na tieto svetla mars hydro
Item:MH-240-48LED
Power Consumtion 96w
Flux:3277Lm
Dakujem pekne


je to takovej dražší ekvivalent 70w sodíku.

Nevýhody všech MarsHydro a podobných panelů:
- nízkej výkon
- nízká životnost
- nízká efektivita
- téměř nemožný servis
- ve finále i špatné spektrum
- dlouhá dodací doba z číny
- zbytečně vysoká cena u českých přeprodejců
- klamavé označení výkonu (dokud nezměříš tak ani nevíš kolik to má W)

Mez i hlavní výhody patří:
- možnost chlubit se že máte doma LEDku na pěstování
- na první pohled velmi dobře vypadající spektrum

Pokud by někoho napadla ještě nějáká výhoda nebo nevýhoda tak to sem dejte, až příště bude někdo tak usilovně hledat reference na panel MarsHydro, tak mu to zcela jistě pomůže :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 29-08-2017 v 23:05 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nucal
Nový Člen

Karma uživatele nucal - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 804

Zdravím
jsem uplnej začátečník chci si udělat led svetlo do stanu rozměr 120x120x200 chtěl bych použít vero 29 7g c čipy byl by tu někdo tak laskav a poradil jaké přesné typy kolik na daný rozmer plus napajení a vše co k tomu je potřeba.
Díky předem za odpověd

Old Post 13-09-2017 v 21:23 PM
nucal je offline   Profil uživatele nucal   Find more posts by nucal   Foto galerie člena nucal   Click here to Send nucal a Private Message   Add nucal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rappa
Nový Člen

Karma uživatele Rappa - 34% PěstitelskáKarma uživatele Rappa - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 29 

Příspěvek č. 805

citace:
Původní příspěvek od nucal
Zdravím
jsem uplnej začátečník chci si udělat led svetlo do stanu rozměr 120x120x200 chtěl bych použít vero 29 7g c čipy byl by tu někdo tak laskav a poradil jaké přesné typy kolik na daný rozmer plus napajení a vše co k tomu je potřeba.
Díky předem za odpověd


Mám ten samý dotaz, díky

Old Post 14-09-2017 v 10:37 AM
Rappa je offline   Profil uživatele Rappa   Find more posts by Rappa   Foto galerie člena Rappa   Click here to Send Rappa a Private Message   Add Rappa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 806

Zdarec, už delší dobu mám v plánu stavbu led světla. V podstatě vše jsem si vyčetl zde na groweru a už mám návrh konstrukce i vybrané komponenty. Jen mě zajímá kde koupit led čipy? Mám zájem o vero 29 gen 7 3000k cri90 c.
Nikde jsem nenašel shop kde by je prodávali. Díky za rady a tipy.

Old Post 14-09-2017 v 19:17 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 807

citace:
Původní příspěvek od Bazito
Zdarec, už delší dobu mám v plánu stavbu led světla. V podstatě vše jsem si vyčetl zde na groweru a už mám návrh konstrukce i vybrané komponenty. Jen mě zajímá kde koupit led čipy? Mám zájem o vero 29 gen 7 3000k cri90 c.
Nikde jsem nenašel shop kde by je prodávali. Díky za rady a tipy.


Alucraft, Ledideal 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 14-09-2017 v 19:23 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazito
Stálý Člen

Karma uživatele Bazito - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 808

Na alucraft není dostupný a na ledidela vidím pouze komplet světlo

Old Post 14-09-2017 v 19:28 PM
Bazito je offline   Profil uživatele Bazito   Find more posts by Bazito   Foto galerie člena Bazito   Click here to Send Bazito a Private Message   Add Bazito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 809

Ledideal ponuka tiez aj samotne cipy ale 3000k 90cri nemaju a ani mat nebudu lebo podla nich maju tie cipy malu efektivitu...napis do alucraftu ohladom dostupnosti

Old Post 14-09-2017 v 20:43 PM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdrapanina
Nový Člen

Karma uživatele zdrapanina - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 810

čuuz nějakou dobu už si taky jedu v Ledkach mam několik typu ale VERO se ke mě zatim nedostalo ale pokud bych ho bral a vidím že někteří nevi kde ho sehnat tak co třebas použit EBAY?bral jsem si nějaky čipy+zdroj(chlazeni mam z procaku z kompu) a došlo vše vpořádku a uchladit to taky jde.
Pokud si někdo neví rady jak to postavit a z jakych komponentů tak neni nic jednoduššího než to okopirovat od toho Alucraftu ty součástky tam maji rozepsane a šmitec ne?

Old Post 17-09-2017 v 10:49 AM
zdrapanina je offline   Profil uživatele zdrapanina   Find more posts by zdrapanina   Foto galerie člena zdrapanina   Click here to Send zdrapanina a Private Message   Add zdrapanina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 811

Myslíte že panel od Viparspectra napr V300 je lepší kvalitou ako nejaký marshydro?

Old Post 19-09-2017 v 08:38 AM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 812

citace:
Původní příspěvek od Fruddy


je to takovej dražší ekvivalent 70w sodíku.

Nevýhody všech MarsHydro a podobných panelů:
- nízkej výkon
- nízká životnost
- nízká efektivita
- téměř nemožný servis
- ve finále i špatné spektrum
- dlouhá dodací doba z číny
- zbytečně vysoká cena u českých přeprodejců
- klamavé označení výkonu (dokud nezměříš tak ani nevíš kolik to má W)

Mez i hlavní výhody patří:
- možnost chlubit se že máte doma LEDku na pěstování
- na první pohled velmi dobře vypadající spektrum

Pokud by někoho napadla ještě nějáká výhoda nebo nevýhoda tak to sem dejte, až příště bude někdo tak usilovně hledat reference na panel MarsHydro, tak mu to zcela jistě pomůže :-)


Mám doma Marshydro 480 ( 120W veg 210FLow.)
ani jedno kolo sem pod tím nekvetl .. ale
ideální panel k předpěstovaní do matkárny apod.
já používam panel na celou vegetační Fázi....( na květ mam Vero 29 )
+ nízká teplota v boxu
+nízká spotřeba (pro mě ideální )
v pohodě utáhne plochu 120*60 ( Vegetační fáze )
+ Dlouhá životnost... ( mám ho sice jen 9 měsíců ) ale pokud s tím zacházíš jak máš tak by to mělo sloužit ještě hodně dlouho
+ my inteligenti z IT oborů si jeden rozbitý Led čip dokážeme vyměnit ..

bohužel jsem za něj dal 8k protože jsem byl amatér a bylo to moje první světlo do boxu než jsem nastudoval že na květ je to šít..
každopádně tyhle malé ledky nejsou uplně k píči ... 1g/w s tím uděláš
akurát nečekej salámy palice no

Old Post 19-09-2017 v 09:01 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 813

Zdravím, dostal se mi pod ruky regulacni autotransformátor 0-250V 2A. (Mění opravdu napětí, ne křivku). Mohl bych ho použít jako driver? Pokud ano, tak jaké a kolik čipy použít? Pro.mistnost 90x90cm

Old Post 19-09-2017 v 09:27 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 814

citace:
Původní příspěvek od Bazito
Na alucraft není dostupný a na ledidela vidím pouze komplet světlo



Děkuji za zájem,

již jsme naskladnili větši množství.

Koho by zajímalo, tak máme skladem (zatím ne na webu) chladiče PIN heatsink o průměru 120mm (uchladí cca 50w) a 150mm (ten uchladí poměrně dobře 70w...

do vánoc budou tišťáky s LED čipy Samsung LM561c a doufám že budou k dostní i dosud jedny z nejvýkonějších LM301b - koho by zajímalo zde je odkaz na datasheet výrobce: http://www.samsung.com/global/busin...flet_170421.pdf vypadá to velmi dobře, budeme je určitě testovat :-)

Dále pro vás připravujeme srovnávací test osvětlení COB led čipů a SMD led čipů, oboje má výhody i nevýhody o kterých se zde ještě možná tolik neví, ani jedno není lepší ani horší :-)

Děkujeme všem za zájem!

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 19-09-2017 v 09:34 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 815

citace:
Původní příspěvek od LinChi

+ my inteligenti z IT oborů si jeden rozbitý Led čip dokážeme vyměnit ..


Sorry za OT, ale tohle mě fakt pobavilo

Já makal v IT i rukama. Půlka lidí z IT by na to byla levá rukama... půlka lidí co maká rukama zas blbá. s trochou nadsázky...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-09-2017 v 09:42 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nebulman
Stálý Člen

Karma uživatele Nebulman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 816

Oplatí sa kúpiť Roleadro HYG05-2X200W-W COB LED za 230 dolárov ? Alebo radšej 250w hps do boxu 60x60x150? Premýšľam medzi hps a led. Tiež neviem aký výkon nejde mi o Max g/w ale zábavu tiež som premýšľal aj menší box ale to už sa asi neoplatí nech je tam miesto

Old Post 19-09-2017 v 21:19 PM
Nebulman je offline   Profil uživatele Nebulman   Find more posts by Nebulman   Foto galerie člena Nebulman   Click here to Send Nebulman a Private Message   Add Nebulman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 49 50 51 52 53 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6318210 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív