Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » HELP - neroste to a kroutí se mi listy dolů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
9rr
Nový Člen

Karma uživatele 9rr - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 24 

Hydroponie HELP - neroste to a kroutí se mi listy dolů Příspěvek č. 1




Ahoj všichni...
Mám malej problém, jedu bubller AH, 150W son t plus a nějak se mi zdá že mi to jednak poslední dobou neroste a taky mám nějaký zrkoucený listy...poradíte někdo???Zkusím sem fouknout fotku.
Jestli někod fíte v čem tkví problém poraďte mi prosím, sem z toho celej nešťastnej....dík předem moc..
Ještě sem zapomněl dodat že to zhruba 25 den v květu, musel sem zaštípat vršky palic , jinak by se mi to tam ani nevešlo.... Hustota roztoku je taková jako v návodu, taky přehnojený to snad není, jestli by to mohlo bejt PH??? to nevím, měřím akvatestem, ale vzhledem k tomu že je roztok barevnej tak to možná zktresluje....
Ještě 1 dík....

Old Post 02-08-2003 v 09:21 AM
9rr je offline   Profil uživatele 9rr   Find more posts by 9rr   Foto galerie člena 9rr   Click here to Send 9rr a Private Message   Add 9rr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
9rr
Nový Člen

Karma uživatele 9rr - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 2

ASI TO BUDE TOU TEPLOTOU

a možná taky nízkou vlhkostí, dneska sem tam dal 4 vlhčený šátky na zvýšení vlhkosti(sou v takový vaničce s vodou, fotku bohužel nemám, až zas budu mít foťák hned to sem frknu...), tak sem zvědavej jestli to pomůže...škoda, nevíte co pak s tou kytkou? Jestli se prostě sklízí za 60dní, a nebo když je postižená touhle teplotou jestli se třeba může nechat déle kvést???každopádně myslím že už zejta. Kdybych měl prachy tak taky nakoupím stínítka, ael já je nemám, uďál bych si je ale zatím nmemám kde, tak to přinejhorším bude 1. úroda zmrvená no....
Díky za konzultaci určitě dám vědět jak to klape nebo neklape.....

Old Post 03-08-2003 v 23:06 PM
9rr je offline   Profil uživatele 9rr   Find more posts by 9rr   Foto galerie člena 9rr   Click here to Send 9rr a Private Message   Add 9rr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
9rr
Nový Člen

Karma uživatele 9rr - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 3

tak to ta teplota asi bude...
Dneska sem si s tím pohrál a trošku sem to tam zpřeházel, foto dodoám až ... Teďka je jen problém s tím že tam teplota vzduchu je taky přes 30 stupňů...No budu to řešit tak že hold přes léto nebudu moct růst....pro příště...
Jinak pánové děkuji za radu a někdy se třeba sejdem v kroužku....

Old Post 04-08-2003 v 21:28 PM
9rr je offline   Profil uživatele 9rr   Find more posts by 9rr   Foto galerie člena 9rr   Click here to Send 9rr a Private Message   Add 9rr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 4

já bych to každopádně zkusil trochu propláchnout v peroxidu nebo nasadit slabší roztok. jestli nejsou kořínky pěkně bílé, tak víc bublat aby nehnily (doufám že se tě to nedotkne, opakuji to tady jenom pro jistotu a protože přelité kytky vypadají podobně)

Old Post 06-08-2003 v 19:58 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
9rr
Nový Člen

Karma uživatele 9rr - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 5

No nevim , myslim že to tim nebude, přehodil sem časy aby to svítilo přes noc a je to mnohem lepší...
Zejtra bych měl mít o5 foťáček tak snad se tu něco objeví....
Zatím ahoj...

Old Post 06-08-2003 v 21:51 PM
9rr je offline   Profil uživatele 9rr   Find more posts by 9rr   Foto galerie člena 9rr   Click here to Send 9rr a Private Message   Add 9rr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmouK
Stálý Člen

Karma uživatele SmouK - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 55  

Nápad re/ Příspěvek č. 6

možná si to přehnal s dusíkem.... skus to prolit wodou. teplota je nejlepší kolem 23-27 tak nějak to udržuj.........

Old Post 07-09-2003 v 12:56 PM
SmouK je offline   Profil uživatele SmouK   Find more posts by SmouK   Foto galerie člena SmouK   Click here to Send SmouK a Private Message   Add SmouK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6528750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív