Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Pohodička Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Legy
Ale zůstane, jedeš přece AO neboli: Absolutní Obavy, Abnormální Obdaření, Adept Obdivuhodný, Agónii Obdobný, Ahoj Ováde, Asymetrický Oblíbenec, Absolutní Odpad... Mohlo by být celý vlákno přezdívek pro Agent Orange...


ty ses magoooor

Old Post 24-11-2016 v 18:28 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 50

Kazimír: tak aspoň, že si budu moct vychutnat řízky a salát trochu zkouřenej Nicméně 0,3g/w je hodně špatný, budu na tom podobně, spíš možná ještě hůř

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 24-11-2016 v 19:24 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od Legy
Ale zůstane, jedeš přece AO neboli: Absolutní Obavy, Abnormální Obdaření, Adept Obdivuhodný, Agónii Obdobný, Ahoj Ováde, Asymetrický Oblíbenec, Absolutní Odpad... Mohlo by být celý vlákno přezdívek pro Agent Orange...


je to sice vtipný o tom žádná, ale trošku to podle mě uráží model agent orange, kterej si to podle mě rozhodně nezaslouží... mám s ním bohaté zkušenosti at už z vlastní menší selekce, tak s již vyselektovanýma kouskama od místních matkářů(Hodinář, františekzelený) a je to super model s neskutečně libovou vůní a chutí a výnosově bych ho klidně zařadil do nadprůměru...
to co tu prodává prashiwa je podle mě totální shit. prashiwu sice neznám, ale co jsem četl jeho příspěvky, tak bych si od něj nikdy klon nekoupil...

Old Post 24-11-2016 v 20:20 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 52

Balon: Je to braný samozřejmě s humorem a nadsázkou. Agent nebude mít příjemný hodnocení na leafly jen tak pro nic za nic. Je dobře hodnocený i vůbec na různejch webech, nicméně pro mě to byl pokus a k AO se pravděpodobně už nikdy nevrátim po týhle zkušenosti. I když bych si přál cítit tu vůni a ochutnat nejlíp bio dým Třeba někdy od ověřenýho matkaře nebo ze semínka, protože hodnocení je jinak vskutku krásný - proto jsem se na něj tak těšil, ale místo toho jsem o to víc zklamaný :/

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 24-11-2016 v 20:38 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 53

Legy: vcera jsem se byl podivat a po tydnu na 12/12 to mam vetsi, nez ty po dvou tydnech 12/12 u ty Tvy indicy. No tak jsem zvedavej. Bude to napinavy kolo

Old Post 25-11-2016 v 10:05 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 54

pankytka: hezká práce, budu držet palce ať to tak jede dál

Old Post 25-11-2016 v 14:35 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 55

Legy: jsme teprve na startu, tak uvidime. Jako moc jsi mi nepridal chlapce, abych byl uprimnej Ale stejne, porad mas dost casu, treba to nebude tak zly, drzim Ti palce!!

Old Post 25-11-2016 v 14:48 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 56

Agent u konce začíná sundávat obal a překvapovat! Buď v klidu...

Old Post 25-11-2016 v 14:51 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 57

tohle pheno na konci nepredvede nic, co ti nenaroste v prvnim mesici kvetu, v druhym uz rozhodne necekej, kort jestli uz ti hnednou pestiky.....

Old Post 26-11-2016 v 06:33 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 58





začátek 45.dne

Nic už se rapidně nemění, aspoň prozatím ne, ale nejspíš už natrvalo.
Jedině snad, že to začíná pomalounku dozrávat, pestíky už sem tam hnědnou a bohužel jsem dnes našel i náznak mikro plísně (byla na paldě hned u vchodu a směrem ke mně, jinak bych jí nenašel) kdo ví, kolik tam těch zárodků je ještě schovaných... Pro jistotu jsem jeden větráček přepojil, ať fouká nonstop, třeba se to trochu zpomalí, než se to rozjede.
Dneska dostaly poslední plnou dávku a od příště jedu jen vodu, ať mám klid na duši a mohu sklidit hned-donutí-li mě okolnosti, respektive plíseň...
Bída příšerná. Jedině, co mě těší, vždy jsem okukoval model OG Kush a jeho tvrdý palice s takovými těmi výrustky z palic s pocukrovaností takovou, že není vidět zelená. A mimo to OG taky nemá takový paldy. Jako OG to úplně nevypadá, ale ten nádech tam je, takže aspoň vím, jak to vypadá, když jsou tvrdší, kompaktní paldy s opravdu slušnou dávkou cukru. Pocukrovaný jsou i velký listy, u některých phenotypů je to krása pohledět

1. celkový pohled
2. detail indika palda
3. detail sativa
4. cukrůů

sry za kvalitu fotek, ale kvůli spektru a resonanci světla tam jsou pruhy, je to žlutý a nebo přepálený...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 30-11-2016 v 17:40 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 59

Ahoj,

diky za up! No tak to je v peeerdeli :/ Kolik mas vlhkost, ze jsi chytil plisen prosim?

Old Post 05-12-2016 v 14:31 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 60





51. den květu:

Chtěl jsem nafotit i celý box, ale po včerejším obrání spodků jsem nějak hnul s kytkama a nějak se mi rozsypaly puclíky Ohýbají a lámou se mi stonky, všechno vypadává ven z boxu, takže to nemůžu skoro ani otevřít...
Tak aspoň něco málo, co jsem mohl vyfotit.
Třetí zálivka pouze vodou (7dní žádná hnojiva).
Sativa phena jsou téměř zralá, indika zraje pomaleji... Ještě pár dnů a bude kosa.
Sem tam najdu plesnivý spodek, což není problém... Topy jsou zatím v pohodě a dokud budou, nebudu to řešit. I když teď se mi jich spousta ohnula dolů, tak snad jí nechytnou, ale nemusely by...

edit:
jo a tu vlhkost ti nedokážu říct přesně, protože jí neměřím, ale odhaduji mimo stan tak na 70% a vně cca 65%. Kapky na stěnách nejsou výjimkou, ale ofuky to zvládají ohlídat, topy určitě

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-12-2016 v 17:42 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 61




A je po všem...

Sativy dostaly kosu 9.12. (54. den květu) a indiky šly dneska. (57.den).
Bylo to hodně narychlo, spěchal jsem strašně, ale musel jsem, plíseň mě donutila. Hromadu materiálu jsem musel vyhodit, ať už tam byla plíseň a nebo to byly absolutně nezrálý, vzdušný, listnatý spodky (občas i celý větve), ze kterých by nic nebylo...
Tyhle holky jsem stihl zalít jen 3x vodou, ale už jsem ochutnal jeden nezralý rychle usušený spodek a není to vůbec špatný. Má to trochu škrablavo hořký dojezd, ale jinak dobrý, řekl bych lepší průměr. Palice byly tvrdý a nádherný. Málo listů a ty vrchní byly už parádně zralý. Opravdu snad nejhezčí palice, co jsem kdy měl.

Ovšem, to jsem ještě nedostal pod nůžky indika pheno. To byl fakt masakr. Absolutní TOP, co jsem pod 250W měl. Palice tvrdý jako šutr, listy tvrdý jako čtvrtka, že bych se o ně pořezal a popíchal. Neskutečný. Paldy se leskly jako brilianty!! Po druhý palici jsem musel vyměnit rukavice, co jsem vzal do ruky, jako bych si k nim vteřiňákem přilepil. TOP pryskyřice, TOP tvrdost, málo listů, krásný bobule/hrozýnky. Paráda. A hlavně to nejsou takový mrňky, z těchhle bude aspoň něco málo.
Ty 2 kytky zachránily pověst AO, aspoň u mě. Kosa byla i u nich za 5 dvanáct. Jak byly tvrdý, odolávaly plísni o ty 3 dny dýl, ale zárodečků jsem našel spousty, jen tak tak...
Raději teď suším den/2 hned u topení, aby se největší vlhkost vypařila a nesplesnivělo to v průběhu sušení. I za cenu toho, že to trochu zesenovatí...


Škoda, že z fotek nevidíte tak dobře tu pocukrovanost a hlavně si nemůžete šáhnout... Na 250W si myslim, že cajk. Palice připomínají květák. Boulovatý a různotvarý

Chcete tipovačku? :P

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 12-12-2016 v 21:20 PM

Old Post 12-12-2016 v 21:02 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 62

Ahoj,

tak nakonec to vypada, ze jses spokojenej vid? Cukrovati neskutecne, o tom zadna, vim Tipovat si asi netroufnu, ale ke konci to pekne nakynulo vid? Jsem zvedavej na výsledek

Old Post 21-12-2016 v 22:14 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 63

Zdárec,

jen ty 2 kytky indiky fenotypy. Z těch bylo dohromady necelých 100g a z těch 10 zbylejch bylo dohromady cca 140g, takže výsledek zhruba 240g.
Jóó, kdyby to byly jen ty indika fenotypy, tak by to bylo skoro g/w, takhle ani náhodou. Nicméně kuřivo je to dobrý, na konci trochu zaškrábe při polknutí, ale sílu to má neskutečnou. Jeden z nejsilnějších modelů, co jsem vypěstoval, 5 prásků a rozstřelilo mě to na celý večer do noci, ještě ve spánku a i druhý den jsem trochu byl..
Jak ti to valí? Nemáš fotku třeba? A to cukrovatění je opravdu neskutčný!

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 21-12-2016 v 22:52 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 64

Cus!!

hmm, tak to je zajimavy. Tedy ve finale jsi se dostal na 0,5g/w jako Kazimir. Tedy s tim podstatnym rozdilem, ze on to oznacil za techniku a ty ucinky hodnotis velice pozitivne. Tohle je markantni rozdil v hodnoceni stejne genetiky, to je treba na zamyslenou. Hele u me to nevypada nic moc ti reknu. Jak jsem uz drive psal, mam to roztahany, takze paldy daleko mensi, nez tvoje topovky...ve finale tedy uvidim co z toho "vymacknu". Daval jsem nizsi EC, tak abych dodrzel radu matkare a naopak daval min, nez daval Kazimir...slo to dozluta, takze jsem prisolil, ostrihal zlutaky a jedu dal. Kazdopadne, jak zavadis cimkoli o kytku, tak se lepis, dokonala mucholapka Foto zadny nemam, ale zkusim poslat ok PS: ve finale si myslim, ze to bude dobry, ale vynosnost mala i u me. Ale uvidime no.

Old Post 30-12-2016 v 18:08 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
18-11-2012 - 16x Agent Orange, 450-660W HPS - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8601320 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív