Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Semena mazar??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Babka korenarka
Nový Člen

Karma uživatele Babka korenarka - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Dotaz Semena mazar?? Příspěvek č. 1

Zdravim profici.potrebuju poradit.jel jsem mazara a nekde mi nejspis prosvitala skrin takze na jedny kytce na jedny palici se udelali semena..no a ja potrebuju vedet co z nich bude uz je mam nakliceny ale jestli je velky procento ze z toho bude nejakej shit tak to rovnou vyhodim.diky vsem za rady usetrite mi spoustu casu;-)

Old Post 17-08-2017 v 11:30 AM
Babka korenarka je offline   Profil uživatele Babka korenarka   Find more posts by Babka korenarka   Foto galerie člena Babka korenarka   Click here to Send Babka korenarka a Private Message   Add Babka korenarka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blazini
Stálý Člen

Karma uživatele blazini - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 195 

Příspěvek č. 2

Shit to urcite nebude,aka je sanca ale ze to bude hermit to ti musi prezradit niekto kto stym ma skusenost.

Old Post 17-08-2017 v 11:34 AM
blazini je offline   Profil uživatele blazini   Find more posts by blazini   Foto galerie člena blazini   Click here to Send blazini a Private Message   Add blazini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babka korenarka
Nový Člen

Karma uživatele Babka korenarka - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 3

Kdyby to mel bejt hermac tak je vyhodim

Old Post 17-08-2017 v 11:36 AM
Babka korenarka je offline   Profil uživatele Babka korenarka   Find more posts by Babka korenarka   Foto galerie člena Babka korenarka   Click here to Send Babka korenarka a Private Message   Add Babka korenarka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 4

Zdary, není to tak dlouho, co se tu někde podobné téma řešilo. Závěr byl myslím takový, že ze zhermení stresem herma vyjít nemusí. Vlastně se to trochu podobá výrobě fem. semen. Akorát je stres vyvolán jinak 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-08-2017 v 12:25 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 5

Jestli stín chceš rozjet další kolo pod lampou tak se na to vykašli ven to klidně dat můžeš

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 17-08-2017 v 12:50 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babka korenarka
Nový Člen

Karma uživatele Babka korenarka - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 6

Venku z toho uz moc nebude.ale ok tak diky za rady.

Old Post 17-08-2017 v 13:13 PM
Babka korenarka je offline   Profil uživatele Babka korenarka   Find more posts by Babka korenarka   Foto galerie člena Babka korenarka   Click here to Send Babka korenarka a Private Message   Add Babka korenarka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Babka korenarka
Venku z toho uz moc nebude.ale ok tak diky za rady.


Příští rok je taky sezóna

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 18-08-2017 v 08:23 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 8

Mel sem v in taky par semen a ted to mam venku.. A 2uz kvetou.. A sou skoro hotove.. Zachovali se jak automat.. Zbytek jeste se ani neprepl a ta nejvetsi uz ukazala damske pohlavi .. Zatim hermac zadny.. Ale taky bych to pod lampu nedal.. I kdyz v tom ta skunkova genetika je.. Radci ven

Old Post 18-08-2017 v 10:10 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9

Jeste bych dodal že to co mi zhermilo v in.. Tak bylo z femek.. A nasel sem po sklizbi jen pulku 1bananku. Takze zadnej velkej hern to asi nebyl. Ale tak 40semen to dalo..

Old Post 18-08-2017 v 10:11 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Babka korenarka
Nový Člen

Karma uživatele Babka korenarka - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 10

Pekneee.ja to.mel to samy taky fem a jen jedna palda.hodilo to asi tricet semen..nakonec jsem to vcera dal do malych kvetinacu a necham to v parniku uvidim co z toho vyleze.diky vsem za rady..mr.x davam karmu.dikes

Old Post 18-08-2017 v 10:21 AM
Babka korenarka je offline   Profil uživatele Babka korenarka   Find more posts by Babka korenarka   Foto galerie člena Babka korenarka   Click here to Send Babka korenarka a Private Message   Add Babka korenarka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1218240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív