Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9 x White Rhino (mediciman) 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 33

crazyn: já dávám pacháč fakt jen na poslední tři tejdny a pak první tři dny sušení... (mikro s CFL-kem sem odjel celý bez pacháče)

jinak jako jo, voní celej byt ale ven to neleze. To je hlavní.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2016 v 22:13 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 34

Tak to pak jo.Jak ti to nevadí,tak cajk.Jsem v tomhle dost skeptickej,když citim něco mimo stan tak mam z toho stavy

Old Post 29-09-2016 v 00:31 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 35



14. den
Nějaké stěhování, EC stále 1.2 (příště už to vypadá na 1.6)

Spokojen nejsem, mohl jsem mít všechny, jako je ta prostředni no a to by byla jiná pohádka. Alespoň díky tomu zkusím síť a důvod proč je největší uprostřed je ten, že to potřebuju zaplnit..na růst je 400w a ta svíti i na okraje, kdybych ji dal na okraj a ostatní doprostřed---nene, to ne. 1. by se nic moc nestalo 2. jde hlavně o ten počet vedlejších, prostředek je hlavní, ty ostatní roztahám po okrajích, snad.(kolovalo tu, že máš dát nejmenší doprostřed...asi jo, ale neřekl bych, že na síť.)


Jinak Ano, první řada vpravo je holka trochu žlutá, nevím proč.
Zkusím ji nechat déle na suchu.(byla na jiným místě, tak uvidím)


Přepnutí vychází nějak na ten 21. den.











crazyn: Téčko bohužel pořád vlaje dál

Naposledy upravil Plagrom 30-09-2016 v 17:55 PM

Old Post 30-09-2016 v 17:34 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 36



16. den 1.6 EC

Tak jsem nakonec změnil taktiku a tu malou dal na výhodnější místo, tak uvidíme, jestli mi to oplatí. (přítah)
Bohužel jsem jednu větev zlomil, taková potřebná zrovna.



!UP!:
Něco mi to žere, asi něco většího, žravýho...
Můžete vidět na listu v žlutém kruhu, je potřeba si to zvětšit. I u kytky na levo je to na jednom listu.

Naposledy upravil Plagrom 02-10-2016 v 21:49 PM

Old Post 02-10-2016 v 17:14 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 37

http://www.kleckashop.cz/calypso-al-500-ml-bayer-garden
http://www.hotchilli.cz/ochrana-pro...ml-proti-hmyzu/
https://www.growgarden.cz/proti-sku...na-skudce-.html
https://www.growgarden.cz/proti-sku...vac-750-ml.html

Máte s něčím zkušenosti, co vybrat?

Old Post 02-10-2016 v 21:44 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 38






17. den ... můžete vidět ten rozdíl jednoho dne.


Asi to bude jen nějaká divná deformace...což ty lupeny jsou prostě uštíplý, ale já to neudělal. (určitě ne tu ''vožranou'')

Síť nebo ne

Old Post 03-10-2016 v 15:22 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 39

Hele prvni si zjisti co to je za svine. Nema cenu tam lejt secko.

Kvalita predevsim!

Old Post 03-10-2016 v 15:38 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 40

Jo jasný, vším bych to nepostříkal
Teď na noc jsem tam rychle vlezl s baterkou a nic, ani tak zrychla žádný nový ožraný...třeba to bude jen divná deformace a jinak se asi přikloním nedávát síť, mám z ní docela strach....60x60 určitě, ale tenhle prostor už je trošku větší....zase je ale hodně vedlejších a když vyschne květináč, tak docela padaj a okna jsou velký u týhle sítě, takže možná i jo...zejtra ji tam dám nebo ne.

Old Post 03-10-2016 v 15:54 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 41



Chuť vraždit, dotyčného bych podřízl jak prase

Zejtra budu přepínat a já se podíval až dnes, protože to bylo tentokrát z jiného eshopu, ze kterýho často vy objednáváte a ejhle...


Vošmatlaná...nevíte, jak moc jsem teď nasranej



To, jak se to sklo rozteklo...to nebudu riskovat, takže to pojedu na tý, co mi prodali taky použitou a ještě jetou dvě kola + tenhle růst...koupil bych jinou už osobně, ale se 400w pojedu asi poslední kolo.
Na to mám kytky ale moc rád, tak zapnu aspoň SL

Naposledy upravil Plagrom 04-10-2016 v 15:04 PM

Old Post 04-10-2016 v 14:39 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 42

Síla... jakej shop to je, ať víme čemu se vyhejbat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-10-2016 v 15:48 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 43

Napíšu o tom až s finálním číslem, nebyl to totiž jediný problém + i ten druhý shop.


Zejtra teda přepnutí se SL, kytky budou kolem 35cm

Old Post 04-10-2016 v 15:58 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 44


2. den 12/12

Podle mě jim ta delší noc pomohla a indiku příště možná zkusím na 17/7.
18/6 je jen orientačně a určitě to není jediná možnost.

Old Post 06-10-2016 v 17:17 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 45






12. den 12/12 Zítra květ 1.9EC

Nechám to proschnout, aby nebyly nějaký problémy, protože při častějším nedoschutím jsou.

Síť jsem dnes přidal, hned jakmile jsou viděl tyhle začátky květu. Tuhle hranici jsem si vymyslel sám, snad to bude ok, klidně napiště jestli ji mám dát níž/výš.

Ano, jsou trochu víc odrbaný, ale při finální výšce by to mělo být ok...


Snad jsem nezapomněl na nějaký koleno,
jinak mám takový supr stínidlo, které je na jedné straně víc ohnuté(je špatně vyvážené), takže levá strana je trochu větší, ale přidávám tam závaží.

Naposledy upravil Plagrom 16-10-2016 v 18:25 PM

Old Post 16-10-2016 v 17:27 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 46




13. den - den zalití










14. den - den po zalití










14. den - po troše uklízení, nebude to moc jednoduché











Old Post 18-10-2016 v 19:11 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 47






18. den 12/12 1.9 EC

Moc nefotím, protože ani neni proč...moc mi nad síť nedorostly, takže to bude asi velice špatné.
Samozřejmě jsem ji zkusil dát dolů, ale prostředek dolů nedáte.



Jistě, ostříháním se zpomalily, ale po pár dnech zas OK a jak vidíte, tak to dorostlo do ideálního prostřihu. Ale je jasné, že kdybych to tolik neprostříhal najednou, není tenhle fatální problém.
Sundat ji nemůžu, protože kytky jsou velký a byly by celkem problémy s padajícíma palicema.


Naposledy upravil Plagrom 22-10-2016 v 21:15 PM

Old Post 22-10-2016 v 17:32 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 48




21. den 1.9 EC Růst


Zahnojil jsem na růst, protože to začalo trochu žloutnout a fosforem by to bejt nemělo, protože doteď dostávaly 1.9 EC, jestli nepomůže, tak asi budou potřeba enzymy.


Napočítal jsem kolem 40 palic, 10g na každý? :-?
Asi ne, ale třeba genetika zachrání.


UP: Tak dusík to nebyl, bude to tím nerovnoměrným stínidlem(+ofuk fouká středem), žloutnou hlavně na bocích - jde to celkem dobře poznat, nejspíš to někdy houpne na 28C a to už je moc.

Naposledy upravil Plagrom 26-10-2016 v 17:35 PM

Old Post 25-10-2016 v 17:31 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-09-2016 - 9 x White Rhino (mediciman) 400w - 0 odpovědí
13-09-2016 - 9 x White Rhino (mediciman) 400w - 0 odpovědí
03-03-2014 - 16x White Rhino (400w/600w) - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5019220 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív