Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » první pěstování windroor + 4w led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Obecné první pěstování windoor + 4w led Příspěvek č. 1



Zdravím a pozdravuji,
Po cca 4 měsíčním zkoumání,hledání a pátrání nejen zde na groweru jsem si řekl,že bych mohl také zkusit přestat spoléhat na přátele a něco vypěstovat,(prý je to snadné).
Při mých momentálních možnostech a zkušenostech jsem se rozhodl pro oknopěst s přisvicováním 4w LED.Vím že není zrovna idealní doba na tuhletu volbu,ale nemohl jsem vydržet do jara příštího roku.
Takže zakoupeno white russian 5 ks femini.Naklíčit jsem dal 2,chytly se obě.
Substrát nějaká zemina pro orchideje,prý nějaká předhnojená.
Po naklíčení vloženy do kelímku od yogobely a po 2 dnech jsem se nestačil divit.Ono to opravdu ROSTE
Má radost netrvala dlouho,jak jsem je měl pod lampou tak jsem to nějak blbě vybalancoval a spadly mi na zem.....jedna bez úhony,ale druhá seknutá přímo pod prvníma lístkama.Málem jsem i brečel jak mi to bylo líto(takovou smůlu můžu mít jen já)

Budu hnojit kristalonem: start,plod a květ

Naposledy upravil Nadbuh 30-10-2016 v 13:09 PM

Old Post 26-09-2016 v 13:30 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 2



Zdravím a pozdravuji,
sedmnáctý den růstu jsem ji chudinku přelil,abych jí trochu ulevil přesadil jsem ji do kyble.
Pořádně jsem ho vymyl,a udělal jsem do něj díry ze spod nažhaveným šroubovákem.
kytička se během dne zotavila

Old Post 26-09-2016 v 21:04 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 3



Hned po zotavení jsem ji trošku ošmikal špatné,suché listy a zkusil i techniku FIM zdá se mi že se povedla,nebo aspon z části
20. den růstu

Old Post 26-09-2016 v 21:07 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 4



25.den deruhé zalití kristalonem start.
kyti se zpamatovala ze zástřihu a jede vesele dál.
Vtipné je že už cca týden neviděla sluníčko a jede jen pod LED 4w

Old Post 26-09-2016 v 21:54 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5

Pořiď alespoň 70w hps, lepší než okno a 4w

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 27-09-2016 v 21:17 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 6



Tak jsem asi 2 týdny chodil v práci po hale a koukal na ty průmyslové sodíky,LED panely,no jedno světlo tu chybět nebude ☺
Dopadlo to tak že jsem si koupil 150w,na to moje malé to bohatě stačí a je to dle mého nejlepší varianta vůči spotřeby,teplu i průsvitnosti.

Bílý rus už je se mnou 30 dní od vyklíčení,má za sebou dvě hnojení kristalonem start,trochu vlhčení z rozprašovače a 2 týdny neviděl sluníčko.
Je celou dobu pod 4w LED a dle mého nováčkovského názoru roste jak blbý 🙂
Píšou že se má hnojit 10g na 10 litrů,no dostává cca 2x víc.
Sluníčko už zase vyleza takže dneska zůstala na parapetu.

Naposledy upravil Nadbuh 01-10-2016 v 14:35 PM

Old Post 01-10-2016 v 02:55 AM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 7

Uprimne jsem zvedac co ti udela s kytkou dvojita davka kristalonu.
Kor kdyz je to tak mala kytka

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 01-10-2016 v 11:11 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 8

10mg??? nemyslíš spíš 10g na 10L???
sem taky zvědavej co ti to udělá po dvojitý dávce. já davám sice taky občas dvojitou ale na kytku co je už velká a snese trochu hulvátský zacházení.

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 01-10-2016 v 11:20 AM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 9

Taky bych rekl ze to budou gramy

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 01-10-2016 v 11:26 AM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 10

Ano,psal jsem to na noční,jak můžete vidět.
Opravím a omlouvám se.
K těm hnojkám... No nemám gramovou váhu a odhadovat takové množství je pakárna 🙂.
Když odměrka má být 10g tak půl odměrky je 5g.mám 2l PET ,takže odhadem dostaly cca 2x víc a rusakovi to dle mého spěje.

Old Post 01-10-2016 v 14:34 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 11

Tak uvidis postupem casu jak se zachova a kdy si hnojil?

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 01-10-2016 v 14:44 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalli
Stálý Člen

Karma uživatele Kalli - 82% PěstitelskáKarma uživatele Kalli - 82% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 12

Jinak mas u me pochvalu za windoor jeste uvidime jak ti to pokvete preju hodne zdaru

Je jedno co hulíš. Záleží na tom, s kým to hulíš, ale když už, tak pořádně.

Old Post 01-10-2016 v 14:47 PM
Kalli je offline   Profil uživatele Kalli   Find more posts by Kalli   Foto galerie člena Kalli   Click here to Send Kalli a Private Message   Add Kalli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 13

Hnojím cca co 7 dní,na posledy včera po noční 🙂
Jak říkám na 4w LED se mi zdá že jede jak ulítlý..... Kdesi jsem i četl že kristalon žerou jak dive a když se prezene tak se nic extra nestane. No uvidím za pár dní

Old Post 01-10-2016 v 14:54 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 14




Takže dnes pořízeno průmyslové svítidlo,tlumivka LAYRTON světlo momentálně tesla shc 150w.
Mám ještě lucalox 150w lu150/100ho/t/e40....a v zásobě ještě jednu tesla 150w.
Box prozatím neřešen,nejspíš to hodím do skříně na chodbě.
Pořizovací cena 400kč,jsem úplně rád že jsem to sehnal tak levno.
Bílý rus beze změn.
33.den růstu.

Old Post 02-10-2016 v 23:55 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 15

Šestý den květu,trošku zežloutnul vršek,netuším proč.
Box stále neřeším,furt chčije,takže windoor asi kompletně zapovězen
Dneska 14.den květu,dostane konečně hnojky na květ.
Je to opravdu snazší než jsem čekal,mé obavy z pěstováni jsou zatím zažehnány.
Počítám že asi okolo vánoc budu sklízeti úrodu. Snad se nic neposere do té doby.
Na druhé kolo snad pořeším box.
Menší dotaz: 150w to není moc,ale stále mám strach z vyhoření,zvlášť když to mám zapojené
V zásuvce co je v koupelně v umakartu,samozřejmě hliníkové dráty(na rekonstrukci nemám finance).
Máte nějaký tip jak zkontrolovat zásuvky? Popřípadě jestli nestrrsuju zbytečně?

Old Post 14-10-2016 v 03:02 AM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 16

Stačí vypnout jistič, rozebrat zásuvku a poutahovat šrouby s přívodními dráty. Bohužel ty dráty kolikrát vedou ještě přes jednu nebo dvě krabičky či vypínače na umakartu.Takže bych poutahoval raději všecko Správně se to má dělat pravidelně.

Old Post 14-10-2016 v 07:19 AM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2018 - První pěstování - 12 odpovědí
01-06-2015 - První pěstování v životě - Outdoor - 0 odpovědí
01-06-2015 - První pěstování v životě - Outdoor - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9015970 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív