Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 17





Záloha - řízky (jméno neznám)

Naposledy upravil furian 27-09-2016 v 09:19 AM

Old Post 27-09-2016 v 09:00 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 18




Přes noc z neděle na pondělí déšť a vítr.
Záložní kytky po ránu doslova ležely. Narovnal jsem se je a vyvázal.

Letos mi není přáno :-D Příští rok se opět přidávám k partyzánům.

Počasí má už stát za prd tak přemýšlím že to pokosím.

Naposledy upravil furian 04-10-2016 v 08:44 AM

Old Post 04-10-2016 v 08:03 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 19



Nalezená palice po zlodějině. Škoda, jsou to 3 týdny od ukradení, mohly být krásný kompaktní palice a ne tahle řidina.


Palice se stonkem 15g

Old Post 04-10-2016 v 08:18 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od demoneq
Sakra, to je mi moc líto... já bych nevěděl co dělat asi bych se zbláznil přijít o takovýhle kytky stopro nějací feťáci nebo 15. letý haranti... člověk se o to celej rok stará a pak tohle..
TOHLE BY MI NEDALO SPÁT, TI CO TO VZALI SI ZASLOUŽÍ SMRT, NEJLÉPE POMALOU!
začít nechtama, kopání do ksichtu, do koulí, začít trhat vlasy zuby, stříhat do kůže a nejlépe postupně stahovat z kůže!
TAKZVANĚ POSTUPNÁ SKLIZEŇ ČLOVĚKA, a nejlépe bych je nechal i prorůst nějakým silným plevelem.
máš moc zajímavé myšlenky,hned bych se přidal k tomuto mučeníčku :-))) "zahrajeme si takovou hru "....furiane stěma čorkama mě to mrzi,příště jim tam dej aspoň desky s hřebíkama at to nemaji tak jednoduché,ale přeju at se to neopakuje samozdřejmě..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 04-10-2016 v 09:48 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 21


Zbylé větve z čórnutých kytek jsem sekl.

Old Post 10-10-2016 v 09:30 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 22






Záložní indoor řízek nechávám dojet co nejdéle, počasí tu je ideální na plíseň takže pořád hlídám.
Co říkáte na palice? Chtělo by to ještě aspoň týden.

Old Post 10-10-2016 v 09:34 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 23


Předpověď počasí do 19.10.2016, nechám to tam.

Old Post 10-10-2016 v 09:51 AM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 24

Ahoj, jak píšeš, 7-10 dní pak se uvidí. Pokud teplota klesne na a pod 10 stupňů (což podle předpovědi počasí vypadá) stejně se tý kytce zpomalí procesy natolik, že zraje ještě pomaleji.
Kontroluj jí každý den a jakmile se objeví první chomáček nebo hnědej list, sekni ji.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 10-10-2016 v 12:58 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 25

což 10 přes den... ale my tady máme v noci 2-3 stupně (a pěkný mlhy navíc, jednu noc nám tu i mrzlo, docela mě překvapilo když sem ráno musel škrabat sklo na autě)... a to už se ty procesy nezpomalujou ale téměř zastavujou. Takže já už bych na nic nečekal a kosil.

Ale je to každýho boj... jen muj názor. Jinak trichomy sem neviděl, ale takhle baj voko se mi to zdá ready.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-10-2016 v 13:59 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 26






Takže dnes ráno proběhla částečná kosa kytky vpravo. Nechal jsem na ní jen nedozrálé spodní větve, jednu větší, byla nejvíc ve stínu.
Levou nechám dokud to půjde.

Naposledy upravil furian 11-10-2016 v 18:45 PM

Old Post 11-10-2016 v 17:17 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
furian
Stálý Člen

Karma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% PěstitelskáKarma uživatele furian - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 27





Dokosen zbytek. Plíseň žádná. Zkusím se dopátrat po genetice, řekl bych že do konce října by to dalo...strach z čórek, už se těším jak se v klidu vyspím.

Naposledy upravil furian 20-10-2016 v 17:50 PM

Old Post 20-10-2016 v 17:22 PM
furian je offline   Profil uživatele furian   Find more posts by furian   Foto galerie člena furian   Click here to Send furian a Private Message   Add furian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2021 - Out 21 - 19 odpovědí
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5873700 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív