Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani III.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 40 41 42 43 44 »
Autor
Téma 
tomas285
Nový Člen

Karma uživatele tomas285 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 657

nazdar hosi, ctu tady prispevky uz dlouho, je tu toho jak nasranýho ale za to mnoho uzitecneho info , chtel bych se zeptat na nazor, vopred se ospravedlnuji, sem do tehle led problematiky celkem noob, za to ale vim o tehle technologii uz dost dlouho, je to pro mne hodne zajimave jakym smerem se to vyviji od 2014 az po posledni leta.
Spet k otazce, mam nejaky Artic alpine 64+ chladice, chtel bych na to hodit tepelny pojistky, mam vero 29 verzi 7 a chtel bych zapojit 10 na kvet 3000k a 5 na rust 5000k. Ucinnost u mne uz ani neni moc priorita, chtel bych z tech cipu vytahnout co nejvic. Problem sou drivery, nechci vyhodit majland za drivery, radeji bych sehnal neco spolehliveho za rozumnou cenu. Neporadili by ste mi prosim s tymhle buildem? Taky sem se chtel zeptat jestli je mozny sehnat nekde z eu, nejlepe cr ty pico ez mate molex y na zapojeni. Videl sem ze Fikus mel nejakej prispevek o nejakym buildu s napetovym napajenim (nevim jak se ta skrine presne menuje) ale vim ze tam mel nejaky ty jump drivery s regulaci a cele to bylo regulovatelne. Nevim jestli je to nejspravnejsi reseni ale pamatuji si ze to nevyslo zas tak moc. Chtel bych z toho vytahnout max ale nechtel bych aby ucinnost byla horsi jak pri mh a hps ( co se tak ci tak asi nestane) . Priznavam se ze nejsem nejakej znalec, proto by sem si od vas rad nechal poradit.
jak budete chtit detaily prostoru tak to vsechno uvedu ale nouzi o misto nejak nemam.
preji vam vsem peknej den a taky celej 4:20 tyden

Old Post 24-04-2017 v 01:48 AM
tomas285 je offline   Profil uživatele tomas285   Find more posts by tomas285   Foto galerie člena tomas285   Click here to Send tomas285 a Private Message   Add tomas285 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 658

citace:
Původní příspěvek od tomas285
nazdar hosi, ctu tady prispevky uz dlouho, je tu toho jak nasranýho ale za to mnoho uzitecneho info , chtel bych se zeptat na nazor, vopred se ospravedlnuji, sem do tehle led problematiky celkem noob, za to ale vim o tehle technologii uz dost dlouho, je to pro mne hodne zajimave jakym smerem se to vyviji od 2014 az po posledni leta.
Spet k otazce, mam nejaky Artic alpine 64+ chladice, chtel bych na to hodit tepelny pojistky, mam vero 29 verzi 7 a chtel bych zapojit 10 na kvet 3000k a 5 na rust 5000k. Ucinnost u mne uz ani neni moc priorita, chtel bych z tech cipu vytahnout co nejvic. Problem sou drivery, nechci vyhodit majland za drivery, radeji bych sehnal neco spolehliveho za rozumnou cenu. Neporadili by ste mi prosim s tymhle buildem? Taky sem se chtel zeptat jestli je mozny sehnat nekde z eu, nejlepe cr ty pico ez mate molex y na zapojeni. Videl sem ze Fikus mel nejakej prispevek o nejakym buildu s napetovym napajenim (nevim jak se ta skrine presne menuje) ale vim ze tam mel nejaky ty jump drivery s regulaci a cele to bylo regulovatelne. Nevim jestli je to nejspravnejsi reseni ale pamatuji si ze to nevyslo zas tak moc. Chtel bych z toho vytahnout max ale nechtel bych aby ucinnost byla horsi jak pri mh a hps ( co se tak ci tak asi nestane) . Priznavam se ze nejsem nejakej znalec, proto by sem si od vas rad nechal poradit.
jak budete chtit detaily prostoru tak to vsechno uvedu ale nouzi o misto nejak nemam.
preji vam vsem peknej den a taky celej 4:20 tyden

S poslední generací (Vero gen 7 / Citizen gen 6) by ses měl dostat na lepší čísla než MH/HPS snad i při (téměř) maximálním výkonu. Nemyslím si ale, že alpine 64+ by to snesl. Tam budeš muset pořídit lepší chlazení nebo se smířit s nižším příkonem.
Drivery bych bral od Meanwell - HLG nebo levnější ELG. Možností je spousta, záleží taky jestli chceš ke každýmu vlastní zdroj nebo mít míň větších...

a.

Old Post 25-04-2017 v 12:12 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 659

[účet odstraněn]

Old Post 25-04-2017 v 12:35 PM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas285
Nový Člen

Karma uživatele tomas285 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 660

citace:
Původní příspěvek od alesh

S poslední generací (Vero gen 7 / Citizen gen 6) by ses měl dostat na lepší čísla než MH/HPS snad i při (téměř) maximálním výkonu. Nemyslím si ale, že alpine 64+ by to snesl. Tam budeš muset pořídit lepší chlazení nebo se smířit s nižším příkonem.
Drivery bych bral od Meanwell - HLG nebo levnější ELG. Možností je spousta, záleží taky jestli chceš ke každýmu vlastní zdroj nebo mít míň větších...

a.

Diky Aleshi za odpoved, ty artic 64 + meji kapacitu 100w, ale nejsem si jist jestli by to to vero uchladilo kdybych do toho pustil 100W, chtel bych to udelat tak aby to vyslo cenove co nejlepe proto sem se zamyslel i nad tym resenim co kdysi spominal Fikus, to vyslo cenove celkem fajn ucinnost tam byla kolem 80% (fascinovalo me na tom ze to bylo cele regulovatelni jak napeti tak i palba) jenom nevim jestli by se to vyrovnalo standartni MH/HPS nebo i de ale verim ze pri takovem pokroku ano, predsa se to za ty leta vyvinulo . Avsak kdyby tam byl minimalni rozdil medzi tema ELG a tymhle resenim tak bych jednoznacne volil elg, jeste me napadli nejaky jiny asian branded zdroje jako treba pairui nebo neco podobnyho, kvalitniho a taky cenove dostupniho. Samo ze kdyby mam stratit 50% yieldu ktery by sem pri vetsi investici mohl mit tak bych se hadam nejak placnul kdyby to ale bylo zanedbatelny tak by mi to tak nevadilo. Aby to nevyznelo jako post nejakyho egoistickeho blba, jen aby ste vedeli, ja si velmi uvedomuju ze ten yield nezavisi jenom na svetlu ale na mnoha,mnoha inych faktorech

Old Post 25-04-2017 v 17:56 PM
tomas285 je offline   Profil uživatele tomas285   Find more posts by tomas285   Foto galerie člena tomas285   Click here to Send tomas285 a Private Message   Add tomas285 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 661

citace:
Původní příspěvek od alesh

S poslední generací (Vero gen 7 / Citizen gen 6) by ses měl dostat na lepší čísla než MH/HPS snad i při (téměř) maximálním výkonu. Nemyslím si ale, že alpine 64+ by to snesl. Tam budeš muset pořídit lepší chlazení nebo se smířit s nižším příkonem.
Drivery bych bral od Meanwell - HLG nebo levnější ELG. Možností je spousta, záleží taky jestli chceš ke každýmu vlastní zdroj nebo mít míň větších...

a.


Aké chladenie by si doporučoval? V podstate riešim podobný problém, potrebujem uchladiť 9x VERO29 S7 38V (4x4000k a 5x5000k).

Old Post 26-04-2017 v 17:14 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 662

citace:
Původní příspěvek od DrGrinspoon


Aké chladenie by si doporučoval? V podstate riešim podobný problém, potrebujem uchladiť 9x VERO29 S7 38V (4x4000k a 5x5000k).


a na kolik je budeš pouštět? Mě se celkem osvědčilo umístit poměrně obyčejné chladiče do hliníkového Učka, při rozumném rozmístění ti to poslouží velmi dobře i jako konstrukční prvek, zároveň to vychází cenově poměrně výhodně foto .

jinak z běžně dostupných v čr je dost dobrej tento z TMEčka, škoda že stojí skoro stejně jako čip.

dost dobrý výsledky jsou ještě s PIN heatsink ty se používají především pro pasviní chlazení, viděl jsem ale i aplikace kde na nich byl umístěný ventilátor (v tomto případě ale z chladiče teplý vzduch sál ven a nefoukal do něj). V čr jsem ho prodávat moc neviděl, ani jsem to nehledal, ale z Číny se dá koupit i s předvrtanýma dírama pro vero, blbý je že doprava vychází na stejnou cenu jako ten chladič, tede v případě že toho neobjednáš kontejner :-D kupoval jsem si vzorky a jeden chladič stál 9 dolarů + 9 pošta, pasivně jsem na něm pustil Vero gen 6 na 80w, a až tak moc mě to nepřesvědčilo...

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 26-04-2017 v 19:23 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 663

PIN chladice jsou vyborny...ovsem kdo ceka ze pasivne uchladi 100w musi pocitat s poradnym kusem hliniku a teplotama okolo 50° a vic kor ve dny kdy bude i venku teplota kolem 30° chladit pasivne ma smysl pri vykonech okolo 50w na cip a vysoky ucinnosti...vyssi vykony rozhodne aktivne. At uz kvuli zivotnosti tak pro lepsi efektivitu..bohuzel jak pise fruddy..postovny je vysoky a po stovkach to niksmdo kupovat nebude..

VÝROBA A PRODEJ LED SVĚTEL

Old Post 26-04-2017 v 21:09 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 664

Konfigurace svítidel by se dali shrnout na 4 možné a následně na jejich kombinace, na úvod mě napadá toto, následně bych to asi doplnil o znalosti a postřehy místních zasvěcených.

Pasivně chlazený velký množství čipů
výhody:
- kvalitní rozptyl světla
- vysoká efektivita
- tichost celého systému

nevýhody:
- vysoké pořizovací náklady
- vysoká váha
- složitější konstrukce (v případě že se jedná a jedno svítidlo tak je velmi obtížné s ním manipulovat, v případě že se jedná o několik malých svítidel tak je manipulace lehčí, ale posouvat v růstu každý týden 15 svítidel o 15cm není úplně nejkomfortnější.
- vysoké napětí ve vodičích (toto platí, když se používají zdroje o velkých výkonech a malých proudech, typicky propojení několik vero gen 7 C - puštěných třeba na 700ma dosáhnete napětí kolem 400 VDC, na to je potřeba naddimenzovat kabeláž, konektory, svorky...
- znatelnější morální opotřebení (chápejte tím, že když máte 15 LED čipů je pro vás finančně náročnější je za 5 let vyměnit za novější efektivnější než když jich máte 6 puštěné na vyšší výkon, zároveň je nutné ale dodat že tím že je máte puštěný na malý výkon tak je dosáhnuta vysoká efektivita kterou předčí LED čipy při nominálním výkonu třeba až za dva roky)


Pasivně chlazený menší množství čipů
výhody:
- Nižší pořizovací náklady (než u pasivně chlazeného většího množství LED čipů)
- Tichost systému
- Přijatelná manipulace a konstrukce (ze stropu visí chladiče a na tom jsou LED čipy)
nevýhody:
- horší rozptyl světla
- vysoká váha
- bídná dostupnost vhodných chladičů

aktivně chlazený větší množství čipů
výhody:
- relativně nízká hmotnost
- lze dosáhnout velmi zajímavých provozních teplot - > bude efektivnější
- poměrně lehká ale rozsáhlá konstrukce ( v případě spojení všech čipů do jednoho celku)
- nejvyšší efektivita, i když připočítáme spotřebu ventilátorů

nevýhody:
- vyšší pořizovací náklady
- opět problém z vysokým napětím
- mírná hlučnost systému
- existuje jistá možnost že odejde ventilátor na chladiči – to sem ještě neviděl, ale už se mi stalo že mi do větráčku spadl řetízek za který jsem měl chladič pověšený, toho jsem si všiml asi po dvou dnech – čip přežil, já se popálil :-D bohužel nemám naměřeno kolik na něm bylo stupňů…
- je nutný jeden napájecí zdroj navíc ( čím víc zdrojů se zapíná tím větší zátěž na jistič, startovací proudy u spínaných zdrojů jsou dost vysoké, při zatížené síti může vyhazovat jistič)

aktivně chlazený menší množství čipů
výhody:
- Nejnižší pořizovací náklady ze všech možností
- výborná manipulace
- Nízká váha
- Velmi dobrá efektivita
- Dají se koupit velmi povedené hotové kousky od místních členů
- Poměrně výhodný upgrade LED v budoucnu

nevýhody:
- horší rozptyl světla
- riziko ventilátorů
- napájecí zdroj navíc
- mírná hlučnost

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 26-04-2017 v 23:31 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 665

citace:
Původní příspěvek od Fruddy


a na kolik je budeš pouštět? Mě se celkem osvědčilo umístit poměrně obyčejné chladiče do hliníkového Učka, při rozumném rozmístění ti to poslouží velmi dobře i jako konstrukční prvek, zároveň to vychází cenově poměrně výhodně foto .


Tak ideálne by som chcel postaviť regulovateľné svetlo tak aby sa dalo svetlo pustiť na minimum a aj na maximum (leto/zima). Zvažujem práve aktívne chladenie - je potrebný 1chladič na 1 led čip?

Old Post 27-04-2017 v 04:38 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 666

citace:
Původní příspěvek od alesh

Použítí krátkýho osvětu far red světlem po vypnutí hlavního světla je opravdu schopné uspíšit dozrávání - nedokážu však říct, jestli se to vyplatí (výnos bude asi o něco redukován).

a.


Ahoj podle ceho soudis, ze bude vynos redukovan?

Moje zkusenost je takova, ze vynosy sou stejne a opravdu kosim driv o cca 5 dni.

Naopak mi prijde,ze palice sou hustejsi a pokud kytka dostane impuls jit spat, ma rostlina vic casu na tvorbu plodu.

Jen pro zajimavost

http://www.rollitup.org/t/dhp-prese...1#post-13459267

Suprovej side-by-side test 80cri vs 90 cri

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Naposledy upravil Kvakos 04-05-2017 v 00:06 AM

Old Post 03-05-2017 v 23:47 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 667

citace:
Původní příspěvek od Kvakos


Ahoj podle ceho soudis, ze bude vynos redukovan?

Moje zkusenost je takova, ze vynosy sou stejne a opravdu kosim driv o cca 5 dni.

Naopak mi prijde,ze palice sou hustejsi a pokud kytka dostane impuls jit spat, ma rostlina vic casu na tvorbu plodu.

Jen pro zajimavost

http://www.rollitup.org/t/dhp-prese...1#post-13459267

Suprovej side-by-side test 80cri vs 90 cri

Ten thread znám. Abych řekl pravdu, už nic jinýho než 3000K/90CRI nepoužívám.

Ohledně far red je to dojem můj a několika známých, co to vyzkoušeli. Nedá se to označit za objektivní test. Ale i tak jsem nadšenej z toho, že to uspíší dozrávání. Pokud máš zkušenost, že výnos je cca stejný, o to líp. Třeba se k tomu taky dopracuju. Mimochodem - s jakou odrůdou?

a.

Old Post 05-05-2017 v 09:28 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 668

[účet odstraněn]

Old Post 05-05-2017 v 11:28 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 669

Taky sleduju ,podle me bude davat vysledek az bude dosusena cast pod 80cri .
Uz to chvili sleduju a vypada to hodne zajimave.
Skoda jen ze to neni v jednom systemu .

Alesh, mas stim podobny zkusenosti jak na rolli?

Old Post 05-05-2017 v 11:37 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 670

[účet odstraněn]

Old Post 05-05-2017 v 11:40 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 671

Tak pokud 90cri urychli dobu kvetu ,tak se nemam o cem bavit a asi bude lepsi, snad nam k tomu neco rekne alesh.

Old Post 05-05-2017 v 18:08 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 672

citace:
Původní příspěvek od alesh

Ten thread znám. Abych řekl pravdu, už nic jinýho než 3000K/90CRI nepoužívám.

Ohledně far red je to dojem můj a několika známých, co to vyzkoušeli. Nedá se to označit za objektivní test. Ale i tak jsem nadšenej z toho, že to uspíší dozrávání. Pokud máš zkušenost, že výnos je cca stejný, o to líp. Třeba se k tomu taky dopracuju. Mimochodem - s jakou odrůdou?

a.


Nake rozdily oproti 3500k 90cri, ze pouzivas 3000k?

U mne se to taky neda oznacit za plne objektivni,neni to side by side.

odjel sem 11 genu v mixech, jeden mono....vsechno pres papirove zrani i info matkaru slo pod kosu driv. vsechno hyhridy 50/50 +-

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 08-05-2017 v 12:52 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 40 41 42 43 44 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani IV. - 648 odpovědí
04-10-2016 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani II. - 1018 odpovědí
21-04-2014 - Světla LED a jiné druhy LED světel parametry LED diod pro pestovani I. - 1016 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4910130 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív