Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 65

Čauves,

jak píšeš, skoro 0,5g/w, ale kdyby to byly jen ty indiky, bylo by to g/w... Chuť hodnotim za 3, možná taky kvůli malýmu průplachu, i když u indiky se proplachoval mnohem víc a je více-méně stejná.. Nicméně účinky fakt síla. Já nejsem tolik zvyklej na hulení, tak možná je to i tím, ale těžko říct, něco jsem přece jen už vykouřil, tak si troufám soudit. Uvidíš sám A ano, těch krystalů bylo neuvěřitelně, fakt mazec.

Teďka dojedu ten Blue Dream a Green crack a na nějakou dobu skončím, to, něž doma nebo s klukama vykouřim.. Jen tak pro zajímavost se mrkni i na můj druhej grow, je neuvěřitelný, co dokáže "nevysílená" genetika ze semínka. Takový listy a tlustý stonky, jen čumim. U tohohle growu můžu s klidem říct, že jsem neměl takhle robustní kytky ještě. Troufám si říct, že proto, že většinou sem jel klony...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 30-12-2016 v 21:11 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 66





citace:
Původní příspěvek od Legy
Čauves,

jak píšeš, skoro 0,5g/w, ale kdyby to byly jen ty indiky, bylo by to g/w... Chuť hodnotim za 3, možná taky kvůli malýmu průplachu, i když u indiky se proplachoval mnohem víc a je více-méně stejná.. Nicméně účinky fakt síla. Já nejsem tolik zvyklej na hulení, tak možná je to i tím, ale těžko říct, něco jsem přece jen už vykouřil, tak si troufám soudit. Uvidíš sám A ano, těch krystalů bylo neuvěřitelně, fakt mazec.

Teďka dojedu ten Blue Dream a Green crack a na nějakou dobu skončím, to, něž doma nebo s klukama vykouřim.. Jen tak pro zajímavost se mrkni i na můj druhej grow, je neuvěřitelný, co dokáže "nevysílená" genetika ze semínka. Takový listy a tlustý stonky, jen čumim. U tohohle growu můžu s klidem říct, že jsem neměl takhle robustní kytky ještě. Troufám si říct, že proto, že většinou sem jel klony...


Cabas!

no ja na tom budu rek bych podobne

Kyti maj tmu, tak jsem vytahnul jen dve na ukazku, jak jsou roztahany a jak asi vypadaji palice. Pritom se uz blizi konec...

Old Post 31-12-2016 v 11:20 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 67

Jojo, poznávám tu hromadu hnědých a suchých pestíku na vrcholku, co vypadaj jako ku*da 15ti letý zrzky, mel jsem to stejně

Ale máš to dost listnatý, to já to takový neměl.. U sativ to bylo horší (ale pořád dobrý na jiný modely) a u indik úžasný... Pod čim je máš a jak máš daleko lampu?

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 31-12-2016 v 12:50 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 68

jj, listnaty to mam, ale neprijde mi to jako nakej extrem. Ono, ja jsem uz predtim psal, ze me listy nepadaj a ty jsi psal, ze ti to pada jak mouchy, tak mozna proto?

mam to pod 320W led bridgelux gen 7 + cerveny svetylka, zkratka klasicka prace ledideal

Old Post 31-12-2016 v 15:17 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 69

Ne, to rozhodně není extrém, jen mi přišlo, že tam máš víc listů, než jsem měl já. Je to jinak v pohodě, to je jasný
Mně nepadaly listy, já je jen měl nemocný. Pálily se konce listů a pak celý list "zplesnivěl", ale šlo to odspoda a jen velký listy mimo palice, z listů z palic to nechytil ani jeden...

Co ty, tys to neměl na listech? Psal si jen, že žloutnou, což by mělo být z nedostatku živin, když je kytka tahá z listů do palic i za cenu, že zežloutnou a chcípnou...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 31-12-2016 v 16:30 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 70

No me jak to zacalo zloutnout (drzel jsem EC niz, nez bych normalne drzel - vysledek rozporu mezi Kazimirem a Prashiwou...jsem si rikal, ze matkar vi, treba se to Kazimirovi zaseklo...). No hovno - 1,6 EC bylo proste malo a zacalo to zloutnout. Takze jsem jim pak pridal a ty co byly zluty, tak sly do kopru. Jj, obcas se mi takto nakej list vycucnul, jak pises, ale hlavne spodni listy, na ktery neslo moc svetlo, podle me normalni.

Old Post 01-01-2017 v 12:47 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 71

Jojo, klasika. Pisni pak vysledek Drzim palce.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 01-01-2017 v 14:59 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
18-11-2012 - 16x Agent Orange, 450-660W HPS - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8269740 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív