Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sativa mix nejen v hlíně pod 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Obecné Sativa mix nejen v hlíně pod 600W Příspěvek č. 1





Nazdar Groweři, v indooru to přes léto lehce skomírá, tak přispěji svým dalším pokusem.
Konečně jsem rozjel pěst, na který se těším už od loňska. Zasel jsem o trošku dřív, ještě před koncem předchozího kola. Bylo třeba využít mimořádně vysoké vlhkosti, která se posledních pár týdnů ve sklepě pohybovala v rozmezí 70-85%. Takže z mé sbírky, kde se nashromáždilo několik snad zajímavých odrůd, jsem nakonec vybral šestnáct kousků jedenácti strainů s minimálním podílem sativy 60%. Jedno semínko od každého strainu bude v hlíně (11l), no a zbylých pět v kokosu (6l). A jelikož opět vše do 48mi hodin vyklíčilo, líp to snad ani začít nemohlo.
Klíčení proběhlo na osvědčených vatových tamponech a po dvou dnech šla všechna semínka do substrátu. Na začátku svítily dvě úsporky 6500K celkem 50W, po pár dnech je vystřídala MH výbojka Philips 250W a později čtyřkilo.

Výbava na květ je tato:

HomeBox Q 120
Gavita DigiStar 600
Cooltube Prima Klima BSG 125 + TT 125
Sylvania Grolux 600W
odtah NTS TT 125 RT
přítah Vents TT 100 s regulací
filtr Prima Klima Industry
nějaký ofuky, pH Essentials, EC Platinium

A teď k posádce: název - banka - % sativy - udávaná doba květu v týdnech

1x Haze #13 - Nirvana - 90 - 14
1x Rapsberry Cough - Nirvana - 70 - 11
2x Amnesia Gold - Pyramid - 80 - 11
2x Chocolate Haze - RQS - 95 - 10
1x Arjan's Haze #3 - GHSC - 70 - 10
1x Jekyll Passion - Samsara - 65 - 10
1x Sativa des Rois - French Touch - 75 - 9
2x Jack Herer - Vision - 80 - 9
2x Critical Jack - Dinafem - 60 - 9
1x Tutankhamon - Pyramid - 60 - 9
2x Jamaican Dream - Eva - 90 - 6

Semínka Amnesia Gold byly dost malý a neduživý, ale vyklíčily dobře, i když jedna měla jen jeden lístek a byla trochu opožděná. Jedna ze dvou Raspberry Cough po vyklíčení nenašla dost síly do života, takže se naskytla šance pro druhou Jamaicu.
Čekám, že to bude pěkná divočina, u Choco Haze banka dokonce nedoporučuje pěstování indoor kvůli velikosti. A když si vzpomenu, jak se mi indika WW sotva vešla do stanu... Taky je to teprve moje druhý kolo pod šestikilem, ale jednou ročně je třeba nachystat zásoby na zimu, no né. A nějak zvlášť mne neláká celou dobu hulit stejnej model.
Jinak substrát jsou smíchaný dva pytle LightMixu od Atami a Plagronu a hnojiva vyzkouším komplet BioBizz, dále pak Canna coco pro+ a hnojiva JIDB.

1 - archiv
2 - start 23.6.
3 a 4 - po dvou týdnech, pod 250W

Naposledy upravil murmur 24-07-2016 v 19:03 PM

Old Post 24-07-2016 v 12:21 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 2






Po necelých třech týdnech došlo na přesazení do 6l hlíny nebo 3,5l kokosu a přesun do boxu pod MH 400W Philips. Tahle výbojka si s Gavitou na 400W moc nerozuměla, až na jednu vyjímku trvalo rozsvícení 3-10 minut. Zkusil jsem vyměnit CT za Waveflector, ale jen se zvednula teplota, která do té doby nepřesáhla 25°C. Lampu jsem pověsil metr nad a snižoval o 10cm denně až na půlku. Použitím CT se ovšem vyskytnul (ne)malý problém - Q120 má jen jeden otvor pro odtah, a to vrchem. A jelikož můj sklep má výšku 212cm, už jenom postavit box je docela výzva, a hadici jsem tam nedostal. Škoda že ty boční otvory mají jen 99mm, naštěstí český kundil domácí si vždycky nějak poradí (obr. 3).
Většina kytek roste bez zásahu nebo s troškou LST, záštip proveden v kokosu u JH, CJ (asi FIM) a Choco, Jamajku jsem zaštípnul v hlíně, ta v kokosu byla zaseta o týden později místo RC. Trochu mám obavy o Arjan's Haze, je to od začátku nějakej mrzáček, i kořeny má slabší.
Na růstu většinou svítím 17/7 a přepnutí probíhá postupným zkracováním svícení během tří dnů, tentokrát to nebylo jinak. Taky jsem někde četl, že je možné přesazovat ještě v prvním týdnu po přepnutí, což jsem nucen z technických důvodů vyzkoušet, třeba to omezí bujarý růst v počátku květu a kytky moc nevystresuje. Svítím opět v noci a dnes je, po 28mi dnech růstu, první den 12/12 pod 600W, světlo zatím 75cm vysoko.

1 - 19 dnů, po přesazení
2 - 24 dnů
3 - tuning
4 a 5 - před chvílí, první den 12/12

Old Post 24-07-2016 v 18:56 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

6/12 Příspěvek č. 3



Vše krom AH3 přesazeno, vše krásně prokořeněno, v kokosu až moc, přímo prosily o přesazení a po dvou dnech už byly vidět dole kořínky. EC je teď v kokosu 1,5 a pH 5,8 a vypadají trošku nedokrmeně, pH v hlíně 6,4-6,5, teplota je tak akorát a vlhkost velmi vysoká, světlo 60cm nad.
Přesazování se celkem protáhlo nejen kvůli LST, ale nesehnal jsem sekretářku a evidence tolika odrůd mi dala zabrat, zvlášť když taky musím testovat poslední sklizeň. Prostor se rychle zaplňuje a to nejlepší teprve přijde. Zatím nejčilejší je rozhodně French Sativa (AK47) a JP, hned za nimi CJ a JH. Zato H13, Choco i RC se drží docela zpátky.

Old Post 30-07-2016 v 18:48 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

11/12 Příspěvek č. 4


Porost pěkně houstne, ale nějak neroste do výšky, žádná z kytek se ještě nedostala ani na půl metru, což jsem teda nečekal. Jestli je to teplotou, která je min. 21°C v noci a 25-28°C ve dne, nebo vlhkostí, která až na vyjímky neklesá pod 70%, těžko říct, ale stejně není moc na výběr.

Old Post 04-08-2016 v 20:10 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

20/12 Příspěvek č. 5





Sativy zdárně pokračují ve své cestě životem, tedy až na Arjan's Haze, která chřadla a jen zabírala místo. Vlhkost začátkem týdne klesla na přijatelnou míru, takže jsem 17 dnů od přepnutí nainstaloval pachový filtr, i když nebyl ani moc potřeba. Po třech dnech je vlhkost zpět okolo 70%. Klesají i teploty, proto uvažuju o výměně CT za Wavaflector, přece jen má lepší výkonnost, uvidím příští týden.
Lampu nyní zvedám každý den, nejvyšší kytky už mají přes 70cm, nejčilejší a nejžíznivější je Critical Jack, a to v hlíně (75cm) i v kokosu.
Během růstu jsem u kokosu trochu podcenil výživu a pořád jsou světlejší než ty v hlíně, při květu se dusík těžko dohání. Dostávají EC 2 při pH 5,8, v hlíně pak Ph 6,4.
Taky se mi v boxu objevily mšice, zatím jen pár jedinců a téměř výhradně na Tutankhamon, sem tam se vynoří smutnice, i nějakej ten pavouček se najde. Jeden větší si postavil vrátnici venku u přítahu.

Naposledy upravil murmur 13-08-2016 v 20:26 PM

Old Post 13-08-2016 v 12:18 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

28/12 Příspěvek č. 6



Po čtyřech týdnech kvetení jsem byl nucen z důvodu vysoké vlhkosti kytky přesunout na nové místo, kde je vlhkost okolo 50% a teplota od 23°C v noci po 30°C ve dne. Některý holky mají okolo metru, Choco i RC se konečně trochu rozjely.

Old Post 22-08-2016 v 17:23 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

38/12 Příspěvek č. 7



Většina kytek pěkně kyne, nejvíc pozadu je Amnesia Gold, ale ani Jamaica nevypadá na sklizeň. S nižší vlhkostí stoupá žízeň, takovej dr. Jekyll vychlastá nejmíň litr denně. V kokosu dostávaly EC 2-2,2 a vypadají o dost líp, občas jen voda s enzymy a brzy začnu pomalu snižovat, hlavně Choco Haze se jeví méně náročná.
Výška je od 55cm (JH kokos) po asi 115cm (Choco kokos) a zatím to vypadá dle mého dobře. Během teplejších dnů poslední doby je teplota od 25°C v noci po 30°C pod světlem, jinak 23-28°C, vlhkost stále okolo 50%.

Old Post 31-08-2016 v 15:44 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

46/12 Příspěvek č. 8





Po 44 dnech květu dostaly Jamaiky proplach, i když na sklizeň to moc nevypadá. I u ostatních v hlíně jsem omezil hnojení, krom JP a CJ to moc nepotřebují, u SdR to chtělo udělat o trošku dřív. To mne přivádí k dávkovací tabulce BioBizz - teď bych měl do LightMixu dávat 4ml Grow i Bloom, což vychází N-P-K dle mých výpočtů 24-40-40, to mi přijde brutální i pro kokos, u JIDB je to při 1-2-3ml/l "pouze" 12-16-20. A to nepočítám ty další aditiva. Na plnou dávku všech složek BB jsem si netroufnul a chyba to určitě nebyla, z jedenácti různých strainů žádný nestrádá.
Podmínky jsou stabilní, vlhkost 45-55%, noční teploty klesají na 22°C a pod světlem je max 28°C, lampa minimálně 50cm nad.
Tohle kolo je celkem náročné, různé odrůdy mají různé potřeby a každodenní sledování a zalévání je nezbytností, hlavně JP a CJ mají vysoké nároky na vodu a živiny. U Jekyll Passion jsem prolil květináč, až vytekly 2litry vody, a druhej den chtěl zase, je to děsnej nenasyta, ovšem ta palice za to stojí, všechny větve bylo třeba přivázat
Na fotkách je Jamaica, první hlína (82) a druhá viz výše (88cm). Dělá jen bakule na vršcích, po štangli ani stopa, lehce nasládlá vůně. Všechny kytky ani moc nesmrdí, při vstupu do místnosti je to decentní příjemné aroma, i když zbytek domácnosti by asi nesouhlasil

Old Post 08-09-2016 v 18:53 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

59/12 Příspěvek č. 9


Tak a máme tu dalšího kandidáta do Síně zmaru. Někdy v sedmým týdnu jsem totiž zjistil, že všechny kytky jsou oprcaný, povětšinou totálně. Důvod tohoto překvapení se mi nepodařilo zjistit, nikde žádnej banán ani samec, nechápu to, ale o to víc jsem nasranej. Lampu jsem vyměnil za 400W a něco seknul, zbytek půjde tak do týdne. A jelikož zásoby na zimu nebudou, už zbývá jen pořídit pytle na pryskyřici, trochu se uskromnit a nachystat skříňku na mikro pod barevnejma diodama, který mě zatím nezklamaly. Krom osiva z Legalizace (Nirvana) a SdR mám od ostatních odrůd ještě 1-3 semínka, takže je z čeho vybírat, ale vypadá to na Herera a Tutankhamon.

Old Post 21-09-2016 v 18:17 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 10

Napadá mě, jestli ti spínací hodiny nespínali náhodou neplánovaně během tmy, to si myslím, že by mohlo způsobit tak velký stres, aby se staly hermafrodity. Jak staré máš spínací hodiny?

Old Post 21-09-2016 v 19:05 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 11

Staci nepatrne svetlo v noci,kdyz maji kytky spat,i me se to stalo.

alpine

Old Post 21-09-2016 v 22:06 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 12

vidim spravne ze je ani nemas v boxu ale volne nekde v pokoji? jestli ti tam nekudy prosvita svetlo, tak je jasny ze ti zhermily, jinak hermace tam muzes mit i normalne z tech femek, bohuzel s tema seminkama je to ruleta, proto kupuju vzdy jen rezy... no preju vic stesti v pristim kole

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 22-09-2016 v 08:24 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 13

Skoda vypadalo to moc pekne. Tak at aspon ten hasis stoji za to (jestli sem spravne pochopil ty pytle). A jak pise hodnej, seminka sice dovoluji vetsi svobodu vyberu, ale je za to nekdy zaplacena kruta dan. dyt i tady je dost klonaru co ma i treba 5 modelu. Koneckoncu herera ma bart a je to kurwa plodna rostlina a posila postou.

Kvalita predevsim!

Old Post 22-09-2016 v 08:53 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

76/12 Příspěvek č. 14






Díky všem za postřehy, ale žádný hermení se neobjevilo. Vzhledem k tomu, že jsem kytky prohlížel nejmíň 2x týdně kvůli mšicím, hermáče bych si všimnul, a podle rozsahu to nebyl asi jeden banánek, doposud jsem nic nenašel. Prosvítání je vyloučeno, je to místnost bez oken a ke světlu jsou to dvoje dveře, to jsem si ohlídal. Spínačky mám asi rok, svítil jsem v noci a přes den občas kontrola, takže tady bych byl klidný, ale jistotu mít nemůžu.
Po skoro jedenácti týdnech zbývá ještě 7 kytek (2xAG 2xChoco CJ RC H13) při 11,5 hodin pod 400W, ve středu se světlo rozsvítilo naposledy a do konce týdne je nechám potmě, zétra sklizeň.

1 - Critical Jack v hlíně po 9ti týdnech
2 - Tutankhamon po 9t
3 - Tutankhamon po 10t
4 - Jack Herer v hlíně po 10t
5 - Amnesia Gold v hlíně po 10t. Po ohnutí stonku tento dvě úplně spodní větve přerostly.

Old Post 08-10-2016 v 15:54 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 15

To byla výzva... takovej mix.Stane se.Po přebrání to bude dobré i tak.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 08-10-2016 v 21:00 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 16

Moc pěkný kytky,krásný palice ...opravdu škoda.Snad se z toho něco dá vybrat ...a hašiš taky nebude k zahození!

Budu se těšit na to mikro.

Old Post 09-10-2016 v 07:42 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8367180 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív