Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 46 47 48 49 50 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 753

Ok, dekuji vsem za info.
Teoreticky bych mohl tedy kosit uz dnes rano , jelikoz SS potrebuji predevsim na lecbu a potlaceni bolesti tak vyckam do objeveni se prvnich jantaru.

Nerozumim tomu proc v noci nebyl Metrackuv prispevek jeste v mem vlakne a objevil se tam az dnes rano i kdyz ho psal v 0.00.
Jeste v 0,30 v noci jsem se naposledy koukal do vlakna a i kdyz pokazde aktualizuji stranku tak tam zadny prispevek nebyl.
To me nekdo prosim vysvetlete, uz se mi to stalo nekolikrat i kdyz by to byla spise otazka pro Carlose.




Old Post 22-01-2017 v 07:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 754

[QUOTE]Původní příspěvek od odo
[B]Ja myslím, že tie paranoidné stavy sú silnejšie pri viac zakalených trichomoch, ktoré sú vtedy najplnšie psychoaktívneho THC [QUOTE]


Ja k zakalene Odo?- Myslis zakalene do mlecna nebo jantarova (paranoia)


[QUOTE]Rýchlosť dozrievania je úmerná teplote v ktorej sa pestuje. Podľa můjho názoru pri nižšej teplote sa dozrievanie predĺži,...[QUOTE]

Psal si me ze pod Ledkama to dozrava rychleji a ledky maji nizsi teplotu, tak ted nevim jak to myslis.

Old Post 22-01-2017 v 07:50 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 755

rozhodne zamlecneny trichomy, ale nemuseji byt nutne amber/jantarove, nekde jsem cetl, ze chlad po ranu, urychli dozravani, prej jako v prirode, kytka citi, ze prijde zima a konec....

Old Post 22-01-2017 v 08:07 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 756

Jo, to jsem cetl v jednom zahranicnim vlakne , v zime borec po ranu otviral na kyti okno aby dozraly drive. Ale v zadnem clanku jsem to bohuzel nenasel abych si to tim potvrdil.

Me jde hlavne o to abych z toho nedostaval ty paranoicke stavy a nepochopil jsem Oda co myslel tim zakalene mel na mysli. Jesli zakalene do mlecna nebo zakalene do jantarova? K cemu by mi byl ten material kdybych pokazde z nej dostaval paranoiu?

Tohle potrebuji rychle zjistit.

Old Post 22-01-2017 v 08:14 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 757

MADI - písal si, že paranoia je pri čistých trichómoch. Ja tvrdím, že pri mliečno, alebo jantárovo zakalených - zakalené majú viac psychoaktívnych látok, ktoré rôzne pôsobia na každého z nás.
Do jantárova zakalené sú podľa viacerých zdrojov vtedy, keď už obsahujú viac CBN. CBN netuším, či působí paranoicky - skôr myslím, že pôsobí viacmenej uspávaco.
BITIR - píšem svoju najnovšiu skúsenosť, nakoľko mi v súvislosti s rapídnym poklesom teploty prostredia poklesla aj rýchlosť dozrievania. Chladným prostredím sa dozrievanie predlží bez ohľadu na to, že aký zdroj svetla použiješ. Možno budem v zime svietiť miesto LEDiek sodíkom :-) , nech tam mám teplejšie, nebudem predsa elektrikou prikurovať.
Nemyslím, že poklesom teploty sa urýchli dozrievanie, naopak. Chlad môže mať skôr vplyv na vačšiu polepenosť živicou, ale to fakt nemám ako porovnať a zistiť a ani teoreticky podložiŤ, tak to berte ako moju domienku.
Bol tu na fore borec, čo v závere dokonca prelieval kytice ľadovou vodou a rezal nožom do kôri a týmto šokom sa snažil prinútiť kytice k vačšej produkcii živice.

Naposledy upravil odo 22-01-2017 v 09:00 AM

Old Post 22-01-2017 v 08:50 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bloud42
Stálý Člen

Karma uživatele bloud42 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 758

psychickou nepohodu z THC kroti vyssi obsah CBD. takze, kdyz clovek ma sklony naskakovat na stihu po konzumaci THC, mel by volit CBD rich odrudy. lze taky dodavat CBD externe. na trhu jsou primo CBD extrakty a nebo si mixovat smesky THC rich a treba nejakyho "technickyho" strain.

to cbd ztlumi to high, ale zase je to pohoda stav. tohle kombo leci a rekreuje najednou

Old Post 22-01-2017 v 09:47 AM
bloud42 je offline   Profil uživatele bloud42   Find more posts by bloud42   Foto galerie člena bloud42   Click here to Send bloud42 a Private Message   Add bloud42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 759

Uz jsem nasel jak se vyhnout uzkosti pri uzivani.

https://www.learngreenflower.com/ar...annabis-anxiety

Old Post 22-01-2017 v 09:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 760


Sousedky me sice daly spoustu sklenic ale ted jak je oteviram tak kazda smrdi od okurek a nepomaha ani ocet ani nic. Tak jsem je musel vsechny vyhazet do kontejneru.
V patek a dnes jsem se vypravil sklenice koupit.

Nebudete mi to verit ale za dva dni jsem po Praze nesehnal zavarovaci sklenice na curing. Vsude se vymlouvaly ze je to sezoni zbozi jen na jare a na podzim.
Obehal jsem Obi,Tesco,Baumax, Bauhaus proste byl jsem vsude.
Nakonec sem je nesehnal ale v jednom krame kdyz uz jsem to chtel vzdat tak me nabidly posledni dve 5l sklenice s tesnenim.

Tak jsem je nakonec radsi vzal , rikal jsem si ze je to moc velky ze by tam mohla snaze vzniknout plisen.
Prisel jsem domu ,kouknu na net a zjistil jsem ze to jsou ty nejlepsi sklenice jake jsem mohl poridit.

Akorat nedokazu odhadnout jesli se mi do nich vejde moje sklizen.

Old Post 22-01-2017 v 13:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 761

Ja bych pocital cca 100g na 0.5litru. Ale bude to precpany. Snad ti to pomuze aspon orientacne

Old Post 22-01-2017 v 13:53 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 762

No ,ja mam 5.litrovky takze bude to jen na jednu sklenici a bude to nekde jenom u dna. Hlavne ze mam vubec nejake sklenice.

Jeste prosim jeden dotaz.
Pri suseni v boxu cekat az zacnou praskat vetvicky a pak do slenic nebo necekat na praskajici vetvicky?

Vsude uvadeji a to bylo i zde ve FAQ ze kdyz vetvicka praska tak je to spravna doba kdy to prestat susit a jde se na Curing. Ja jsem pri prvnim suseni presne na tohle cekal az zacnou vetvicky praskat, ty tenci samozrejme a mel jsem to uz PRESUSENE skoro na troud !!! A nic to nevazilo, proto jsem pry udelal na 600w hps tak malo (260 g)

Proto bych se tohorad uz vyvaroval, poradte prosim.
Pred 4 roky me Eda45 napsal ze kdyz uz praskaji vetvicky tak uz je to vetsinou presusene takze mam vyndat z boxu drive nez zacnou praskat.
Pozor, Eda45 byl uznavany a respektovany grower, skoda jen ze uz sem nechodi.

EDIT:
Pusteny odtah ,ofuk..? Nonstop
(vim ze ofuk nesmi primo foukat na usychajici kvety)

Naposledy upravil Madical-Strains 22-01-2017 v 16:04 PM

Old Post 22-01-2017 v 15:35 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 763

Taky bych rekl ze az praskaji tak uz je to moc. Musi v tom jakoby jen lupnout ,a stonek s palickou nesmi byt moc gumovej . proste by to melo jen lupnout a struktura jakoby poschla po povrchu . mozna si to presusil kvuli moc male vlhkosti , drz ji kolem 45-55% a nemuze ti to ze dne na den preschnout. Zadnej ofuk ,max odtah na casovac nebo prez regulator.
Ja to vsechno susil v malym boxu ,kterej byl napul otevrenej bez odtahu a ofuku. Tohle se resi kdyz mas plnou skrin susiny ,tak se ti tam shromazduje vic vlhkosti . pokud to tvojeho boxu hodis 200g matrose na ususeni, tak bych ofuk moc nepokousel. Hlavne si hlidej vlhkost , pod 40% uz to preschne ze dne na den .

Old Post 22-01-2017 v 20:57 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 764

Diky ,zajimalo me jak to kdo susi, cekal jsem vice zpusobu.

Old Post 22-01-2017 v 22:33 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 765

Já to mám i s ofukem , né přímo na kytky , ale malý ofuk necham puštěný na spodu a že by tomu nějak ublížilo,se říct teda nedá.

Old Post 22-01-2017 v 22:37 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 766

Ono hodne zalezi na teplote,vlhkosti a poctu rostlin v danym boxu . Pokid to mas hodne nahusto, tak je lepsi menit vzduch , ale medi tam povesi 5 kytek a zadna se mezi sebou nebude dotykat , pokud bych to delal s ofukem a odtahem, tak druhej den mam v boxu 30% vlhkosti coz neni vubec dobry.
Medi ,jak vidis tak kazdej to dela jinak, protoze mame vsichni jiny podminky a tomu přizpůsobujem suseni. Bohuzel to nefunguje tak, ze kdyz ti nekdo rekne udelej to presne tak a tak a ono to bude fungovat. Predpokladam ze pri suseni budes mit pokojovou teplotu kdyz bydlis v byte a relativni vlhkost kolem 40% pokud . Proste hlidat,hlidat a hlidat.

Old Post 22-01-2017 v 23:15 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 767

TAK JE TO PANOVE TADY !!! KOSA !!! 57. den kvetu.

Vcera rano jeste zadny jantar ,kontroluji poctive kazdou kytku a dnes uz cca odhadem 15% na vsech, vsechny vypadaji ze maji stejny pomer jantaru.
To cumim teda jak to jde rychle to jsem opravdu necekal pres noc.
Ocekaval jsem ze treba se objevi na palicce treba 3-6 jantarovych trichomu a ze to pujde takto pomalu jako u te TG v prvnim kole.

Mel jsem pripravene rukavice chirurgicke ale v tech nemam cit a blbe se to v nich dela ,protrhavaji se tak to delam bohuzel rukama. Vetsi jebacku jsem nezazil. Ruce mam slepene jako krava takhle lepiva Tangerine dream teda nebyla!
Ma to ale bohuzel miliony malych listecku hlavne na malych palickach ktere jdou spatne odstranovat.

Snad to dnes stihnu nez se setmi.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-01-2017 v 13:19 PM

Old Post 23-01-2017 v 09:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 768


Takze dnes je to presne 106 dni od zasazeni a 57 den kvetu.

Uz ma hotovo a je pod strechou.
Mam tam jeste spoustu malinkatych listecku ale ty odstranim az to uschne delal jsem to od 9.00 do 13.00 a uz me to nebavilo.
A ted uz se susi.

Takhle dlouho a tvrde jsem snad jeste nikdy nepracoval.

Naposledy upravil Madical-Strains 23-01-2017 v 13:15 PM

Old Post 23-01-2017 v 12:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 46 47 48 49 50 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5265600 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív