Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Nakouřenej nováček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
PozitronBlast
Nový Člen

Karma uživatele PozitronBlast - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2016
Příspěvků: 1  

Nakouřenej nováček Příspěvek č. 1

Ahoj, jsem tu novej a mam se slavnostně představit, tak už to hoří a já mam rozdělanou skříň, jen pro lásku, už to kouřím přes deset let.. Je mi 26 a miluju inteligentní hardcore rap .
vyrezany diry a materiál se všim náčiním mám taky, btw to mám parádně, protože z 15-ti kusové kolekce nábytku bude v jedne muj první Ivory, planuju k němu další 3 kaktusy
Přišel jsem, protože nevím, kam ve skříni a kolem ní co umístit, vůbec nemám ponětí, \tak kdybyste náhodou někdo tohle četli, budu vděčnej za jednoduchý nákresy kam s filtrem apod, jde mi o ventilaci a světlo, ostatní mam tak nějak jasně rozmyšlené.
Dík za ohlas
PB13
PB13

PB13

Old Post 20-07-2016 v 09:13 AM
PozitronBlast je offline   Profil uživatele PozitronBlast   Find more posts by PozitronBlast   Foto galerie člena PozitronBlast   Click here to Send PozitronBlast a Private Message   Add PozitronBlast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Ahoj kámo..Čim myslíš tim inteligentní hardcore rap? :-D Jakože to musí mít dobrý lyrics a nesmí to rapovat mutující puberťák? Řezník? J.Cole? :-D jinak ohledně tvého dotazu je všechno tady na groweru...koukni do FAQ a do indoor galerie...určitě tam najdeš, co potřebuješ. Peace...a poslechni i neco míň hardcore ;-) Čas Hul IT!!

Thomas V.

Old Post 20-07-2016 v 11:23 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7672960 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív