Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rezy padaj jak mouchy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 33

Ja mam tez tedka ve wilme 24 stupnu. HOlt pres ty horka to lepsi byt ani nemuze kdyz v misntosti je 24 .

Kvalita predevsim!

Old Post 06-09-2016 v 08:29 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 34

Rezy co sly zachranit jsem hodil do kokosu ale jsou zatim mimo stan u okna. Dovnitr jsem dal dve velke kytky z venku. Ty jsou v hline a tem vyssi teploty neublizi. Po vyndani rezu z boxu jsem zjistil, ze se mi do nich pustily svilusky. Takze jakmile se jich zbavim tak poputuji k tem dvoum velkym kterym uz svitim na kvet.

Žij a nechej žít...

Old Post 06-09-2016 v 09:03 AM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 35

A s tim vetrakem mi to vybec nepomohlo. Mam zaple dva 18cm plus odtah a teplota s sesti kouli je skoro furt tricet. Dokonce jsem otevrel balkonove dvere aby se mistnost ochlazovala a dole otevrel box aby se rychleji a snadneji obmenoval chladnejsi vzduch za ohraty ale je to k hovnu. A to je box vedle tech balkonovych dveri. Takze zatim na aero seru a pockam az bude venku tak minus dvacet protoze ten zkurveny panelak se ne a ne ochladit i kdyz mam pootevrene dvere a snazim se mit pruvan v byte.

Žij a nechej žít...

Old Post 06-09-2016 v 09:12 AM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Die Antwoord
A s tim vetrakem mi to vybec nepomohlo. Mam zaple dva 18cm plus odtah a teplota s sesti kouli je skoro furt tricet. Dokonce jsem otevrel balkonove dvere aby se mistnost ochlazovala a dole otevrel box aby se rychleji a snadneji obmenoval chladnejsi vzduch za ohraty ale je to k hovnu. A to je box vedle tech balkonovych dveri. Takze zatim na aero seru a pockam az bude venku tak minus dvacet protoze ten zkurveny panelak se ne a ne ochladit i kdyz mam pootevrene dvere a snazim se mit pruvan v byte.


18 cm ? takže jako nějakej klipsňák ? Ještě že sem psal VELKEJ VENTILÁTOR ne klipsňák s výkonem 5W proboha, fakt divný že ti to nepomohlo.....

Všeobecně máš průser se vzduchotechnikou, taháš si do boxu teplej vzduch, kterej tam nijak neochladíš. Nějakej pádnej důvod proč nesvítíš přes noc, aby si tyhle věci nemusel řešit?

Old Post 07-09-2016 v 11:35 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 37

Velky vetrak nechci. Honit vzduch zvladnou i dva mensi 10W :-) Proste mame vyhraty panely a pokud je venku 25°C tak mi nepomuze ani vrtule z helykoptery. A s vetou: "tahas si do boxu teply vzduch, kterej tam nijak neochladis" si me dostal :-) klimu kvuli kytkam kupovat nebudu.S tou noci jsem uvazoval ze bych to prohodil, ale ted uz tam mam jiny kviti a az to dojede tak uz bude venku dost chlad abych zkusil znovu amazona.

Žij a nechej žít...

Old Post 07-09-2016 v 15:08 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 38

keen má pravdu..měl sem stejnej problém..pochop že jeden velikej větrak namířenej na smazon ti Nikdy dva maly klipsniky nenahraděj...tak to prostě je..nepochopíš pokud to nezkusíš...
...apokud přemýšlíš takhle...a s větou "klimu kvůli kytkám kupovat nebudu" tak to s pěstováním moc vážný asi nebude...protože názory typu "..to jim stačí" jsou na h.... úspěch je bohužel i investice...

Old Post 03-10-2016 v 12:04 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 39

Sak jim neni treba kupovat klimatizaci jen upravit pomidnky. Svitit v noci atd.. Ale kdyz neni vule...

Kvalita predevsim!

Old Post 03-10-2016 v 12:37 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 40

...jojo o tom mluvím..když se nechce..tak to lepčí asi nebude....zdar

Old Post 03-10-2016 v 14:11 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 41

Ja uz nevim jak vam vysvetlit, ze kdyz mam v byte s otevrenym oknem v noci 23-24 stupnu tak mi zadny vetrak nepomuze. A klimu urcite nechci. A nazory typu kdyz se nechce a podobne si nechte od cesty. Dokud nam nezateplili barak bylo vse v pohode.

Žij a nechej žít...

Old Post 03-10-2016 v 14:20 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 42

..tak to seš teda na velikym omylu(ze skušenosti) o bublu něco už vím a znovu ti a naposledy povídám že to neni z ytečná investice..hele víš co? Hádat se nebudu..já osobně pro svoje kytí udělal maximum..a stálo mě to...haha ani nemluvim..(přítahy odtahy vichry.. šecko mi to přišlo příliš nákladný a zbytečný..pak najednou vau..a dokoupil se plazmu ledky+600soda a petelice..)..nic nezatracuj prosím..dokud nezkusíš..tot vše

Old Post 03-10-2016 v 14:39 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 43

..ještě dodám že celkovej výkon se všim všudy je cca 1300w...tak si to přeber..skoro vždy g/w

Old Post 03-10-2016 v 14:42 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 44

..když ude foták..kterej chci koupit..vyfotim..pochop..chci ti jn poradit..nic víc

Old Post 03-10-2016 v 14:44 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 45

Chapu ze se snazite pomoc. Ale pokud mam v noci kdy je vsechno co vydava teplo vyple a je nonstop otevrene okno i balkon mam v pokoji 23-24°C coz je pro aero si myslim maximum. Pres den kdy je tepleji a jeste to ohriva sodik nemam sanci se dostat s teplotou niz nez na 26°C coz uz je moc. A teplotu mi zaden vetrak at jich je kolik chce nesnizi. To uz bych musel koupit klimu. A na to za prve nemam prachy a za druhe bych se nedoplatil za elektrinu. Jak uz jsem psal. Loni v bublaku pod sestikouli bylo 635g a bez problemu. Pak nam zateplili barak a ja jsem od te doby nezapl topeni a to mame porad okna otevrene a v byte je furt teplo. Cekam az se konecne ochladi abych mohl rozjet amazona. Ten vetrak uz mam vyhlidnuty. Chci jeste dokoupit sonoflex a tahat studeny vzduch z venku jinak to nejspis nepujde. Byt na jizni strane je fakt na hovno.

Žij a nechej žít...

Old Post 03-10-2016 v 15:56 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 46

Vydrz a nezoufej, vzdyt ted uz je venku teplota jednociferna, na horach uz bude behem par dnu snezit, nebude mozne mit s otevrenym oknem prilis vysokou teplotu. A osobne mam vyzkousene, ze do cca 30'C je to stale v pohode. Ne optimalni, ale v pohode :]

Old Post 03-10-2016 v 17:45 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 47

Do 30°C v aeru v pohode? To pochybuju. Max 25°C a uz i to je na hrane. Jak uz jsem psal xkrat vyse ze hold pockam az teploty trvale klesnou a neni mozne ze by se to nepovedlo.

Žij a nechej žít...

Old Post 03-10-2016 v 17:53 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 48

...co si tak vzpomínám..míval jsem taky podobný teploty..ale holky to dali..vydrž,jak už bylo výše doporučeno..

Old Post 04-10-2016 v 10:08 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4338230 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív