Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 600w,16KS White Satin,Plagron LightMix,EC ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Hlína 600w,16KS White Satin,Plagron LightMix,EC ? Příspěvek č. 1

Čaute bando,potřebuji poradit.Mám za sebou 7 kol,můžu říct že uspěšných,nikdy nebyl žadný problém,kytky byly zdravé a nadherné.Nikdy ale opravdu nikdy jsem nekontroloval hodnoty EC.Hnojil jsem hnojkama od Plagronu,Grow a Bloom.Až dnes jsem zjistil,že když jsem hnojil podle návodu,4ML/L,tak EC bylo nehorázně vysoké - 1.6
( a to se nebavim jeste o tom,že predhnojeny substrat ma EC okolo 1,takže to musela být nehorazna zbytečná pálka co jsem jim daval a vubec si nedokazu predstavit jaka hodnota vytekala ).Většinou jsem začinál hnojit hned na začatku až když se kytky zakořenily do hliny a začaly trošku rust,zakořenění trvalo pokaždé cca 7 dní , takže pokažde už ten 8 den kdy se kytky chytly tak jsem začal hnojit.Moje otázka zní , proč mi nikdy kytky nedaly najevo že je to moc ? Žadné žloutnutí lístu či povadnutí,absolutně nic,jak říkám kytky byly pokaždé nadherné a zdravé.
Mám teď daný novy setup,600w,16KS White Satin,Plagron LightMix,myslím že Setup stanu není podstatný.Chystám se hnojit novýma hnojkama,koupil jsem si AHačka,komplet,tak se tedy ptám, kdy mám začít hnojit ? Light mix je předhnojeny na 2 týdny približne,tak mam začit hnojit po tech dvou tydnech? A hlavně mě zajímá s jakym vstupním EC mám začít.Předem dekuji za odpovedi.

Old Post 10-09-2016 v 11:24 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 2

Pokud to funguje bez EC metru, nechal bych to tak 😄

Old Post 10-09-2016 v 14:49 PM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 3

..čus..jedu 8let pouze s ph metrem s žádný problém..problém máš zcela určitě v dávkování protože to co píšou na láhvi je mnohdy zbytečně vysoká dávka...chápej to takhle..prodejcům hnojiv absolutně nejde o prosperitu Tvých kytek..ale o to abys sis co nejdříve přišel koupit novou láhev..takže asi tak..sniž dávkování...osobně používám dle uvážení,ale max polovinu předepsané dávky...a nemam problém..přidat můžeš vždycky...čus

Old Post 01-10-2016 v 11:39 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 4

..samozřejmě ze začátku..od prcků..se hnojí jen kořenákem a enzymy..tema nikdy nic nezkazíš...a pomalu zvyšovat max na tu poloviční dávku...
...ovšem abych zde neplácal nepravdy...některé strainy/odrůdy/to sežrat zvládnou, ba co víc žerou třeba 6ml/litr..a to bez známky přehnojení..ale samossebou to chce v první řadě info o dané odrůdě..měj se

Old Post 01-10-2016 v 11:48 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toreto343
Nový Člen

Karma uživatele toreto343 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 5

dmtart nemozem stebou suhlasit idem uz par rokov vzdy len pragron podla navodu + si to troska upravim podla toho aka rastlina velka kolko potrebuje zivin ale inak sa drzim vzdy tabulky ako buster davam greensensation a nikdy som nemal problem .......samozrejme idem substran lighmix

Old Post 07-01-2017 v 22:34 PM
toreto343 je offline   Profil uživatele toreto343   Find more posts by toreto343   Foto galerie člena toreto343   Click here to Send toreto343 a Private Message   Add toreto343 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 10-01-2017 v 10:07 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 7

Jaká to je plocha ? 2 kytky v jednom květináči.. to není moc dobrý , to ti bude dělat bordel )

Old Post 10-01-2017 v 10:28 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 8

[účet odstraněn]

Old Post 10-01-2017 v 11:11 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 9

240x120 , idealní na 2x600w , máš větší prostor takže to bude težší celé osvitit,asi bych to zcuknul co nejvic k sobě,at to máš idealni a zredukoval ten prostor,za mě horši je ty 2 kytky v jednom květináči,pokud mužeš a je čas tak bych je rozdělil ještě ale to pochybuju pokud to máš už prorostlé.

Old Post 10-01-2017 v 11:32 AM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 10

[účet odstraněn]

Old Post 10-01-2017 v 13:49 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 11

[účet odstraněn]

Old Post 10-01-2017 v 13:55 PM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurij Gagarin
Stálý Člen

Karma uživatele Jurij Gagarin - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 12

[účet odstraněn]

Old Post 11-01-2017 v 05:04 AM
Jurij Gagarin je offline   Profil uživatele Jurij Gagarin   Find more posts by Jurij Gagarin   Foto galerie člena Jurij Gagarin   Click here to Send Jurij Gagarin a Private Message   Add Jurij Gagarin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toreto343
Nový Člen

Karma uživatele toreto343 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

tiez sa mi stalo ze mi zostavali 2 rezy tak som ich dal po dva a normlane vyrastli samozrejme neboli take velke ako by som chcel ale nic zvlastne s anedialo.......ty pokial budes chciet aby boli aj pekne mal si ich uz ked tak zasadit do niecoho vacsieho 8l je malo na dve kytky.....a co sa tyka svetla viac ako 3x 600w tam nepotrebujes

Old Post 14-01-2017 v 07:31 AM
toreto343 je offline   Profil uživatele toreto343   Find more posts by toreto343   Foto galerie člena toreto343   Click here to Send toreto343 a Private Message   Add toreto343 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3467290 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív