Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First indoor 600w, Chocolate Rain
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

First indoor 600w, Chocolate Rain Příspěvek č. 1

Zdravim Vás,

dnes jsem tretim dnem v rustu a rozhodl jsem se to zdokumentovat, taky predevsim z duvodu Basich cennych rad.

Homebox growlab 120x120x200
odtah RK 160/460 m3/h
pritahy pasivni
pachac prima klima 620 m3/h
hnojky Boigreen
Jeden stojanovej vetrak na ofuk + jeden malej klipsnovej primo na stinidle, kvuli teplote, ale moc to stejne nepomaha.
16x Chocolate rain rizky od jednoho clena zde
vse uvidite na fotkach

1 den.- po privezeni rizku byli par hodin bez svetla, ale myslim ze to zvladli v pohode..presadil jsem je zalil a dal je pod svetlo na 18 hodin nekdy od 19:20 byli pod svetlem, potom jsem odjel, a kdyz sem se vratil..tak v boxu byla teplota 35 stupnu..okamzite jsem otevrel okno..i box, kytky byli uvadli, ale nejak se vzpamatovali..zacal jsem je postrikovat rozprasovacem s upravenym ph..akorat nemam presny pH meric. jen kapky..tak nevim zda je to uplne presne..pH bylo kolem 6, noc jsme prezili, ale teplota furt 32 stupnu kdyz je necham chvili bez mokrejch rucniku a nestrikam je vodou. Pak hned teplota klesne pod 29C, a vlhkost naopak stoupne taky kolem 80%, jinak se drzi kolem 70% nekdy pod 70%

2 den ( 24 cervence ) - zalil jsem je znovu, byli podle me malo zalite, stale jen s upravenym pH vody. teplota byla v tech 10:00 28,8 C vlhkost 68%, kdyz meli holky noc...tak teplota byla kolem 26 C + -, vlhkost kolem 80% spise pod 80%. Vecer nekdy po rozsviceni svetla, jsem je zalil znovu, uz s korenovym stimulatorem X rooting ( Biogreen)

3 den- zdaj se mi listy furt povadle, i predesle dva dny byli povadle, sice vidim ze holky rostou, ale spodni listy jsou slabe a nekde je i dokonce ten list suchej ( takovej nazloutlej, nevim cim to muze byt jestli spatnym pH nebo tou vysokou teplotou, protoze pres noc, tam proste je kolem 32C...i kdyz tam mam nadoby s vodou atd..pridavam fotky

Chtel jsem se zeptat, na vase rady..ohledne tech listu, jestli je to nejak vazny..? Co popripade udelat..? Jestli je treba odstrihnout nebo je nechat..? A taky co udelat s tou teplotou..bohuzel bydlim v predpioslednim patre panelaku a drzi se tu teplo strasne..a to venku nejsou ani velky paraky. Premejslel jsem ze koupim zvlhcovacku za 500 v datartu od Sencor a nebo myslite ze by pomohla hadice vyvedena ven..? ze by si to nasalo ten studenejsi vzduch..? Díky moc a zde foto

https://s19.postimg.org/4hc79dzsv/13632736_10206752329233106_817025336_o.jpg

https://s19.postimg.org/kguusxvun/13639864_10206752329113103_1990536581_o.jpg

https://s19.postimg.org/wwrkmop6n/13681820_10206752329153104_771472313_o.jpg

https://s19.postimg.org/gaa0dlw8v/13833266_10206752329353109_635097537_o.jpg

https://s19.postimg.org/nrnt6kb5r/13835535_10206742613350215_929402616_o.jpg

https://s19.postimg.org/n3eynmcfz/13835844_10206752329393110_919424651_o.jpg


upload jpg

https://s19.postimg.org/3mu913hbz/13835699_10206752385594515_143482365_o.jpg

https://s19.postimg.org/65fy1s327/13839861_10206752385514513_52424642_o.jpg

https://s19.postimg.org/4rob6h3sv/13843378_10206752385554514_732996931_o.jpg


post a picture

Díky moc za jakékoliv rady

Old Post 25-07-2016 v 08:55 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 2






Nevim jak se pridavaji fotky, koukam ze jsou uplne maly po rozkliknuti zkusim primo z ntb je pridat, tak druhej pokus:

Old Post 25-07-2016 v 09:07 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 3





A jeste tady

Old Post 25-07-2016 v 09:12 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 4

čau,
tak za prvý bych zvedl to světlo, už jen to ti tu teplotu trochu sníží - čím blíž k lampě -> tím větší teplo, nejlepší by bylo, kdyby ti ten teplej vzduch pod lampou nějakej ventilátor rozfoukal po celým stanu.
Pak bych na tvým místě nestříkal tím rozprašovačem, když na holky zrovna svítíš.
Prvních pár dnů občas bývají slabší, dokud nezakoření (zde dávej pozor, abys to nepřeléval, pak ke kořenům nepůjde vzduch(nebudou růst a budou uhnívat). (stačí dát tak 3 cm prst do hlíny a poznáš, zda je vlhká) - popř. se to dá časem odhadnout, když vezmeš květináč do ruky, ale na to musíš mít už nějakej cit bych řekl.
Nějak teda nechápu, proč tam máš ty nádoby s vodou? To má simulovat tvorbu vlhkosti?
Zvlčovačka se ti bude hodit, minimálně v tom růstu, i když venku nějaký extra vedra nejsou.
Substrát máš jakej? Přijde mi to, jako by potřebovaly holky pomalu nějakou výživu, avšak nerozeznám, zda jsou světle zelené nebo jen osvícené od lampy, každopádně ta je dle mě fakt blízko, řekl bych, že 600w není zrovna správna volba při prvním kole, každopádně držim pěsti
pokud se v něčem mýlím, budu rád, když mě někdo opraví. howgh

Old Post 25-07-2016 v 09:44 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 5

1. je chyba, žes je nedal do menších květníků, myslím že jsem Ti o tom říkal proč by to chtělo dát do menšího objemu
2. dostaly šok, teplota
3. jsi na dobré cestě je přelít, pokud již přelité nejsou, vzdušná vlhkost je vysoká, kytka není tudíž schopna přijímat tolik vláhy z média (hůře se jí vypařuje vlhkost)
4. neros je když je světlo, vzhledem k vlhkosti spíše neros vůbec
5. květníky budou podle mne dost těžké, nezalévej, nech je ať to trochu vstřebají - zalil jsi je tak, že z nich něco vyteklo? Pokud ano, fakt nějakou dobu nezalévat, v řádu dní, žádné kořeňáky nic, prostě nechat ať trochu proschnou a aby kořeny měly šanci se rozjet a ne jen bojovat o přežití.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 25-07-2016 v 09:45 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 6

Díky moc za reakci.

Severus: prave klipsnovej ventilator je primo na stinidle a sviti primo na svetlo, takze by to mel rozfoukat + k tomu jeste jeden velkej ventilator, kterej osciluje. Svetlo teda jeste zkusim zvednout o par cm, uz sem ho nekolikrat zvedal, tak jsem neveddel, aby nebylo az moc vysoko a zpomalil by se rust. Tak ona vlhkost ma byt okolo tech 80% ne..? a já mam vetsinou kdyz maji svetlo kolem 70-60%, takze bych je mel treba rosit, kdyz maji tmu..? Jinak ty nadoby s vodou, nekde v threadu jsem cetl, ze davali nadoby s vodou aby snizili teplotu, ale taky mi to ted prijde jako blbost, mam tam i vlhky rucniky, ale musej se furt namacet. Ten odtahovej ventilator mi vsechnu vlhkost vysaje. Da se nekde poridit regulator otacek vetraku..? ze bych ho snizil, a byla by vetsi vlhkost a nemusel bych tam furt davat ty rucniky a rosit to..?

guerilla: jo mas pravdu, ale nechtel jsem he prasazovat, a taky mi par lidi rikalo ze to nemusi byt, ale mel jsem poslechnout tebe. Kolik mám teda držet tu vlhkost..? Jeste otazka..mam v roztoku namichanou vodu s upravenym ph a tim x rootingem..mohu holky rosit timhle..? nebo radsi normalne vodou, popripade upravit ph..? A s tou teplotou teda nic neudelam..? Bojim se aby mi nechcipli, kdyz je tam tech 32 stupnu..je to vetsinou pres noc..kdy ja spim, protoze nemuzu mit otevreny okno do koran, kvuli sousedum..

Old Post 25-07-2016 v 10:01 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 7

Ted nejaky dve hodky pred noci, je tam teplota 31,2 stupnu a vlhkost jen 59%..prtoze rucniky vysychaj..tak nevim co s tim jestli znova namocit nebo nechat byt..nebo dkoknce koupit tu zvlhcovacku...tou by se mozna i snizila teplota nebo se pletu..?

Old Post 25-07-2016 v 10:13 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 8

Nevypadaj, že by měly chcípnout, jen je neros a už nezalévej. Ros popř na stěny boxu, když už.

Vlhkost max 65, klidně v rozmezí 55-60% je ok. Noční vlhkost 80% je moc, na noc asi dát pryč ručník/y a na noc nerosit. Ventilace Ti asi nejede non-stop, že? Bylo by fajn, kdyby jela.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 25-07-2016 v 11:35 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od JohnyLachanto
Svetlo teda jeste zkusim zvednout o par cm, uz sem ho nekolikrat zvedal, tak jsem neveddel, aby nebylo az moc vysoko a zpomalil by se rust.


No dokud se nevzpamatujou a nepusti poradne koren tak stejne moc neporostou... 600w je svetla az doprdele na takovy prcky tak se neboj to dat i metr-dvacet nad ne a postupne snizovat treba az na 50cm (klidne i min jestli to uchladis, ale hlavne postupne).

Jinak ano, mě u 400w zvlhčovačka dokázala srazit teplotu o 1,5 - 2 stupně. Jestli máš winga zapřemejšlej i o heatshieldu. (přímo pod výbojkou by to mohl taky bejt rozdíl nějakýho stupně k dobru a navíc líp osvítíš kraje)...

Edit. teď koukám že winga nemáš, ale proboha sundej ten hadr ze stínítka!! To chceš vyhořet?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-07-2016 v 11:51 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 10

guerilla: Dobre zkusim akorat ty steny obcas postrikat. Jinak ventilace jede nonstop. jak odtah tak cirkulacni. Oukej stou vlhkosti teda, ale ted jsem koupil zvlhcovacku, tak rucniky dam pryc i ty nadoby, ktery akorat prekazi a zkusim to napojit..akorat teda aby tam nebylo zase moc vlhko..? Koupil jsem to take kvuli te teplote..ze to aspon o jeden stupen snizi Kolik idelani vlhkost pro kytky v noci..? Ted maj totiz noc..

crazyben: Dobre zkusim to jeste prizvednout a uvidim co to udela. Ja to u nekoho videl, tak jsem myslel ze to pomuze ten hadr..uz ho davam dolu, ale i tak jsem byl opatrnej. A jak jsi mel tu zvlhcovacku zapojenou..? pres aluflex nebo primo v boxu..? To co jsem koupil vydrzi 10 hodin v provozu..pak se musi doplnit voda. Je dobre ji mit pustenou taky nonstop..?

Old Post 25-07-2016 v 13:28 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 11

Tvl tak toho hadru jsem si nevsiml, ten je dobrej
Světlo se zvednout neboj, 600W prosvítí hodně hluboko - doporučená vzdálenost je 60 cm cca od kytek, ale víc je občas míň
Vlhkost mas v poho hele.
S těma nádobama mi to přijde jako blbost už jen kvůli tomu, že je to šestikilo tu vodu ohřeje poměrně rychle(odpaří se)
Určitě se regulátor otáček dá pořídit, ale většinou se prodává už ke kompletu, ale nejspíš půjde i "přiinstalovat", avšak zkušenost nemám.
Je to hlína(nepředhnojená/předhnojená) nebo kokos?

Old Post 25-07-2016 v 13:34 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 12

Severus: O tom hadru jsem to četl u nekoho v threadu, ale uz nevim kde.. Takze s tou zvlhcovackou jsem udelal blbost..? I tak ji zkusim napojit, jako vlhkost byla v pohode, protoze jsem furt ty rucniky namacel, aby se tam nejaka vlhkost udrzela. Takze ted vse nepodstatny vyndam a napojim tu zvlhcovacku pres aluflex hezky dovnitr. Jinak hlínu mam Light mix od Biogreenu..

Old Post 25-07-2016 v 13:45 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 13





4 den růstu - teplota v boxu pres den 33 stupnu..kdyz nastrikam steny vodou klesne na nejakych 31 stupnu, vlhkost 50-60%. Aktualni teplota, čili kdyz maji holky noc kolem 27 stupnu, ventilace jede nonstop, ale na polovicni vykon..podle toho jak se to doviji v boxu, vlhkost 70%. Dnes i včera bez zálivky, na doporučeni matkare tedy guerilly..jeste pred rozsvicenim je radsi zkontroluju jak na tom je vlhkost v substratu, kdyby byli nahodou vyschly, tak bych jim vodu dal. Zvlhcovacka jede taky pomalu nonstop, ale je moc slaba..co bych taky chtel za 490 korun. Takze dnes sem objednal jinou, ktera je o dost vykonejsi a zitra ji tu nejspis budu mit, tak jsem zvedavej jak bude slouzit ( značka Hyundai Hum 770 ).

Jinak holkam se snad už vede o něco líp, i když furt to neni idealni podle me.

Old Post 26-07-2016 v 16:05 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 14

Podle mne ještě nějaký den zálivku potřebovat nebudou. Jinak co se týče vlhkosti vzduchu, crazyben má hezký thread http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77015 , ale řekl bych, že ty tabulky platí pro rostliny které se už rozjely, takže vlhkost jak teď máš je cca ok, možná by mohla být - podle mého názoru - nižší, určitě alespoň ta v noci.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 27-07-2016 v 09:19 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 15






Dnes 5 den rustu - predem se omlouvam jestli komentuju moc casto, kdyz mam cas, tak proste budu psal kazdy den. Pres den holek teplota cca 31 stupnu, vlhkost nad 50%. Kdyz meli holky noc cca kolem 17:00 teplota 25,3 stupnu a vlhkost nad 70%, ted aktualne taky teplo nejakych 25 stupnu a vlhkost 70%. Zvlhcovacka je hodne dobra, muzu nastavit nekolik vykonu, coz se hodi. Kdyz maj holky noc jedu odtah na ctvrt vykonu nekdy ani ne..jen aby to trosku proudilo a netvorila se plisen..a ta vlhkost se hezky udriz okolo tech 70% a zvlhcovacku jedu taky na nejnizsi stupen. Kolem pul 8, az budou mit den tak zase hodim na nejvyssi obratky odtah..i cirkulacni vetrak a zvlhocavku taky zvysim..pridavam foto..z dneska ( 17:00). Zda se mi ze holky vypadaji o dost lepe akorat na nejakych listkach jsou furt nazloutle..viz foto

Old Post 27-07-2016 v 18:10 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 16



6 den - pres den 30 stupnu, vlhkost kolem 60%
- aktualne v noci(14:00) 25,1 C, vlhkost 71%

Mam otázku..neni nápadný že největší odber elektriny budu mít vlastne vecer, v noci a ráno..? Jelikoz svetlo se rozsvici v 19:20 a zhasíná ve 13:20..? Díky

Po dnesni kontrole jsem si vsiml ze z meho pohledu jsou dve kyticky zeshora suchy, jinak vsechny maj takovou tmavsi barvu ty hliny..premyslim, ze je dnes uz zaliju..pockam do 19:00 pak zkontroluju vlhkost ze spodu kvetinacu a kdyztak zaleju. Pridavam foto tech dvou kytek "s proschlym substratem".

Old Post 28-07-2016 v 13:41 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-12-2016 - First 600w Coco Drip - 43 odpovědí
05-06-2017 - 1m2 - 400W (Chocolate rain) - 42 odpovědí
09-03-2013 - first indoor 600W - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2197630 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív