Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x 400w HPS - 10x Power plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 65

Ahoj lidi. díky za komentáře a karmu
Co se týká toho odtahu tak je to opravdu spekulativní ale často to bývá že teplota v boxu je o cca 5 stupňů vyšší než na přítahu... No nic koupím odtah 1 000m3 a bude klídek
Jinak dnes kosím protože jsem furt obdivoval jak to kyne a tak trochu zapomněl na pryskyřice která byla 80/20 ve prospěch mléčných a jantarové už tam byly taky takže jsem si pravděpodobně vypěstoval pěknýho gaučáka

Zítra nahodím foto z kosy a zahájím tipovačku.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 05-11-2016 v 17:55 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 66

Aby ti to nevycuclo celej box i s kytkama Vem k tomu tu regulaci,je to urco fajn věc...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 05-11-2016 v 19:19 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 67

Ahoj,k tomu odtahu,ja jsem si tedka na dalsi kolo koupil tento,najdi si ve svem oblibenem GS-Ventilátor RUCK ISO-MAX 200, 900m3, 3 rychlostní, odhlučněný, nebudu tady delat zadnemu reklamu,ale sehnal jsem ten nejlevnejsi u nas na trhu a jsem maximalne spokojenej,muzu jen doporucit,nejde ani trosku slyset,pouze a jenom proudeni vzduchu,ktere jde popripade utlumit sonoflexem nebo tlumicem hluku,ale vesmes se pouzivaji dva a to tak,ze pred ventak a za ventak,ale cena je cca 2200kc za jeden kus.....vyhodou toho ventaku je tichy chod a predevsim je tam zabudovany regulator nekde uprostred napajeciho kablu a ma tri mozne stupne, odtah na 300/600/900m3/hod,takze kdyz chci pridat ci ubrat na vykonu,nemusim lozit do stanu,nevyhoda u velkeho mnozstvi regulaci na Prima klimach atd je,ze jde slyset jakesi podivne huceni nebo bzuceni motoru kdyz uberes na vykonu,tady muzes regulovat,jak chces a doma ti nic nebzuci ......ja svitim za dne a poustim to max na 600m3 a v noci,jelikoz to mam u postele to stahnu na 300m3 a s prehledem mam vlhkost okolo 50% coz neni sice zadne NAGANO,ale da se to,kdyz jsem jel na PK,byl jsem nevyspany a ta vlhkost byla o dost vyssi ......za me ten ventak muzu doporucit,cena je sice vyssi,okolo 6500kc,ale pro nas co mame radi svoje konicky a bavi nas to je to zanedbatelne,ja si potrpim na to lepsi a proto i kytickam dopravam blaho,vzdycky rikam,ze cim vice investujes,tim vice se ti to vrati na strome , jinak mas to pekny,at tam mas haldu dobreho koure a at se ti i nadale dari.... peace

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 05-11-2016 v 19:50 PM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 68






Nazdárek.
Tak jak jsem slíbil. Přidávám postřeh z kosy která proběhla dnes tedy v 65 dni květu.
Při stříhání jsem se pěkně zapotil a nějakou tu hodinku mi to dalo než jsem holky upravil do krásy.
Co se týká smradu tak to bylo cítit až před barák a pořád se to tu drží i přes veškeré voňavky které jsem byl schopný použít na utlumení. Takto pronikavý smrad nebyl u žádného kola co jsem jel takže jsem zvědavý na účinky
Palice jsou krásně kompaktní a tvrdý jak šutrák. Na pryskyřici se kytky taky pěkně vyřádily když jsem stříhal tak jsem z nůže obral tak 6-7 kuliček jak hlavička od sirky no prostě moc pěkný model až teda na ty tři hermáče...

Koukněte na fotky a tímto zahajuji oficiální tipovačku o jedenkrát K+
Po vysušení přidám smokereport a hlavně výsledek.

Tak hodně štěstí při tipování

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 06-11-2016 v 09:16 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 69



+ ještě pro porovnání velikosti

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 06-11-2016 v 09:18 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 70

Tak já začnu symbolicky rovných 800g. Pěkná úrodička.

Old Post 06-11-2016 v 09:28 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 71

699g

Old Post 06-11-2016 v 10:17 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 72

Snad tedka vyhraju vypada to na pekny rakety sice nejde videt konzistence ale rekneme 815

Kvalita predevsim!

Old Post 06-11-2016 v 10:56 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 73

Čau vypadá to dobře ! 752g

Old Post 06-11-2016 v 12:11 PM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 74

:-) 647

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 06-11-2016 v 13:13 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 75

To MocnyOkurek:
Konzistence je pekelná. když jsem chtěl šišku rozbalit a vystřihnout z ní list ani jsem si neškrtnul. Pekelně tvrdý jestli chceš ještě nějaký detaily tak při závěru tipovačky můžu nahodit haldu detailů
Jinak sušení teď probíhá při teplotě 15 stupňů a vlhkosti od 50% do 53%. Sice se to bude sušit dýl ale to je to, co potřebuju

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 06-11-2016 v 15:43 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 76

707g

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 07-11-2016 v 00:36 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 77

hodně pěkných 680g

Old Post 07-11-2016 v 10:54 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 78

Krutopřísných 704,2g

Hezký.

Old Post 07-11-2016 v 10:57 AM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Die Antwoord
Stálý Člen

Karma uživatele Die Antwoord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 79

712g jinak moc pěkné

Žij a nechej žít...

Old Post 07-11-2016 v 13:11 PM
Die Antwoord je offline   Profil uživatele Die Antwoord   Find more posts by Die Antwoord   Foto galerie člena Die Antwoord   Click here to Send Die Antwoord a Private Message   Add Die Antwoord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 80

Nazdar lidi. Nějak se nám ta tipovačka trochu zasekla ještě tipujte dokud je čas. Pěkně to prosychá takže do týdne tu budu s výsledkem

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 10-11-2016 v 14:33 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2018 - 250w HPS - 4x power plant - 45 odpovědí
21-07-2016 - 2x 400w HPS - 8x The Ultimate - 181 odpovědí
27-08-2013 - 2x 600W 2x TopSpin 2.0 Power Skunk - 111 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8743660 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív