Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Nelze přidat tema do záložek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Palec dolů Nelze přidat tema do záložek? Příspěvek č. 1

Je tato funkce proste nefunkcni, nebo jsem jen hnup? Resi se zde spousty zajimavych diskusi a rad bych si nektere pro prehlednost zalozil/dal sledovat a nevim, proc to nemaka? Díky

Old Post 26-09-2016 v 21:11 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

To nevim, mne to funguje... Co PRESNE ti nemaka?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 27-09-2016 v 09:35 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3

I ted, kdyz chci pridat tento topic do zalozek - kliknu zde pod mym prispevkem na "pridej tema do zalozek" nasledne vyjede klasicky rozhrani kde si mam vybrat do jake skupiny to chci, zmacknu ulozit - podekuje mi to a nasledne ve svych zalozkach nic nemam. Abych odpovedel stejne jaxe ptas, presne to vsechno, k cemu to ma slouzit.

Old Post 27-09-2016 v 10:44 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4

Zalozka byla uspesne pridana

- a nasledne: Zobrazujeme záložky 0 až 0 z celkových 0.

Old Post 27-09-2016 v 10:46 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude13
Nový Člen

Karma uživatele Dude13 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 5

Jako nově registrovaný potvrzuji zkušenost nadrzajda, záložky mi též nefungují :-/

Old Post 30-10-2016 v 11:01 AM
Dude13 je offline   Profil uživatele Dude13   Find more posts by Dude13   Foto galerie člena Dude13   Click here to Send Dude13 a Private Message   Add Dude13 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRECZ
Stálý Člen

Karma uživatele ONDRECZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 6

taky mi nefungují

Old Post 15-11-2016 v 07:11 AM
ONDRECZ je offline   Profil uživatele ONDRECZ   Find more posts by ONDRECZ   Foto galerie člena ONDRECZ   Click here to Send ONDRECZ a Private Message   Add ONDRECZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

OK podivam se na to..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-11-2016 v 20:59 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONDRECZ
Stálý Člen

Karma uživatele ONDRECZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 8

funguje mi jen pohlídej tema

Old Post 16-11-2016 v 04:03 AM
ONDRECZ je offline   Profil uživatele ONDRECZ   Find more posts by ONDRECZ   Foto galerie člena ONDRECZ   Click here to Send ONDRECZ a Private Message   Add ONDRECZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Me to taky nejde a zrovna mam dotaz. Funguje neco jako ze se mi v profilu ukaze diskuzi kterou sem si zalozil ?

Old Post 27-11-2016 v 22:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HejTa
Nový Člen

Karma uživatele HejTa - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 10

Hehe, po nějakém tom roce - jo, taky si připadám jako pitomec, protože mi to taky nejde :-D
Nebo je to jen pro stálé členy? Protože mi to píše ... "Zobrazujeme záložky 0 až 0 z celkových 0" Což bude asi ten problém, hmm?

Old Post 31-01-2019 v 23:31 PM
HejTa je offline   Profil uživatele HejTa   Find more posts by HejTa   Foto galerie člena HejTa   Click here to Send HejTa a Private Message   Add HejTa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8594910 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív