Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x 400w HPS - 10x Power plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 17

Díky za komentář a je to tak. Jediná nevýhoda která je trochu horší na manipulaci. Tím ohýbáním strašně tvrdnou stonky a celkem těžko už se to ohýbá ale baví mě to

Jinak zapomněl jsem ještě zakomentovat smrádek zítra instaluji pachové filtry už to začíná pěkně pronikavě páchnout a ještě to nekvete

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 12-09-2016 v 05:43 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 18

Jj musi se to podchytit, dalsi kolo uz budes presne vedet jak na to. To tvrdnuti beru jako plus, neni pak potreba siti a podper pokud vychytas tu vysku na cca 60cm max.

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 12-09-2016 v 16:43 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 19

Fakt snažím se to držet co nejníž ale tak celkem hodně jsem zastříhával takže už teď je to husté jak prase. Co se týče spodků tak je s přehledem nechám pokud se nepletu efektivní vzdálenost 400w je 80 cm takže pokud bude výška do 80 cm jsem v klidu. Z minulého kola ty spodky byly dost slušné a to jsem to měl vysoké 110cm. No jsem zvědav každé kolo je pro mně novou zkušeností

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 12-09-2016 v 18:08 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 20




13. Den květu

Přidávám menší UPík z ohýbání.

1 Foto ohýbání celek
2 Foto detail ohýbání hlavní větve a postranních
3 Foto celek po vyrovnání

Hodně se snažím dostat boční větve od hlavního stonku ať mají prostor a světlo....
Pravděpodobně už dál ale ohýbat nebudu v prvním bodě není už moc prostoru a v tom druhém, že už to moc nenaroste a nerad bych pochroumal šištičky které se krásně projevují.

To všechno ukáže čas

Případné komentáře či kritiku opět uvítám

Peace

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 14-09-2016 v 19:39 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 21




18. Den 12/12

Teplota den 25-26, noc 22-25
Vlhkost den 55-59, noc 62-66

Hnojím pořád počátečním květovým poměrem na 5L = 2grow - 4 bloom - 2 micro.
Jako bonus jsem včera lehce přidal bloombastic

Holkám se daří, žádné nedostatky nevykazují a už pomalu přestávají konečně růst. Na toto kolo zatím padlo 126 ohýbacích kolínek což je masakr
Co mě ale hlavně teší je, že jsem nenašel žádného hermáče a zatím kytky vypadají stejně až na jednu odlišnou která se chce pořád tahat.

Jinak síť tahat nebudu. Ohýbáním se stonky zpevnili natolik, že jakmile bych chtěl zase ohýbat nemám šanci. Stonky jsou opravdu jak dřevo. Tak jsem teda zvědavý jak se to moje ohýbání vyplatí.

Takže se brzy opět ohlásím s novým UPem.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 20-09-2016 v 06:55 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 22

Zdar,

taky se chystam do neceho podobnyho pustit. Stan budu mit stejne velky a pocital jsem taky s temi 10 kvetinaci, ale nakonec si rikam, jestli jich nedat jen 6 nebo 8, kdyz vidim, jak to mas namackany Ty si s tim ale vedes dobre a hezky se s tim mazlis, ja na holky asi nebudu mit tolik casu. Pojedu 1x 400W nebo 2x 250W a pojedu substrat, ne ciste kokos. Co odtahy, staci ti? Mam jen jeden 250m3, tak se bojim, jestli to nebude malo, v tom boxu jsem jeste nejel...
Budu sledovat

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 20-09-2016 v 17:20 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 23

Ahoj. Namačkaný jsou tam proto, páč je ohýbám do prostoru ať tam toho mám co nejvíc. Co se týká odtahu tak na každou lampu mám odtah 385m3 a kdoví jaká výhra to není. Ale dle mého názoru na můj prostor a sílu osvětlení to stačí. A ohledně osvětlení tak hodně záleží na prostoru - na 1x 400w bych ti doporučil box 90x90 kde se ti vleze 9 kytek no a pokud chceš svítit ze dvou bodů jako já (myslím si že je to lepší než z jednoho) tak být tebou zamyslím se na pokrytí protože každá lampa má svůj efektivní dosah. Kdybych měl prostor tak vím že hravě osvítím 9x3 tj 27 kytek.

Jinak taky jedu substrát na kokos nemám čas ten se zalívá častěji. Každopádně mrkni na moje kolo The ultimate a tam uvidíš jak jsem holky vymazlil ale žádný expert ještě nejsem.

Díky za koment a ať se daří

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 20-09-2016 v 21:06 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 24




Jen takový menší doplnění obrázky aby bylo vidět, že se něco děje
Koule jsem prozatím žádné nenašel tak snad mě tato neblaze proslulá banka i podruhé nezklame

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 21-09-2016 v 19:32 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 25





25. den 12/12

Přehled z přeprcané krajiny.
Zdá se vám, že to prořídlo? správně protože dnes jsem vytáhl 3 hermáče. Denně jsem kytky kontroloval a včera kvůli menší odchylce ph na výtoku jsem kytky povytahoval a na celkem 3 kytkách jsem našel celkem 7 kulí a z toho jedna puklá takže už mě i přešla chuť na to svítit páč mám tušení, že to bude vše plné semen. Nechápu jak jsem je mohl přehlídnout když jsem je kontroloval denně a navíc ani žádný stress neprožili žádné stříhání změna hnojiv teploty vlhkosti no nic.

Takže tímto se všem členům s kterými jsem vedl debatu o DP omlouvám, že jsem tuto banku vychvaloval.

Momentálně u mě převládá naprostý vztek a nutkání podpálit celé DP i s idioty kteří tam pracují.....

tak jsem se na PP těšil :/

Nic až se ty semenáče zas nějak pohnou nebo jim vyraší taky kule hned vám to sem hodím.... Peace

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 27-09-2016 v 19:15 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 26

myslis ze bylo nutne kvuly 7 koulim vyhazovat 3 cele kytky? ja bych asi oskubal koule a nechal je tam,akorat dukladnejc sledoval....dalsi by se tam vylozene objevovat nemely nebo jen lehce.

Horsi je kdyz to zhermi a je to vsude, to je pak v haji. Kazdopadne skoda, tu jistotu u seminek nikdy mit nebudes, u dobrych klonu to taky neni na 100% ,ale sance na zhermeni sou daleko mensi.

K zhermeni taky dost prispiva prelivani...

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 27-09-2016 v 22:23 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 27

Ano já osobně si myslím, že to nutné bylo. Pokud se podíváš na tu fotku co mám na rukavici je to jasné a navíc ty kule a hermafroditní váčky byly u šišek a tam byly i náznaky těch jazýčků. Radši budu mít 7 u kterých mám jistotu než 10 u kterých ji nemám. Radši míň materiálu ale snad kvalitního pokud už to není přeprcaný. Nemysli si, že mě to neštve protože ty tři byly jedny z nejvíc obalených a s nejlepším předpokladem na pořádný šišule.
To přelití si nemyslím jako nejsem neomylný ale 2L každý 3. den když je hlína pořádně proschlá nic udělat nemůže. Můj názor je, že tam byla chyba v genetice jinak by zhermily všechny protože všechny dostávají to samé.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 06:38 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 28

Tak to hermateni mi se bananky ve sve podstate delaj porad netusim cim to je. Ale vylozene ze by me to zhermilo se mi jeste nestalo (seminka ve sklizni). Kazdopadne velke nestesti no snad ti apson tech zbylych dojede bez zhermateni. Drzim palce

Kvalita predevsim!

Old Post 28-09-2016 v 06:43 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 29

Já doufám, že už žádný hermáč nebude teď je kontroluju ještě víc a hlavně těchto zbylých 7 nemělo ani nejmenší známky, že by něco takové chtěly udělat.
Tzv. Posledních Sedm statečných tak uvidíme jak to dopadne.

Díky za podporu

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 07:04 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 30

Ja sa vám divím, dp to jebe už dobré 3-4 roky a tu je hafo pestov ktoré takto dopadli. Navyše si nemyslím že tie vzorky sú niečo xtra,napr. u sensiseedu som nezaznamenal podobné fópa a tie špičkové modely sú niekde inde čo do kvality (ersb,jack,nlxh5...)
Ale tak femky všeobecne
MO, mám to podobne, ale sú to všetko top modely tak samo bez semena, stabilna matka z regularu už cca1 rok. Ale tieto gule to je zákerná vlastnosť.. GL


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 28-09-2016 v 08:29 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 31

Tvůj grow je pro mě poslední hřebíček do rakve Dutch passion

Dřív jsem jel jen Dutch Passion a vlastně velká spousta lidí kolem mě a prostě s tím hermením problém nebyl... Co sleduju grower, a zkušenosti tak ty femky jsou SEBEVRAŽDA.. nechápu jak za to můžou chtít prachy..

a přitom mají takových peckovních , originálních odrůd ze kterých bych jel hned velkou spoustu, ale z řezů od jinak ee.. Takhle to všechno zmrvit...

______________________________________________________________

Moje zkušenost - mám 60x60 cm takže je v podstatě nemožný důkladně kontrolovat palice u zadní stěny (při scrogu a v aquafarmu), minimálně by to bylo obrovsky složitý a nešetrný..

Asi u 2, možná 3 feminizovaných ze 7 odrůd od různých seedbank, jsem našel převážně ve vrchní palici samčí květ, jednalo se o ojedinělý úkaz, v jednom případu jich byli trošku víc, při doteku vypadl pyl, ale musím říct že NIKDY JSEM NENAŠEL JEDINÉ SEMENO. V podstatě to nikdy nemělo žádný efekt. Ale to jich bylo opravdu MALIČKO, třeba jenom jedna tyčinka nekde uvnitř pálky... (mám pocit že se jedná o Sensi seeds a Barneys farm.. ale nejsem si jistý, ať někomu nekřívdím. VIZ MOJE THREADY)
Z obou pěstů byly famózní produkty

Tak ať to valí , a kdyby někde byla kula tak bych ji taky spíš odšmikl a sledoval co dál, ale jelikož ty máš 10 kytek a já 4 tak to zas není taková ztráta jinak to vypadá MOOC pěkně...

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 28-09-2016 v 08:29 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 32

Je to ale zajímavé. Minulé kolo 8x The ultimate a nic teď mám venku 3x Hollands hope a 3x Mazar a taky nic všechno femky. Je pravda, že jsem mohl ty kule a kvítka vystříhat ale byl jsem v ten moment tak vyděšený, že mě ani nenapadlo to ještě zachraňovat navíc vzhledem k tomu, že tam rašili další a další.
Každopádně další growe pojedu jinak postavím si box v dílně a to tak že dno bude pojízdné takže když budu chtít kytky zkontrolovat tak si z celým dnem vyjedu z boxu a mám to i pro lepší manipulaci. Každopádně DP už nepojedu semínka nejsou zrovna dvakrát levný a toto mě utvrdilo o názoru o ostatních. Když kytka zhermí v ideálních podmínkách které piluju neustále to už je co říct. Na další kolo si zkusím opravku OG kush a nebo L.S.D. ještě nevím ale DP už nikdy a kdyby mě to náhodou zase napadlo tak se profackuju abych si to uvědomil.

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 28-09-2016 v 09:00 AM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2018 - 250w HPS - 4x power plant - 45 odpovědí
21-07-2016 - 2x 400w HPS - 8x The Ultimate - 181 odpovědí
27-08-2013 - 2x 600W 2x TopSpin 2.0 Power Skunk - 111 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3040220 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív