Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 45 46 47 48 49 »
Autor
Téma 
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 737

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdravím Vás všechny, přemýšlím o stavbě LED světla s 2 čipy Vero 3000k ( na prostor 60*60 ) a nejlépe aby bylo efektivní jako 250 Hps, takže bych si představoval cca 30000 lm. Moc tomu nerozumím, a proto se obracím na Vás. Koupil bych DIY komplet s dvěma čipy na alucraftu a k tomu zdroj https://www.czech-meanwell.cz/meanw...100mA-d5259.htm
Mohlo by to tak být? Popřípadě poradili by jste jiný vhodnější zdroj, abych dosáhl požadovaných parametrů???
Díky a smějte se 😉

Lumeny jsou fotometrické jednotky. Pro porovnávání světel pro "naše účely" jsou naprosto nevhodné.
Co se týká napájení, je třeba uvést jakou verzi Vero29 chceš použít. Bez toho není možné poradit vhodný zdroj.

Pokud tím chceš nahradit 250W HPS, určitě stačí 70W na jedno Vero.

a.

Old Post 23-06-2017 v 08:55 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 738

Hoj Pítr, já mam jen technicky dotaz k tvemu dotazu Ty vidis nekde na ALUCRAFTU 3000K cipy ?

Old Post 23-06-2017 v 10:46 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 739

citace:
Původní příspěvek od mastifuk
Hoj Pítr, já mam jen technicky dotaz k tvemu dotazu Ty vidis nekde na ALUCRAFTU 3000K cipy ?


Jasně.... že nevidím 😁😁😁 projel jsem to včera poměrně letmo. Mají jen 2700k 😉 malý detail.

Alesh: jsem v tomto totální amatér, nerozumim tomu, ale myslím, že by se jednalo o Vero 29 gen 7 C, nebo možná D. Přemýšlím o tom DIY setu z alucraftu, takže bych vzal, co mají tam. Ke zdroji - takže by stačil zdroj cca 150w na dva čipy? Třeba : HLG-150H-54A Mean Well Napájecí zdroj pro LED 150W ???? Chápu dobře, že to A v názvu zdroje znamená, že je regulovatelný přímo na zdroji??? Omlouvám se za asi stupidní otázky, nechci Vám tu profilům zasírát vlákno

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-06-2017 v 14:14 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 740

Zdar, jo sorry meme teď novej web a není ještě nahozenej, mám skladem 2700k ty jsou spíš na doprodej a teď nám přišly ty nejlepší co jsou a to BXRC-30G10KO-C-7X - jinými slovy Generace 7, 3000k 90cri.

Pitr90 myslím si že nejluxusnější kominace pro tebe by byla zdroj ELG-200-1400 a k tomu 2x to vero co jsem zmínil, výkon cca 190w, jestli by si to chtěl slabší tak použít zdroj ELG-150-1050 a s tím napájet ty dva čipy a to by mělo výkon 140w

Zdroj musí mít v názvu B aby byl regulovatelný potenciometrem (nejchodnější varianta) kdyby někdo něco tak napište :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 23-06-2017 v 14:49 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 741

Ok, díky za rady. Až se pustím do stavby, tak se ozvu. Určitě budu potřebovat zas poradit. Mějte se

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 23-06-2017 v 15:01 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 742

Fruddy odporucil by si mi ten Vero cip 3000K do 35x35x90 ? Jeden alebo dva a aky zdroj k tomu ? Chladic staci aj lepsi pc vetrak ? Dik za odpoved.

Old Post 26-06-2017 v 21:38 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 743


To Jurgiano - Na plochu 35x35cm davat 132watt je moc. Urcite pouzi vero29 na tuto plochu tak 30-50W regulovane a o dost lacnejsie ako 200ecok za panel ktory sa neda regulovat spalenie na tuti.

Pre kazdeho kto uvazuje nad COB je cenovo dostupna plne regulovana zostava ktoru testujem zatial na 50W.

Vero29 3000K 90 CRI B
http://www.rapidled.com/bridgelux-v...3000k-90-cri-b/

Chladic
https://www.czc.cz/arctic-cooling-a.../114622/produkt

Zdroj
http://www.tme.eu/cz/details/lrs-15...love/mean-well/

Porovnanie 3500K both left 90cri vs right 80cri
https://www.420magazine.com/forums/...ddiction-4.html

Ku tomu zapocitat kabel 230V aj zdroj pre ventilator 12V a cena max 65euro a moznost ist az na 100W. Kto by napajal napriklad 4xvero29 B moze 12V aktivne ventaky zapojit seriovo priamo na zdroj pre led 48V.
Regulacia je od 0-po tolko co chladic zvladne takze bezkonkurencne najlepsia volba, pokial mate niekoho kto dokaze pekne diery vrtat do kovu kamosa, znameho neni co riesit, zavitnik 3mm a srobky z pc jemny zavit a pohoda za chvilku to mate + pasta teplovodiva MX4.
i
Foto disco 90Watt + 50W Vero29 B 3000K 90cri 25den 12/12 vero 29 necely tyzden v prevadzke

Naposledy upravil Hemp-raider 27-06-2017 v 15:05 PM

Old Post 27-06-2017 v 14:01 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 744

Ahoj, dá se někde sehnat samotný molex na vero29?

Old Post 27-06-2017 v 15:19 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hemp-raider
Stálý Člen

Karma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% PěstitelskáKarma uživatele Hemp-raider - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 745


Tak molexom to netreba riesit aj ked v jednoduchosti su mensie starosti.
Takto to riesim ja cokoladkou prisrobovanou o cast chladica minimalne troch milimetrov hruba stena chladica a ostatok sa spajci napriklad obyc. trafo pajkou.

foto jak dopadne vero 29 ked sa pusti na 100W a miesto zavitov sa pouzije lepidlo

Old Post 27-06-2017 v 16:10 PM
Hemp-raider je offline   Profil uživatele Hemp-raider   Find more posts by Hemp-raider   Foto galerie člena Hemp-raider   Click here to Send Hemp-raider a Private Message   Add Hemp-raider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 746


Před časem jsme se tu bavili o pasivních chladičích - zkusil jsem pár kousků "pin heat sink" (jak tomu říkat česky, sakra?!) průměru 163 mm a jsem s tím velice spokojený. V pohodě to uchladí Vero29 B s příkonem někde okolo 85W. Tady foto už zkompletovanýho světla.

a.

Old Post 29-06-2017 v 12:09 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 747


.

Old Post 29-06-2017 v 12:10 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 748

Pin heatsinky scháníš u soudruhů z číny (aliexpres) nebo máš jiný zdroj? Díky.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 29-06-2017 v 16:13 PM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 749

Alesh : akú optiku si použil a kde si ju zohnal?
Tá prvá fotka s tým hákom je brutál - krásny kus hliníka to je!

Old Post 30-06-2017 v 10:51 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 750

Uz ji ma tusim v nabidce fruddy na alucraft . Ledil stella wsm ,ctvercovej rozptyl.

Old Post 30-06-2017 v 11:56 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mastifuk
Stálý Člen

Karma uživatele mastifuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 751

Chci se zase zeptat ..
kdyz zapojim jednu BXRC-30G10K0-C-7X k HLG-320H-C1050B tak tu jednu ledku spalim ? nebo si vezme kolik potrebuje .. (kdyz potenciometr otocim na max tak si dioda vezme svejch +- 70V ?) nebo je to dobry zapojovan jen se 4rma .?

abych to vysvetlil .. chtel bych si koupit nejdriv jednu a zkusit malej boxik a kdyz se mi to bude libit tak bych to chtel rozjet na velky boxik kde bych chtel ty 4 ledky .. s tim zrojem bych myslel uz do budoucna..

snad jsem to napsal dost lidsky .. diky za odpoved

Old Post 30-06-2017 v 11:59 AM
mastifuk je offline   Profil uživatele mastifuk   Find more posts by mastifuk   Foto galerie člena mastifuk   Click here to Send mastifuk a Private Message   Add mastifuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 752

Ted driver ma urcity rozmezi na kolik jede. Tento ma rozpeti 152 az 305V do tohoto rozpeti se musis vlezt jak poctem ,tak typem cipu a to zistis v datasheetu u danyho cipu jaky ma napeti. Pojede treba na 70V tak soucet ti musi dat rozmezi 153 az 305V .
V datasheetu u cipu je psany pri jakym prudu ma jaky napeti.
Ze zacatku je to psycho ,ale jde to pochopit . Takhle mi to vysvetlili kluci pri seriovym zapojeni cipu.
Good luck ,snad se vyjadri nekdo moudrejsi

Old Post 30-06-2017 v 12:30 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 45 46 47 48 49 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6296930 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív