Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W White Fire OG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 17





Vše jde podle plánu

Pojedu je na centrální palici, bez zastřihování.

Doufám ve výnos tak 100g.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 04-10-2016 v 17:36 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 18





Kytičky si doslova lebedí, rosotu tak 2cm za den. Velkej podíl na tom určitě bude mít i vyhnojenej substrát s trichodermou. Pečlivě připravovat substrát se mi zatím vždycky vyplatilo. Hnojím nejmenší dávkou Aptus grow booster.

Jedna rada pro začátečníky: Kupujte kvalitní substrát (já koupil nejdražší co byl v Baumaxu – Forestina) a vyhnojte ho granulovanejma slepičákama, guánem, pre-mixem, worm humusem.... Čím víc složek, tím lépe a nezapomeňte hlavně na přiměřený podíl perlitu. V tomhle substrátu mám perlitu 4l na 70l zeminy. 4l jenom proto, že nám ve městě zavřel growshop a perlit stál nekřesťanských 10Kč za litr. Jinak bych dal tak 10l.


Pěstu zdar!


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 06-10-2016 v 16:27 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 19

Jde vidět že si opravdu znalec, do těchto řetězců jdou jedny z "nejnekvalitnějších" substrátů.......
A't ti ta spokojenost vydží...

Old Post 06-10-2016 v 18:14 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 20

Co si představuješ ty, pod pojmem kvalitní substrát? Přijde mi trochu zbytečný kupovat BioBizz, Atami nebo Plagron, zvlášť když stejnejch výsledků dosáhnu i v substrátu z Baumaxu. Odjel jsem 3 kola v Gold Label special mix a oproti tomuhle substrátu nevidím žádný rozdíl.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 06-10-2016 v 18:53 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 21

[účet odstraněn]

Old Post 07-10-2016 v 16:02 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Mitch Buchannon
Co si představuješ ty, pod pojmem kvalitní substrát? Přijde mi trochu zbytečný kupovat BioBizz, Atami nebo Plagron, zvlášť když stejnejch výsledků dosáhnu i v substrátu z Baumaxu. Odjel jsem 3 kola v Gold Label special mix a oproti tomuhle substrátu nevidím žádný rozdíl.


Přesně tak.
Já už si léta míchám svůj vlastní, kde základ tvoří Zahradnický substrát od firmy Agro ( k dostání mimo jiné i v Baumaxu) + perlit + kokos. A spokojenost maximální.

Jednou jsem koupil od Plagronu, ale jejich 50 litrů volně nasypaného substrátu se ani zdaleka nerovná 50ti litrům slisovaného substrátu od Agra. Takže mi to na všechny květníky nevyšlo a musel jsem dokupovat.
Tím pádem se mi do jednoho kola indooru dostal substrát od Plagronu a substrát z Baumaxu.

Rozdíl? Značný! ale pouze cenový...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 07-10-2016 v 16:10 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 23

Teplota při zapnutý lampě je 24 stupňů a za tmy 19-20. Vlhkost nevím protože nemám vlhkoměr

To JAHmaican: já si myslím totéž. Rozdíl je u mě tak 200 Kč


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 07-10-2016 v 20:12 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 24

Doufám ve výnos tak 100g. [/B][/QUOTE]

pokud vše půjde dobře a pojedou ti jako doposud, tak počítej 2x tolik

Old Post 07-10-2016 v 20:52 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 25

Páčia sa mi tie malé PC vetráčiky - ako Vianočný stromček! :-) Budeš pestovať v týchto kvetináčikoch až do konca, alebo to dáš neskôr do vačších a necháš trochu zmohutnieť? Miesta tam máš kopu! Nech sa darí!

Old Post 08-10-2016 v 08:29 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 26





Mám otázku: Jak dlouho je mám ještě nechat růst, abych se přiblížil k výnosu, o kterém psal Trichome???
Za Vaše rady budu vděčnej

K těm pc větráčkům. Měl jsme jich doma hromadu, tak jsem si řekl, proč kupovat velkej větrák, kterej by byl navíc možná dost hlučnej, když tam můžu naflákat několik pc větráčků? Hluk je minimální a jak je vidět, tak odvádějí dobrou práci. Jinak jsou připojený přes různý nabíječky od nokie a já nevím čeho jinýho. Jsou napájený po dvou.

Nechám je v květináčích v jakých teď jsou. Možná časem přejdu na větší

Děkuji za sledovanost


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 08-10-2016 v 09:39 AM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 27

K tomu substrátu... biobizz za ty prachy neni nic uplně extra. Ale zkuste canna terra proffesional PLUS. Cena ještě uplně jinde než biobizz, ale kvalita taky... sám bych nevěřil kdybych nezkusil. Ale kdybych s tim měl plnit 12x 11l květníky tak se na to taky vyseru abych dal 1500 jen za substrát

BTW. jinak už sem myslel že máš přepnuto podle fotky s perflowers, nebo je to taková samice že nám ukazuje tolik vnadů už zamlada? Právě sem Ti to okomentoval na OG ještě bych to nechal klidně poporůst. PC větráky zatim odvedou svý, ale až to budou křovíčka tak to neprofouknou...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 08-10-2016 v 10:11 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trichome
Stálý Člen

Karma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% PěstitelskáKarma uživatele Trichome - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 28

Zas nějak brutálně se nevytáhnou, ale máš malý květináče na nějaký velký kytky a 250 toho taky moc neprosvítí, tak už jen pár dní...

Old Post 08-10-2016 v 14:54 PM
Trichome je offline   Profil uživatele Trichome   Find more posts by Trichome   Foto galerie člena Trichome   Click here to Send Trichome a Private Message   Add Trichome to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 29

Jo ukazujou se takhle už za mlada
Zkusím pak ty větráky nějak přeštelovat, aby je to profouklo A dám jim teda ještě pár dní.

Jinak myslíte si, že kdybych jel 11l květníky, že by za stejnou dobu, co rostou teď, byly kytky větší? Mělo by to smysl u 250W? Zase bych je nechtěl mít měsíc na růstu, jenom kvůli tomu, že mám 11l květníky.

Nebo se velikost květníku projeví až na květu??


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Naposledy upravil Mitch Buchannon 08-10-2016 v 17:36 PM

Old Post 08-10-2016 v 15:54 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 30

[účet odstraněn]

Old Post 10-10-2016 v 16:03 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 31



Díky za odpověď, příště koupím ty 11l. Jinak kytky jsou druhým dnem na květu. Bohužel postihla mě katastrofa a to ta, že se musím mýho pěstování zbavit. Nebudu tady rozepisovat důvody proč, je to nepochopitelný. Naštěstí se mi ozval kamarád, že si to můžu dát k němu, kde to v klidu dojede. Stěhovat je budu zítra a doufám, že se jim po cestě nic nestane a nestresnou se. Dnes jsem dal do zálivky Aptus regulator, který je zároveň proti stresu.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 12-10-2016 v 17:40 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bigcannabis000
Stálý Člen

Karma uživatele bigcannabis000 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 32

vypadaj hezky,budu sledovat.Taky jedu první kolo pod 250w,model WW.

Old Post 20-10-2016 v 10:27 AM
bigcannabis000 je offline   Profil uživatele bigcannabis000   Find more posts by bigcannabis000   Foto galerie člena bigcannabis000   Click here to Send bigcannabis000 a Private Message   Add bigcannabis000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-03-2013 - White Fire - 4 odpovědí
11-11-2016 - 250w HPS 4x white widow - 3 odpovědí
17-01-2010 - (25x) White Widow (SOG) - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8154710 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív