Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 42 43 44 45 46 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 689

Ja se vubec nepovazuju za mistra a uz vubec ne za vice-mistra, je videt ze nedokazes odhadnout spravne lidi.
To co nekomu poradim to neni z me hlavy, je to od zkusenych groweru od kterych jsem to prave nabyl a jeste to mam cerstve overene primo z meho pestu.
Takze to mam cersve v pameti a muzu to predat dal tomu kdo o to stoji driv nez to kvuli sve nemoci zapomenu.

Uz pred 4 roky jsem se tu setkaval s lidmi jako jsi ty , kteri kazdeho schazovali a urazeli a spoustu dobrych groweru co tu byli pred 4 roky uz sem vubec nechodi . Protoze kdyz nekomu poradili do vlakna tak se nasel vzdy nekdo takovy jako ty , mard a dalsi podobni co ho hned pred ostatnimi ve vlakne schazovali ,ponizovali a vubec se chovali hur nez prasata.

Takze jak ja to vidim , zde na Groweru tady nakonec zustane jen par skupin lidi.

1.-Takovy jako ty co druhe ponizuji.
2.-Par dobrych groweru s hrosi kuzi.
3.-Par uplnych novacku kteri ale casem na to take prijdou a nakonec casem vetsina odejde.

Takze ty a lidi tveho druhu jsou nejvetsi pohroma pro tento Grower , jelikoz vystves osdud mraky slusnych lidi protoze nikdo se nenecha urazet donekonecna.



Edit:

Nevim jak te mohlo napanout ze bych poslouchal snad nekdy rady nekoho kdo me urazi, uz z principu ani nahodou. Tak se divim ze te jeste za tu dlouhou dobu ani nenapalo ze tve prispevky zde v tomto vlakne jsou zcela zbytecne a ze se sem stale vracis a reagujes vubec na to co napisu.

Existuje zahranicni Cannabis forum a domnivam se ze neni jen jedno ,kde se za urazeni a napadani ostatnich gtoweru bezprodlene a nekompromisne rusi dotycnemu ucet tak bud rad ze zdejsi Boss vam to vubec jeste trpi kdyz mu takto odrazujete lidi z jeho web.stranek.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-01-2017 v 15:27 PM

Old Post 14-01-2017 v 14:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 690

Jo chapu , je to fakt , nema cenu vubec temhle lidem ani odpovidat.
Budu se tim uz snazit od ted ridit.

Naposledy upravil Madical-Strains 14-01-2017 v 15:18 PM

Old Post 14-01-2017 v 14:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 691

Už se poprali?

Old Post 14-01-2017 v 20:30 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 692



49.DEN KVETU 12/12

Vcera rano druhy flush.

Ta nejvetsi kytka s nazloutlymi listy u vrcholku co vykazovala spaleni listu a zaroven zrejme uzavreni prijmu zivin tak vsechny jeji listy uplne sezloutly.
Takze opravdu u teto kyti to bohuzel neni barva podzimu zivota.
Palicky jsou u ni v poradku.

Jeste jedna ma nazloutle listy u vrcholku ale ta zatim bez viditelne zmeny.
.
Ostatni holky vypadaji v poradku a zacinaji u nich zloutnout sem-tam listy v dolnich castech.

Vsiml jsem si ze spodni mnipalicky na ktere nesviti apsolutne svetlo a jsou totalne ve stinu jsou kupodivu tez silne pocukrovane, coz me vazne dost prekvapilo.
Chtel jsem nafotit ale mam vybite baterie ve fotaku takze jsem to uz nestihl.
Az koupim baterky nafotim i ty spodni pocukrovane palicky.

Takze krome jedne zlute kytky to vypada ceklem az neskutecne nadherne.

Foto-petka 3 dcl.


Ted uz s tema dvouma zlutyma kytkama nic neudelam tak doufam ze nejak do kosy vydrzi i kdyz pravdepodobne nebudou mit za tyden zadne listy ale pristi grow bude o 100% lepsi na tom si uz tentokrat dam zalezet.
Myslim ze pres vsechny sve problemy mohu byt nakonec velmi spokojen.

Naposledy upravil Madical-Strains 15-01-2017 v 10:09 AM

Old Post 15-01-2017 v 07:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 693

Dobry to je Madi. Ten zacatek vypadal nekolikrat, ze to zkosis a podivej dnes Navic jsi se potykal s mnoha problemy, coz nekterym muze v budoucnu pomoct (tim, jak jsi to tady vsechno poctive a uprimne serviroval..ne opravdu jsem si nevsim,ze by sis na neco hral). Debilka Vemenexe neres, ten clovek musi mit tezky zivot, netreba resit

Old Post 15-01-2017 v 08:51 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 694

Hezkýý to je , já tam vidím aspon 150! A Vemenex..jedním uchem tam,druhým tam , nebudeš si kazit den kvuli "kaštana" ne ?

Old Post 15-01-2017 v 11:55 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 695

Pěkný nakonec, moc pěkný...gz

Old Post 15-01-2017 v 14:45 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 696

Pěkné, ten článek co jsem napsal minule, byl sarkasmus, tak doufám že ses neurazil. Také stojím za tebou, nedej se.

Old Post 15-01-2017 v 15:28 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 697

Mockrat diky , chlapi !

Me nevadi vubec kritika , ale zalezi jak je podana, pokud ji napise inteligentni clovek tak ji formuluje tak ze nikoho neurazi, protoze je proste inteligentni.

Me vadi proste urazky a jakym stylem a formulaci vlozi nekdo (kdokoliv) svuj prispevek, proste vseobecne nemam rad kdyz se nekdo na nekoho povysuje i kdyz by treba existoval duvod.

A to ze ty dve kyti nejsou barvy podzimu a maji spalene listy a maji zamceny prijem zivin to vidi preci kazdy kdo sleduje me vlakno.

Zminil jsem se o tom ve vlakne x-krat , spatne namichany light-mix s whormhumusem 1:1, teda jedna obrovska chyba hned na zacatku s tim uz ted nic neudelam, to jsou proste jen dusledky.
Na OG me jeden grower varoval okamzite ze takovy pomer nebude delat dobrotu, upozornoval me na to jeste pred tim nez zacaly samotne problemy s tim PH. Ovsem uz bylo stejne pozde.

Mate pravdu, nebudu uz na podobne prispevky vubec nikdy reagovat, to slibuju.

Moc vam vsem dekuji za podporu !

Old Post 15-01-2017 v 15:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 698

Madi,uceny z nebe nespad,vsichni se stale ucime a snazime se to dotahnout k dokonalosti. Chybama se clovek uci,ale musim rict uprime,mas to pekny nakonec. S tim whormhumusem jsem to asi take pred nejakym casem pojebal,kdyz jsem sledoval tvuj pest. At se dari.

alpine

Old Post 16-01-2017 v 00:07 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 699

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Protoze kdyz nekomu poradili do vlakna tak se nasel vzdy nekdo takovy jako ty , mard a dalsi podobni co ho hned pred ostatnimi ve vlakne schazovali ,ponizovali a vubec se chovali hur nez prasata.


Mě si neber do huby ty lidská trosko!

Old Post 16-01-2017 v 08:12 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 700

citace:
Původní příspěvek od Mard


Mě si neber do huby ty lidská trosko!




Ode me, za tento prispevek ....K-minus .

Naposledy upravil Madical-Strains 16-01-2017 v 09:54 AM

Old Post 16-01-2017 v 09:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 701




Takze 51 den kvetu .

Dnes 3.flush s ph 6,5. 2L. na kazdy kvetinac.

Jedna Kyti je uz kompletne zluta a zrejme do tydne tipuju bude bez listu.
Ostatni jsou v pohode.

U me pozoruji ze se zatim palicky uz dal pri flushi bohuzel nenafukuji ale kdo vi, treba to jeste prijde.
Koukal jsem na nekterych vetvich jsou ty palicky docela uz dlouhe cca 20 cm ale tech neni moc. Vetsinou maji cca 3 cm prumer a jsou dlouhe 7-10 cm. Taze na fotkach to docela zkresluje a vypadaji o neco nafouklejsi.

Jeste jsem z fotaku vyzdimal trochu energie ale fotky uz nejsou nic moc,no.

Old Post 17-01-2017 v 18:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 702

Hele mělo by se proplachovací pH 4 kytka okamžitě přestane brat živiny a tím pádem začne spotřebovávat živiny co má v sobě tím pádem když dáš pH 6,5 kytka spotřebovává živený co jsou v hlíně takže se neproplachne

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 17-01-2017 v 23:13 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 703

citace:
Původní příspěvek od Jáá
Hele mělo by se proplachovací pH 4 kytka okamžitě přestane brat živiny a tím pádem začne spotřebovávat živiny co má v sobě tím pádem když dáš pH 6,5 kytka spotřebovává živený co jsou v hlíně takže se neproplachne


Botaniku, kdyz budes prolevat vodou s ph 4 tak kytky jiste nebudou prijimat ziviny. Ale ani moc vody, celkove to bude sok jak krava a kytky z toho pujdou do sracek. Krasnej recept jak si poslat tri mesicni snazeni do hajzlu. Doufam ze to predvedes ve svem vlakne kdyz mas odvahu to radit druhym!

Old Post 17-01-2017 v 23:39 PM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 704

A na to si přišel kde že nebude primát vodu já mu nic špatného neradim sám to mám odzkousene na jedné odrůdě a s pH 4 je chuť po 14 dnech lepší klidně to ve svém vlákně předvedou jo sry já už to tu předvedl sice pod jiným jménem ale předvedl jen hledej chytraku a o kytkách toho vím víc nez většina z vás a co newim si zjistím než začnu kolem sebe kopat a rozčilovat se

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 18-01-2017 v 00:06 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 42 43 44 45 46 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1652220 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív