Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » BIO Aeroponie (GH - BioSevia) - Amazon - 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
clipper22
Nový Člen

Karma uživatele clipper22 - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 17 

Organika BIO Aeroponie (GH - BioSevia) - Amazon - 400w Příspěvek č. 1



Zdravím přátelé. Poprvé zkouším hydro a rovnou aero amazon pro 8 rostlin.
Dnes jsem byl v gshopu řešit hnojiva a upravu vody. Byl mi představeny BIO hnojiva pro hydro. Konkrétně řada od General Hydroponics: BioSevia
Bloom + groow + diamond nectar + bio roots + trichoderma

K této hnojce jsem toho moc nenašel, tak jestli má někdo zkušenosti prosím o postřehy.
Jake ph mam prosím cca dát při míchání roztoku? mám jen kapky na měření...

Další otázka jak často měnit roztok komplet, to je celkem zásadní otázka jelikož tyto hnojiva nejsou nejlevnější. hlavně ten bio roots je 60 ml za 300kč a má se dávat 2ml/litr což při amazonu dělá 50x2ml což jsou skoro dvě lahvičky!?!?! Myslíte si že by to šlo nahradit normálním kořeňákem? proč by ne si říkám


Stan mám 90x90x160
400w mh + 400 sodík


Klony vlastní Skunk 1 (sensi seeds) 8x

Jako hlavní argument pro tyto hnojiva je chuť a taky mi bylo řečeno že nemusím tolik řešit ph a ec, ec dle barvy listů a ph dle kapek... Je to pravda? případně ph snižovat citronem. Nesmí se použít nic minerálního ani kyseliny.

Ještě čekám pár dní než vylezou klony a jdu na to. Vás jako zkušené prosím o jakoukoliv kritiku a nápady.

Děkuji Vám.

Old Post 08-09-2016 v 16:16 PM
clipper22 je offline   Profil uživatele clipper22   Find more posts by clipper22   Foto galerie člena clipper22   Click here to Send clipper22 a Private Message   Add clipper22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 2

Čau tak to jsem hodně zvědavý na tyhle hnoje k tomu bio roots jsi asi špatně koukal na tabulku je to 2ml na 10l.

Old Post 08-09-2016 v 16:30 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 3

Jo ještě tohle si pročti http://cz.eurohydro.com/bioponics_about.php v tom článku najdeš odpovědi na tvé otázky.

Old Post 08-09-2016 v 16:40 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clipper22
Nový Člen

Karma uživatele clipper22 - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 4

díky moc, trošku mě mate že na flaškách je dávkování trichodermy uvedeno i na první týden růstu, což se na tabůlce co mám na fotce nevyskytuje... je tady taky možnost dávat trošku trichodermy při každé výměně roztoku...takže i na začátku..co si o tom myslíte? používáte někdo trichodermu v hydru nebo aeru? nebo přímo v bioponii? :-D

Old Post 08-09-2016 v 17:08 PM
clipper22 je offline   Profil uživatele clipper22   Find more posts by clipper22   Foto galerie člena clipper22   Click here to Send clipper22 a Private Message   Add clipper22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 5

Hele ja mel za to ze v hydru neni bio zatim vubec mozny, takze sem rad ze do toho nekdo praskl a neco hodil na trh. A jeste lepsi je ze tu pojedes serial a clovek se muze podivat. Tak drzim palce at ty skunky rostou jako "z vody" xD

Kvalita predevsim!

Old Post 08-09-2016 v 18:38 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 6

BioSevie je vyborna a vyzkousena...

Upravovat pH se da pokud vim normalne, treba prave pomoci pH Down od GH... EC nema vyznam resit, jelikoz cast bio zivin na EC nezmeris...

Good luck, za tu chut to stoji! Je to ale pro zkusenejsi growery, kteri maji cit a umi z kytek cist..

Co se tyce vymeny komplet roztoku, zadnou bych nedelal... Jsou to velmi jemna hnojiva (proto taky relativne vysoke davkovani a velka spotreba lahvi) a prechod z rustu na kvet by mel byt plynuly, takze se spotrebuje i ten rustovy prebytek...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-09-2016 v 21:59 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clipper22
Nový Člen

Karma uživatele clipper22 - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 7



takže jsem dal dle tabůlky, + 4 citrony padly na nižší ph, později přidám trichodermu
některe klony měly prvni kořeny a některe už větší takže jsem je podle toho rozmístil a větší šmiknul, snad se to srovná, skříň mám jen 160 cm a stínidlo diamond medium, takže se bojím at to nepřeroste, co myslíte? poradí někdo kdy přepnout? genetika je SKUNK 1. od sensi seeds

děkuji za rady

Old Post 12-09-2016 v 10:52 AM
clipper22 je offline   Profil uživatele clipper22   Find more posts by clipper22   Foto galerie člena clipper22   Click here to Send clipper22 a Private Message   Add clipper22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clipper22
Nový Člen

Karma uživatele clipper22 - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 8


ph se zvedlo na zpět, možná je to ještě více...mám to nějak řešit? nesmí tam žádná chemka

Old Post 13-09-2016 v 10:28 AM
clipper22 je offline   Profil uživatele clipper22   Find more posts by clipper22   Foto galerie člena clipper22   Click here to Send clipper22 a Private Message   Add clipper22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 9

čau, neber to nějak špatně, ale cos čekal s tím citronem? spíš jestli to mimčům nepřitížilo..? jak psal Carlos, jestli chceš mít jistotu, pořid ten origo PH down od GH.. a nebo deštovku, ale k té má málokdo přístup...

Legalize It!

Old Post 15-09-2016 v 08:41 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 10

Jo jo kup tohle http://www.growholding.cz/products/...-down-sec-1-kg/ dobře se s tím pracuje a je to na dlouho ještě ti doporučím kup si ph metr ty kapky jsou
na nic.

Old Post 15-09-2016 v 13:31 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od clipper22
ph se zvedlo na zpět, možná je to ještě více...mám to nějak řešit? nesmí tam žádná chemka

Hladina pH:
BioSevia má pH prakticky neutrální. Nijak tedy vaši vodu neovlivní. Ovšem v průběhu pěstování je zde těžší pH stabilizovat, na rozdíl od anorganických látek, protože nařízení týkající se organického zemědělství nepovolují některé extrémně účinné pufry (tato pravidla jsou občas docela svévolná!). pH bude mít tendenci stoupat.
Ale pH v bioponii nemá tu stejnou důležitost. Bez problémů může stoupnout až na 7,5. Avšak nad 7,5 musí být pomalu sráženo na 6,0, ale postupně po dobu 5 až 6 dnů. K tomu použijete regulátor pH Down od GHE, který obsahuje organické pufry a dobře spolupracuje s produktem BioSevia.
Absolutně se vyvarujte: kyselině chlorovodíkové a kyselině octové (ocet, atd.).

Old Post 15-09-2016 v 13:39 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od clipper22
ph se zvedlo na zpět, možná je to ještě více...mám to nějak řešit? nesmí tam žádná chemka


Myslim ze to dramatizujes.. Pouzij pH Down od GeHacek, citron bych tam fakt nedaval... (to je nejaka haluz growshopaka co tomu houby rozumi)

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-09-2016 v 14:07 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clipper22
Nový Člen

Karma uživatele clipper22 - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 13



díky, snížil jsem to tím ph down. Prosím Vás kdy přepnout? je to krátce kvetoucí skunk1 od sensi, všichni jsou zastřižení, asi je ještě nechám ze dva dny a přepnu...

Old Post 17-09-2016 v 17:39 PM
clipper22 je offline   Profil uživatele clipper22   Find more posts by clipper22   Foto galerie člena clipper22   Click here to Send clipper22 a Private Message   Add clipper22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 14

Ahoj, teda poprvé vidim aero v praxi a sem z toho nadšenej. Do diskuze přidávam toto, citron je opravdu blbost, ten si dej radši do vody nebo do čaje Ten Ph tester co máš, hele to je slušná věc, ten se dá používat, ale samo, že Ph digital je digital, jenže technice taky nemůžeš vždycky věřit, projistotu bych používal obojí To Ph ti tam asi bude furt lítat protože zřejmě cirkuluješ jeden a ten samej roztok dokola, že? Já jsem na úpravu Ph používal při růstu kyselinu dusičnou, při květu kyselinu fosforečnou, nebo neutrálně kyselinu sírovou, ale opravdu jenom stačí kapička Mimochodem, kyselinu do vody, nikdy ne naopak P.S. Podle mě je to na přepnutí ještě malý...
P.P.S - Abych nezapoměl, kdyby si to přehnal, tak opačně zase zvyšuješ Hydroxidem, třebas sodnym, ten kytce neuškodí....ale opravdu to zase tak nedramatizuj, nebo zachvilku budeš u těch kytek i spát čau
P.P.P.S - K tvé otázce úplně nahoře...ideální Ph je 5,7, taková lehce oranžová. Jinak rozmezí od 5,4 - 6,2 se dá považovat za vyhovující. Ta tmavě zelená až modrá, to už je fakt Brutus

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 17-09-2016 v 17:58 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 15

>>Ph digital je digital, jenže technice taky nemůžeš vždycky věřit, projistotu bych používal obojí


Nic lepsiho nez nakalibrovanej merak neexistuje...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 17-09-2016 v 18:45 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clipper22
Nový Člen

Karma uživatele clipper22 - 52% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 16



fotky 6. den 12/12
když jsou takto světlé vnitřky listů, je to asi teplotou roztoku že? mam to v bytě a cyklus je od 18:00 do 6:00 a otevřená ventilačka...bohužel zatím nemam jak změřit teplotu, snad zítra. co myslíte? hnojek to má dost si myslím listy jsou sytě zelené ale ty středy (zárodky nových listů) jsou krutě světlé

Old Post 27-09-2016 v 18:19 PM
clipper22 je offline   Profil uživatele clipper22   Find more posts by clipper22   Foto galerie člena clipper22   Click here to Send clipper22 a Private Message   Add clipper22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1942460 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív