Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x 400w HPS - 10x Power plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 49






38. den 12/12
vlhkost den 54 / noc 59
Teplota den 25 / noc 21

Zatím celkem v pořádku kvetou jsou hezky orosené smrdí jak bolavá noha a obsypané snad budou dobře ale teď dost chvály...
Bohužel jsem v pěti palicích našel po jednom semínku udělal se v šišce bachor a v něm semínko tak doufám, že to nebude plný. To, že to bude oprcané jsem tušil ale toto mě trochu děsí snad už se další semena neudělají.
Co se týká květu tak jsem chytl hned tři genotypy.

Každá kytka chce i trochu něco jiného jedna chce dusík jedna ne už pomalu ukazují na deficity železa a mg ale to proliju a zahnojím ph vstup 6,5 a výstup 6,4 mi přijde v pořádku (EC 1,6) no uvidíme je to trochu záhul ale snad to dojede do úspěšného konce.

A na konec ještě jednou prosím a žádám zkušené znalce pěstitele a odborníky v oboru jestli někde narazili na úspěšný pěst pod sulphure plazma od soukromého pěstitele. Hodně mě to zajímá, hledám i v cizině ale jde to pomalu. Pokud na něco narazíte nebo k tomu máte co říct prosím rád se tady s vámi o tom pobavím.

Tak zase příště

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 10-10-2016 v 20:15 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 50






42. den 12/12
Teplota den 24-25 / noc 19-21
Vlhkost den 44-47 / noc 46-52

Chladné počasí dodává nejlepší možnou zásobu vlhkosti, s průběhem jsem zatím spokojený. Co se týká šišulí tak nevím jak je to možné ale vůbec poprvé mi hnědnou pestíky už tak brzy. Na všech kytkách je cca 30% hnědých chlupů ale pryskyřice pořád čirá. No uvidíme...
Konečně začaly kynout a s narůstajícím objemem se zesiluje smrádek a taky výživa. Dávám EC 1,8 a holky vypadají, že by ještě snesly na výtoku je 1,4 EC. Ph vstup 6,4 a výstup 6,6 lehce se mi povedlo zasolit substrát za pomocí dlouho nekalibrovaného Ph metru což mě opět poučuje do dalšího kola alespoň jednou měsíčně ten ph metr zkontrolovat popřípadě zkalibrovat.
Osobně doufám, že pořádně naberou vzhledem ke ztrátě 3 kytek bych byl nerad za pár g když jsem do toho vložil tolik práce.

Tak koukněte na fotky a brzy se zasejc ozvu.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 14-10-2016 v 19:40 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 51





51. den 12/12
teplota den 24 / noc 22
Vlhkost den 47 / noc 52

Ve 48. dnu poslední hnojení Ec 2,0 dnes jsem všechny kytky propláchnul 10L vody + Final solution (1ml/L)
Objevily se mi mírně spálený špičky listů od zasolenýho substrátu přitom na výtoku mám 6,5 -6,6 tak teď na průplach dávám 6,2.
Co se týká sklizně... podle mě bude ideální kosa v 60. dni protože už je pryskyřice cca 30/70 ve prospěch čirých takže ať z toho nemám gaučák. Co se týká pryskyřice je jí tam opravdu kotel, nádherně to voní a vypadá to celkem dobře. Vrchní i prostřední pálky jsou tvrdý (spodky jsem všechny obral nemělo to smysl) No tak už to vypadá snad dobře a co se týká míry oprcanosti je velmi malá, už nevidím žádnou tvorbu nových semen takže jsem to zachytil relativně včas.
Jen mě velice mrzí ty tři hermáči byly to nejvíc obsypaný keříky :/

Tak koukněte na fotky a pokud chcete něco dodat, můžete... Stejně tu chcípl pes....

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 22-10-2016 v 20:51 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 52






54. den 12/12
Dnes opět prolito tak přidávám pár detailů z konečné fáze. Vypadá to celkem slušně a pár palic je tam opravdu monstrózních

Nechte si chutnat

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 25-10-2016 v 21:10 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 53

Ty krávo, koukám, že jak opadly ty zhermený holky, že to provzdušnění udělalo svoje a pěkně jsi to dotáhl tu "ztrátu".
Moc hezký palice, dojeď to v pohodě a bez plísní. Káčko

Old Post 26-10-2016 v 19:02 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 54

Hodně povedené. Těch hermáčů je škoda ale souhlasím s tebou, že je lepší je nemilosrdně zrušit. Co se té plísně týče, tak té bych se zase až tolik nebál, pokud máš v boxu 3 ofuky. Na nějakých stránkách jsem viděl maníka, který jel květ při téměř 70% vlhkosti a prý díky kvalitnímu ofuku se to obešlo bez plísně. Vždy žasnu, jak úžasně dokážete vyplnit prostor, to já ani nevím, kdy je mám začít kroutit.

Old Post 28-10-2016 v 01:39 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 55

Ahoj. Děkuji za pochvaly a káčka Je pravdou že 10 kytek by bylo asi moc... já osobně si nedovedu představit jak by to asi vypadalo ale momentálně jsem spokojený. Mám 2 ofuky + 2 odtahy a vlhkost se mi přes den drží na 47% a přes noc 51% - 53% Což si myslím, že je slušné.
Jinak Hrdic toto vyplněný prostor opravdu není ale když bych od začátku počítal s menším počtem kytek, budu později přepínat a úplně jinak bych ohýbal.

Jen pro zajímavost kosa v 60. dni se odkládá na neurčito, Prolitím ph 6,2 + final solution (1ml/L) začal dělat zázraky a šišky kynou a vyrůstají z nich další a další blizny. Podle mě to bude tak 70. den uvidíme jak se budou ještě nafukovat. Večer Přidám foto.

Díky za pozornost

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-10-2016 v 07:07 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 56

Čau. Myslíš, že se o to bobtnatění zasloužilo final solution? Jelikož já nikdy tohle nepoužil, tak nevím, jak se po tom kytky chovají ale možná bych to také zkusil ma mé OGy.

Old Post 28-10-2016 v 10:39 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 57

Já si myslím, že final solution na tom má velký podíl. Co se týká mého předchozího kola The ultimate tam jsem ho nepoužil protože jsem si to chtěl zkusit bez boosterůl jen na vodě. Ale co jsem měl venek a teď jedu PP tak u obojího aplikuji FS a musím říct, že efekt to opravdu má. Ke konci květu u venku hollands hope se během dvou týdnu používání FS skoro zdvojnásobil objem palic. Bohužel nemám foto ale na jedné kytce která byla 180cm vysoká jsem měl skoro 350g bohužel se na tom podepsala plíseň ze špatného počasí. A co se tohoto indooru týká hned při průplachu jsem FS použil a šišky začaly vypouštět jakoby větve já to neumím popsat až se mi v boxu rozsvítí vše nafotím teď mají ještě holky tmu.
Já osobně bych se nebál u OG to použít jel jsem ho jako první indoor a taky to tam bylo znát.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-10-2016 v 12:56 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 58

Super, díky za tip. Ať se ti tvé dílo daří.

Old Post 28-10-2016 v 14:49 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 59




jak jsem slíbil tak dávám up v 57. dnu 12/12
Kynutí nepřestává a s každým dnem jsou větší a větší
přidávám 2 detaily fotek jak z šišek jedou další a další výhonky které zvětšují objem (doporučuji na celek plnou velikost)
Když se podíváte na fotky před použitím FS a po tak si myslím že ten účinek je evidentní.

Pokud ráno budu stíhat přidám fotky za tmy.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-10-2016 v 19:14 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 60




Přidávám foto za tmy jak jsem slíbil. Omluvte kvalitu, foceno mobilem.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 29-10-2016 v 16:33 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 61





Opět menší UP z 62. dne 12/12
Momentálně se nějak zastavilo dozrávání na 40/60 ve prospěch čirých a šišky se pořád nafukují. Vzhledem k tomu, že u PP je popis okolo 55. dne to vidím tak na 70. nejdříve a to už jsem stáhl o půl hodiny fotoperiodu ode dneška. Toto kynutí už nepřipisuji dále FS ale mám pocit, že holky mohly být přehnojené nebo zakolísalo ph a tento finální průplach ph 6,2 jim dělá dobře. Asi jsem něco podělal a natáhl jim květ. Co se týká šišek jsou nádherně tvrdý a smrad mi přijde takový jemný silně konopný ale jemný. Co mě štve, že ve velkých šiškách odpadají ty listy jako by sesychaly tak je postupně vystřihávám aby tam nebylo šprcnutý suchý listí.
Tak jukněte na fotky a udělejte si vlastní dojmy Podle mě tam budou větší sisule jak v minulým kole The ultimate... No uvidíme

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 02-11-2016 v 19:30 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 62

Pěkný zrůdičky, kyne ti to teda hezky...
A tys byl špatnej ze 2 hemermošů

Old Post 02-11-2016 v 20:54 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 63

S tim odtahem je to slozite. Nejde rict to je ok a to uz ne. Zalezi na teplote v místnosti z ktere tahas vzduch a ofuku. Osobně to vidim na 400-800m3/h. Ideálně vem primaklima 400/800. Muzes si přepínat mezi temito vykony a mas po starostech.
Pripadne vzit neco i klidne k těm 800m3/h a k tomu plynulej regulátor otáček ;-).
Kazdopadne je to dost teoreticke kdyz mas nizkou teplotu v mistnosti tak 400m3/h uchladis bez problemu i 1kw

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 05-11-2016 v 09:21 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 64

haha co to vidim zase krasny zaber na vrsky smrkovych lesu u nas! Posilam karmici za ty krasavice

add plisen) je to tak pokud mate dobrej ofuk a muzete to tocit celou noc plisen je temer nemozne dostat. Taky je dobry hodit nejaky ofuk dolu aby vyhanel vlkhost ze spoda.

Kvalita predevsim!

Old Post 05-11-2016 v 09:33 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2018 - 250w HPS - 4x power plant - 45 odpovědí
21-07-2016 - 2x 400w HPS - 8x The Ultimate - 181 odpovědí
27-08-2013 - 2x 600W 2x TopSpin 2.0 Power Skunk - 111 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5344990 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív