Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Druhy indoor , COB-LED 242w, BIO-pest, Super-Skunk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 36 37 38 39 40 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 593

Hosi...hosi ... , na chvilku odejdu od kompu a co se tu nedeje?
Pak mam pocit ze jsem to vlastne zavinil ja, tim co napisu.

Tak to tak nereste a podejte si ruce !
Necitim se pak vazne dobre kdyz se k vuli me nekdo hada !

Vzdyt jde o hovno! Stejne tam bude tolik G kolik tam ma byt s ohledem na to jaky jsem kytickam vytvoril podminky.

A jesli se neudobrite tak od tedka, se omezim pouze na update s fotkama jen abych zase nezapricinil nahodou nejake neshody.

A to by me docela fakt sralo protoze ja jsem "spisovatel".

Old Post 28-12-2016 v 23:06 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 594

Ja jsem taky spisovatel ,rad pisu a nekdo mi to vycita. Takze se mejte lidi , medi ty to nejak dotluc . Jdu prudit o dum dal ;-) .

Old Post 28-12-2016 v 23:29 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 595

Hoši neblbněte , kvůli vám tu chodím každý den 10x , abych se něco přiučil a i si zpravil náladu :-) přece se tu nebudete hejtovat kvůli pár odlišným názorům , mír a lásku , zítra se tu zase sejdem , čaute

Old Post 28-12-2016 v 23:56 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 596

citace:
Původní příspěvek od crazyn
Hoši neblbněte , kvůli vám tu chodím každý den 10x , abych se něco přiučil a i si zpravil náladu :-) přece se tu nebudete hejtovat kvůli pár odlišným názorům , mír a lásku , zítra se tu zase sejdem , čaute



To jsou rozumna slova !!!

Old Post 29-12-2016 v 00:04 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 597

:-)
tiež som tu nebol celý deň a zase TELENOVELA - alebo FESTIVAL..!?

Tiež sem chodím, lebo zábava a dúfam, že MADI vytrie zrak...
stretávajú sa tu tuším minimálne 2 vekové kategórie s rôznym náhľadom na pest...
ja to neprežívam a sa bavím pri tom...

MAdi, kašli na g/w...ak budeš mať málo, tak napíš...spálené od lampy to nemáš a ani už nerieš výšku...obmedzenia máš dané, nič s tým nespraviš...
....myslím, že do roka tu budeš šéfovať...stačí, ak si občas kukneš vlastné vlákno...
...napokon ide o h....no...
...je to plevel...roste to všude a je toho dost pro všechny..
... nemôžem nájsť svoje zvačšovacie sklo, tak som kúpil nový mikroskop za 30 euro a je úplne napytschu...
METRAĆEK - pripomínaš mi moju chemikárku z gympla
...neskutočne ma vedela podpichnúť, ale zhnusila mi inak oblúbenú chémiu...
BITIR - máš prax, jak hovado, ide Ti to super...ale treba sa kuknúť aj na teoriu občas..v celku to je potom bomba...a nepapaj všetky žížaly na háčiku, čo Ti hodia pred pusu! :-)


Naposledy upravil odo 29-12-2016 v 01:08 AM

Old Post 29-12-2016 v 00:43 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 598

[QUOTE]Původní příspěvek od odo
[B]:-)
tiež som tu nebol celý deň a zase TELENOVELA - alebo FESTIVAL..!?

Tiež sem chodím, lebo zábava a dúfam, že MADI vytrie zrak...
stretávajú sa tu tuším minimálne 2 vekové kategórie s rôznym náhľadom na pest...
ja to neprežívam a sa bavím pri tom...

MAdi, kašli na g/w...ak budeš mať málo, tak napíš...spálené od lampy to nemáš a ani už nerieš výšku...obmedzenia máš dané, nič s tým nespraviš...
....myslím, že do roka tu budeš šéfovať...stačí, ak si občas kukneš vlastné vlákno...
...napokon ide o h....no...
...je to plevel...roste to všude a je toho dost pro všechny..
... nemôžem nájsť svoje zvačšovacie sklo, tak som kúpil nový mikroskop za 30 euro a je úplne napytschu...
METRAĆEK - pripomínaš mi moju chemikárku z gympla
...neskutočne ma vedela podpichnúť, ale zhnusila mi inak oblúbenú chémiu...
BITIR - máš prax, jak hovado, ide Ti to super...ale treba sa kuknúť aj na teoriu občas..v celku to je potom bomba...a nepapaj všetky žížaly na háčiku, čo Ti hodia pred pusu! :-)

Jo, jsi hodny ale urcite to co se mi podari vypestovat me bude na ty caje bohate stacit . Jde mi ale predevsim o to neudelat si vylozene ostudu s prilis nizkou urodou.
No, necham se prekvapit, stejne uz to ted asi neovlivnim.

Old Post 29-12-2016 v 08:36 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 599


Tak mikroskop dorazil a je to menší než jsem čekal. Už jsem zkoušel a jde to vidět, ale čočka mohla být větší. Než vycentruji moje staré oči, tak to trvá.
Navíc mě ojebali. Psali 200 Kč i s poštou a platil jsem dobírkou 279Kč. Ty eshopy jsou masakr.

Old Post 29-12-2016 v 08:50 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 600

no dobry ja to kupoval za 129 a posta bya zadarmo to jsi je poradne nakrmil kámo

Old Post 29-12-2016 v 09:24 AM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 601

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Tak mikroskop dorazil a je to menší než jsem čekal. Už jsem zkoušel a jde to vidět, ale čočka mohla být větší. Než vycentruji moje staré oči, tak to trvá.
Navíc mě ojebali. Psali 200 Kč i s poštou a platil jsem dobírkou 279Kč. Ty eshopy jsou masakr.


Vzdyt jsem ti nasel odkaz na kram kde to maji za 111 kc, mel bysto o kilo levnejsi.

Teda to je vazne malinkaty, taky bych necekal ze az tak, ale svujj ucel to snad splni.

Old Post 29-12-2016 v 09:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 602

Ani mi to raději nemluv,zase jsem se nachytal. Budu muset zůstat dýl v práci o 40min abych 150 očí dorovnal na účtu.

Old Post 29-12-2016 v 09:57 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 603

Tak prave dorazila PPL.kem reverzni osmoza.
Konecne je doma akorat ze ted budu zas setrit na instalatera aby me udelal kohot na pracku a koupit jeste redukci.
Sam to nezvladnu. To bude stat jeste penez!
Ted by se hodil sikovny kamos. :-)

No ,jeste to asi nejaky cas bohuzel potrva nez se z toho kyticky nabumbaj.

Old Post 29-12-2016 v 10:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 604

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Tak mikroskop dorazil a je to menší než jsem čekal. Už jsem zkoušel a jde to vidět, ale čočka mohla být větší. Než vycentruji moje staré oči, tak to trvá.
Navíc mě ojebali. Psali 200 Kč i s poštou a platil jsem dobírkou 279Kč. Ty eshopy jsou masakr.




ahoj tyjo taky mi to před chvílí přišlo ... no je to hodně malé ale fungovat to bude
ja platil 284kč ...
199 za mikroskop a 85 za ppl

Old Post 29-12-2016 v 11:26 AM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 605

Takze ted v poledne konecne zalivka s hnojenim , rano jsem se k tomu vubec nedostal jelikoz jsem nevedel co cist driv. :-)

Bio-grow-4ml1l, Bio-bloom-3ml/1l, Top-max-1ml/1l a bio-heaven-4ml/1l

Old Post 29-12-2016 v 12:24 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 606

Tak jsem byl (diky bohu) Bitirem dokopan k tomu abych si reverzni osmozu zapojil hned a jeste k tomu sam bez pomoci instalatera.
No nikdy bych se do toho sam nepoustel kdyby me neprsvedcil.

Za cez mu moc a moc dekuji !!!
Diky Bitir!!!



Naposledy upravil Madical-Strains 29-12-2016 v 17:21 PM

Old Post 29-12-2016 v 15:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 607

Reverzni osmoza prosla 3h cistenim bez membrany a nyni jiz ma v sobe zabudovanou membranu a na predesle otazky me jiz sama odpovedela.

Odpad chcije jako svine a cista voda jen skomira po kapkach.

Ted testuji jaky bude pomer cista voda/odpad .
Pak napisu PH a EC a vysledek pomeru.

Zatim to ale vypada ze na na 10l demineralizovane vody bude nejmene zapotrebi 200l odpadu. To se asi nedoplatim. :-(
Takze prvni dojmy co se tyce efektivity nejsou moc pizitvni.

Old Post 29-12-2016 v 17:27 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 608




Tak test po 40 minutach ukoncen.


Vystupni voda z kohoutku ......................................PH 7,5 , EC-0,5
Demineralizovana voda neuveritelnych.......................PH-5,8 ,EC-00
Odpadni voda........................................................PH-7,6 EC-0,6

Za 40 minut vykapalo demineralizovane vody.......1000 ml (1.L)
odpadni vody.....................................5300 ml (5,3L)

Rekneme ze pomer 1/5,3 coz neni tak hrozne jak to puvodne vypadalo opticky podle vody ktera vychazela s obou hadicek.

1 litr demineralizovane vody nechavam stat v nadobe a ted budu testovat stabilitu PH a EC. Pak sem samozrejme vysledky doplnim.


Shrnuti:

1.-Cena 1362 kc, postovne ma eshop zdarma !
2.-Instalaci reverzni osmozy zvladne opravdu kazdy , dokonce i ja.
Nechapu proc na tom webu rybicy.net vsichni tak strasily s tou slozitou a nepochopitelnou instalaci. Uz vim proc, protoze nemely k ruce Bitira !
No, kdyby nebylo Bitira tak bych se ted na tu krabici s osmozou mohl jen divat.. Posilam K+ !
3.-Velky prostor k michani se vstupni vodou.

A pristi zalivka za dva dni bude zivou vodou tak doufam ze kyticky prestanou uz konecne narikat.
Jeste uvazuji ze bych kazdy kvetinac prolil pred hnojenim alespon 5 litrama zive vody aby se trosicku alespon snizilo PH substratu.

Takze spokojenost nade vse.

Naposledy upravil Madical-Strains 29-12-2016 v 19:12 PM

Old Post 29-12-2016 v 18:19 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 36 37 38 39 40 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3175030 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív