Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 97

?

Old Post 24-10-2016 v 16:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siltovkar
Stálý Člen

Karma uživatele siltovkar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 98

Daj to nižšie ja ich mám pod 125 w cfl majú 5 deň a su asi 2x také ako tvoje http://grower.cz/home/potw.php?acti...&photoid=583219

Old Post 24-10-2016 v 19:33 PM
siltovkar je offline   Profil uživatele siltovkar   Find more posts by siltovkar   Foto galerie člena siltovkar   Click here to Send siltovkar a Private Message   Add siltovkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 99

Niz to opravdu nejde bylo by to ve stinu ,je to nejniz jak to jde.
Kdyz to dam niz tak to osviti jeste mensi prostor a uz by se tam nevesly vsechny kytky jesli rozumis co myslim.

Old Post 24-10-2016 v 21:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 100

Dnes rano me prisla konecne nova Prima-klima.
Misto puvodne bily prisla cerna ale jinak stejnych parametru.
Byl to orisek vyndavat tu rozbitou klimu a davat tam novou pres rozvicenoy panel a kvetinace ale zvladl jsem to docela sam i kdyz by se dalsi ruka docela hodila.

Pro jistotu jsem ji napojil radsi do samostatne zasuvky.
Pri rosviceni panelu mohlo dojit k nejakemu zakolisani el.prosudu a to mohlo byt take pricinou zniceni.

Dnes jeste pujdu tesne pred zhasnutim zkontrolovat holky a zaroven ty dva mrnouse postrikam Crompaxem 0,25ml/1L vody, ma se davat 1 ml na 2 lity vody, tak zacnu s malem.

Old Post 25-10-2016 v 17:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 101

Nemas to tu zmineno, pouzivas nejakou prepetovku? ja to muzu ze sve osobni zkusenosti jeno dporucit. Pouzivam od firmy APC.

Kvalita predevsim!

Old Post 25-10-2016 v 18:38 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 102

Mam jen kabel s takovym svetylkem a zapinace cele prodluzky.
Jinak tohle jsem cetl od borce ktery se tim zivi ..

Má to cenu? Jednoznačně ne. Důvody:
Proti úderu blesku neochrání sebelepší ochrana.
Úspěšně se přepěťovka používá ve svářečkách, kde se dá očekávat, že nějakej blbec připojí místo 230V rovnou 400V. To ale přece doma nehrozí, ne?
Tvrzení, že je to "základní ochrana drahých spotřebičů" je nesmysl pocházející od výrobců těchto ochran a jak vidno, tak se ho mnozí laici chytli. Ovšem ještě nikde nikdy nepadlo odůvodnění proč by to měla být základní ochrana mimo toho, že to pomůže jejich výrobcům
Určitě nemá smysl do přepěťovky na síť vrážet víc jak pětikilo. Smysl má např. přepěťová ochrana na datovém vedení.

Old Post 25-10-2016 v 19:18 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Mam jen kabel s takovym svetylkem a zapinace cele prodluzky.


vetsina tehle "kabelu" ji v sobe ma, pokud to neni nakej cinskej shit... ja bych teda bez prepetovky ani nekoupil kdyz to stoji skoro to samy

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-10-2016 v 19:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 104

V cera vecer pohnojeno, njemensi 2 prcky Vita startem 0,25ml/1l.

K boxu chodim priblizne 2x-3x denne naplnit zvlhcovac ,zkontrolovat ,atd.
Dnes jsem jeste zkousel snizit led-panel a opradu to niz nejde.
Prakticky aby tento svetelny panel byl na plno a maximalne vyuzity tak musi byt cca 40 cm nad kvetinaci coz znamena 57x57cm ctv.
Z toho plyne ze kdybych mel box 60x60cm tak by to bylo jeste vice efektivnejsi jelikoz by steny boxu byly po vsech stranach blize ke kytkam a tim by se to lepe odrazelo od folie.
Otazka je jesli by se tam jeste vesel zvlhcovac a vetrak.
Je to spickovy LED-PANEL,jsem hodne spokojen ,zadne problemy s teplotou v boxu,nizka spotrevba oproti HPS ale rozhodne neni efektivni na vetsi prostor jak 60x60cm a to maximalne!!!
Docela se obavam ze az kyti povyrostou a rozvetvi se tak nektere vetve budou po stranach na hrane stinu kam lampa nedosahne pokud budu chtit dodrzovat tech 40 cm nad vrcholky.
Takze urcite budu v budoucnu kupovat LED-Panel 320w.

Nova Prima-klima prezila tu puvodni uz o 5 h. tak doufam ze ted uz bude vse OK !

Naposledy upravil Madical-Strains 26-10-2016 v 11:00 AM

Old Post 26-10-2016 v 10:32 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 105

Pardon nedá mi to nezareagovat.
Tenhle thread me pobavil hned na zacatku ale poslednim prizpevkem jsi me rozsekal. Medical strains keci keci velky plany a buch ho super skunk, to je pecka hned na zacatek . Ale ze se dovim ze led panel cca 250 w je na max 60*60 cm to nerozdejcham. Pocitej se mnou, 60 x 60 je v 120 x120 presne 4 x , 4*250 w je 1000 w led na plochu 120 x 120. Kdyz pocitam s tim ze tyhle ledky davaj rostlinam minimalne o 50% vic svetla nez hps tak si prave napsal ze na stan 120 x 120 potrebujes minimalne 1500 w hps, coz je tvuj aktualni lvl osvetleni.

Old Post 26-10-2016 v 16:14 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 106

Jsem moc rad ze te thread pobavil.

Ale ty bludy co tam popisujes tak samozrejme nic takoveho ja netvrdim naopak se domnivam ze to co si tam napsal tak je naprosty nesmysl ,ze tak se to zrejme pocitat ani neda.

Ja pisu jen hola fakta ktera mam overena o svem COB-LED panelu 242w, o tom ktery mam ve svem boxu .
Zmerit vzdalenost od panelu ke kvetinaci snad jeste umim. A taky vidim kam dopada ostry stin kdyz to snizim na 40 cm nad kvetinace a vidim kolik kvetinacu se vejde do osvetleneho prostoru, tam, kam ten stin jeste nepada .

Kdyz uvazim jeste ze cim bliz jsou vrcholky kytek ke svetelnemu panelu tim lepe, odhaduji cca 30 cm by bylo idealni tak se tim jeste vice zmensi prostor nez je 60x60cm, to tvrdim ja.
Muzes a nemusis verit me je to fakt suma prcina, nepisu to pro tebe ale pro ostatni komu se tento fakt bude hodit . Napsal jsem tady jen overenou vec proto aby si nekdo radeji priplatitl a koupil do boxu 100x100 nebo 120x120 radeji COB-LED 320W.

Covece, ty muzes s timto panelem osvetlit i dokonce celou mistnost 3x3 m kdyz umistis panel 2m nad podlahu az ke stropu ale jaka bude efektivita na kytky? ...NULOVA.
Cim dal je svetlo od kytek tim hur pro kytky i pro tebe.
Takze aby byl panel alespon trochu efektivni tak rekneme ze cca 40 cm od kytek tak to osvetli prostor a to pisu naprosto presne a podotykam ze je to jeste s odrenejma usima 50x75cm (protoze je panel ve tvaru obdelniku) a na to muzes vzit jed, tak to proste je a neudelas s tim nic , jsou to proste fakta!

Na stan 120x120cm by mel stacit 320w COB-LED panel jak zde na groweru uvadeji ti co ho maji. Ja ale takovy panel nemam tak to o nem nemohu podavat zadne informace.
Jinak i vyrobce uvadi ze je to panel na prostor od 60x60 cm, jesli se nepletu.
A ja tvrdim ze pokud ma byt svetlo alespon trochu efektivni to znamena ze bude blizko alespon tech 40 cm kytek tak to osviti MAXIMALNE tech 60x60 cm. Presne je to jak jsem jiz psal 50x75cm !
Za tim si stojim KAMO !

Jinak je videt ze ty si ten panel videl maximalne tak jen na obrazku ,nebo se te o nem mozna jen zda kdyz tvrdis ze efektivne oscvti vetsi prostor. Kybys ho mel doma tak to vis a nepises do cizich vlaken picoviny.

S tim Super-skunkem jsem nepochopil co tim chces rict ale predpokladam ze mas asi na mysli ze to snad neni lekarsky strain?
V USA v lekarnach ho doporucuji jako nejsilnejsi proti fyzicke i chronicke bolesti.

https://www.medicaljane.com/review/...-strain-review/

Pisu pouze fakta ktery mam na vlastni kuzi overena zadne sracky si nemohu dovolit psat.

Jesli se ti nelibi ze pisu pravdive poznatky pro ostatni o tomhle LED-panelu tak sem nelez a neopruzuj !
Zasirej vlakno sam sobe, jesli nejake vlakno vubec mas.

Naposledy upravil Madical-Strains 26-10-2016 v 19:12 PM

Old Post 26-10-2016 v 18:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 107

No nechtel sem te vytocit, zpocitej si to sam, momentalne svitis 700 w/m2, kdyz das svetlo o 25 cm vis tak osvitis plochu cca 90*90 tj. 2,3* vic a tim padem dostanes intenzitu svetla na nejakych 300 w/m2 coz by u techto svetel melo stacit. Myslim si ze z testu co jsou k videni tady na g i jinde na netu je videt ze to staci vic nez dost, viz treba okurkuv dred.

Old Post 26-10-2016 v 19:26 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 108

Sorry ,mozna jsem natvrdlej ale ja ti fakt nerozumim o cem mluvis, jakych 700W?

Ja momentalne svitim 242w /m2 a pokud je panel ve vysce 40 cm ( a vys by evidentne ani byt nemel) nad kytkama tak to absolutne nestiha ani nahodou osvitit cely box ,tak mozna pulku.

Napisu to jinak.
Prazdny box bez kytek.
Panel je ve vysce 40cm nad podlahou, vezmu metr a zmerim kam saha na podlaze svetlo to znamena od hranice stinu v levo k protilehlemu stinu v pravo a to same i napric.
Panel na podlaze vytvori dva svetelne kruhy ktere se vzajeme prolinaji jako napriklad u znaku Audi , jesli mi rozumis .

No a to je prave plocha 50x75 cm priblizne zaokrouhleno na 60x60cm a to pozor ! Na podlaze je to jeste nejsirsi protoze je to svetelny kuzel , takze o 20 cm vys muzou uz vetve byt ve stinu.
Jo a nezapomen ze zatim svitim jen 160w ve vegetativni fazi.

Psal si ze si cetl vlakno tak jiste vis ze jsem mel nedavno panel ve vysce 60 cm a musel jsem ho z duvodu ze se semenacky moc vytahovaly do vysky ,snizit prave na tech 40 cm. Az ted je to teprve ok a kytkam to eveidentne vyhovuje vic.

Tak proc davat panel vys aby osvitil vetsi plochu kdyz to kytkam eveidentne nesvedci ?

To se neda tak pocitat jak to pocitas , nemuzes srovnavat 242w a 320w .
Panel 484w evidentne neosviti plochu jen 2x vetsi nez panel 242w ale daleko vetsi plochu.


A uz se o panelu nebudu bavit.

Naposledy upravil Madical-Strains 26-10-2016 v 21:19 PM

Old Post 26-10-2016 v 20:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 109

Medical.....ja viem presne o čom píšeš. Je to ponaučenie pre ostatmých, aby pod tento panel nestrkali semená do tak veľkých kvetináčov na rozbeh. Ja som dával iba 6,5 litrové. Tie nemaju 25x25 cm, aj tak by sa zišlo dať lampu nižšie, ale sa nedá, lebo svetlo bude svietiť mimo. Ono to má hranice aj minimálne... Ináč, môžeš zapnúť aj tie kvetové čipy, až by sa to moc ťahalo a bolo by to slabé, čomu neverím.
Podľa môjho názoru ten parný stroj môžeš kľudne vyhodiť zo stanu, lebo z tak veľkej plochy kvetináčov tam budeš mať okolo 75 percentnú vlhkosť. Stačí úplne púšťať len ofuk - zatiaľ.

Hefaistos - Nerozumiem celkom o čom píšeš, ale hlavne mi chýba konštruktivita príspevku....

Old Post 26-10-2016 v 22:58 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 110

Ano presne tak jak rikas a taky aby se ponaucili z me chyby a zainvestovali radeji vice penez do vykonnejsiho panelu 320w do boxu 100x100 a vetsiho.

Bouzel kdyz vyndam zvlhcovac tak v minute tam mam vlhkost 45%.
Zaleval jsem jen zatim pri zasazeni a jeste stale je puda v 10cm vlhka.
Pod tou ledkou ten kvetinac vubec nevysycha, snad az budou vetsi a budou holky vic chlastat .
Jak jsem tam dal tu novou Primaklimu tak klesla teplota z 26C na 21C.

Uz je to absolulutne v pohode uz se netahaj do vysky ale do sirky.

Old Post 26-10-2016 v 23:30 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 111

No je to relativne jednoduchy, jednoduse nesouhlasim s tvrzenim ze cob led panel o prikonu 242 w staci maximalne na plochu 60*60 cm tj. 0,36 metru ctverecnyho. To je proste to stejny jako tvrdit ze na klasickej stan 120*120 potrebujes minimalne 4 tyhle panely tj. 4* 242 w = 968 w na stan. To je proste do nebe volajici kravina. No a ze jedna lampa je jedna a dve vedle sebe dve a pul to je dalsi kravina, perpetum mobile neexistuje. 1+1= 2,0000 . Takze jeste jednou, melu tu o tom ze tolik wattu na tak malej prostor je zbytecne moc. Tot muj nazor. Chvilku to tu necham pak to smaznu at ti.to tu nazasiram

Old Post 26-10-2016 v 23:30 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 112

Nechci se vazne s tebou prit.

Takze podle tebe je 242w na metr ctv tak akorat jo?
Takze tim chces rict ze mit panel 242w 40 cm nad kytkama je zbytecny luxus? Ze by mel byt o 25 cm jeste vys jak si psal?

Ja ten panel mam a vim ....Taky se stavi panely kterym sviti cipy pod cockama odlisne do sirky ci hloubky do ruznych stupnu jako 90-120 atd, to taky ber v potaz.
Jinak bych byl docela rad aby se k tomu nekdo nestranny kdo ma stejny panel jako ja vyjadril, pokud ovsem nekdo takovy s 242w tady vubec je.
Co jsem tu cetl tak tu hlavne maji kluci led panely kolem 300w.
Pokud nekdo ma stejny panel jako ja tak mi da 100% za pravdu to jsem si naprosto jisty.

Mohlo by se zdat jako bys byl jeden z vyrobcu tohoto produktu a byl dotceny ze jsem tu napsal o panelu tyhle informace ale to si samozrejme vubec ani nahodou nemyslim. Ale pripada mi , ze chces tak jen pusobit.
Jinak v te firme jsou velice ochotni a slusni lide tak aby si tu prvni vetu v tomto odstavci nekdo spatne nevylozil.

Jsem moc rad ze mam tenhle panel a jiny druh osvetleni bych ani uz nikdy nechtel (teda pokud neco noveho nevymysli) , uz ted vim z vlastni zkusenosti ze se zadna HPS se COB-LED ani nahodou nevyrovna .......teplota,svitivost,spotreba, atd.

(ha ha , ted se zase do me pusti ti co sviti s HPS) :-D
ale kdo nezazil COB-LED tak nemuze srovnavat.

Naposledy upravil Madical-Strains 27-10-2016 v 00:15 AM

Old Post 26-10-2016 v 23:43 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0403860 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív