Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Skusenost s ceskym internetovym growshopom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jess221
Stálý Člen

Karma uživatele Jess221 - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 53  

Skusenost s ceskym internetovym growshopom Příspěvek č. 1

Caute, hladala som, ale toto som fakt nikde nenasla, a chystam sa objednavat vybavenie na grow z jedneho ceskeho eshopu. Je to www.bio-garden.cz
Prosim mate s nimi niekto skusenost ? Maju dost nizke ceny, ja len ze ci si odtial mozem s kludnym svedomim objednat. Diky groweri

Old Post 12-09-2016 v 11:16 AM
Jess221 je offline   Profil uživatele Jess221   Find more posts by Jess221   Foto galerie člena Jess221   Click here to Send Jess221 a Private Message   Add Jess221 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 2

ahoj reklami bote jak to jde jsme rád, že si nám tu napsal a teď zase táhni !!!!

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 12-09-2016 v 12:01 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jess221
Stálý Člen

Karma uživatele Jess221 - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3

Jake reklamy tebe o co ide ?! Ja tu nikomu nerobim reklamu !, tak si to vyprosim! Normalne som sa spytala ci tu ma niekto skusenost s tym internetovym ceskym growshopom ! Ci su spolahlivi, ci s nimi ma niekto skusenost ! ! !

Old Post 12-09-2016 v 12:36 PM
Jess221 je offline   Profil uživatele Jess221   Find more posts by Jess221   Foto galerie člena Jess221   Click here to Send Jess221 a Private Message   Add Jess221 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Jess221
Jake reklamy tebe o co ide ?! Ja tu nikomu nerobim reklamu !, tak si to vyprosim! Normalne som sa spytala ci tu ma niekto skusenost s tym internetovym ceskym growshopom ! Ci su spolahlivi, ci s nimi ma niekto skusenost ! ! !


Zdravím
Buď v klidu a nenech se rozhodit koštětovým zbytečným výstřelkem.
Prostě je tu komunita kde je X lidí a je zhola nemožný si s každým rozumět a kamarádit se.Jako v každým kolektivu.....
K věci- ničeho se neboj a klidně objednávej Já od nich taky párkrát něco bral a vše proběhlo v pořádku.Měj se,ať se daří.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 12-09-2016 v 13:13 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna


Zdravím
Buď v klidu a nenech se rozhodit koštětovým zbytečným výstřelkem.
Prostě je tu komunita kde je X lidí a je zhola nemožný si s každým rozumět a kamarádit se.Jako v každým kolektivu.....
K věci- ničeho se neboj a klidně objednávej Já od nich taky párkrát něco bral a vše proběhlo v pořádku.Měj se,ať se daří.
Zdárek


Pekne Bruno! Vic takovejch tady a vubec vsude

Old Post 12-09-2016 v 13:34 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guevaar
Nový Člen

Karma uživatele Guevaar - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

jak říká Bruno, HLAVNĚ V KLIDU... Pár věcí jsem od nich taky bral a no problem

Old Post 12-09-2016 v 14:08 PM
Guevaar je offline   Profil uživatele Guevaar   Find more posts by Guevaar   Foto galerie člena Guevaar   Click here to Send Guevaar a Private Message   Add Guevaar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 7

Koste si holt myslel, ze si prodejce z toho eshopu a delas tu hloupou nenapadanou reklamu tady toho typu a asi je nema (reklamy) rad xD

Kvalita predevsim!

Old Post 12-09-2016 v 14:30 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jess221
Stálý Člen

Karma uživatele Jess221 - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 8

Dekuju moc kluci

Old Post 12-09-2016 v 20:15 PM
Jess221 je offline   Profil uživatele Jess221   Find more posts by Jess221   Foto galerie člena Jess221   Click here to Send Jess221 a Private Message   Add Jess221 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 9

Já od nich bral taky věci když jsem neměl v okolí žádný G shop mám doma i samolepky . Takže jsem si jistej že je to OK . Dnes si málo kdo lajzne něaký pod papírák kvůli pár stovkám navíc za nic .

Old Post 12-09-2016 v 20:25 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9587880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív