Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Narušení květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
konan1
Nový Člen

Karma uživatele konan1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 25 

Narušení květu Příspěvek č. 1

Ahoj,potreboval bych radu...Svitim cca 8 tyden a kytky mi nechteji kvest.ze zacatku jsem bojoval s vlhkosti a teplotou,ale ted uz je to ok,ale potrebuji nejaky rady,aby to zacalo kvest.nekdo mi radil dat jim vic tmy,ale necham si poradit.

Old Post 06-08-2016 v 17:00 PM
konan1 je offline   Profil uživatele konan1   Find more posts by konan1   Foto galerie člena konan1   Click here to Send konan1 a Private Message   Add konan1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 2

Svietis 12 hodin? Skontroluj ci ti nikde neprenika svetlo do boxu.

Old Post 06-08-2016 v 18:22 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konan1
Nový Člen

Karma uživatele konan1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 3

svitim 12h denne,ale ted jsem jim dal vic spanku,tak zkousim jestli se to nahodou nechytne,jinak uz nevim.A svetlo mi nikde neprosvita.

Old Post 07-08-2016 v 11:28 AM
konan1 je offline   Profil uživatele konan1   Find more posts by konan1   Foto galerie člena konan1   Click here to Send konan1 a Private Message   Add konan1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

Jaký máš časovač? kontroluj kytky každou hodinu alespoň jeden den at vis jestli ti vůbec světlo svítí, tak jak má. Jináč může být dalších 10 důvodu proč ti nenakvetaji.

Old Post 07-08-2016 v 11:51 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konan1
Nový Člen

Karma uživatele konan1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 5

ted jim davam 10h svetla a 14 tmy.kamarad mi poradil,ze by to mohlo pomoct,tak zkousim... jinak svetlo kontroluju porad a to sviti dobre.ventilatory a odtah,tak bezi porad.me uz toho moc nenapada cim to muze byt zpusobeny

Old Post 07-08-2016 v 12:31 PM
konan1 je offline   Profil uživatele konan1   Find more posts by konan1   Foto galerie člena konan1   Click here to Send konan1 a Private Message   Add konan1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2021 - Narušená fotoperioda v květu - 3 odpovědí
24-08-2004 - Stagnace květu - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8878890 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív