Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 55 56 57 58
Autor
Téma 
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 897

citace:
Původní příspěvek od zelenymuz
Nevím o tom, že by mel dusik organickou formu v moci. Urcite zmerit lze a dokonce velmi dobre. To bych pak mel nizke ec kdyby byla malo vodiva. Ne? Bakterie to rozkladem meni na cpavkovy N a pak to pachne. Amoniakalni dusik ale pusobi pozvolne, narozdil od nitratu, ale vytekava.


Jasne, tady se Ec metr da pouzit. Moc je hlavne o anorganickych solích, ktere naboj vedou a mocovine. Močovina byla prvni organicka slouceninou slozena z anorganickych latek. Na cpavkovy a nitrotatovy se rozklada az v pude a pridavaji se k tomu prave i nejake inhibitory, ale moc o tom nevim. Mocoivna se prodava bezne i granulovana, neni to nic noveho. Hodne dalsich slozek v moci je ale uplny odpad, kterej nema zadny pozitivni vyznam pro rostliny, ba naopak. Ale nema to moc smysl rozebirat, tady se bude testovat!

citace:
Původní příspěvek od odo
Metráček je proste CHYTRÁČEK!

Old Post 04-04-2017 v 10:47 AM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 898

Madi.. pořád tiše sleduju a píšu si poznámky tohle bude hodně zajímavé ..

Old Post 04-04-2017 v 10:58 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 899

Bohuzel test bude zatim jen na rajcatech za oknem a pokud to dopadne tak pak na svych bylinkach.
Budu tedy EC merit a michat pomer na vhodnou hodnotu.

Mimochodem.........kdo bude chtit ochutnat ode me zdrave rajcatko ???


Jo ten fikus pred sousedcinyma dverma za tech 5.dni, zatim absolutne nejevi zadne zmeny ani negativni ani pozitivni, zitra ho teda pohnojim znovu.

Zacal jsem poranu pravidlene odstavnovat 2 mrkve,1 jablo a 0/5 citronu.(obden misto citronu kus cervene repy,nastridacku)
Doufam ze se tim ma urina zkvalitni.

Naposledy upravil Madical-Strains 04-04-2017 v 14:58 PM

Old Post 04-04-2017 v 14:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 900

Zde jeden zajimavy odkaz ale opet je v nem zminka o popelu ze dreva s urinou.
Premyslim kde ho teda ale porad shanet?
Koupit se zrejme neda.

https://www.scientificamerican.com/...ive-fertilizer/

Old Post 04-04-2017 v 15:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 901

Takze dnes jsem dorazil z chalupy a privezl jsem si zapomenuty fotak a jednu 3.cm sazenicku kerikovych rajcat od kamose co je vcera zrovna presazoval a igelitku dreveneho popela.
Hned v utery po svatkach prikoupim sazenicky paprik-kapii a par dalsich sazenicek rajcat a jde se konecne na test hnojeni s lidskou močí !

Old Post 14-04-2017 v 14:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 902

Dnes me odepsaly dva zelinari z Prahy ze maji jenom tyckova rajcata a zelene papriky.
Kerikova rajcata- sazenicky a cervene kapie-sazenicky v Praze nemuzu sehnat. Nema nekdo nahodou tip kde v Praze sezenu ?
Nechce se mi to piplat ze semene,ztratil bych mesic.

Old Post 15-04-2017 v 16:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 903

Kup semená balkonových rajčín Vilma a ešte sú cca 3 druhy v sieti OBI a Hornbachu. Za týždeň sú vonku. Inak v týchto sieťach kúpiš aj hotové planty. Ber ale také, čo nejdú moc do výšky. Na planty je lepší Hornbach. Inak podľa mňa v Prahe určite je niečo ako trh...Prečo neskúsiš rovno nasadiť pár semien, alebo rezov cannabisu??? Zbytočne premrháš čas.

Old Post 15-04-2017 v 19:09 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 904

jj. v Praze Hornbach, Obi. V Hornbachu měli rajčata už před dvěma tejdnama. Na papriky je myslim ještě brzo.

jinak sazenice výše řečenejch mají i v zahranictví. třeba máš nějaký v okolí -
https://www.google.cz/search?site=w...radnictvi+praha
tam je vyhrnou na regály někdy začátkem května.

Old Post 15-04-2017 v 22:38 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 905

Nemám toto téma načtení ale hnojí jsem chcankama když jsem byl 12 letej maslic a neměl na hnojiva hele jedn rada Slepičaky a skvaseny Kopřiva jim dej ser na chcanky ty patrej do hajzlu

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 16-04-2017 v 02:30 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 906

Chci zkusit hnojivo za ktere nedam ani korunu, chcanky jsou na dosah a slepicak bych musel take kupovat.

Jinak ohledne Cannabis ,ja ted cekam na ucet za elektriku,nechci sazet dokavad nebudu mit jasno jak vysoky bude ucet.

Old Post 16-04-2017 v 08:05 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 907

citace:
Původní příspěvek od Jáá
Nemám toto téma načtení ale hnojí jsem chcankama když jsem byl 12 letej maslic a neměl na hnojiva hele jedn rada Slepičaky a skvaseny Kopřiva jim dej ser na chcanky ty patrej do hajzlu


nevim jestli nakvašený slepičince s kopřivama je to nejlepší pro indoor. přece jenom ten odér, ach ten odér!

Old Post 16-04-2017 v 10:42 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 908

Syrovy nakvaseny hovna smrdi fakt jak cip ale cichal jsem si ze zvedavosti ke guanu v krame a celkem to ani tak nesmrdi. Takze spracovany asi vysuseny a granulovany je jeste snesitelny.
Uvidime do jake miry bude citit ta moč, jesli ji ten kokos s wermikompostem rychle vstreba nebo se tam budou tvorit bakterie a bude to smrdet.
Jeste premyslim o tom jesli pro tu moč je vubec vhodny ten kokos ???
Zdá se mi ze by hlina moyna byla vhodnejsi ale slibil jsem si ze pristi kolo jedu v kokosu ,tak to chci dodryet.

Old Post 16-04-2017 v 15:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 909

Syrovy nakvaseny hovna smrdi fakt jak cip ale cichal jsem si ze zvedavosti ke guanu v krame a celkem to ani tak nesmrdi. Takze zpracovany asi vysuseny a granulovany je jeste snesitelny.
Uvidime do jake miry bude citit ta moč, jesli ji ten kokos s wermikompostem rychle vstreba nebo se tam budou tvorit bakterie a bude to smrdet.
Jeste premyslim o tom jesli pro tu moč je vubec vhodny ten kokos ???
Zdá se mi ze by hlina mozna byla vhodnejsi ale slibil jsem si ze pristi kolo pojedu v kokosu ,tak to chci dodrzet, samozrejme ze v boxu.
Rajcata na okne dostanou klasicky zahradni substrat.

Old Post 16-04-2017 v 15:36 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 910

Hele kamo chceš jet další kolo v kolosu jestli Jo tak mi nápis a já ti pošlu hnojiva canna 5l kanistry a b cca je tam 2 litry a pk tak půl litru pro kytky to bude lepší a ty nebudeš muset schovávat chcanky a možná to kytkam prospěje víc než tvá močovina piš Pm nedělám si srandu

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 16-04-2017 v 22:13 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 911

bych si poridil na balkom komposter a do toho bych lil moc + nejaky pudni bakterie, a ten bych mixnul s kokosem. moc je kazalizator kompostu.

Old Post 17-04-2017 v 01:13 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 912

Jáá - Jsi moc laskavy, toho si opravdu moc vazim ale nechci te zneuzivat protoze jeste me zbyla pulka Biobizzu z minuleho kola takze to neni uplne tak ze bych ted nemel zrovna hnojivo a z tohoto duvodu momentalne nemel ted rozjete kolo ale jde me opravdu o to otestovat jesli je vazne mozne tim hnojit a ze to dokonce rostlinam i prospiva.

Nevim co je na tom pravdy ale to jak jsem psal o tom ze v moci kazdehoho cloveka se ordrazi vsechny jeho nemoce ktere dany clovek ma a rostlina si na ne udajne vytvori proltilatky a pak mnohem efektivneji leci nemocneho, (coz je duha vec kterou chci proverit).
Zkusim to na nejprve na rajcatech a paprikach ne okne a pokud bude zelenina prospivat tak chci pak hned zkusit i to konopi.
Uvedomuji si ze NPK potrebuji trochu jine nez zelenina.

Stribog- Jo ,o tom jsem take cetl, kompost by byl skvelej, bohuzel nemam balkon a rajcata a papriky budu mit jen za oknem na parapete kam se sotva vejdou.

Old Post 17-04-2017 v 18:03 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 55 56 57 58  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6550130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív