Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » membránová zvlhčovačka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Dotaz membránová zvlhčovačka Příspěvek č. 1

Zdravím pánové a dámy,
potřebuji radu. Uvažuju že si pořídím box 240x120x200 médium hlínu, budu ale potřebovat ze začátku na růst zvlhčovačku, uvažuji o 3 membránové zvlhčovačce s plovákem, mě by zajímalo jestli by se dalo vyrobit nebo někde sehnat zařízení kterým by se zvlhčovačka regulovala (nechce se mi moc přiškrcovat venťák a ubírat kyslík z boxu)
Moc dík za rady.

Old Post 16-08-2016 v 19:47 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 2

To by nemel byt problem, proste to pripojit na casovac, staci levne mechanicke hodiny po 15min. Ono stejne neni dobry napad to mit zapnute porad, membrany docela ohrivaji vodu, takze cyklus 15-15 minut bohate staci.

Jinak bych jeste doporucil nakoupit tyhle membranove zvhcovacky v zahranici, ten cenovy rozdil je docela dost vyrazny (a je to nemlich to same :] ..).

Old Post 16-08-2016 v 22:12 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

Ahoj,
taky řešení ale přeci jen bych chtěl aby se to dalo regulovat, ale nevím jak.
Ale i tak děkuji za radu, dobrý nápad.
Jak si psal že je výhodnější to zařízení koupit v zahraničí, myslíš tím z číny?
máš prosím nějaký odkaz.

Old Post 18-08-2016 v 13:06 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 4

Nejsem elektrikar ale nebude fungovat levny triakovy regulator otacek ventilatoru? on tam pak pousti mene proudu a tim by to nemelo produkovat ani tolik mlhy. Popr koupit nejaky jiny potenciometr ktery dovoli stahnout napeti. Ale asi musi byt na 12v nebo neco takovyho resp si pamatuju ze u toho ponorneho zvlcovadla bylo klasicky trafo.

Kvalita predevsim!

Old Post 18-08-2016 v 13:34 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

Ahoj,
To nevím jestli to půjde, ale vyzkoušet to můžu.

Old Post 18-08-2016 v 19:13 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 6

Trimembranove jsem neshanel, ale osobne mam tohle: http://www.ebay.com/itm/-/121949269828
V podstate jsem jej jen zkousel, bral jsem jej pro klonovacku (ktera nakonec skoncila jako hydro a ne areo), ale je to to same, co se u nas prodava za 2-4x vyssi cenu.

Co jsem se dival na ty trimembranove, videl jsem ceny od cca $40, pro priklad http://www.aliexpress.com/item/-/32706562469.html

Old Post 18-08-2016 v 23:42 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

Heleď já bych to nehrotil..dal bych to 15-15 a víc neřešil. Navíc jestli chceš mít nonstop odtah, tak počítej s tim, že bude vytahovat hodně vlhkosti, tak uvazuj taky o nějakým omezeným provozu. O kyslík (myslel si oxid uhličitý, ale všichni to chápeme) se rozhodně neboj..malý kytky to daj i bez odtahu bez problémů, protože spotřebují úplné minimum Co2

Thomas V.

Old Post 19-08-2016 v 09:12 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trias
Stálý Člen

Karma uživatele trias - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

spachal : Na ty 3 membranové z alíku jsem se díval, má maximální spotřebu 380 ml/h
to mi udělá moje zvlhčovačka SPS 808 mám ji v boxu 150x90x200 a je to tak akorát, na ten větší box to chce něco silnějšího a regulovat, ty 3 membránovky co prodávají v growshopu
mají výkon 900 ml/h.

Old Post 19-08-2016 v 17:53 PM
trias je offline   Profil uživatele trias   Find more posts by trias   Foto galerie člena trias   Click here to Send trias a Private Message   Add trias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 9

Tak kup ty tri jednomembranove, budes to mit rozlozene a celkem 1200ml/hod :]

Old Post 20-08-2016 v 11:35 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8281300 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív