Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » prosím pomoooc!!! housenky mi žerou kytky!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
housenky
......
......
......
......
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
beatboxer
Nový Člen

Karma uživatele beatboxer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 15  

prosím pomoooc!!! housenky mi žerou kytky!! Příspěvek č. 1

zdravím groweři!!! dnes jsem jel zkontrolovat kytky a našel jsem v palicích housenky,ktery mě ty palice žerou...mám cca 3 tydny před sklizní poradí mi někdo prosím jaky postřik na ně platí???

Old Post 20-09-2016 v 19:15 PM
beatboxer je offline   Profil uživatele beatboxer   Find more posts by beatboxer   Foto galerie člena beatboxer   Click here to Send beatboxer a Private Message   Add beatboxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

Tak housenky co by zraly palice jsem jeste nevidel (asi tim ze jsem snad out nejel nikdy vyznamne) ... Jak jsou velky? Zvladnes vyfotit a poslat foto? (kvuli zarazeni do encyklopedie )

Mistni outdoorari ti jiste poradi...

Tady bubik mel problem s housenkou co zrala listy:
http://grower.cz/forum/showthread....ght=%2Bhousenky

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-09-2016 v 21:49 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.strawberry
Nový Člen

Karma uživatele mr.strawberry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 12  

Škůdci Příspěvek č. 3

zdravím, mám to samé!
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/14397402_10207196987583510_164982953_n.jpg?oh=0e931891c71b2b81fcc9f843fb0c6cdf&oe=57E4B94C
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/14445447_10207196987623511_220177651_n.jpg?oh=9defdfc5221a336ff7c38801978bf3cc&oe=57E5181C
Na každém květu aspoň jedna tahle svině!

Old Post 21-09-2016 v 12:48 PM
mr.strawberry je offline   Profil uživatele mr.strawberry   Find more posts by mr.strawberry   Foto galerie člena mr.strawberry   Click here to Send mr.strawberry a Private Message   Add mr.strawberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beatboxer
Nový Člen

Karma uživatele beatboxer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

jojo přesně to jsou ony ty mrchy!!! dnes jsem jich posbíral celkem dost....budu se snažit to kontrolovat každej den...nechci tam dávat asi nějákej postřik když už mám pomale před sklizní....tak doufám že mi tu kytku celou nesežerou a všechny je vysbírám...jinak nevím co s něma !!

Old Post 21-09-2016 v 17:24 PM
beatboxer je offline   Profil uživatele beatboxer   Find more posts by beatboxer   Foto galerie člena beatboxer   Click here to Send beatboxer a Private Message   Add beatboxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.strawberry
Nový Člen

Karma uživatele mr.strawberry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

Tak taky jsem je vysbíral, snad jsem našel všechny.. Veřejně jsem je popravil zapalovačem, abych odstrašil případné další svině. Zítra to zase zkontroluju.

Old Post 21-09-2016 v 17:29 PM
mr.strawberry je offline   Profil uživatele mr.strawberry   Find more posts by mr.strawberry   Foto galerie člena mr.strawberry   Click here to Send mr.strawberry a Private Message   Add mr.strawberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beatboxer
Nový Člen

Karma uživatele beatboxer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6

já jsem je zase rozdupal ty svině! tak taky doufám že jsem vysbíral všechny!!!

Old Post 21-09-2016 v 17:30 PM
beatboxer je offline   Profil uživatele beatboxer   Find more posts by beatboxer   Foto galerie člena beatboxer   Click here to Send beatboxer a Private Message   Add beatboxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šempí holsen
Nový Člen

Karma uživatele šempí holsen - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 7

Mal som týžden dozadu podobný problém. Ohryzené blizny, vnútri v šiškách húsenice 3mm-2cm zelené a hnedé. Vyzbieral som ich odtial cca50. Na druhý den šišky zase obsadené, ale už len tie najmenšie 3mm, asi čerstvo vyliahnuté. Pristúpil som k radikálnemu riešeniu. Dursban 480EC. 0,5 ml do 2 litrov vody (dal som asi 1/4 dávku oproti odporúčanému pomeru), urobil som postrek a za 2 dni bol pokoj. Výhodou toho prípravku je že sa odparuje, a tým pádom zasiahne aj škodcu na ktorého nieje priamo aplikovaný. Mám 3-4 týždne do zberu, tak to hádam stihnem preflushovat ( Peroxid vodíka) Kvetinám to nijak viditelne neuškodilo, no som zvedavý, či to nebude mať vplyv na chuť. Ja viem že ma tu ukamenujete za tú chémiu, ale tých malých kuref tam bolo tolko,že kým by som ich vyzbieral tak mi to šecko zežerú. Peace

Old Post 23-09-2016 v 21:28 PM
šempí holsen je offline   Profil uživatele šempí holsen   Find more posts by šempí holsen   Foto galerie člena šempí holsen   Click here to Send šempí holsen a Private Message   Add šempí holsen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beatboxer
Nový Člen

Karma uživatele beatboxer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 8

no já už jsem tam dva dny nebyl...dnes to jedu omrknout tak jsem zvědav a budu doufat že mi tam nezustane jen stonek..

Old Post 24-09-2016 v 04:57 AM
beatboxer je offline   Profil uživatele beatboxer   Find more posts by beatboxer   Foto galerie člena beatboxer   Click here to Send beatboxer a Private Message   Add beatboxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.strawberry
Nový Člen

Karma uživatele mr.strawberry - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 9

Tak musím říct, že 3 dny jsem to pravidelně obíral a upaloval .... A teď to vypadá, že je klid, žádný další svině se neobjevili. Zvláštní že byli jen na jedné kytce a to mám hned vedle druhou...
Stejně by mě pořád zajímalo co to je za svině, jak se jim říká...

Old Post 25-09-2016 v 19:10 PM
mr.strawberry je offline   Profil uživatele mr.strawberry   Find more posts by mr.strawberry   Foto galerie člena mr.strawberry   Click here to Send mr.strawberry a Private Message   Add mr.strawberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beatboxer
Nový Člen

Karma uživatele beatboxer - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 10

taky už jsem je snad všechny vysbíral...jinak letos to mají skoro všichni kámoši a nikdo netuši co to je zač ale dokážou udělat pěknou škodu teda!!

Old Post 25-09-2016 v 19:31 PM
beatboxer je offline   Profil uživatele beatboxer   Find more posts by beatboxer   Foto galerie člena beatboxer   Click here to Send beatboxer a Private Message   Add beatboxer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danieCZ
Nový Člen

Karma uživatele danieCZ - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11

jsou přemnožený ty kurvy.. už sem se bál, že jsem jedinej s tímto problémem, ale vidím že ne..

SMOKE WEED EVERYDAY!!! 👌👌🙆🌿
A KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ 🐒

Old Post 29-09-2016 v 13:24 PM
danieCZ je offline   Profil uživatele danieCZ   Find more posts by danieCZ   Foto galerie člena danieCZ   Click here to Send danieCZ a Private Message   Add danieCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2349050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív