Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rezy padaj jak mouchy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Hydroponie Rezy padaj jak mouchy Příspěvek č. 1

Muze mi nekdo dat tip co udelat aby bylo vse ok? Koupil jsem rizky, ale do dvou tydnu bylo po nich. Byli v bubleru. Tak jsem poridil amazona. Box 120x120, lampa 250w, ph 5,8-6,2, ec 0,4-0,5, teplota 27-30°C-den, 20-24°C-noc. Hnojky JIDB. Ve stredu nove rezy a dneska uz jsou dva ko. Korinky bile cca 5-8cm. Pridany enzymy hned ze startu. Lampa snizena z max o 15cm po trech dnech. Ted je cca 65cm nad vrcholky.

Žij a nechej žít...

Old Post 28-08-2016 v 14:31 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

jaká je vlhkost?

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 28-08-2016 v 16:03 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3

Nemam merak na vlhkost, ale vzhledem k teplu je co pul hodiny zaply odtah tak tipuju, ze vlhkost bude nizka. Snazim se to kompenzovat rosenim sten, stinitka a na nem povesene mokre hadry.

Žij a nechej žít...

Old Post 28-08-2016 v 19:14 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4

Podle mě málo hnojíš.. ec 0,4-0,5 je prakticky čistá voda, pokud hnojiva nemícháš pouze do osmózované vody..případně špatně kalibrované měřáky nebo ucpaná tryska..

Naposledy upravil Fill1989 28-08-2016 v 21:11 PM

Old Post 28-08-2016 v 20:51 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5

na začátku je docela duležita vlhkost, aspon myslim, protože řízky bejvaj v pařníku při skoro 100% vlhkosti, a když pak přijdou do "sucha" je to asi docela šok. ec, si myslim že je ok, případně zvednout na 0,7

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 28-08-2016 v 22:22 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 6

Byli necele tri dny pod sackem a pote sundan. Po dalsim dnu snizena lampa o 15 cm. Trysky funguji a meraky jsem pred pouzitim zkalibroval. Ec bylo na zacatku 0,4 dnes 0,5. Takze na prvni dny si myslim, ze ok. Rano jsem pridal trochu enzymu a vecer zvedl ec na 0,67. Zatim to vypada, ze dalsi dva se chcou odporoucet. Ja bych si tipl, ze na vine bude nizka vlhkost a vyssi teplota. Teplotu snizit dokazu na max 25°C Niz uz jit nemuzu to bych musel poridit klimu.

Žij a nechej žít...

Old Post 29-08-2016 v 00:25 AM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

pořid zvlhčovačku, je to dobrá investice. taky jsem rosil stěny atd... ale zvlhčovačka je nej. mám snad nejlevnější model co se prodává a slouží výborně, až na častý doplnování vody (každej den) https://www.datart.cz/Zvlhcovac-SEN...CFWYq0wod6ucHLQ na tvůj box bych asi přidal nějaký penize a pořádil tu ponornou co se dá do kýble s vodou nebo tak něco. http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D...ovy%20zvlhcovac

vlhkost bych držel zezačátku někde kolem 70%

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 29-08-2016 v 20:07 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 8

včera jsem ji byl koupit. tak jsem zvědavý jestli to k něčemu bude. pořídil jsem i vlhkoměr a před zapnutím 50% vlhkost a se zapnutou kolem 80%. dám jim tři dny na vzpamatování a chtěl bych přepnout. nějaký postřeh jestli čekat dýl nebo jiná rada?

Žij a nechej žít...

Old Post 30-08-2016 v 12:38 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 9


myslíte, že to má cenu ještě zachraňovat?

Žij a nechej žít...

Old Post 30-08-2016 v 17:52 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 10

Vlhkost neni uplně nutná, je určitě lepší když máš na růstu vlhkost 80% ale pojedou ti klidně i pod 40%
EC můžeš klidně do 1,0, já na řezy mícham klasicky JiDB 30:20:10 ml/10l A M B

řezy vypadaj jak kdyby ti vypadlo čerpadlo a byly na suchu, v čem je máš zakořeněný ? Nikde nevidim ty červený krytky nad trysky, používáš je ? Co teplota pod víkem a u nádrže? Jestli je pocitově teplá, respektive na tebe vydechne teplo je čas začít chladit, větší větrák nasměrovanej směrem na Amazon to vyřeší

Old Post 31-08-2016 v 07:53 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 11

kdyz uz jsou takhle zvadle tak jim dej treba den tmu, melo by je to spravit.
Zmer si dobre teplotu vody, to ze uz maji dle tebe korinky +-10cm znamena ,ze by uz mely byt jak ja rad rikam aklimatizovane, ale u tebe nevypadaji a minimalne se 4 vpravo se muzes rovnou rozloucit. Souhlasim s Keenem ze to vypada spise na problem s teplotou
Krytky jsou jenom u nekterych ( novejsich) Amazonu, mam celkem 3 kusy a krytky pouze na nejnovejsim a stejne jsou naprd, protoze prez ne prosvita svetlo.

Old Post 31-08-2016 v 08:18 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 12

Teplota vzduchu pres den 28-30 kdyz je venku teplo. Teplota vody 26°C. Vcera nebo predevcirem sem nameril 30°C v roztoku tak jsem tam jebl zmrzloz petku a zapl na chvili odtah. Jinak jsou ve vate a zasypane keramzitem. V noci bylo v mistnosti 17 a ve stanu 23°C. Pres noc jsem zvlhcovacku vypl a rano vyvetral a zapl znovu. Momentalne teplota 28°C, vlhkost 80%, teplota vody 25C ec 0,9. Tak zitra jim necham tmu. Nejake dalsi rady co udelat? (Co s zvhlcovackou? Nechat bezet vkuse nebo zapojit ofuky nebo odtah? Zacinam v tom mit gulas.)

Žij a nechej žít...

Old Post 31-08-2016 v 11:40 AM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 13

Kdyz svitis mel bys nechat odtah ject porad. Zvlcovacku tu nekdo uvadel dobrej tip to poustet 15-15. Tzn 15min ficis a 15 je off. Jinak ta teplota vody jeslti mas 26 a podobny teploty tomu asi taky nepomahaj.

Kvalita predevsim!

Old Post 31-08-2016 v 12:33 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 14

Teplota nad +- 24 v roztoku je pro kytky vrazda ) nemaji tam volny kyslik, vymen kompletne vodu, ser na to ze nebude odstata, hlavne ze z kohoutku bude studena.
A doufej ze uz nejsou vsechny hodne chycene, zhnednou ti postupne koreny, ty uplne zvadle jsou stejne KO, tak je povyhazuj at se to od nich nerozleze, ale
Apropo mit v boxu 30 stupnu pri 250W ukazuje na hodne blbe vyresenou ventilaci, to vyres, nebo na aero zapomen )

Old Post 31-08-2016 v 13:30 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 15

Ta teplota me celkem sere. Uvazuju, ze to zabalim a pockam az se venku trochu ochladi. Protoze kdyz zapnu odtah tak teplota je mezi 27-29 a voda bude stejne kolem 25.Navic odtah mi vytahne vsechnu vlhkost. Leda to stridat. Ale nez stresovat tak to radsi zabalim a zkusim znovu. Minule jsem jel dva bublaky s ednikem pod sestikilem a nebyl vubec zadny problem. Ted se mi podarilo v tom samem setupu zlikvidovat jednu varku tak jsem poridil amazon a temer stejna situace. Asi bude nejlepsi pockat. Jinak ted jsem napustil uplne studenou vodu a ma 21°C takze vymena by byla tak dobra na jeden den coz je uplne na hovno. Apropo kolik je idealni rozmezi teploty roztoku v amazonu?

Žij a nechej žít...

Old Post 31-08-2016 v 15:41 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 16

teplota vody je sice vyssi ale neni to katastrofa nebot pri aeroponii ma rostlina dostatek vzduchu je pravda ze pri teplejsim roztoku je malo vzduchu ale zalezi na druhu systemu jinak nejdrive bych zacal ochlazovat vzduch nebot roztok se prizpusobuje teplote vzduchu taky se podivej jak vypadaji koreny zda li nejsou obaleny slizem a nehnednout nastav si ec na 0.8-1 ph dej na 5.5 a nech ho pomalu vystoupava na 6.2 a pak zase sniz rostlina tim pobere vsechny dulezite prvky co pri spravnem rustu potrebuje jinak drzim palce

Old Post 31-08-2016 v 16:27 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4384620 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív