Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 33

ted sem si jeste uvedomil, jak jsi psal o tech listech, ze ti padaji, tak me to padalo taky jako mouchy a tim myslim doslova jako mouchy, protoze sem se toho uplne bal v prubehu pestu... ale je pravda, ze ty lupeny, co upadly, by vzdy zlute a nebo uz seschle, proste je kytka vyuzila, tak jak mela a zahodila...slo to jako vzdy od spodku... proste velka spotreba lupeni, tak jak se slusi a patri pro dobry vyvoj rostliny...kazdopadne takovou spotrebu listu sem jeste nevidel, ale prisuzuju to odrude :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 17-11-2016 v 21:45 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 34

Ahoj, ja taky AO od Prashiwy. Jsem nekolik tydnu za Legym. Me zadny listi nepada, tak nevim Ale ani mi to nevoni po pomerancich, ono to proste "jen" roste

Fedousek: A jak jsi vubec dopadnul chlape? Pochlubis se svym pocinkem? Tj. jaky svetlo, prostor, pocet kytek a vysledek? Jinak ja zatim dal maximalne EC 1,3, kytky jsou hezky...krasne se vetvi. Tak jsem zvedavej na kvet, prtze jsem tady taky cetl par ne zrovna peknych referenci na zrovna tuto konkretni genetiku od Prashiwy. Jsem v napeti no

Old Post 18-11-2016 v 09:47 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 35

fedousek: Jojo, posledni tydny, to sedi... Nehnojim prehnane a rozhodne nemam tolik slozek, jsou tu borci, si uz samotna seminka maci ve stimulatorech pak korenaky a hnojky pro prcky, pak grow+enzmymy, pak bloom a dalsich milion enhanceru a pak Pkcka a stimulatory. Ja prave ted pouzivam jen bloom, PK a bloombastic. Ovsem cetl jsem, ze ten bloombastic neni ta kdobrej a drahej je (proto mam jen 100ml na zkousku). Tohle kolo ho dojedu poctive a urcite si necham trochu na pristi kolo, kdy pojedu 2 genetiky, 10 semen a jednu kytku budu hnojit a ostatni ne, respektive jen malicko. Udelam si obrazek, k cemu ty hnojky vubec jsou :P
PH a EC nemerim, jak jsem psal na zacatku vlakna, nejsem chemik, jedu si na pohodu, prirodni postu (bohuzel teda s neprirodnima hnojkama.. :/). To zacnu merit az kdyby se mel schylovat k pruseru v podobe chcipnuti kytky.
Tak to ti ty listy opadavaly prirozene, to tohleto moje krabaceni a umirani prirozeny moc neni :/ Kazdopadne dobry poznatek pro ty, co chcteji AO zkusit - kytka se velmi ochotne zbavuje listu
A jak pise pankytka, klidne shrn prosim svuj grow, at jsme v obraze

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 18-11-2016 v 16:13 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 36

Prostor: 2mx1,5m a na vysku snad kolem 3m.
Kvetniky: 11l
Osazenstvo: 9x AO
Svetlo: 4x 18w zarivka 865 na vzpamatovani, pak chvili 400w klasika rust a na kvetu 600w Osram
delku na rustu nepocitam, jelikoz to prepinam podle toho, jak se mi to zda vhodne a zalezi to na vecech jako jsou zastipavani, ohybani a celkove vyplneni prostoru v porovnani s vyskou, atd...
na kvetu sem to mel 58dni a kosil sem podle mikroskopu, kdyz se mi zacali na vsech kytkach vyskytovat prvni jantarove trichomy mezi mlecnyma...
Stinitko: v rustu klasika waveflector xxl a v kvetu topspin xxl...
Hnojky: JIDB
Substrat: kokos od plagronu
PH celou dobu kolem 5,5 - 6...mereno parkrat, ale jelikoz jedu stejny hnoje a vodu uz mraky let, tak nemerim kazdou zalivku
EC max 1,5 a posledni 3 tydny ohuleno na 1,8 az 2... Merim pouze vstup, jelikoz vytok je zkreslujici, protoze v podtacku je usazenych tolik hnojek z predeslych zalivek, ze to nema cenu vubec merit. Zalevam vzdy, nez mi protece voda do podtacku, zalevam na aspon na dvakrat a vzdy az po povadnuti listu. Listy nestriham, pouze kdyz jsou KO, tak jim pomuzu, ale jinak nechavam i spodky. Male vetvicky striham hned z kraje, kdyz vidim, ze z nich nic nebude. Zatrihavam vetsinou 1 az 2 a ohybam podle potreby bud kolinky a nebo lamu stonky...
AO se dobre vetvil, nemel moc listi, coz kazdy jiste oceni... V rustu byl docela rychlej a v kvetu bobtnal uz od zacatku slusnym tempem. Hnojek by moc nesnel, ke konci sem trochu pripaloval spicky listu tim zvysenym EC. Mel sem trochu problem s plisni v palicich i pres to, že byly hodne vzdusne a nebyly to zadne kameny, ale vyresil sem na 3 mistech ustrizenim palice, nez se rozsirilo dal a bylo problemu. Mozna je AO trochu nachylnejsi na plisen, jelikoz na jinych modelech sem nemel, i kdyz sem odjel kola s mnohem vyssi vlhkosti. Nejak extra sem to neresil, jelikoz sem mel trochu vyssi vlhkost, coz bylo dano pocasim - cca 55 pres den a v noci cca 75%... Ofuk pouzivam pouze na topspin a odtah (400m3) mam zapnuty pres noc co pul hodinu... Teploty pres den 26-29 a pres noc cca 20...
No vysledek byl uspokojivych 550g, coz je krasnych vic jak 60g na kytku a vice jak 0,9g/w...
Odjel sem modely jako treba whiterussian s vynosem kolem 1,5g/w, ale to jsem ho jel asi 6 kol po sobe, takze sem vedel uz jak na nej po vsech skerech, coz by se dalo vychytat mozna i u AO... Zkuruje docela slusne, chutna taky dobre a voni opravdu super. Kazdopadne tohle vsechno zalezi na cloveku, jak si vsechno udela a zaridi kytkam podminky :-) snad sem na nic nezapomnel, ale myslim, ze takhle z patra toho vic na rychlo nevytahnu z pameti :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Naposledy upravil fedousek 19-11-2016 v 10:17 AM

Old Post 18-11-2016 v 19:35 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 37

Diky Fedousku, podle toho co pises, to nevypada zle, vlil jsi me a jiste i Legymu vize pozitivnich myslenek do zil ))

Old Post 19-11-2016 v 11:13 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 38

No, já pozitivní tolik nejsem, když vidim to svoje "dilo" Každopádně uvidíme, na brko by z toho mělo být podle všeho :P

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 19-11-2016 v 11:29 AM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 39

Neprehanej bude nakej up?

Old Post 22-11-2016 v 23:24 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 40






Takhle začíná 38. den květu.

Kromě 2 indika fenotypů jsou ostatní kytky k ničemu. Zatím, ale pochybuju, že se to zlepší.
Začal jsem hnojit 100% doporučenými dávkami bloom, PK a bloombastik.
Listy pořád umírají a palice nebobtnají, vše při staru :/
Tohle kolo mě teda vážně mrzí, takovýho úsilí, času, radosti a v neposlední řadě i peněz a výsledek toho je jedno velký zklamání.
Nechci házet všechny AO do jednoho pytle, ale řezy od prashiwy AO jsou pěkná sračka.
Mám před sebou při nejmenším ještě měsíc, ale silně pochybuju, že se něco zlepší, už jsem něco odjel a tohle nevypadá dobře. Budu-li se plést, smeknu a omluvím se, ale to se horkotěžko stane

pankytka: sorry, asi tě zklamu, mrkni sám..
fedousek: u tebe to asi vypadalo 38. den líp, viď ?

1. foto celkový pohled
2. foto indika palda
3. nejlepší fotka, z fotky to vypadá hezky, ale je to vesměs jen ta jedna indika kytka, kéž by to takhle vypadalo všude. A navíc, vypadá to, že jsou palice celkem velký, ale jsou chcípaci velký jako krabička sirek
4. foto detail indika
5. foto detail sativa (tahle fotka vám všem řekne, jaká sračka AO je. Z tohohle nebude žádná palice a zkuste říct, že to ještě nabobtná k nepoznání! )

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Naposledy upravil Legy 23-11-2016 v 18:16 PM

Old Post 23-11-2016 v 17:07 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 41

jj, doslo na ma slova, AO od prashiwy je shit, mel jsem taky tragickej vynos, urcite jsi checkoval muj thread, zdravy kytky v rustu, ale kvet je jedna velka katastrofa 0,000nic... GL

Old Post 24-11-2016 v 08:58 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 42

Nejsi první kdo se napálil s řezama ao od toho zm... Neberte to už od něj krucinál !!!

ted budeš měsíc čekat na zázrak který se nestane jako my všichni co jsme to od něj měli.
rozjed novou raději,škoda watů

Old Post 24-11-2016 v 10:05 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 43

Já bych flintu do žita neházel.. má před sebou ještě měsíc. V téhle fázy bych to už určitě nepřerušoval.

Old Post 24-11-2016 v 10:39 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 44

Legy - kamo, nebudem si mazat hasis kolem nosu, na zapis do kroniky vitezu to nevypada mno Ale tak treba se to jeste zlomi (ja vim, jsem trosku trapnej), mesic je celkem dost uz a Prashiwa psal, ze posledni tyden prej davaj nejvic? Jak jses na tom s EC, kolik ted davas? Jinak u me se zda, ze mam vsechny stejny - indica. Mam to roztahany - jeden top vedle druhyho, tak uvidime... Jinak ze Ti i Fedouskovi padaj listi jak blaznivy? Covece, tak to me vubec, ale vubec! Predevcirem jsem prostrihaval spodky a porad tam byly zastrizeny listy jeste z klonu. A drzely jak prase, zadny ze bych do toho tuknul a slo to dolu, pevny jako kdyby tam byly tyden. Jinak uz mi to zacalo taky vonet po pomerancich.

Kazimir - ty jsi tusim psal, ze to ani nezkurovalo, nebo se mylim?

MagicMan - a jakej byl u Tebe vysledek pls? Tj, wataz, prostor, pocek kytek a G, jestli muzes?

Hosi a jaka byla konzistence palic? Fedousek pise, ze je mel nadychany...ale zase pokud mas vysokou vlhkost, tak se to da pochopit...

PS: Nekdo selekti kytky a nekdo matkare, no

Old Post 24-11-2016 v 13:46 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 45

Kazimír:
jo viděl, strašnej propadák právě :/ Tajně jsem doufal, že to je už ok, ale nebylo... Jakej byl konečnej výsledek? (Kolik kytek a kolik g?) a jak to chutnalo/zkuřovalo? Vážně žádnej stav?

MagiCman, Hrdic:
určitě to nebudu přerušovat, dojedu, co je, ať z toho taky něco mám, budu si to kuřivo schovávat a šetřit na vyjímečný příležitosti

pankytka :
EC neměřím, jedu vodu ze studánky a hnojky a nikdy, opravdu nikdy sebemenší problém..
Jestli máš všechno kapusty (indika fenotypy) jsi šťasný člověk a možná z toho i něco uvidíš, ty sativy jsou k hovnu, to vůbec nebobtná, jen to má hodně dlouhých chloupků

Já mám pro příště jasno, zabrousím do Kalifornie a bude to 5x Blue Dream a 5x Green Crack na příjemný a kreativní, odpočinkový chvíle, žadný deepy Jo a samozřejmě semínka, žádný klony, (i když tu mám vyzkoušený jiný - dobrý matkaře), ale ať je jistotka, byť se to trochu protáhne. A hlavně, tuhle genetiku tu nikdo z nich nemá :/

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 24-11-2016 v 16:21 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 46

Legy: no to jeste uvidime, jak moc stastny budu, zatim jsem na zacatku, neni co merit. Snad to tak nezustane

Old Post 24-11-2016 v 16:35 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 47

Ale zůstane, jedeš přece AO neboli: Absolutní Obavy, Abnormální Obdaření, Adept Obdivuhodný, Agónii Obdobný, Ahoj Ováde, Asymetrický Oblíbenec, Absolutní Odpad... Mohlo by být celý vlákno přezdívek pro Agent Orange...

Old Post 24-11-2016 v 17:01 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 48

to Legy: ale jo, kdyz to poradne proschlo a ulezelo se to ve sklenici, tak to nakonec trochu zkurovalo, ale me slo taky o vynos a ten byl fakticky tragickej, nejakejch 250g pod 600W...

Old Post 24-11-2016 v 17:04 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
28-09-2016 - 10+(2)x Agent Orange, 2x 250W, poprvý box - 0 odpovědí
18-11-2012 - 16x Agent Orange, 450-660W HPS - 50 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6681620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív