Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 43 44 45 46 47 »
Autor
Téma 
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 705

Jo já neříkám že 6,5 je spátne ale trvá to mnohem dyl propláchnout jo mám to vodskousene v hydro kokosu i hline

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 18-01-2017 v 00:08 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 706

Jo víš to že v posledních 14 dnech se má kytka stresovat proč to si zjisti a nezapomeň jsem botanik a rostliny zbožňuju neudělal bych jim nic kdybych věděl že to tím poseru

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 18-01-2017 v 00:14 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 707

Jaa- Beru to na vedomi. Ja budu flushovat nejmene 3 tydny tak mam pravdepodobne dostatek casu aby se to proplachlo i s 6,5.


Hlavne se kluci nezacnete hadat ,prosim , vzdyt nas maji ty kyti spise spojovat !

Old Post 18-01-2017 v 00:20 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 708

Neboj se že bude žloutnout to je tím že spotřebovává ziviny

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 18-01-2017 v 00:25 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 709

OK, nebojim. :-)

Old Post 18-01-2017 v 00:26 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 710

Hádat se to ne od nadávek a hádek jsou tu jini

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 18-01-2017 v 00:29 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 711

Je to i ve fagu viz. Flushing

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 18-01-2017 v 00:44 AM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 712

A co to tví téma bez měření ec a pH v té úrodné hline rozjedeme to jestli jo tak se tesim

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 18-01-2017 v 00:48 AM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 713

Jesli k tomu dospeju tak urcite ano , nejdriv ale musim zvladat organiku jako takovou pak mohu postoupit na vyssi level.
Taky jeste zatim nevim cim nahradit nektere slozky ktere u nas bezne neprodavaji.
A dulezite je tez pro me kolik presne ceho. Pul hrnku.... to mi nic nerika.
Nejdulezitejsi vec je to mit spravne namichane jinak by vznikalo behem pestu spoustu zbytecne problemu navic.

Domnival jsem se ze ti groweri ktere by to mohlo zajimat pomohou spolecne najit nejakou schudnou altarnativu toho co se da u nas sehnat a budou take pridavat preklady ,napady atd.
Ja nejsem tak dobry v anglictine a v cestine o tom nikde neni ani radka.
Rozhodne do toho nemohu jit naslepo.

Old Post 18-01-2017 v 01:32 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 714

Prekvapive zjisteni.

Pred dvema mesici byly u nas od vodaren menit stare meraky za nove na teplou a studenou vodu.

A pred cca 90 min odesly dva chlapici ode me odecitat hodnoty spotrebovane vody.
Cumeli na tu everzni Osmozu jak tele na novy vrata, vubec nevedel o co se jedna, nestacil jsem ji bohuzel odsroubovat a schovat.
Ptali se k cemu to je dobry. Nevedel jsem jak rychle odpovedet tak jsem jim rekl ze to cisti vodu na absolutne pitnou zdravou.

Jeden z nich chtel zjistit ktery budik je na studenou vodu tak pustil vodu ktery ze to budik zacne merit
Pustil tedy vodu studenou a zahlasil ze to nefunguje a ze se na meraku vubec nehybe ta rucicka.
Rekl jsem jim ze tam ted mam napojeny ten filtr a ze je vyply tak ze se rucicka nemuze tocit kdyz je to vyple a poradil jsem mu at to prepne na sprchu a tocit se to zacne.

Kdyz odesli tak jsem o tom premyslel jak je mozne ze se ta rychla cervena rucicka ani nehla tak jsem to vyzkousel a udelal test 1.L RO vody coz je cca 6 L celkovy objem vody.
Pak jsem kohoutkovou napustil 5.l kanystr a zjistil jsem ze kdyz mam pustenou vodu do baterie kde je napojena Osma tak ze se to sice hybe ale je to skoro nepostrehnutelne a namerilo to hodnoty odhaduji 100x nizsi ,nechce se mi to pocitat ale pri napousteni 5l kanystru vodou normalne ze sprchy se otocila cervena rucicka 3x dokola zatimco RO spotrebovala o litr vic tedy 6l ale ta rucika pohla jen jako by o 7 min. jako na budiku, takze se to neotocilo ani jednou dokola, jen se rucicka pohla asi 0 3-5mm.
Takze jak je pustena ta RO tak to tece tak moc pomalu a v tak malem mnozstvi pod tak velkym tlakem vody ze ten merak zrejme nejakym zpusobem prokluzuje a nemeri to spravne ,takze RO voda je skoro uplne zadarmo !

Zajimalo by me jesli je to u vas uplne stejne ......?


Skoda ze to takhle stejne nefunguje i u Led-panelu.

Old Post 18-01-2017 v 08:56 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 715

Dobré zjištění...Asi si RO pořídím taky...:-D

Thomas V.

Old Post 18-01-2017 v 11:51 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 716

Pozor , ja tim netvrdim ze to u kazdeho funguje uplne stejne, sam jsem byl prekvapen , proto se na to take ptam ostatnich kdo RO uz take ma.
Pockej si radeji na odpoved abys a to nespolehal.

I kdyz RO je to nejlepsi co muzes pro kyticky udelat.

Old Post 18-01-2017 v 11:54 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 717

Neber mě zas tak vážně..Proto ten smajlík taky.. Rozhodně do RO bych chtěl jít, ale určitě ne kvůli ušetření za vodu :-D ale děkuju.

Thomas V.

Old Post 18-01-2017 v 12:45 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 718

Old Post 18-01-2017 v 13:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Hydroponie RO Příspěvek č. 719

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Prekvapive zjisteni.

Pred dvema mesici byly u nas od vodaren menit stare meraky za nove na teplou a studenou vodu.

A pred cca 90 min odesly dva chlapici ode me odecitat hodnoty spotrebovane vody.
Cumeli na tu everzni Osmozu jak tele na novy vrata, vubec nevedel o co se jedna, nestacil jsem ji bohuzel odsroubovat a schovat.
Ptali se k cemu to je dobry. Nevedel jsem jak rychle odpovedet tak jsem jim rekl ze to cisti vodu na absolutne pitnou zdravou.

Jeden z nich chtel zjistit ktery budik je na studenou vodu tak pustil vodu ktery ze to budik zacne merit
Pustil tedy vodu studenou a zahlasil ze to nefunguje a ze se na meraku vubec nehybe ta rucicka.
Rekl jsem jim ze tam ted mam napojeny ten filtr a ze je vyply tak ze se rucicka nemuze tocit kdyz je to vyple a poradil jsem mu at to prepne na sprchu a tocit se to zacne.

Kdyz odesli tak jsem o tom premyslel jak je mozne ze se ta rychla cervena rucicka ani nehla tak jsem to vyzkousel a udelal test 1.L RO vody coz je cca 6 L celkovy objem vody.
Pak jsem kohoutkovou napustil 5.l kanystr a zjistil jsem ze kdyz mam pustenou vodu do baterie kde je napojena Osma tak ze se to sice hybe ale je to skoro nepostrehnutelne a namerilo to hodnoty odhaduji 100x nizsi ,nechce se mi to pocitat ale pri napousteni 5l kanystru vodou normalne ze sprchy se otocila cervena rucicka 3x dokola zatimco RO spotrebovala o litr vic tedy 6l ale ta rucika pohla jen jako by o 7 min. jako na budiku, takze se to neotocilo ani jednou dokola, jen se rucicka pohla asi 0 3-5mm.
Takze jak je pustena ta RO tak to tece tak moc pomalu a v tak malem mnozstvi pod tak velkym tlakem vody ze ten merak zrejme nejakym zpusobem prokluzuje a nemeri to spravne ,takze RO voda je skoro uplne zadarmo !

Zajimalo by me jesli je to u vas uplne stejne ......?


Skoda ze to takhle stejne nefunguje i u Led-panelu.
Tak jsem neváhal a zkusil jsem udělat taky pokus s RO a funguje to i u mě paráda. Jo a mám tuhle RO http://www.mangala.cz/ro-310100m-fi...notka-p-48.html

Old Post 18-01-2017 v 16:23 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 720

Tak to je naprosta pecka! No, pokud to potvrdi jeste par lidi tak uz to nemuze byt nahoda. Tyhle merice si s tim nedokazou mozna poradit.

Old Post 18-01-2017 v 16:37 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 43 44 45 46 47 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6500510 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív