Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x 400w HPS - 10x Power plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 33

Tak koukám že nejsem sám kdo DP vychvaloval a pak otočil... škoda zrovna PP sem plánoval ještě jednou zkusit, ale po tomhle už asi néé. Je tu stovka jinejch seedbank

Bohém to krásně vystihl... peckový originální odrůdy... status legendary... ale co z toho, když to hermí.

Já měl taky vždy jen pár kulí, bohužel neměl sem štěstí aby byly sterilní jako třeba Okurek, takže abych se zhulil a neudusil musel sem pak paličky přebírat. Pak sem se stejně nasral a šlo to na shit...

už sem to jinde nadhodíl dřív, sleduje někdo pravidelně icmag nebo jiný rozjetý zahraniční fórum? Já jen jestli i v zahraničí maj s DP podobný zkušenosti... to by mě hodně zajímalo. Neni totiž žádný tajemství že zboží má často takovou jakkost, podle toho kam ho posílaj... a jestli to takhle dělaj už i seedbanky?!?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2016 v 09:50 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 34

Čau bene teď se v tom taky trochu plácám a hledám i za hranicemi. Koukám koukám pár případů se najde ale moje angličtina a jiné jazyky nejsou na top úrovni takže mi to trvá ale když se na to vrhneš taky tak nejvíce proklínaná Odrůda v zahraničí (co jsem zatím přečetl) je masterkush a orange hill kde uvádí klíčivost 8z10 a hermetění taktéž 8z10
Tady si to projeď jak to komentují němci http://forum.suchtmittel.de/viewforum.php?f=12

Celkem zajímavé a myslím si že ostatní fóra v ostatních zemích na tom budou podobně ale to čtení a překládání je na dlouho třeba v tomto fóru se hrabu už 2 dny

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 10:02 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 35

Tak němčina je na mě moc... anglicky pár slov znám Ale dík za link, zkusim to s googlem, ten už dneska umí všechno

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2016 v 10:16 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 36

Taky to valím přes google ale někdy to píše zmatky takže se v tom musím trochu zorientovat. Ale věcí tam mají hodně a možná by nebylo na škoda z odtamtud něco stáhnout sem.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 10:20 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 37




26. den 12/12
Tak už se to pomalu uklidňuje zase jsem holky zkontroloval a po hermetění ani stopa. Sice už asi budou prclé z toho jednoho kvítku ale tak co už.... Paldy pěkně rostou všechny už jsou velké jak zapalovač a tlusté cca 4 cm. už to začíná pomalu zavánět a hlavně co se mi nelíbí , že kořeny rostou ven z květináče a to pekelně. Mám je zastřihnout?

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 19:31 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 38

Ukaž fotku těch kořenu prosim,jeste jsem nikdy nevidel že by to nekomu couhalo

Old Post 28-09-2016 v 20:03 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 39

me se tam kolikrat plazi jak chobotnice nikdy sem s tim nic nedelal,ale zastrihnout neni mozna vubec spatny napad!

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 28-09-2016 v 20:21 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 40

Zítra vám sem ty fotky hodím holky už mají tmu

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 20:26 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 41

Me kolikrat taky lezou s kvetniku i pres drenazni vrstvu... nechavam to bejt ikdyz se mi obas stane ze pak pri manipulaci nejakej fousek omylem utrhnu.

jak debil vzdycky vylejvam podmisky aby v tom ty koreny neplavali... priste taky zkusim smiknout, to vubec neni spatnej napad

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-09-2016 v 22:10 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 42

Ona pomaha netkana textilie na dno. Nemaj tendenci tolik utikat z ohradky. Ale i tak to prorazej a trosku couhaj. Kazdopadne kdyz ty kvetinace jako by hodis treba na vrsky od petek tak ty koreny samy na krajich oschnou a nikam se cpat nebudou a nemusis nic strihat. Ja bych to teda nestrihal.

Kvalita predevsim!

Old Post 29-09-2016 v 06:32 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 43



Přidávám foto jak jsem slíbil. Na první foto jak kořínky lezou ven a na druhé foto je můj zatím nezralý Out Holands HOPE jen tak na čumendu
Květníky podložené mám a stříhat je teda radši nebudu takto lezou ven skoro pořád a ničemu to neva.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Naposledy upravil Zelená zahrada 29-09-2016 v 20:22 PM

Old Post 29-09-2016 v 19:23 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 44



30. den 12/12
Teplota den 25, noc 19
vlhkost den 57, noc 65

Holky si zatím v klidu kvetou kdoví co to asi nebude ale alespoň něco. Teď mi probíhá hlavou trochu kouře a myšlenek tak měl bych pár dotazů a byl bych rád kdyby jste mi pomohli.

1) Používáte nějaké boostery a doplňky pro sadu hnojiv JiDB (AMB)? Pokud ano prosím napište co a na jaký substrát.

2) Má někdo nějaké zkušenosti nebo našel někde nějaký growe pod SULPHURE PLASMA?

3) Jaký odtah by jste použili pro 800wHPS

4) Najde se někdo z JMK který by měl slušné klony na začátek prosince?

Předem všem díky za komentáře a podporu. Je radost se tu s vámi bavit

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 02-10-2016 v 19:32 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 45

Ahoj,

s JiDB nemám žádný zkušenosti, ale reference na ně jsou dobrý, sám jsem je chtěl zkusit, ale skončil jsem u Plagronu... Popravdě myslím, že si to je všechno velmi, ale VELMI podobný složením. Substrát s lehkým předhnojením od Plagronu bude mít téměř indenticky složení, jako třeba od ATAMI apod, Silně předhnojený od XXX, jako silně předhnojený od YYY, atd atd.. A to samý i hnojiva. Lišit se to bude především v ceně a koncentraci, jinak si myslím, že výsledek bude vážně hodně podobný, takže zkus, co je ti nejmilejší a uvidíš. Jel jsem už velkou spoustu různých pevných medii i když většinou domádo dělaný a že by v tom byly až TAKOVÝ rozdíly, to ne. A co se týče těch doplňků, je to hlavně marketingový tah. Já se nechal ukecat na ty enzymy, přislo mi, že mají nejširší záběr působnosti a pokud is květina díky ním bude líp vstřebávat živiny z půdy, jedině dobře, ale těch doplňků je spousta pro každou fázi rostliny a více-méně i na její část (kořeny, listy, květ...). Taky musíme kytku nechat růst samotnou...
Těch 800W HPS myslíš jako 2x400W? Protože 800W ani neexistujou... Koukal jsem, co používaj lidi pro 600W (což teplotně vydá podobně jako 2x400W) a je to různy, od 250 az po 760m3/h. Důležitý je ofuk květin, aby to chladilo...

Jinak to máš moc pěkný, topy PP vypadají jako vánoční stromečky...

Old Post 02-10-2016 v 21:41 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 46

Jo myslel jsem 2x 400w nějak se mi zdá, že ten odtah nemá správnou sílu...
To, že jsou hnoje na stejný bázi je jasný a stoprocentní jde o ty koncentrace to je to čemu zrovna moc nehovím a zkouším po troškách sic evidentně to kytkám neškodí ale je to takové množství, že asi ani moc nepomáhá a osolit jim mám celkem obavy.
Proto zjišťuju co se dá. U AH musím používat Cal-mag na doplnění mikro prvků a to už mě moc nebaví je to trochu o hubu. Proto chci přejít na JIDB co se tak koukám okolo mají nejlepší efektivitu a ke konci bych k nim ještě přidal bloombastic stejně jako vždy.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 02-10-2016 v 21:56 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 47

Lidi prosím pomozte mi s tím příspěvkem 44. Rád bych se o tom dozvěděl co nejvíc

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 03-10-2016 v 10:06 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 48

Já mám na 600kilo odtah 425,a nestačí,v lete kdyz se opře sluníčko tak teploty 28 - 30 , nekdy i 33, na tech 800w bych si vzal aspon 700 - 800 a víc ..

Old Post 03-10-2016 v 12:39 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2018 - 250w HPS - 4x power plant - 45 odpovědí
21-07-2016 - 2x 400w HPS - 8x The Ultimate - 181 odpovědí
27-08-2013 - 2x 600W 2x TopSpin 2.0 Power Skunk - 111 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4603680 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív