Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinův Power Plant s OG Kushem pod čtyřkulí.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Aladinův Power Plant s OG Kushem pod čtyřkulí. Příspěvek č. 1





Zdravím všechny zahradníky.
Tak a je to tady.Dvakrát Power Plant a dvakrát OG.

Drahá mi rozbila nádržku od zvlhčovačky takže budeme improvizovat.
Na dně kyblíku mám navlhčenou tkaninu,na ní misku a Jiffy se semeny.Přikryl jsem to fólií a nechal ve tmě při pokojové teplotě.

Box vyklidím,vydezinfikuji než to vyklíčí (cca. 3-4 dny) a přehodím sodu.Koncem týdne by jsme mohly pokračovat.

Set Up při starém:90/90/170,Soda-400W,2×300m³ ventilace.
Hnojky: Dojedu Biobizz a uvidíme

Old Post 17-07-2016 v 14:25 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

jestli je rozbitá jen vrchní část nádržky tak zkus tohle... http://grower.cz/forum/showthread....3873#post323873

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-07-2016 v 22:40 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 3

Díky za tip,bohužel už odešla na věčnost... jistě se ale jednou hodit bude.

Old Post 18-07-2016 v 02:53 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 4






Semena se zatím neklubou tak jsem se dnes vrhl na menší údržbu.Vyměnil jsem výbojku a nablejskal Cooltube.Samozřejmě jsem si nechal nějakou tu práci i na zítřek.
Zatím mrknu na net na nějaký zvlhčovače...

Old Post 20-07-2016 v 17:28 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 5





Vše je nablýskané,nachystané ...jen zapnout!
Tentokrát jsem je nechal při pokojové teplotě a je to znát.Všechny už sice praskli ale trvá jim to o dost déle,než když jsem je zahříval na těch 28 v inkubátoru...
Zítra počítám snad už budou venku. Zvlhčovač jsem pořídil ten samej za 715Kč i s poštou ...svou funkci plní.Byl jsem s ním celkem spokojený.Na nádrž vydrží skoro celý den,na časovači dva a fouká taky dost.

Old Post 25-07-2016 v 08:42 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 6

Na tohle kolo se těšim... PP se mi zamlouval, OG sem chtěl taky ale odjinud... po rozmluvách s kolegou sem šel spíš do různejch krosů OG (a ještě jich pár mam v merku).

Ale proč píšu... mam pocit že po přepnutí budeš muset OG podkládat aby udržel tempo s powerplantem (květ má sice podobnej průběh jako u indiky, ale pořád se to táhne jak sativa).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-07-2016 v 10:03 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 7

Taky se na to těším.Počítám s tím a sám jsem zvědavej jak Power P. budu zvládat krotit.
Popravdě mám v plánu to spíš tvarovat ohýbáním,popřípadě PP sem tam zastřihnu.Uvidíme jak to poroste.Jsem zvědav...

Old Post 25-07-2016 v 13:48 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 8


Tak bohužel...
Jeden OG a PP vylezli tak trochu a nic víc.Zbylé dvě semena jen tak jako by napraskly...
Pravděpodobný viník jsou nově použité Jiffy Coco.
Přesunul jsem je na ubrousek,nařízl kolem dokola osemení a přihodil kapku peroxidu.Jedno se podařilo zachránit a tak nějak leze-asi to bude stejně retard (Hrozná doba-víc jak týden) ale uvidíme.
Zbylá tři jsou v prdeli tak jsem dal klíčit poslední dvě semena co zbyli.

Nepoužil jsem inkubátor ale teplota pod 20 nešla.Vlhkost byla také dostatečná...přísun vzduchu standardní.Nic než ty tablety mě jako viník nenapadá.Ty menší z rašeliny vždy fungovali na 100% ...

Old Post 30-07-2016 v 06:48 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 9



Pravděpodobný viník:

Old Post 30-07-2016 v 06:51 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 10

Možná málo vláhy? Nezdaj se mi nějak extra "namočený" když tak koukám na tu dřívější fotku jiffů.

Zlatý ubrousky a hajzlpapír Snad aspoň ten zbytek bude za to stát...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-07-2016 v 07:00 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 11

Ne ne,to vylučuji.Vidíš jak jsou tmavý ne?To jsou navlhčený jak mají být... Zase to nemůže stát ve vodě.To bych musel bejt úplný vůl,abych si nechal uschnout semena za 15K.
Ale souhlasím s tebou že to bylo nejspíš málo vláhy.Když jsem semena vydloubával ven,tak v nitru těch válečků opravdu nebylo extra vláhy.Nedrželo to vůbec po hromadě a rozsypávalo se to.Ovšem semena nabobtnaná byla...

Doufám... o to se postarám Musím ještě ks přikoupit.Nějaký tipy?

Old Post 30-07-2016 v 07:22 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 12

Nebudu psát o něčem co sem sám neměl (mam toho teď plnou hlavu), ale jestli chceš tip, tak zkus taky ten Critical Kush od Barneyho... to je parádní chuťovka a docela i síla, pro svátečního huliče to neni, ale já (chronická skuřka) si to užíval. Jak sem měl jen tu jednu kytku tak sem to nestih pořádně vychutnat a bylo to pryč takže brzo objednávam znova

A někdy minulej tejden sem někde četl nějakej rozhovor s Derrym Brettem (majitel Barneys farm) kde říkal že to je momentálně jeden z nejoblíbenějších strainů, takže na tom asi něco bude... (rychlost květu, výnos, ale hlavně padlo sousloví unikátní exotická chuť a vůně... potvrzuju!)

No ale aby to pak nedopadlo jak u mě a nezbyl jen jeden... ještě po tomhle nezdaru s jiffama... to bys mě asi ještě dlouho proklínal a já nerad když mi píská v uších

jinak je to skoda tech seeds, ale mohly to bejt zrovna horsi kusy, stary a min vlahy uvnitr jiffu to uz mohlo dorazit... asi nikdy nemuzes mit 100% jistotu. Ja mel jiffy jednou v ruce a tak nejak se mi to nezdalo uz tehda... no ted koukam ze to v nich zas tak skvele neklici, kamos mel zas problemy s plisni... To si myslim ze by byla lepsi treba mala sadbovaci kosticka na rezy (root it/root riot) nebo neco takovyho...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 30-07-2016 v 08:06 AM

Old Post 30-07-2016 v 07:55 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jencekkll
Nový Člen

Karma uživatele jencekkll - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 13

Ahoj Aladine, to znám nakoupím semena a vyleze půlka, nejsi sám nic si s toho nedělej. Jestli můžu doporučit tak kup O.G. Kush od banky royalqueenseeds, super klíčivost a mám je ted v 38 dnu květu a prostě paráda, Jinak největší radost mám ted z orange big bud- od banky CDB seeds. mám tam sice jen jeden kus, ale je fakt krásnej, ale 1 seminko 275 Kč, ale za mě to stojí za to. Však uvidíš. at to roste jencekkkl

Old Post 30-07-2016 v 08:01 AM
jencekkll je offline   Profil uživatele jencekkll   Find more posts by jencekkll   Foto galerie člena jencekkll   Click here to Send jencekkll a Private Message   Add jencekkll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 14

Díky.
Trochu jste mi zdvihly náladu.Jasný,však si z toho nic nedělám...jen ten Cash...

Koukám na to:https://www.semena-marihuany.cz/cs/...rney-farms.html

http://www.cbdseeds.com/shop/mexican-haze-copiar/

Old Post 30-07-2016 v 08:50 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
001Nokia
Stálý Člen

Karma uživatele 001Nokia - 85% PěstitelskáKarma uživatele 001Nokia - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 15

Napis jim, že ti seminka nevyklicily a měli by ti poslat jiný

Edit: Já ti royal queen seeds rozhodne nedoporučuju, bral sme od nich 10semínek z toho tak 3-4 byli ok.

Old Post 30-07-2016 v 15:25 PM
001Nokia je offline   Profil uživatele 001Nokia   Find more posts by 001Nokia   Foto galerie člena 001Nokia   Click here to Send 001Nokia a Private Message   Add 001Nokia to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 16

Dle mých zkušeností za špatnou klíčivost obvykle může stáří a špatné skladování, kdy semínka leží celé měsíce někde ve vitríně na slunci apod. Bohužel datum balení jsem viděl zatím jen u Mandaly. Semínka z Cannafestu přímo od zdroje mi vyklíčily všechny a hned.

Old Post 30-07-2016 v 16:39 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-08-2016 - Aladinův Mazar pod čtyrkulí - 312 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5414910 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív