Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » LED 300W, 8x SourDiesel RC, Wilma, Bcuzz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 289

Nasel jsem dobre napsanou recenzi HPS versus LED,
kde se divaji na obe osvetleni ze vsech moznych uhlu a z ruznych pohledu majitelu HPS a jejich argumentu.
Veskere argumenty zastancu HPS jsou zde roztrhany na padrt.

V clanku je popsano ze jedina nevyhoda pro pestitele ohledne LED je v tom ze uz maji a pouzivaji HPS ,v tomto pripade se jim nevyplati investovat do LED panelu ,plati to vsak jeste pouze pro ty nejzkusenejsi pestitele kteri maji pod HPS 1G/w a vic ale i v tomto pripade je to velmi diskutabilni a na hrane.
A aby toho nebylo malo tak musim jeste pripomenout ze v recenzi neni ani slovo o nejnovejsich COB-LED !!!

Pro toho kdo zacina nebo rozsiruje pestebni prostor je jednoznazne vitezem pokrok.





http://www.raysace.com/hps-grow-lig...-which-is-best/

Naposledy upravil Madical-Strains 15-11-2016 v 17:55 PM

Old Post 15-11-2016 v 17:42 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 290

Predne velka gratulace Okurkovi - sleduji celou dobu a je to super vykon )) Je videt ze frynk odvedl dobrou praci )) JE velice usmevne jak se tipuje 178g a podobne sumy pak z toho vyleze takto krasne cislo a hlavne tak krasne palice a presto to tolik lidi dokaze interpretovat jako nepresvedcivej grow atd )) usmevne. Nekeri lide zde budou taci HPS nadsenci ze kdyby se jim do zadnice zarazila vybojka verim ze bude svitit!!!

Okurku krasa!

Old Post 16-11-2016 v 12:24 PM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 291

Okurkovi ještě jednou dík že za 1, zkusil led a za 2, udělal tady journal. A jako třešnička, nedopadlo to vůbec špatne. Jsem o to víc rád že jsem ho na tuto cestu navedl. Nezdar by mě mrzel, úspěch mě hřeje. Jak píše whoau, jsou lidi který to nedoceni a budou shazovat. Cxb3590 je bod zlomu. Co přijde po něm jenom víc nasměruje hps do muzea nebo do sklepa. Jo jeden příklad z historie, dělal jsem kdysi ve fabrice na klasické obrazovky. Korejcik nám na vstupním školení vykládal jak je plasma a LCD na tenkých nohách nemá za sebou desetiletí vývoje jak klasika, nevyskousena technologie...za 5 let už ta osvědčená technologie mizla z trhu.

Old Post 17-11-2016 v 00:42 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 292

Tak vcera jsem mel cest ochutnat okurkuv vypestek. Musim ho vazne pochvalit jak dobre koureni vypestoval. Od predani me skadlila vune ktera je ohromujici. Tesil jsem se az si vecer ubalim. Chut je vytecna. Pri nadechu jdou krasne citit citrusy. Pri vydechu byla chut rekl bych ciste dieselova. Diesla jsem kouril kdysy davno a hned jsem si na tu chut vzpomel. Stav se mi taky moc libil. Hodne silny ale pritom prijemny. Dal jsem ochutnat kamosovi a ten si taky liboval. Nemam co vytknout. Proste paradni pokourenicko. Jen tak dal ;-)

Old Post 23-11-2016 v 08:41 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 293

Neshazuji LED ale pro mě jako elektrikáře je HPS prostě zatím ve vedení. Už jen z důvodu výdrže a případných oprav. Když odejde LED panel, tak už si ho neopravíš ale s HPS systémem koupíš buď výbojku, nebo předřadník a málokdy se stane, že něco odejde a když už odejde, tak rozhodně ne obojí najednou. Kdežto panel chcípne a je hotovo a předpokládám, že ten kdo jede LED nemá v zásobě druhý. Ono se to 2 kola nemusí stát ale pojedeš 3tí a bum... Obchody mají na vyřízení reklamace měsíc.

Old Post 23-11-2016 v 11:12 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 294

Mě odešel 2x předřadník za 5000 Kč a nový mi poslali až za 23 dnů.
Hrdic, co jsem měl podle tebe dělat?
Je jedno jestli ti odejde předřadník nebo driver, je to to samé. U LED panelu je těch driveru více, tak jakmile ti jeden odejde, tak svitis zbytkem a pokud máš panel s čr, tak máš po starostech.

Old Post 23-11-2016 v 13:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 295

Nebo Ti odejde jedna COB, kterou proste vymenis. Tenhle argument mi prijde dost lichej :/

Old Post 23-11-2016 v 15:46 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 296

Já mám výbojku s předřadníkem 5 let. Až takhle dlouho vydrží LED panel, tak uznám, že LED má nějakou výhodu. Problematikou LED jsem se zabýval už od střední školy, takže o tom vím své ale nemá cenu to zde rozebírat, protože každý tu má svou hlavu.
Pankytko, ty by jsi byl schopný si to sám vyměnit? Když vlezeš dovnitř, ztrácíš okamžitě záruku na celý panel.

Naposledy upravil Hrdic 23-11-2016 v 20:23 PM

Old Post 23-11-2016 v 20:12 PM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 297

Ano, ale musíš pocitat nevyhody výbojek...musíš je menit. LED by Ti mely dat 50k hodin. Ano, urcite bych to vymenil, není to v panelu, ale mam to prisroubovany na hlinikovem chladici Ale samozrejme, uznavam..když nemas cob doma, tak musíš počkat, nez Ti dojde. Nedej boze, když se Ti to stane v patek, to pak jo A souhlasim s tim, ze každý mame to svoje, tak si to budem prosazovat. To je ok, jen se bavit normalne a konstruktivne

Old Post 24-11-2016 v 00:08 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 298

Souhlasím.

Old Post 24-11-2016 v 00:38 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 299

Na nejaky ty zatezovy vysledky si ale jeste musime nejakou chvilku pockat . Apson u tohohle kusu.

Mala zmena pro pristi kolo, bart nereagoval tak sem si musel sehnat klony jinde a domluvil se s mistnim gangsterem guerilou. Model pokud vse pujde dobre bude grep puff nebo moonshine haze. No sem na to zvedavy. Pro prcky jedu pristi vikend

Kvalita predevsim!

Old Post 24-11-2016 v 12:15 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cervenakarkulka
Stálý Člen

Karma uživatele cervenakarkulka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 300

U gue. určitě chybu neuděláš. A bude i další thread?

Old Post 24-11-2016 v 16:39 PM
cervenakarkulka je offline   Profil uživatele cervenakarkulka   Find more posts by cervenakarkulka   Foto galerie člena cervenakarkulka   Click here to Send cervenakarkulka a Private Message   Add cervenakarkulka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 301

MocnyOkurek - Tak to som zvedavy a zároveň prekvapený, že nefičíš okamžite! :-) Budem sledovať!

Naposledy upravil odo 26-11-2016 v 10:43 AM

Old Post 24-11-2016 v 22:49 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whoau
Stálý Člen

Karma uživatele Whoau - 68% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 302

Hrdic co jako na LED panelu neopravis ? jasne kdyz odejde LED tak ji proste vymenis ... 200w panel ma 4 ... se 3 porad dojedes kolo nejak ... kdyz ti odejde zdroj tak bud opravis nebo vymenis ... je na tobe zda pro napr 200w panel zvolis 1 zdroj nebo jako ja 4 )) ... cele to LED teleso je slozene z cipu, napajecich zdroju nebo zdroje a chladice s vetrakem ... co si na tom proboha neopravis jako elektrikar kerej se LED zabyval to by me vazne zajimalo ... tento argument tvuj te spis usvedcuje ze si o LED moc toho nestudoval ... doporucuju rozsirit obzory a pro srovnani se opravdu podivat na EBAY ci tak za kolik je mozne komponenty kopupit.

Old Post 25-11-2016 v 10:09 AM
Whoau je offline   Profil uživatele Whoau   Find more posts by Whoau   Foto galerie člena Whoau   Click here to Send Whoau a Private Message   Add Whoau to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrdic
Stálý Člen

Karma uživatele Hrdic - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 303

Pokud odejde zdroj například tak, že se prorazí filtrační kondenzátor, nebo přechod některého ze stabilizačních tranzistorů a na výstupu k diodě vznikne špička, poškodí se tím přechod diody. I kdyby po výměně zdroje svítila, nebude svítit tak efektivně, jako před tím a její vyzařované spektrum může být úplně jiné. Vzhledem k tomu, že zdroj pro ledky v panelu je spínaný, obsahuje celkem velké množství jak aktivních, tak pasivních součástek, které jsou v dnešní době celkem poruchové. Vzhledem k charakteristice diody, je zdroj zatěžován proudově a právě proud je hlavní příčinou poruch jak pasivních, tak aktivních součástek. Neprojevuje se to hned ale spíše až po určité době. Hodně také záleží na prostředí, ve kterém je panel.
Přirovnal bych to asi ke koupi nového auta. Koupíš auto, nějakou chvíli funguje spolehlivě a po čase do něj stejně sypeš pořád jen peníze. Nehledě na to, že vaše ušetřené peníze za sníženou spotřebu stejně časem budete muset vrazit zpět. Po čase elektrolit vyschne a bude mít vyšší ERS, což způsobí větší odběr ze sítě.

Old Post 26-11-2016 v 01:20 AM
Hrdic je offline   Profil uživatele Hrdic   Find more posts by Hrdic   Foto galerie člena Hrdic   Click here to Send Hrdic a Private Message   Add Hrdic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 304

Hrdic nebude jeste dlouho fanousek led )

Kvalita predevsim!

Old Post 26-11-2016 v 08:52 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6823620 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív