Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First indoor 600w, Chocolate Rain
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 81

Hele ja se naucil minuly kolo uplne super strihani. Je to rychlovka jak svin. Jen ojebes velky listy vytahnes i s korenama vytrepes at uz hlinu nebo v mem pripade kulicky to povesis a cau! Finalni uprava se dela pak pred najebanim do drticky a poslanim do brka.

Kvalita predevsim!

Old Post 06-10-2016 v 12:59 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 82

pak to ale dělaš pořad když čadiš.... to by se mi taky nechtělo...

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 08-10-2016 v 09:16 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 83

[účet odstraněn]

Old Post 08-10-2016 v 17:12 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 84

Lidi od toho jsou přece kamarádi který nezištně pozvete na "košt".. Že si to budou muset tvrdě odmakat je už věc jiná, a tu se klidně můžou dozvědět až na poslední chvíly.

Edit : Jinak fakt super pěst, a divim se že si měl na ty lidi tady nervy XD Četl jsem teda jen poslední stránky ale i tam bylo dost flamu

Old Post 08-10-2016 v 17:41 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 85

[účet odstraněn]

Old Post 08-10-2016 v 18:55 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 86

Zdravim, sory za odmlku

Dnes jsem to vsechno dovazil a nahazel do sklenic..docela rychle to uschlo, ale bylo to taky diky tomu ze mi 3 dny jela ventilace nonstop + malej vetracek. Pak jsem to vypnul, aby nebylo preschnuto. Zitra dodam jeste fotky..dnes uz na to opavdu nemam silu. Co se tyka gramaze, tak toho bylo nejakych 402g coz neni spatny, ale nevim proc..cekal jsem proste vic. Ma to krasnou vuni..a dobre to chutna..jsem hodne po tom brku unavenej, ale myslim ze je to tim..ze sem se s tim sral takovou dobu..ted uz se bude jen v klidu kourit.. za par dni bych chtel rozjet dalsi kolo..tak uvidime..rad bych zase vyzkousel nakej jinej model. Diky za vsechny vase rady, bez Vas bych tohodle vysledku nikdy nedosahl..

Dirty86: nene..ze zacatku kdyz byli rizky tak jsem to mel metr a neco vysoko od vrcholu( takhle vysoko jsem to mel, protoze jsem mel vysokou teplotu strasne)..a postupem casu jsem to snizoval az na vyslednych 30 cm..

Na zaver bych rekl, te vcelku to nebyl spatnej pest, ale opravdu jsem si veril na vic g. Nevim kde byla chyba..mozna ze zacatku nebyli idelani podminky( vysoka teplota + mala vlhkost ) proste urcite bylo par chyb...dalsi asi nekdy, ze obcas byli malo zalite..mozna jsem taky nehnojil tak jak jsem mel, radsi jsem daval min abych je nespalil..jsou to je spekulace..jinak samozrejme chci podekovat clenovi guerilla..za vybornou kvalitu rizku..mohu jen doporucit

Zatim se mejte vsichni fakt a snad zase priste

Old Post 09-10-2016 v 23:14 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 87

400 je ti na první pěst málo ?? tvl co by za to jiní daly

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 11-10-2016 v 08:00 AM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 88


Neni mi to málo, říkám, že jsem si věřil na víc, jak sem ty kytky viděl růst atd..jinak jsem samozřejmě spokojenej s tím, že mi vubec neco vyrostlo..

Old Post 11-10-2016 v 15:09 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Palec nahoru Report? Příspěvek č. 89

Ahoj, poradil sis slusne a kytky jsi mel pekny, chvalim. Vynos jsi mel taky dobry.
Chtel jsem Te poprosit, kdybys mel cas a chut, abys tady napsal shrnujici report na chocolate rain, nejake parametry rustu kytek, chut, kour, stav a podobne blbinky. Me i dalsim by to urcite pomahalo pri rozhodovani vyberu modelu.

Dik a cau

FLY on the Sky

Old Post 03-12-2016 v 11:08 AM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HunterS
Nový Člen

Karma uživatele HunterS - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 3  

Report Příspěvek č. 90

Zdarec, kolega Ether žádal o shrnutí modelu, teď mi prošel skříní, tak to udělám za OP.

Dostal jsem se ke krásnejm řízkům chocolate rainu, rychle kvetoucího indikovitýho fenotypu (pak je prý ještě druhý, sativoidní, pomalu kvetoucí)

Co mě zprvu zarazilo bylo, že ty kytky vůbec ale vůbec nerostly do vejšky. Měl jsem je pod MH lampou necelé 4 týdny a za tu dobu se nejvyšší kytka dostala na necelých 35 cm, průměř 30-32. Zato do šířky, to jely. Na konci druhého týdne jsem je všechny zFIMoval, a i ty, u kterých se mi zastřižení tolik nepovedlo, vystřelily mocné vedlejší větve. Na konci růstu jsem měl už téměř dokonale vyplněný celý prostor, takže pro SoG je to boží kytka. Pak jsem se někde dočetl, že stojí za to nechat ji růst klidně i 6 týdnů pro lepší výnos (do květu jsem nevěděl, co je to za model... znáte to, řízky přes kamaráda kamaráda kamaráda...)

Ještě k výšce - je to super model, pokud jste omezeni výškou pěstírny. Přepínal jsem je, když nejvyšší měla 35, a během květu se natáhly +- o 100 % na finálních 60-70 cm.

I když často píšou, že nepotřebují moc hnojit a nadbytek živin jim nedělá dobře, hnojil jsem je v květu téměř pořád plnými dávkami a snášely to v pohodě. Sem tam se jim maličko kroutily malé lístky do sebe, ale to se s tímhle modelem děje více lidem, tak je to možná normální. Hotové byly zhruba na 8,5 týdnech.

K výnosu, v hlíně pod 600 W se mi povedlo udělat 1g/W, i když nikdo do poslední chvíle nevěřil, že tam bude víc jak 500, byli to fakt hrozný prcci.

Paličky jsou tak středně tvrdé, světlé, krásně osypané.

A teď ke kouři:

Co se týká vůně, nejdříve to vonělo hodně ovocně, z vykúrovaného už je cítit krásné lehké čokoládové aroma. Chuť je čokoládová, lehce kushová, ovocná. Rozhodně stojí za to ochutnat.

I když je to indica-dominantní feno, není to žádný couchlocker. Nakuřuje pekně, ale high zdědila spíše po svých sativoidných rodičích, příjemné na běžné domácí kouření.

Za mě velkej palec nahoru, prcci co se nezdaj s čokoládovou chutí a příjemnym high, idealní letní model.

Pěstu zdar!

“Good people drink good beer.”

Old Post 08-07-2017 v 12:16 PM
HunterS je offline   Profil uživatele HunterS   Find more posts by HunterS   Foto galerie člena HunterS   Click here to Send HunterS a Private Message   Add HunterS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

zdarec, pamatujes si, cis to kupoval za zvlhcovacku? Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od JohnyLachanto
guerilla: Dobre zkusim akorat ty steny obcas postrikat. Jinak ventilace jede nonstop. jak odtah tak cirkulacni. Oukej stou vlhkosti teda, ale ted jsem koupil zvlhcovacku, tak rucniky dam pryc i ty nadoby, ktery akorat prekazi a zkusim to napojit..akorat teda aby tam nebylo zase moc vlhko..? Koupil jsem to take kvuli te teplote..ze to aspon o jeden stupen snizi Kolik idelani vlhkost pro kytky v noci..? Ted maj totiz noc..

crazyben: Dobre zkusim to jeste prizvednout a uvidim co to udela. Ja to u nekoho videl, tak jsem myslel ze to pomuze ten hadr..uz ho davam dolu, ale i tak jsem byl opatrnej. A jak jsi mel tu zvlhcovacku zapojenou..? pres aluflex nebo primo v boxu..? To co jsem koupil vydrzi 10 hodin v provozu..pak se musi doplnit voda. Je dobre ji mit pustenou taky nonstop..?

Old Post 10-08-2017 v 11:04 AM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-12-2016 - First 600w Coco Drip - 43 odpovědí
05-06-2017 - 1m2 - 400W (Chocolate rain) - 42 odpovědí
09-03-2013 - first indoor 600W - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1308090 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív