Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První indoor mikropěst 200W CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11
Autor
Téma 
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 145

já bych s tím takovou trpělivost jako ty neměla, já už bych to sekla ale jestli je to zralé nepoznám třeba ti ještě někdo poradí

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 08-01-2017 v 16:20 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Heckerko
Stálý Člen

Karma uživatele Heckerko - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 146

Síce si tk presne nepísal ale ako som pozeral dátumy prvých príspevkov a a približne keď si prepinal a nasadzoval sieť tak mi vyšlo, že si bol na raste menej ako 30 dní bolo asi málo a preto aj dlho trvalo po prepnuti na 12/12 lebo to podľa mňa stále rástlo ale chýbao tam tych 6 hodín svetla. A aj sieť bolo asi treba lepšie využiť. Ale chápem prvý pest. Ja tiež robím prvý a tiež sa učím a aj z tvojho treadu takže je super že to tu píšeš.

Old Post 22-01-2017 v 13:38 PM
Heckerko je offline   Profil uživatele Heckerko   Find more posts by Heckerko   Foto galerie člena Heckerko   Click here to Send Heckerko a Private Message   Add Heckerko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 147

Na růstu to bylo určitě víc jak 30 dní...Ale uz mam sklizeno a usušeno a dopadlo to dobře az bude vic casu,tak sem hodim nejaky výsledky

Old Post 22-01-2017 v 14:01 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Heckerko
Stálý Člen

Karma uživatele Heckerko - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 148

No pozri si to poriadne. +/- bol prvý deň 18.09. a z príspevkov neskôr som si vypočítal, že si to prepol +/- 10.10. takže na 30 dní mi to ani zďaleka nevychádza. Vieš mi teda povedať ako to bolo presne? A myslím že skoré prepnutie zodpovedalo aj fotkám čo si dával vtedy aj tomu dlhému začiatku kvetenia.

Old Post 23-01-2017 v 13:01 PM
Heckerko je offline   Profil uživatele Heckerko   Find more posts by Heckerko   Foto galerie člena Heckerko   Click here to Send Heckerko a Private Message   Add Heckerko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 149

Heckerko má pravdu, 4.10 uvádzaš "18 dní" od vyklicenia, 24.10 píšeš "2 týždne po prepnuti, čiže si prepol 10 eho, keď mali rastliny len 24 dní od vyklicenia čili ca. 21/22 dní odkedy vyšli nad zem... A to je tiež dôvod pomalého kvetu.

P.s. Ako to nakoniec dopadlo? 100ka bola?

Old Post 25-01-2017 v 12:51 PM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 150

Asi to tak bude, máte pravdu každopádně výsledek je cca 120 g suchého materiálu z palic...účinky super, chuťově žádná sláva.. každopádně už mi klíčí na další kolo - tentokrat Mazar

Old Post 25-01-2017 v 14:17 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 151


Těsně před sklizní

Old Post 25-01-2017 v 14:24 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 152

Sklizeň

Old Post 25-01-2017 v 14:30 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 153


Sklizeň

Old Post 25-01-2017 v 14:35 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 154


Palice

Old Post 25-01-2017 v 14:37 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 155


Další

Old Post 25-01-2017 v 14:38 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 156


Jinak sušil jsem pomocí silikagelu a totální spokojenost

Old Post 25-01-2017 v 14:40 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Heckerko
Stálý Člen

Karma uživatele Heckerko - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 157

No tak som si to vyratal podľa tvojich príspevkov takže asi fakt preto to trvalo dlhšie. Ja som bol na raste 35 dní a po 9.dnoch už vidno prvé náznaky kvetu
Ale inak pekný pest a 120g pod 200W CFL je podľa mňa super číslo. S tým bx som bol spokojný aj pod mojou 300W ale dúfam že dám viac tak som zvedavý.

Old Post 27-01-2017 v 18:05 PM
Heckerko je offline   Profil uživatele Heckerko   Find more posts by Heckerko   Foto galerie člena Heckerko   Click here to Send Heckerko a Private Message   Add Heckerko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 158

Ja to pak dojížděl pod sodíkem...ale fakt až ke úplně,takže to uz nemelo moc vliv asi. Druhý kolo uz mam naklíčený,dneska zasazeno do malých kvetinacku.
Růst tentokrát pod metal halidovou výbojkou, květ sodík - oboje 150 W. Tak jsem zvědav na rozdíly. Genetika - Mazar, od Dutch seeds

Old Post 27-01-2017 v 18:57 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
youngsoban
Nový Člen

Karma uživatele youngsoban - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 159

dej pozor na přehnojení, klidně chvíli vůbec nehnoj ať se kytky trochu proberou. Nevím jestli se mi to zdá ale přijde mi, že máš kytky přelité, zalejvej jedině potom, až ti skončí denní cyklus světla. Při scrogu bych doporučil ostřihávat spodní listy na které nejde světlo, kytku jen vysilujou. GOOD LUCK!

Old Post 11-03-2017 v 10:51 AM
youngsoban je offline   Profil uživatele youngsoban   Find more posts by youngsoban   Foto galerie člena youngsoban   Click here to Send youngsoban a Private Message   Add youngsoban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 160


Už jsem po sklizni a dopadlo to dobře... ale druhé kolo se mi teď vůbec nedaří... nevíte někdo v čem může být problém?

Old Post 11-03-2017 v 14:53 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-03-2016 - První indor . CFL 125w - 66 odpovědí
05-06-2013 - First indoor - 200W CFL - 1 odpovědí
29-06-2013 - 1. indoor ..micro pěst 100W 4* WR ... - 147 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3878760 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív